Jump to content
Sign in to follow this  
DD

Aukcje eyo.pl, moja-praca.pl i patche.pl od 10 PLN

Recommended Posts

Na sprzedaż trzy domeny do nabycia w trzech oddzielnych aukcjach od 10 PLN (+ 50 PLN cena przedłużenia domeny). Najniższe przebicie 10 PLN. Brak ceny minimalnej. W przypadku złożenia oferty w ostatnich 5 minutach trwania aukcji - aukcja zostaje przedłużona o 5 min.

 

---------------------------

 

Domena: moja-praca.pl

Koniec aukcji: 2009.12.19 godzina: 16:00

 

---------------------------

 

Domena: patche.pl

Koniec aukcji: 2009.12.19 godzina: 16:00

Na domenę założona jest przez kogoś opcja.

 

---------------------------

 

Domena: eyo.pl

Koniec aukcji: 2009.12.19 godzina: 20:00

 

---------------------------

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mój gust, aukcja została zamknięta z czasem mojej oferty.

 

Koniec aukcji: 2009.12.19 godzina: 20:00

W przypadku złożenia oferty w ostatnich 5 minutach trwania aukcji - aukcja zostaje przedłużona o 5 min.

 

Więc chyba ostatnią ofertę złożyć można było 20:04 i 59s

Edited by enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na mój gust, aukcja została zamknięta z czasem mojej oferty.

 

Koniec aukcji: 2009.12.19 godzina: 20:00

W przypadku złożenia oferty w ostatnich 5 minutach trwania aukcji - aukcja zostaje przedłużona o 5 min.

 

Więc chyba ostatnią ofertę złożyć można było 20:04 i 59s

 

Nie ośmieszaj się ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na mój gust, aukcja została zamknięta z czasem mojej oferty.

 

Koniec aukcji: 2009.12.19 godzina: 20:00

W przypadku złożenia oferty w ostatnich 5 minutach trwania aukcji

 

Więc chyba ostatnią ofertę złożyć można było 20:04 i 59s

 

na mój gust natomiast ostatnią ofertę można był złożyć o godzinie 20:05 i tak sie składa, że to była moja oferta ;)

 

Muszę przyznać jednak, że opis aukcji był niestety nieprecyzyjny, niech Daniel wyłoni zwycięzcę, nie będę się wykłócał ;) Cenna lekcja dla nas wszystkich, że trzeba dużą wagę przykładać do dokładnego sformułowania tekstu w tego typu ogłoszeniach.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

:P

 

Czad Panowie bo było trzech licytujących i każdy uważa że wygrał! To jest adrenalina co?

 

(ja też uważam, że wygrałem bo każde przebicie to wg. mnie dodatkowe pięć minut - jak na Dropped przykładowo - i w świetle takiej interpretacji to ja czuję się zwycięzcą)

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

strasznie tanio poszła..., a wszystko przez brak podbijania..., ale już o tym gdzieś wspominałem [Aukcje Di]-[straciły sens]

Share this post


Link to post
Share on other sites
(ja też uważam, że wygrałem bo każde przebicie to wg. mnie dodatkowe pięć minut - jak na Dropped przykładowo - i w świetle takiej interpretacji to ja czuję się zwycięzcą)

 

W aukcji nie było mowy o podbijaniu o 5 min po każdej licytacji ;)

 

 

Prosty (pazerny) sprzedawca wybrał by najwyższą ofertę i jej bronił, miejmy nadzieję że P. Daniel wybierze tą uczciwą.

Co nie zmienia faktu że przydały by się jeszcze sekundy w dziale aukcji bo tu sekundy mają znaczenie.

 

 

Dobra panowie, sobota wieczór to nie czas na interesy, :P

Ja uciekam się nieco odprężyć od codziennego życia, Wam też radzę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
:P

 

Czad Panowie bo było trzech licytujących i każdy uważa że wygrał! To jest adrenalina co?

