Jump to content
SELES

SuperLekarz*pl, SuperLekarze*pl

Recommended Posts

Kwota jest wręcz porażająca. Moim zdaniem to najciekawsza sprzedaż od początku roku. SELES serdecznie gratuluję i życzę samych udanych transakcji. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna powalajaca sprzedaz w Twoim wykonaniu:) Nie wiem jak Ty to robisz, ale jedno wiem na pewno - chcialbym wiedziec :P Dlatego tez, zachecam Cie do napisania jakiegos poradnika... Seles, do piora! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super sprzedaż. Jestem pełen podziwu za wyczucie klienta, nigdy by mi nie przyszło do głowy by zawołać takie stawki za te domeny. Toż Ty SELES sumienia nie masz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje :P

Sami przyszli, czy kontakt z Twojej strony?

 

Seles nie szuka klientów z tego co pamiętam :P Klienci sami go szukają :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Seles nie szuka klientów z tego co pamiętam :P Klienci sami go szukają :P

Dokładnie. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ujawniona ... :P

 

No właśnie, bo w Kopalni w ostatnio sprzedanych są jeszcze:

 

e-terapeuta*pl

elekarze*pl

 

oczywiście bez cen. Dużo lepsze domeny to pewnie i dużo lepsze ceny niż tych. :P Wielkie gratulacje SELES - mistrzostwo świata z tymi dwoma super- domenami, wiele osób to pewnie nawet by ich nie zarejestrowało "z palca" - oczywiście z założeniem, że by w danym momencie wolne były. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje Seles :P

 

Jak zawsze sprzedajesz za prawidłowe kwoty, w końcu domainerzy to nie instytucja charytatywna, która oddaje domeny za 1000 zł :P

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pamiętam jak zapytałem SELESa o superlekarz*pl dostałem propozycję za 1,1k i wydawało mi się dużo....

Domainerzy zawsze kupują u mnie taniej. :mellow: BTW, kiedy to było chyba z 3 lata temu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratulacje

 

poziom sprzedaży jest wypadkową obiektywnej wartości domeny (przez ogół) + subiektywna wartość dodana (klient i jego biznes) + opakowanie (kto i gdzie sprzedaje)

 

rozwinięcie opakowania - gdyby domena superlekarz.pl była wystawiona na aukcji allegro, czy na własnej stronie z portfolio, lub parking - wartość domeny w oczach klienta wynosiłaby góra 20% wartości sprzedaży

można rzec, że w tym przypadku zadziałała zasada Pareto - 20% wartość domeny - 80% otoczenie i marketing sprzedającego.

wydaje mi się, że SELES się zgodzi ze mną, przynajmniej powinien, pamiętam jakiś czas temu info o możliwości zamieszczania dobrych domen w swoim serwisie... SELES jest po prostu dobrym przedsiębiorcą, nie tyle domeniarzem, ale przedsiębiorcą

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pamiętam jak zapytałem SELESa o superlekarz*pl dostałem propozycję za 1,1k i wydawało mi się dużo....

 

 

z własnych obserwacji zauważyłem iż domena im starsza tym lepsza :rolleyes:

 

Gratulacje SELES.

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję umiejętności sprzedaży i świetnych wyników pracy którą wkładasz w ten proces. Piszę tak, bo w tym przypadku to raczej większa zasługa Sprzedającego niż samej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no pięknie

powinieneś jakieś kursy zacząc robić

 

 

edit

też mam jedną super

#supermodne.pl

Edited by piranha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×