Jump to content
Sign in to follow this  
Renek

Dzieci wolą śmierć niż życie w kraju rządzonym przez D. Tuska

Recommended Posts

Polskie dzieci nie chcą żyć

Z roku na rok rośnie w Polsce liczba dzieci, które usiłują popełnić samobójstwo. Z policyjnych statystyk wynika, że tylko w ubiegłym roku 400 nastolatków chciało odebrać sobie życie. Najmłodszy samobójca miał niespełna 9 lat! Tymczasem państwo nie widzi problemu: mimo apeli psychiatrów nadal nie ma narodowego programu zapobiegania samobójstwom.

(dziennik.pl/wydarzenia/article505210/Polskie_dzieci_nie_chca_zyc.html)

 

Pamiętacie oskarżenia o wszystkie możliwe klęski w każdej gazecie jakie rzucano na Kaczyńskich? Dlaczego żadna gazeta nie pisze teraz o tym, że PO doprowadziło Polskę na skraj zapaści ekonomicznej i społecznej?

 

1258700019_by_Scatman_500.jpg

 

Pozdrawiam... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie pamietam, pamiętam za to modlenie się o deszcz w sejmie

 

a tytuł tematu - nawet z zaznaczeniem, ze to prowokacja - moim zdaniem idiotyczny

Share this post


Link to post
Share on other sites

True... problem jest dość spory. Przecież każdy z nas zapewne znał w życiu co najmniej kilka osób, które odebrały sobie życie. A skoro dorośli to robią, to dzieci widzą i naśladują. Czasem niestety skutecznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie pamietam, pamiętam za to modlenie się o deszcz w sejmie

a tytuł tematu - nawet z zaznaczeniem, ze to prowokacja - moim zdaniem idiotyczny

Krótka pamięć... oj, krótka...

 

Swego czasu Orwell opisywał w "1984" encyklopedię, która aktualizowała się na bieżąco i gdyby ekranik zamigotał wówczas należało zacząć czytać tekst od początku ponieważ aktualna polityka się zmieniła i obowiązuje już inna. Myślę, że coś takiego już funkcjonuje w Polsce. I to na znacznie wyższym poziomie zaawansowania.

 

(I żeby nie było. Kaczyńskich uważam za równie wielkie nieszczęście dla Polski jak Tuska, Millera, Kwaśniewskiego i całą tę spółkę... ot różnica jest taka, ze jedni są bardziej różowi a inni bardziej czerwoni. Za plus dla Kaczyńskich mógłbym uznać tylko fakt, że sami wiedzieli, że na gospodarce się nie znali więc się do niej nie mieszali. I gospodarka rozwijała się po 8 proc. w skali roku. Bo już z gospodarką i biznesem jest tak, że najlepiej się ona ma wówczas gdy władza jej ani nie pomaga ani nie przeszkadza. Bo ta pomoc to może być niedźwiedzia przysługa...)

 

Pozdrawiam!

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego? Założę, się że gdyby dotyczyło to PiS-u to nikt z tego forum nie miałby takiego zdania. W końcu w jedności siła.

 

Brak obiektywizmu TVN-u, Gazety Wyborczej jest oczywisty. W tych mediach Tusk i spółka są nie do ruszenia.

 

Zwróćcie uwagę jak rozmawia B.Rymanowski czy M.Olejnik z politykami PO a jak z PiS-u czy SLD.

 

Najjaskrawiej widać to oglądając te dwa filmiki:

 

http://www.youtube.com/watch?v=gJGB4bhbEp0

Edited by polo333

Share this post


Link to post
Share on other sites
głupi tytuł, powinien być zmieniony

W PO już od jakiegoś czasu ciężko pracują nad wprowadzeniem cenzury w internecie, zamykania nieprawomyślnych stron... wszakże nie ma w Polsce większych problemów niż naród, który się nie poznał na wspaniałości swego Słońca...

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż ponoć naród wybiera mniejsze zło. Szkoda tylko, że prawie każdemu odbija jak tylko dorwie się do koryta. Momentami zastanawiam się czy Tusk jest lepszy od Kaczyńskiego? Tusk chyba ma problem w wykonaniem większości zobowiązań ze swoich płomiennych postulatów przedwyborczych. Moim zdaniem w tym przypadku potrzebna jest partia centrowa bardziej liberalna w kwestiach ekonomicznych, ale z kolei zachowująca pewną umiarkowaną konserwatywność w moralno - społecznych. Do tego mniej gadania więcej robienia bez obiecywania cudów, których nigdy nie będzie.

