Jump to content
BartX

Sport: Pudzian vs. Najman

Recommended Posts

Wygrał.. Na punkty.. Ja bym na jego miejscu się cieszył, że ciosy skośnego nie doszły do celu. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co tu dużo mówić, szału nie było. :( Jak się chce dobrze walczyć to chyba trzeba będzie mniej śpiewać, tańczyć i pajacować, a więcej potrenować.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeszcze jedna runda i pudzian by padł jak mucha, widać brak kondycji i doświadczenia. Za 2 tygodnie będzie pierwszy lepszy sprawdzian pudziana i może go oblać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już był sprawdzian - i z kondycją rzeczywiście słabo. Już po 2 minutach, mimo iż miał Japończyka na deskach, jego ciosy były słabe. Tylko nie mogę zrozumieć dlaczego, skoro mają taką siłę, nie zadawał prawie kopnięć... ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra walka była, nie ma co gadać. Jakby Mariusz trenował napierdzielankę tyle lat co sporty siłowe to już dawno byłby Mistrzem Świata. U mnie ma duży szacunek.

 

A te polskie gwiazdeczki co siedzą na widowni to się interesują tymi sztukami walki czy jest to po prostu trendy pokazać na gali? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra walka była, nie ma co gadać. Jakby Mariusz trenował napierdzielankę tyle lat co sporty siłowe to już dawno byłby Mistrzem Świata. U mnie ma duży szacunek.

 

A te polskie gwiazdeczki co siedzą na widowni to się interesują tymi sztukami walki czy jest to po prostu trendy pokazać na gali? ;-)

 

 

Jakby trenował "napierdzielankę" a nie sporty siłowe to by nie był najsilniejszym człowiekiem świata, a to jedyna rzecz która daje mu w tej chwili przewagę :)

 

EDIT: oj w następnej walce musiało boleć :(

Edited by AdrianM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że jak Pudzian nie popracuje nad kondycją i / lub rozkładaniem sił to dużo nie zdziała w tym sporcie, nie wiedziałem, że tak szybko się zmęczy, przez chwilę to nawet słaniał się na nogach - miał dużo szczęścia, że jego przeciwnik nie był dobry w te klocki. :(

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że jak Pudzian nie popracuje nad kondycją i / lub rozkładaniem sił to dużo nie zdziała w tym sporcie, nie wiedziałem, że tak szybko się zmęczy, przez chwilę to nawet słaniał się na nogach - miał dużo szczęścia, że jego przeciwnik nie był dobry w te klocki. :(

Myślę, że tu nie chodzi o zmęczenie tylko o dotlenienie organizmu, co w końcu któryś z komentatorów mocno podkreślił. Praca nad oddechem szczególnie w tego typu dyscyplinie to bardzo ważna część całego treningu. Aby napełnić takie wielkie płuca trzeba troszkę więcej czasu. Pudzianowi nie można zarzucać braku kondycji. Niejednokrotnie przerzucał dziennie kilka ton i bardzo dobrze mu to wychodziło. Znajomy wyczynowo biega i "kondycję" ma zajebistą, ale tony węgla do piwnicy nie wrzuci bo się zmęczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Powiem szczerze, że Pudzianowski mnie niepozytywnie zaskoczyl. Wiadomo, że mu kibicuje z calych sił ale chyba sie dzis raz na zawsze oduczył rzucać się na kogoś kto jest lepszy technicznie i nie da sie zgnieść. Pudzian po pierwszych 2 minutach nawet siłowo niestety nie miał jakiejś wielkiej przewagi. Kopniecia Japonczyka robily na nim niesamowite wrazenie a co by bylo gdyby jeszcze został trafiony w głowę to nie chce nawet myśleć.

