Jump to content
SELES

SuperLekarz*pl, SuperLekarze*pl

Recommended Posts

O kurcze... Moim zdaniem wycenione zostałyby przez większość, w tym przeze mnie, na 0 zł :P

Gratuluję.

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę fakt, że np. extralekarz.pl + extralekarze.pl są jeszcze wolne, to trzeba przyznać, że zrobiłeś bardzo dobry interes :P

Gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta firma ma jeszcze supermedyk*pl. Świetna sprzedaż i wyczucie czasu.

 

Duże brawa!

 

edit: Mają jeszcze superdoctor*pl

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
SuperLekarz*pl + SuperLekarze*pl w pakiecie za 7320 zł.

 

 

gratuluje

 

nowy rok rzeczywiście się dobrze zaczął i nie oszukujmy się - te domeny w moim przekonaniu są kiepskie, ale cena jest wysoka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio rzadko piszę w tym dziale ale taka transakcja powala z nóg... nie zarejestrowałbym, ba! nawet nie pomyślałbym o rejestracji takiej domeny. Wielkie gratulacje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

naprawdę poważna cena, Gratuluję

a co do domen to wg mnie trochę mało poważne do tej branży, ale może o to chodziło

 

dobry zajete, fajny także, super właśnie poszła no to teraz następni będą musieli mieć extralekarz.pl i hiper :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

a co do domen to wg mnie trochę mało poważne do tej branży, ale może o to chodziło

[...]

Oto chodziło. Klient ma pomysł na biznes, ma zaplecze w postaci innych podobnie brzmiących domen, teraz kupił najlepszą z nich. Poza tym, 'super' jest w nazwie jego głównego brandu. Według mnie przemyślane i kupione za adekwatną kwotę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest masire

Nie wiem jak ty to robisz chłopie. Ogromne gratulacje.

 

Ja domenę uLekarza.pl sprzedałem na FM za śmiesznie małą kwotę.

 

Naprawdę masz porządnie rozwinięty model biznesowy zgarniając takie kwoty za domeny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oto chodziło. Klient ma pomysł na biznes, ma zaplecze w postaci innych podobnie brzmiących domen, teraz kupił najlepszą z nich. Poza tym, 'super' jest w nazwie jego głównego brandu. Według mnie przemyślane i kupione za adekwatną kwotę.

 

superhost ?

 

gratuluje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję - piszę to jedną ręką, bo drugą drapię się w głowę i zastanawiam jak to możliwe... :/ Niedawno ktoś składał mi ofertę na (moim zdaniem lepszą domenę) mojlekarz.pl, a chciałem tylko trochę więcej niż Ty ;P i nawet nie próbował negocjować... A Ty takie :P :P sprzedajesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×