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

tytuł JAK NAJBARDZIEJ NA MIEJSCU i PRAWIDŁOWY

 

ps. jestem apolityczny mam gdzieś wszelkie ugrupowania - dobry polityk to martwy polityk, jak z nimi rozmawiać ? Berlusconi już to wie :)

 

 

edit: #polaczkowo.pl ...

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tytuł tak samo idiotyczny jak i cały post.

 

Co ma piernik do wiatraka? Tuskowi daleko do ideału i nie każdy musi go lubieć ale wystarczy spojrzeć na alternatywną stronę sceny politycznej aby stwierdzić dlaczego jego popularność jest wysoka.

 

Co do czepiania się zaś dokonań rzadu to moze laskawie przytoczylibyście calą argumentacjęa nie jej wybiórczą część?

Jak mozna skutecznie rządzić mając upolitycznionego prezydenta który vetuje wszystko co bratu nie pasuje?

 

Kaczyńscy to dwa zlosliwe i zaklamane kurduple pełne fobii. Zapomnieliscie co zrobili z Marcinkiewiczem?

Jak to było? Jak moj brat zostanie prezydentem to ja nie bedę premierem? hahaha No i na nieszczescie Marcinkiewicz zdobył wieksza popularność niż braciszkowie zakładali wiec został usuniety.

 

Tak samo Kaczyński zarzekał się koalicji z Samoobroną ...i co? Śmiech i wstyd z tej koalicji na caly świat.

Incydenty z C. Rice, Kartoflami i IraSiad :) to tyko dopełnienie obrazu.

 

 

Tusk mógł obiecać co chciał, ale jak biegacz biegnie a drugi rzuca w niego kamieniami to nie miejmy pretensji że nie uzyskuje oczekiwanych wyników.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tytuł tak samo idiotyczny jak i cały post.

Kolego "wiem wszystko najlepiej" właśnie w pewnym sensie nazwałeś autora tematu idiotą. Są chyba pewne granice i różnice pomiędzy solidną argumentacją, a zwykłym chamstwem? Nie ładnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='Alex' post='262376' date='wto, 15 gru 09']

 

Nie jestem adwokatem PiS ani PO, jak również w ogóle adwokatem, ale:

 

 

[...] Jak mozna skutecznie rządzić mając upolitycznionego prezydenta który vetuje wszystko co bratu nie pasuje?

 

Prawo weta wynika z Konstytucji RP. Zresztą wypracowanej chyba przez koalicję SLD [wraz z Kwaśniewskim] i PSL a przyjętą większością przez ówczesne Zgromadzenie Narodowe.

 

Nie wnikam w relacje braterskie [myślę, że zwłaszcza te dotyczące bliźniaków w ogóle muszą być szczególne ...] bo Prezydent bezsprzecznie powinien stać ponad podziałami, jednak od partyjności nie da się całkowicie uciec, jeżeli funkcjonuje się w systemie partyjnym. I jest się desygnowanym w wyborach przez określony krąg polityczny. Polska tutaj nie jest wyjątkiem.

 

[...] Tusk mógł obiecać co chciał, ale jak biegacz biegnie a drugi rzuca w niego kamieniami to nie miejmy pretensji że nie uzyskuje oczekiwanych wyników.

 

PO nie może się obrażać z powodu takiego, że istnieje opozycja i rzuca jej kłody pod nogi. Taka już rola opozycji [chociaż osobiście uważam, że zawsze i wszędzie powinien liczyć się najpierw los Państwa a właściwie los przeciętnego człowieka w danym Państwie]. To zwykła polityczna gra - jeśli komuś nie idzie karta w pokerze, to dziecinadą byłoby tłumaczenie, że to wszystko przez tego drugiego [przeciwnika, partnera ...]. Platforma również ma na swoim koncie status opozycyjny - aniołkiem w tamtych czasach nie była - przypomnę choćby, wywołaną przez PO bardzo skutecznie histerię, że oto w Polsce rozpoczął się faszyzm, niszczenie wolności słowa [hasła te zresztą trafiły w swoim czasie również i pod strzechę di.pl :)) ... Gdyby PiS potrafił być tak skuteczny propagandowo, to właściwie powinien Platformę na tych samych jej hasłach, dzisiaj znieść ze sceny politycznej. Wystarczy bowiem przypomnieć i powtarzać, jakie to choćby w ostatnich miesiącach "liberalny" Rząd RP zaserwował społeczeństwu dobrodziejstwa chociażby tylko z zakresu wolności słowa, wolności wyboru i konkretnie w kontekście korzystania z sieci internet. Jednak PiS jest strukturą, do której internet chyba jeszcze nie zawitał ...