 

(ja też uważam, że wygrałem bo każde przebicie to wg. mnie dodatkowe pięć minut - jak na Dropped przykładowo - i w świetle takiej interpretacji to ja czuję się zwycięzcą)

;)

heh, tego chyba jeszcze na tym forum nie było :P

 

Myślę, że wszyscy możemy czuć się zwycięzcami :P Tak poważnie to rozumiem racje każdego z licytujących, patowa sytuacja, dobrze że gra była na małe nominały bo mogłoby dojść do rozlewu krwi. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosty (pazerny) sprzedawca wybrał by najwyższą ofertę i jej bronił, miejmy nadzieję że P. Daniel wybierze tą uczciwą.

Ale chłopie pojechałeś...

Czyli jak okaże się, że ja wygrałem to wg. Twoich słów organizator aukcji okaże się "prostym i pazernym sprzedawcą"? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przypadku złożenia oferty w ostatnich 5 minutach trwania aukcji - aukcja zostaje przedłużona o 5 min.

 

Domena: eyo.pl

Koniec aukcji: 2009.12.19 godzina: 20:00

 

Każde podbicie po czasie 20.00 (i 4 minuty przed 20.00) wydłuża aukcje o 5minut. Koniec aukcji jest wtedy ruchomy. Aukcja jest jak w Dropped.

O 20.13 spokojnie można było przebijać dalej.

 

Ciekawe jak to zinterpretuje DD.

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież to oczywiste że wygrał Sir_Elwood

 

W przypadku złożenia oferty w ostatnich 5 minutach trwania aukcji - aukcja zostaje przedłużona o 5 min.

 

 

Domena: eyo.pl

Koniec aukcji: 2009.12.19 godzina: 20:00

ostatnie 5 min aukcji to 19:55 - 20:00

 

Po pierwszej ofercie Pan Grzegorz - 10zł aukcja została przedłużona o 5 min, czyli teraz ostatnie 5 min aukcji to 20:00 - 20:05

 

20:04 to oferta enzo 20zł złożona w ostatnich 5 min aukcji patrz wyżej, aukcja zostaje przedłużona o 5min, czyli teraz ostatnie 5 min aukcji to 20:05 - 20:10

 

Ostatnia oferta złożona jest przez Sir_Elwood - 40zł o 20:08 czyli w ostatnich 5 min aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież to oczywiste że wygrał Sir_Elwood

 

 

 

 

 

ostatnie 5 min aukcji to 19:55 - 20:00

 

Po pierwszej ofercie Pan Grzegorz - 10zł aukcja została przedłużona o 5 min, czyli teraz ostatnie 5 min aukcji to 20:00 - 20:05

 

20:04 to oferta enzo 20zł złożona w ostatnich 5 min aukcji patrz wyżej, aukcja zostaje przedłużona o 5min, czyli teraz ostatnie 5 min aukcji to 20:05 - 20:10

 

Ostatnia oferta złożona jest przez Sir_Elwood - 40zł o 20:08 czyli w ostatnich 5 min aukcji.

racja... Gratki rozwikłałeś tą prostą zagadkę! :P

chociaż z drugiej strony Daniel pisze "przedłużona o 5 min." a nie "przedłużana o 5min." (tzn. raz zostanie przedłużona i wyczerpał się limit przedłużeń) ale zinterpretować można to też z pewnością na korzyść Daniela.

 

PS gdzie jest prawnik? ;)

PS2 a poza tym gdzie jak gdzie, ale tutaj literówkę chyba każdy zrozumie...

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zniszczyć "niektórych" "domainerów"?

Zamknąć ich w owalnym pokoju i powiedzieć, że w kącie leży złotówka:)

Edited by Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak zniszczyć "niektórych" "domainerów"?

Zamknąć ich w owalnym pokoju i powiedzieć, że w kącie leży złotówka:)

Raczej trzyliterówka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale chłopie pojechałeś...

Czyli jak okaże się, że ja wygrałem to wg. Twoich słów organizator aukcji okaże się "prostym i pazernym sprzedawcą"? ;)

 

Na to wychodzi. lol

Nie wiem tylko po co te dyskusje skoro i tak wszyscy wiemy kto wygrał - Sir_Elwood

 

edit: jeszcze niektórzy do DD piszą P. Daniel :P

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale się temat rozwinął :P Wygrał Sir_Elwood - gratuluję ;)

 

Stosując prawa logiki po każdym przedłużeniu zmienia się termin zakończenia aukcji.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×