Jump to content
brownpoint

trzyliterowki w odwrocie

Recommended Posts

Chętnie niedrogo odkupię jeszcze kilka z tych, które mają wartość... :ph34r::);)

Pozdrawiam!

 

Ja mogę wziąć po złotówce te bez wartości. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bede rozrzutny i przebije Cie o 4zl :)

 

Panowie, w złą stronę licytujecie... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie, w złą stronę licytujecie... :)

 

Aj, faktycznie! Przeciez to nie bedzie mialo zadnej wartosci! ;)

 

Od biedy wyratuje Was i wezme od Was te 3literowki, ale tylko wtedy, jak mi ktos doplaci ;)

 

# ani jednej 3 literowki :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aj, faktycznie! Przeciez to nie bedzie mialo zadnej wartosci! :P

 

Od biedy wyratuje Was i wezme od Was te 3literowki, ale tylko wtedy, jak mi ktos doplaci :)

 

# ani jednej 3 literowki :D

 

Fajne te niektóre trzyliterówki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to ceny poleciały ...

ale jeszcze żadna 3-literówka nie została sprzedana <300 zł

chyba, że będzie wyjątek: http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=524023&nostat=1 aktualna cena 260 zł (OKH.pl)

 

//Edit

A ja mam pytanie do osób które nakupiły domeny 3 literowe z niepożądanymi znakami w cenach 100-200 zł :P (np. ja)

Co robicie z takimi domenami, sprzedajecie żeby chociaż połowa się wam zwróciła, czy trzymacie i czekacie na lepsze czasy, czyt. przedłużacie. :P

Bo już były przecież takie czasy, że biło się o domeny z niepożądanymi znakami >200 zł :P:P I lekko mnie rusza jak miałbym taką domenę odstąpić za ~50 zł

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo już były przecież takie czasy, że biło się o domeny z niepożądanymi znakami >200 zł :P:P I lekko mnie rusza jak miałbym taką domenę odstąpić za ~50 zł

Człowieku gdzie Ci powiedzieli, że lepsze czasy były. Lepsze czasy dopiero przyjdą kiedy ludzie będą na tyle doinformowani, że każdy będzie chciał mieć swoja domenę, wtedy to będzie sielanka. Po drugie kto Ci kazał nakupić domen z nieporządami znakami po 200zł :P Będziesz oddawał za 50zł? Zastanów się ile ktoś zarobi na takich promocjach

 

Niektórych tu wypowiedzi po prostu nie rozumie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Człowieku gdzie Ci powiedzieli, że lepsze czasy były. Lepsze czasy dopiero przyjdą kiedy ludzie będą na tyle doinformowani, że każdy będzie chciał mieć swoja domenę, wtedy to będzie sielanka. Po drugie kto Ci kazał nakupić domen z nieporządami znakami po 200zł :P Będziesz oddawał za 50zł? Zastanów się ile ktoś zarobi na takich promocjach

 

Niektórych tu wypowiedzi po prostu nie rozumie.

 

A ja nie rozumiem twojej wypowiedzi, nowy jesteś czy jak?

Chyba sobie nie zdajesz sprawy, że wartość domen 3 literowych z niepożądanymi znakami oscylowała już na granicy >200 zł,

to nazywam lepszymi czasami.

Chciałbym również zauważyć, że przespałeś chyba ten okres, gdzie domeny z niepożądanymi znakami tyle kosztowały, dlatego rozumiem twoją niewiedzę i "pretensje" do mnie że inwestowałem w te domeny.

Początek lekkiego zachwiania rynku domen 3 literowych zaczął się w lipcu 2009 r. gdzie granica ta znacząco spadła <100 zł - może już powoli się to zacznie wyrównywać i runek zacznie się umacniać.

te zaś nazywam gorszymi czasami dla polskiego rynku domen internetowych.

Nie twierdzę, że za kilka lat rynek domen się wzmocni i będzie znacząca ilość osób, które w tym kierunku będą wyedukowane związku z czym będą padać lepsze kwoty za domeny.

Ale zauważam fakt, że wystarczy Pan X który miał 100 domen i spowodował zachwianie rynku domen krótkich (3 literowych).

A dlaczego rozpocząłem tą dyskusję dot. domen 3 literowych z niepożądanymi znakami? Ponieważ na wskutek spadku cen domen 3 literowych z pożądanymi znakami wiąże się to, że domeny z niepożądanymi również pójdą w dół.

Rozumiem, że aktualne sprzedaże w wysokości ~300 zł to domeny które ciężko wymówić lub też brak dla danej domeny sensownego rozwinięcia.

Tak więc "roberto_one" zachęcam do czynnego śledzenia rynku domen internetowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
na wskutek spadku cen domen 3 literowych z pożądanymi znakami

Czy ktokolwiek poza w.w. widział ten spadek wartości dobrych domen trzyliterowych? Bo ja widzę raczej odwrotną tendencję...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktokolwiek poza w.w. widział ten spadek wartości dobrych domen trzyliterowych? Bo ja widzę raczej odwrotną tendencję...

Pozdrawiam!

Widzimy to co chcemy widzieć (nie oszukujmy siebie samych), a ja bym proponował raczej analizować wszystko i dokładnie czytać.

Nie wyciągałbym cytatu z pełnego kontekstu, bo na końcu dodałem:

 

"Rozumiem, że aktualne sprzedaże w wysokości ~300 zł to domeny które ciężko wymówić lub też brak dla danej domeny sensownego rozwinięcia."

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja nie rozumiem twojej wypowiedzi, nowy jesteś czy jak?