 

PO owszem, nie wetowała pomysłów PiS-u ... Dlaczego? Ponieważ nie posiadała "swojego" Prezydenta, więc nie mogła. Zwyczajnie, z woli społeczeństwa przegrała wybory prezydenckie.

Oczywiście z mojej strony to "nadużycie" bo przecież tylko "gdybam" ... Można oczywiście przyjąć, że Platforma "swoim" Prezydentem nie wetowałaby projektów ustaw PiS-owskich ... Można :)? Tak. Tylko Prezydent Tusk musiałby działać "pod prąd" tego co ustali (co prawda nie brat ale trochę więcej "szarych eminencji") Prezydium Platformy Obywatelskiej i w ogóle partia, która go na to stanowisko desygnowała.

 

Jeśli PO chce rządzić bez opozycji to musi albo wygrać w taki sposób wybory żeby samą sobą wypełnić Parlament albo dokonać zamachu stanu :)

I wtedy będzie miała przed sobą czysty i posprzątany szlak, na którym mogła będzie już uczynić w sposób nieskrępowany, wszystkie obiecane w wyborach tzw. cuda Tuska.

 

Edit:

Przepraszam Autora tematu za OT ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolego "wiem wszystko najlepiej" właśnie w pewnym sensie nazwałeś autora tematu idiotą. Są chyba pewne granice i różnice pomiędzy solidną argumentacją, a zwykłym chamstwem? Nie ładnie.

 

Kolego "obrońco uciśnionych i savoir vivre'u" ....autor tematu niech sobie interpretuje wedle uznania (bez obrazy). Są pewne różnice pomiędzy tragedią u której podstaw leży słaba psychika dzieci w okresie dojrzewania, a personalnymi preferencjami politycznymi autora tematu.

 

To nie jest temat do żartów a tym bardzej wylewania personalnych frustracji proPISowskich.

 

Zestawianie tematu "Polskie dzieci nie chcą żyć" z personalnymi politycznymi wynurzeniami, i próbowanie nawiazania jakiejś polemiki na tym tle , miesci się według mojej opini w kategorii idiotyzmu, ....ba, powiedziałbym niesmacznego idiotyzmu.

 

wiec jak powiedział pewien "klasyk".... "nie nazywajmy szamba, perfumerią"

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
zawsze możesz mi ją odświeżyć jakimiś linkami do tytułów prasowych :P

Jak Ci wrzucę z dziesięć linków to powiesz, że to wybiórcze traktowanie tematu: sugeruję byś otworzył sobie google i przeszukał zawartość stron takich jak gazeta.pl, polityka.pl czy tvn24.pl na okoliczność występowania nazwiska Kaczyński. 98% wyników będziesz miał w negatywnym kontekście.

A teraz to samo zrób z nazwiskiem Tusk: 98% wyników to kontekst pozytywny.

Czujesz różnicę? Nawet takie ścierwa jak Hitler, Stalin, Guevara czy inny Mao będą mieli dużo lepsze notowania niż Kaczyńscy.

 

[...]

 

Dziękuję za wyważoną opinię... :rolleyes:

 

tytuł JAK NAJBARDZIEJ NA MIEJSCU i PRAWIDŁOWY

ps. jestem apolityczny mam gdzieś wszelkie ugrupowania - dobry polityk to martwy polityk, jak z nimi rozmawiać ? Berlusconi już to wie :P

 

Nie byłbym aż tak radykalny choć swego czasu Andrzej Pilipiuk ustami Jakuba Wędrowycza wyraził pogląd jak należy rozwiązać problem komunistów u władzy: otóż ponoć najlepsza jest metoda warstwowa - warstwa piasku - warstwa komunistów - warstwa piasku - warstwa komunistów...

 

nie każdy musi go lubieć

:P

 

wystarczy spojrzeć na alternatywną stronę sceny politycznej aby stwierdzić dlaczego jego popularność jest wysoka.

 

Trudno się nie zgodzić. Wart Pac pałaca...

 

Co do czepiania się zaś dokonań rzadu to moze laskawie przytoczylibyście calą argumentacjęa nie jej wybiórczą część?

