Jump to content
SELES

SuperLekarz*pl, SuperLekarze*pl

Recommended Posts

a tak przy okazji Seles, czemu się nie chwalisz za ile poszła domena eLekarze.pl? :rolleyes:

Bo nie poszla za pieniadze. Byla bonusem, zachecajacym do dalszych transakcji, nie planowalem jej przedluzac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superlekarz*pl poszla za 4000 netto, a superlekarze*pl za 2000 netto, rozkladajac, te domeny byly przedmiotem negocjacji. Sprzedajac domeny mysle o tym, zeby klient wrocil ponownie, wielu realizuje rozne projekty dla siebie lub szuka domen dla znajomych, klientow. W ten sposob sprzedalem juz wiele domen. Mam w tej chwili 5 klientow, ktorzy realizuja rozne swoje projekty i zawsze zglaszaja sie do mnie po domeny. Mysle w perspektywie dlugoterminowej, utrzymuje kontakt z klientem jeszcze dlugo po sprzedazy.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Superlekarz*pl poszla za 4000 netto, a superlekarze*pl za 20000 netto, rozkladajac, te domeny byly przedmiotem negocjacji. Sprzedajac domeny mysle o tym, zeby klient wrocil ponownie, wielu realizuje rozne projekty dla siebie lub szuka domen dla znajomych, klientow. W ten sposob sprzedalem juz wiele domen. Mam w tej chwili 5 klientow, ktorzy realizuja rozne swoje projekty i zawsze zglaszaja sie do mnie po domeny. Mysle w perspektywie dlugoterminowej, utrzymuje kontakt z klientem jeszcze dlugo po sprzedazy.

I to jest właśnie to. Relacja z klientem. Gratuluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×