Na marginesie to chyba przegrał to co było jego największym atutem czyli już nie będzie się raczej nikt bał jego potwornej siły. Za dwa tygodnie jest chyba niestety wyrok na Pudzianie. Kondycji on z pewnością nie zrobi, warunki fizyczne będą po stronie przeciwnika a dodatkowo trzeba wspomnieć, że przeciwnik posiada bardzo bardzo mocny cios:(

Mam też jakieś dziwne wrazenie po wypowiedzi Pudziana po walce, że dość mocno sie chyba obawia nastepnej walki po tym co było dziś i jak sie tego nie pozbedzie to przegra w szatni:(

Obym sie mylił:(

A co do walki Khalidova to chyba on sam nie do konca byl przekonany co do tego remisu:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem ta gala to żenada.

 

Walka tego Kułaka z Nobregą to w ogóle śmiech na sali... Koleś przez minutę trzymał go w narożniku i klepał jakby tamten parzył...

 

Kolejna walka Błachowicz i Orłowski... żenua koleś się poddał jak tamten mu jeszcze dźwigni nie założył... Tak to i ja się mogę bić... czyli na niby. Nikt na pewno nie chce oglądać takich walk.

 

Wreszcie walka Khalidova z Sakuraiem... kolejna żenada. Skopał go po jajach i jeszcze oszukali bezczelnie Japońca... ja dziękuję za taką galę na "światowym" poziomie.

 

A co do Pudziana. Co on może zrobić z kondycją? Nic nie zrobi... zawsze będzie ziajał jakby mu ktoś dźwignię założył... Po prostu dopakował górę mięcha a a płuca, serce i wszystkie inne narządy nie urosły.. bo one nie rosną!!!

Także Pudzian nic z tym nie zrobi. To będzie taka armata z paroma nabojami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie tego się spodziewałem. Nejman to taki 6 latek któremu kredki się wysypały kiedy dostał, a Yusuke chociaż dość słaby jak na MMA okazał się zbyt mocny dla Pudziana, który nie mógł sobie z nim dać rady. Zresztą Japończyk miał genialną taktykę "na misia" dzięki temu mógł przetrwać. Pudzian posmakował kawałeczek prawdziwego MMA i gdyby przyszłoby mu bić się z prawdziwym zawodnikiem, to mimo góry mięśni mógłby dostać bęcki. Zastanawiam się kto w pojedynku Gołota-Pudzian byłyby górą.

 

Założę się, że bukmacherzy inaczej będę obstawiać zakłady w następnej walce Pudziana, kiedy w Bostonie zmierzy się z Timem Sylvią który jest byłym mistrzem świata UFC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do Pudziana powiem tyle:

"Co do wszystkiego, to do niczego".

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem ta gala to żenada.

 

Walka tego Kułaka z Nobregą to w ogóle śmiech na sali... Koleś przez minutę trzymał go w narożniku i klepał jakby tamten parzył...

 

Kolejna walka Błachowicz i Orłowski... żenua koleś się poddał jak tamten mu jeszcze dźwigni nie założył... Tak to i ja się mogę bić... czyli na niby. Nikt na pewno nie chce oglądać takich walk.

 

Wreszcie walka Khalidova z Sakuraiem... kolejna żenada. Skopał go po jajach i jeszcze oszukali bezczelnie Japońca... ja dziękuję za taką galę na "światowym" poziomie.

 

A co do Pudziana. Co on może zrobić z kondycją? Nic nie zrobi... zawsze będzie ziajał jakby mu ktoś dźwignię założył... Po prostu dopakował górę mięcha a a płuca, serce i wszystkie inne narządy nie urosły.. bo one nie rosną!!!

Także Pudzian nic z tym nie zrobi. To będzie taka armata z paroma nabojami.