 

Jak na mój gust obecny rząd (tak samo jak wszystkie poprzednie) pcha mój kraj w przepaść. Wybiera Trzecią Drogę która prowadzi wprost do Trzeciego Świata...

 

Jak mozna skutecznie rządzić mając upolitycznionego prezydenta który vetuje wszystko co bratu nie pasuje?

Istnieje coś takiego co się nazywa odrzucenie prezydenckiego weta. Zbiera się wymagane prawem quorum i odrzuca. Absurdalnie proste.

 

Kaczyńscy to dwa zlosliwe i zaklamane kurduple pełne fobii.

 

Rozumiem, że to są Twoje merytoryczne argumenty?

 

Zapomnieliscie co zrobili z Marcinkiewiczem?

Biedy Marcinkiewicz - zbawienie Polski... aferka z Goldman Sachs mi się przypomina... a, i jeszcze Izabel (ostatni tekst o tym, że marzy im się "na pieska" godny jest zaiste męża stanu...)

 

Jak to było? Jak moj brat zostanie prezydentem to ja nie bedę premierem? hahaha No i na nieszczescie Marcinkiewicz zdobył wieksza popularność niż braciszkowie zakładali wiec został usuniety. Tak samo Kaczyński zarzekał się koalicji z Samoobroną ...i co? Śmiech i wstyd z tej koalicji na caly świat.

 

A wiesz co Ci powiem? Tylko krowa nie zmienia zdania. A mądry polityk dla dobra kraju sprzymierzy sie nawet z samym diabłem. A potem go pośle ...do diabła.

Wstyd to jest mieć prezydenta, którego wybiera się ze względu na kolor skóry, albo takiego, który obraca stażystki w gabinecie oralnym a potem narodowi w żywe oczy kłamie, że niczego nie było. Wstyd to jest mieć prezydenta, który z gołym Topolankiem biega wśród panienek na telefon. Wstyd jest mieć prezydenta, który... ech... do jutra mógłbym tak.

 

Incydenty z C. Rice, Kartoflami i IraSiad :P to tyko dopełnienie obrazu.

 

...zapomniałeś o Małpie w czerwonym i wspólnym koncie z mamusią...

I co z tego? jaki to ma wpływ na stan państwa?

 

Tusk mógł obiecać co chciał, ale jak biegacz biegnie a drugi rzuca w niego kamieniami to nie miejmy pretensji że nie uzyskuje oczekiwanych wyników.

 

Święte słowa. Tyle, że nie dotyczą Tuska tylko ...Kaczyńskich. Jakoś nie widzę tego rechotu mediów na wieść o tym, że Tusk własnego konta nie ma i posługuje się kontem żony.

 

wybieram "mniejsze zło" niż dwóch nieudaczników

 

Ja tam bym wolał zamiast "mniejszego zła" wybrać "większe dobro".

 

Przepraszam Autora tematu za OT ...

 

Nie ma za co. Jak ktoś mądrze pisze i argumentuje to zawsze warto się zapoznać z jego myślami.

Od siebie tylko dodam, że polskie prawo przewiduje procedurę "impeachmentu" prezydenta. Gdyby PO chciało to w trymiga mielibyśmy nowe wybory prezydenckie.

 

autor tematu niech sobie interpretuje wedle uznania (bez obrazy).

 

Nie będę się obrażał. Tyle razy oberwałem "idiotą" czy czymś innym po oczach, że się przyzwyczaiłem. Przyzwyczaiłem się też do tego, że zwykle jeśli mam jakiś kontakt z ludźmi, którzy mnie tymi epitetami obrzucali, to w dziewięćdziesięciu procentach po roku, dwóch czy pięciu w rozmowie mówili mi: "A wiesz, ty wtedy miałeś rację, z tym czy tamtym."

 

 

Są pewne różnice pomiędzy tragedią u której podstaw leży słaba psychika dzieci w okresie dojrzewania, a personalnymi preferencjami politycznymi autora tematu. To nie jest temat do żartów a tym bardzej wylewania personalnych frustracji proPISowskich.

 

Dlaczego propisowskich??? A gdzie ja napisałem, że popieram Kaczyńskich???

Ja tylko uważam, że w Polsce panuje jakaś dziwna histeria, która każe matkom dzieci w kołyskach straszyć Kaczyńskimi jak kiedyś Babą Jagą. Ani Tusk taki dobry ani Kaczyńscy tacy źli.

To raczej media mamy zaprzedane.