Chyba sobie nie zdajesz sprawy, że wartość domen 3 literowych z niepożądanymi znakami oscylowała już na granicy >200 zł,

to nazywam lepszymi czasami.

Chciałbym również zauważyć, że przespałeś chyba ten okres, gdzie domeny z niepożądanymi znakami tyle kosztowały, dlatego rozumiem twoją niewiedzę i "pretensje" do mnie że inwestowałem w te domeny.

Niczego nie przespałem, jestem w domenach troche dłużej od Ciebie z mniejszymi przerwami i nie rozumiesz tego co piszesz. Domeny są jak akcje jedni kupują duze pakiety i czekają aż rynek wyjdzie z odpowiednią ceną i rzucają na pozarcie nowicjuszom, inni widząc takie zachowanie wpadaja w panikę(Ty i wielu inyych) i drążą temat co powoduje dalsze opadanie cen. Z cenami domen tych co się żalisz z niepożądanym znakiem było tak samo, ktoś narobił zamieszania i poszły w górę i ktoś na tym zarobił a ci co nakupili po 200zeta teraz myślą co z tym fantem zrobić, ale takie gadanie jak tu jest prowadzone to tylko pogarsza sytuację i ceny będą leciały do pewnego momentu jak się nie znajdą nowi gracze, którzy zaczną kupować wszystko co ma 3litery w nazwie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niczego nie przespałem, jestem w domenach troche dłużej od Ciebie z mniejszymi przerwami i nie rozumiesz tego co piszesz. Domeny są jak akcje jedni kupują duze pakiety i czekają aż rynek wyjdzie z odpowiednią ceną i rzucają na pozarcie nowicjuszom, inni widząc takie zachowanie wpadaja w panikę(Ty i wielu inyych) i drążą temat co powoduje dalsze opadanie cen. Z cenami domen tych co się żalisz z niepożądanym znakiem było tak samo, ktoś narobił zamieszania i poszły w górę i ktoś na tym zarobił a ci co nakupili po 200zeta teraz myślą co z tym fantem zrobić, ale takie gadanie jak tu jest prowadzone to tylko pogarsza sytuację i ceny będą leciały do pewnego momentu jak się nie znajdą nowi gracze, którzy zaczną kupować wszystko co ma 3litery w nazwie :P

 

Nie określałbym na twoim miejscu mojego czasu zainteresowania domenami, bo go nie znasz. To że na forum jestem od '08 nie oznacza, że dopiero wtedy zainteresowałem się domenami, bo było to długo przed tym gdy takie forum jeszcze nie istniało.

Pomijając ten fakt, to uważasz, że domeny 3 literowe z niepożądanymi znakami były celowo zawyżane, by zarobić na tym wszystkim? Raczej nie wyciągałbym tak pochopnych wniosków.

Nie bardzo chce mi się już drążyć ten temat, bo to raczej do niczego nie prowadzi, a wręcz takie rozmowy mogą działać niekorzystnie na rynek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomijając ten fakt, to uważasz, że domeny 3 literowe z niepożądanymi znakami były celowo zawyżane, by zarobić na tym wszystkim? Raczej nie wyciągałbym tak pochopnych wniosków.

Nie bardzo chce mi się już drążyć ten temat, bo to raczej do niczego nie prowadzi, a wręcz takie rozmowy mogą działać niekorzystnie na rynek.

Wtedy na Polski rynek weszli zagraniczni gracze i brali jak leci i to również wywindowało cenę tychże domen. Ja Ci powiem tyle, tam gdzie są pieniądze tam są spekulacje i to nie są pochopne wnioski to tylko przypuszczenia bo nikt Ci nie powie jak było.

Co do zainteresowań domenami to się zagalopowałem :P (ach te emocje). to jest ostatni mój post w tym temacie, do niczego prowadzi ta dyskusja.

Pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... I lekko mnie rusza jak miałbym taką domenę odstąpić za ~50 zł ...

Jesteś pewny, że znaleźli by się kupcy na takie domeny za 50 zł? Ja osobiście nie rozumiem osób, które kupują domeny typu tqu, wqx - mi by było szkoda tych 50 zł, a już nakupować takich domen kilkadziesiąt :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja osobiście nie rozumiem osób, które kupują domeny typu tqu, wqx - mi by było szkoda tych 50 zł, a już nakupować takich domen kilkadziesiąt wacko.gif

 

No i co w Tym dziwnego? Ja ostatnio kupiłem takich kilkanaście po 50zł a sprzedaję każdą jedną w okolicach 200zł.

Wiadomo że nie jest to od razu 10 000 czy ile, ale każdy grosz jest dobry...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i co w Tym dziwnego? Ja ostatnio kupiłem takich kilkanaście po 50zł a sprzedaję każdą jedną w okolicach 200zł.

Wiadomo że nie jest to od razu 10 000 czy ile, ale każdy grosz jest dobry...

 

Wow :P

 

To się nazywa biznes... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
tia..

Nie wiem jak inni ale ja już mam serdecznie dość takich postów tego użytkownika. Mają na celu chyba jedynie reklamowanie domen w sygnaturze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jedynie reklamowanie domen w sygnaturze.

Czy kiedyś nie było takiego punktu w regulaminie o tym, że nie można mieć więcej niż trzech linków w stopce? Jakoś nie mogę znaleźć...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy kiedyś nie było takiego punktu w regulaminie o tym, że nie można mieć więcej niż trzech linków w stopce? Jakoś nie mogę znaleźć...

Pozdrawiam!

 

3 to rozmiar czcionki i ilość linijek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×