 

obstawiam ze na 100% jesteś z pisu !

nic ci sie nie podoba i siedzisz sobie przed klawiaturka i krytykujesz najlepszych fajterów w Polsce a jednych z najlepszych na świecie !! Mowie o Blachowiczu który jeszcze pokaże wiele ( a jest po duzej kontuzji kolana ) i mowie tez o Khalidowie i Kulaku. Jak kiedyś ruszysz sie i poćwiczysz chociaż parę dni to nabierzesz szacunku do ludzi którzy tak ciężko harują ze ty o tym nie masz zielonego pojęcia ! Moze ci sie nie podobać widowisko ( wyłącz TV ) ale nie pier..l kolego farmazonów ze te walki to żenada bo jesteś zwyczajnym ignorantem i szkoda żebyś zabierał głos !

Share this post


Link to post
Share on other sites
obstawiam ze na 100% jesteś z pisu !

[...]

 

 

 

 

To chyba był cios poniżej pasa :(

 

 

Natomiast ja, chyba jestem bardziej "tradycjonalistą". Raczej w kierunku boksu a ostatnio oczekuję na jakieś spektakularne wyjście naszego Andrzeja Wawrzyka [z "młodych obiecujących"]. Podobno miała być walka z Holyfieldem ale ten ostatni orientuje się ponoć ostatnio na Adamka :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
obstawiam ze na 100% jesteś z pisu !

Kilofku co tak ostro. Jeśli jest z pisu to jak kopanie leżącego, trzeba ze zrozumieniem podejść do człowieka nawet jeśli sam sobie szkodzi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby zrobić lepsze widowisko trzeba by skrócić rundy, wywalić parter i klincze. Tak to mamy dużo przepychania, taktyki, zapasów, a mniej widowiska.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
obstawiam ze na 100% jesteś z pisu !

Kolega sie zabawił w Niesiołowskiego;)

To troszke obrazuje jak źle w Polsce jest z 2 stron politycznych skoro rozmawiajac o walkach MMA ktoś taki argument wyciąga;)

Na marginesie kontynuując to co nie powinno sie tu pojawić to uważam że PO miałoby dużo dużo wyższe popatcie gdyby za sprawą Niesiołowskiego i innych nie walczyło ze złem przewyższając chamstwem i populizmem politycznych oponentow:P

Ciekawi mnie czy Kilofek sam z siebie zauważył że nie powinien tak sie wypowiedzieć:(

Krytyka wobec siebie samego sprawia ze bardziej merytoryczna jest krytyka wobec innych:P

 

Już widze za chwile posty że jestem PiSowcem i bronie Kaczynskiego:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilofku co tak ostro. Jeśli jest z pisu to jak kopanie leżącego, trzeba ze zrozumieniem podejść do człowieka nawet jeśli sam sobie szkodzi :)

 

no dobra sorry ze to kategoryczne stwierdzenie ze kolega jest z pisu

ale na 300% sympatyzuje :( No czasami mnie ponosi jak słyszę takie opinie ze Kubica to dziad nie kierowca, ze Adamek nie umie boksować i inne opinie "fachowcow".Wiem ile potu i bólu kosztują treningi i jaki to poziom wyrzeczeń żeby cokolwiek osiągnąć w tym sporcie.Bylem dwa tygodnie temu na Amatorskiej Ligdze MMA 3 w Sochaczewie.Zam wielu młodych ludzi którzy trenuja .Nawet na takie małe zawody przyjeżdżają wielcy zawodnicy tacy jak Kulak jak Maciek Górski czy Juras żeby popatrzeć ale tez pobyć z tymi młodymi doradzić podzielić sie doświadczeniem .MMA to kwintesencja sportów walki coś o bardzo pierwotnym charakterze.Jak sie komuś nie podoba to może oglądać "taniec z gwiazdami" albo "jak oni śpiewają" ale trochę szacunku do tych ludzi bo naprawdę na to zasługują !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem ciekaw co będą pisali o ręce Khalidova, w TV wyglądała na 3 razy przekręconą :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o wczorajszą walkę finałową Khalidowa to mam nadzieję,że Japończyk otrzyma szansę na walkę rewanżową.Zdecydowanie na nią zasłużył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×