Jump to content
promedica

"Edukacja" cwaniaczków z Allegro

Recommended Posts

Po raz kolejny dziś sprzedawca z Allegro odwołał bezpodstawnie moją ofertę do aukcji. Uznałem że nadszedł czas by nauczyć rozumu tego typu typków i nie odpuszczę. Allegro pozwala odwołać aukcję w ściśle określonych przypadkach a typek odwołał moją ofertę z powody "małego zainteresowania aukcją"

wobec czego wysłałem gościowi przedsądowe wezwanie do wywiązania się z aukcyjnych zobowiązań.

Domena w sumie moim zdaniem warta jest maksimum średnie XXX ale dostałem piany i cwaniaczkowi nie odpuszczę jak się nie wywiążę ze zobowiązań sprawa pójdzie do sądu.

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gosc sadze ze Cie wysmieje, bo jesli nie doszlo do zakonczenia (przybicia) aukcji, to nic was nie wiaze, jedynie mozesz do allegro napisac zeby wyciagneli konsekwencje wobec allegrowicza za bezpodstawne odwolanie aukcji.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzialem lepszy numer podczas licytacji jednego z serwisow - jakis miesiac temu. Gosc z premedytacja odwolal automatycznie wszystkie aukcje z uzasadnieniem - " Dziekuje za udzial w akcji promocyjnej". Zglosilem do Allegro - bez odzewu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kogo to obchodzi?.

 

Myślę że np: tych którzy brali udział w kilkakrotnie opisywanych na tym forum licytacjach domeny Beret.pl gdzie podobnie gość bezzasadnie odwoływał oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isildur, chodzilo pewnie o pewien serwis weselny, cienki jak barszcz zreszta.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

dajcie spokój z tym allegro chodźcie na Świstaka tam nie ma mowy o żadnych wałkach

Share this post


Link to post
Share on other sites
dajcie spokój z tym allegro chodźcie na Świstaka tam nie ma mowy o żadnych wałkach

 

No sam swistak dal nam przyklad, jak zwyciezac (postepowac) mamy :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Po ostatnich doniesieniach ja swoje domeny trzymam z dala od świstaków, bo to wredne stworzenia :(

nie wredne, tylko specjalnej troski :D w pl podlegają ochronie gatunkowej ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×