 

Jakoś nie widzę w mainstramowej prasie analiz skutków podpisania przez rząd umowy z Rosją uzależniającą Polskę na kolejne dziesięciolecia od dostaw rosyjskich surowców energetycznych? Czy to nie jest działanie na szkodę Państwa?

Jakoś nie widzę poważnych analiz dotyczących rychłego bankructwa ZUS-u i KRUS-u...

Jakoś nie widzę analiz trzepiących rząd za zapaść w służbie zdrowia...

Jakoś nie widzę analiz trzepiących rząd za zapaść w szkolnictwie...

Jakoś nie widzę analiz trzepiących rząd za zapaść w kilkunastu innych dziedzinach gospodarki...

 

Rząd się chwali wzrostem PKB w okolicach 1 proc. Hurra!

(A w tym czasie dziura budżetowa przebija się w okolicę Antypodów, zadłużenie kraju rośnie w tempie o jakim Gierek nawet nie śnił, a Chińczycy maja coś +8 czy +9 tego wzrostu.)

 

Za to pełno jest jakichś pierdół o d... Maryni. A Donek gra z kumplami w nogę. To jest news. Na jedynkę go!

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak Ci wrzucę z dziesięć linków to powiesz, że to wybiórcze traktowanie tematu

znowu wiesz lepiej ode mnie co powiem lub napiszę ? skąd ta wiedza ? moze lpeiej po prostu pokaż jakiś tytuł prasowy równie idiotyczny, który oskarża o coś równie bezsensownego i bez związku z rządzeniem PiS

 

szybciej i prościej. pamietaj też, ze to ty stawiasz jakąś tezę, wiec to to powinieneś ją poprzeć dowodem, a nie kazać mi szukać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pieprzyć wycinki prasowe, dla kogoś kto śledził ówczesną sytuację polityczną powinno być jasne, że tamten rząd miał totalnie dorabianą gębę. Dodatkowo wykreowano jakąś dziwną histerię tudzież psychozę odnośnie Braci.

 

Dla mnie bardziej istotne niż wycinki prasowe są chociażby reakcje ludzi z mojego najbliższego otoczenia. Nie zapomnę jak mój kumpel wrócił do Polski z UK i będąc tu kilka minut zdążył dostać mandat za przejście na czerwonym świetle - jego wnioski były fascynujące - PiS stworzył państwo policyjne i dlatego przytrafił mu się mandat.

 

A najlepszy dowód na to, jaką paranoję mają ludzie na temat PiSu, jest to, że teraz powinienem napisać coś w stylu "nie jestem PiSowcem" lub "nie popieram Kaczyńskich", tylko po to, żeby popierający PO nie okrzyknęli mnie PiSomatołem.

 

P.S. Renek, szacun za Twoje posty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pokaż jakiś tytuł prasowy równie idiotyczny, który oskarża o coś równie bezsensownego i bez związku z rządzeniem PiS

 

Zasadniczo rzecz biorąc nie postawiłem takiej tezy - to Ty ją postawiłeś, ale na Twoje nieszczęście nawet i to mogę udowodnić - proszę bardzo:

 

Rząd PiS wiedział o tajnych więzieniach CIA?

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5660705,Rzad_PiS_wiedzial_o_tajnych_wiezieniach_CIA_.html

 

Afera hazardowa także za rządów PiS?

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7323425,Afera_hazardowa_takze_za_rzadow_PiS_.html

 

Jak rząd PiS-u Śląsk oszukał

czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,48725,5326312.html

 

Wszystko po wpisaniu frazy "rząd PiS" + site:gazeta.pl - wyniki z pierwszej strony.

Wszystko bardzo pozytywnie o PiS... tak się zastanawiam czy GW kiedykolwiek napisała jakikolwiek pozytywny tekst na temat Kaczyńskich albo PiS-u? I tym razem postawię tezę, że jednak nie napisała. A teksty o prześladowanych przez PiS byłych esbekach z emeryturami po 5 tysięcy miesięcznie są tam co najmniej raz na tydzień.

Ale o Rodzinę trzeba dbać: Stefan Michnik.

 

P.S. Renek, szacun za Twoje posty.

 

Dzięki.

 

Pozdrawiam!

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomijając tytuł tematu, który jest moim skromnym zdaniem naprawdę niesmaczny to po Waszych wypowiedziach widać, jak daleko zaszła polaryzacja sceny politycznej w Polsce. Nie popierasz PO = popierasz PiS i w drugą stronę, a jak nie mieścisz się w żadnej z tych kategorii to zapewne jesteś komunistą.

