Jump to content
BartX

Sport: Pudzian vs. Najman

Recommended Posts

Guest radse
Prawdę mówiąc to mi wszystko jedno kto wygra :)

 

DD

Z natury do oglądania MMA nie ciągnie ludzi kibicowanie a efektowne akcje;) Tak mi się przynajmniej wydaje. Ja będę kibicował Pudzianowskiemu ale właściwie to mam wrażenie, że dobrze dla niego byłoby gdyby przegrał (oczywiście nie w sposób ciężki). Jeśli wygra to walki z najlepszymi jak np Lesnar czy Emelianenko mogłyby chyba zbyt szybko przyjść a Pudzian ma gorącą głowę i nie odmówi a byłoby to dla niego chyba niebezpieczne ;)

Z innej strony jeśli przegra to ciekawi mnie czy będzie w stanie walczyć dalej z innymi czy wymięknie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pudzian wygra, bo nie może być inaczej. Na razie Pudzian ma wygrywać. Ale może się mylę.. zobaczymy :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak krótki blok reklamowy przed walką :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
wiecie co, najchętniej to ja bym zobaczył Pudziana przeciwko tym dwóm babeczkom ;-)

LOL :) Coś w tym jest ;) Przynajmniej byłoby zabawnie, bo ogólnie te walki to nudne są. Gdyby nie Pudzian nikt by w Polsce ich nie oglądał.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

bardzo ladnie sie dziewczyny byly:) ta mlodziutka swietna technicznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym chętnie zobaczył te pisuardessy od numerków w walce na gołe klaty :)

 

widzę, że pobudziłem fantazję ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
LOL :) Coś w tym jest ;) Przynajmniej byłoby zabawnie, bo ogólnie te walki to nudne są. Gdyby nie Pudzian nikt by w Polsce ich nie oglądał.

 

DD

 

no właśnie by powiedzieli od razu o której będzie walka to bym sobie budzik nastawił a tak to noc zarwana niepotrzebnie ;-)

a jutro pogoń zdobywa puchar polski a na deser liga mistrzów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idę spać. Przegięli z tym opóźnianiem walki. Co mogłem przy okazji zrobić to zrobiłem. Pomysły na zapchanie czasu mi się skończyły. Dobranoc! Jutro sobie na YouTube zobaczę jak się walka potoczyła :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

No to jeszcze jak zwykle bardzo krótka reklama i będzie walka. Trzymam kciuki ale pełen obaw mimo wszystko:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×