 

PiS ma niestety (dla niego) chyba największy w historii III RP elektorat negatywny i nie sądzę, aby prędko się to zmieniło. Trzeba jednak przyznać, że uczciwie sobie bracia Kaczyńscy na ten elektorat zapracowali. Najpierw zrezygnowali z głosów elit nazywając ich "wykształciuchami", potem poszli w mariaż z Radiem Maryja, LPR i Samoobroną dzięki czemu zyskali może kilka milionów głosów, ale zdobyli przynajmniej dwa razy tyle przeciwników. Oprócz tego na większości eksponowanych medialnie stanowisk zatrudnieni zostali ludzie albo niekompetentni, albo sprawiający wrażenie niekompetentnych (np. Fotyga, afera Teletubisiowa), którym często przytrafiały się publicznie potworne gafy. Ludzie mieli wrażenie, że ich kraj na arenie międzynarodowej reprezentowany jest przez idiotów, sporo z ich wyczynów nagłaśnianych było także przez media zagraniczne. W okresie rządów PiS pracowałem w hostelu, gdzie przyjeżdżało bardzo międzynarodowe towarzystwo i z Kaczyńskich śmiali się wszyscy, także nie jest to tak, że tylko Wyborcza i TVN puszczały o nich negatywne newsy (zwolennikom spiskowej teorii medialnej przypominam też, że TVP została niemal całkowicie zawłaszczona przez Kaczyńskich). Młodzi ludzi wstydzili się za to kto ich reprezentuje i stąd wzięła się tak wielka ich mobilizacja w poprzednich wyborach.

 

Niestety PiS strzelał sobie wizerunkowo w stopę wielokrotnie i udało mu się zdobyć tak dużo negatywnego elektoratu, że nie sądzę, aby kiedykolwiek powrócili do władzy - ludzie będą głosować na zasadzie wszystko byle tylko nie Kaczyńscy. Ja podobnie jak Networker Sejmowych modlitw o deszcz jeszcze bardzo długo nie zapomnę.

Edited by blaugrana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomijając tytuł tematu, który jest moim skromnym zdaniem naprawdę niesmaczny to po Waszych wypowiedziach widać, jak daleko zaszła polaryzacja sceny politycznej w Polsce. Nie popierasz PO = popierasz PiS i w drugą stronę, a jak nie mieścisz się w żadnej z tych kategorii to zapewne jesteś komunistą.

 

Moim skromnym zdaniem też. I stąd dopisek o prowokacji z mojej strony. Gdyby do kogoś to nie dotarło to traktuje go z dużym przymrużeniem oka a samego Tuska akurat o to też nie oskarżam.

 

[...]

Co do reszty - święte słowa...

 

poszli w mariaż z Radiem Maryja

 

Radiu Maryja też swoją drogą dorobiono gębę. Sugeruję z zapoznaniem się z tekstem Radio Maryja nie promuje antysemityzmu. Krótki.

 

zwolennikom spiskowej teorii medialnej przypominam też, że TVP została niemal całkowicie zawłaszczona przez Kaczyńskich

 

A który poprzedni rząd nie zawłaszczał TVP? Tuskiści nie zawłaszczyli Publicznej tylko dlatego, że zabrali się do tego bardzo nieudolnie. Ot, i cała filozofia. Nawiasem mówiąc należałoby ją sprywatyzować to skończy się to zawłaszczanie i będzie po kłopocie.

 

W okresie rządów PiS pracowałem w hostelu, gdzie przyjeżdżało bardzo międzynarodowe towarzystwo i z Kaczyńskich śmiali się wszyscy, także nie jest to tak, że tylko Wyborcza i TVN puszczały o nich negatywne newsy

Newsy te swoją drogą były potem publikowane na Zachodzie, a GW et co. śmiali się w kułak z lubością cytując fragmenty "jak to świat śmieje się z Kaczyńskich i z Polski". A Zachód całą swoją wiedzę o Polsce czerpał nie skądinąd niż z najważniejszych mediów polskich. Bo skąd miał czerpać?

 

Ja podobnie jak Networker Sejmowych modlitw o deszcz jeszcze bardzo długo nie zapomnę.

A co prawda to prawda. Tylko ja jakoś wolę, jak posłowie się modlą i są zajęci, bo w innym przypadku mogliby uchwalić jakieś kretyńskie prawo.

 

1260746042_by_kahoona_500.jpg

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×