Jump to content
panogrodnik

Barcz.eu (moje nazwisko)

Recommended Posts

dziś doszło do transakcji w siedzibie zainteresowanej firmy cena końcowa 14.800 uważni czytelnicy forum wiedzą że miałem dylemat ze sprzedażą tej domeny pomimo wszystko jestem zadowolony :) cesja w formie papierowej więc za jakiś tydzień będą zmiany tak myślę we whois w każdym bądź razie obeszło się bez faktury proforma, faktura + umowa sprzedaży z cesją w załącznikach płatność online na poczekaniu :D. Jedyny taki malutki minusik to... to że wczoraj wyjechałem do tej firmy i dopiero dziś wróciłem. (transakcja w siedzibie firmy)

Edited by panogrodnik

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziś doszło do transakcji w siedzibie zainteresowanej firmy cena końcowa 14.800 uważni czytelnicy forum wiedzą że miałem dylemat ze sprzedażą tej domeny pomimo wszystko jestem zadowolony :) cesja w formie papierowej więc za jakiś tydzień będą zmiany tak myślę we whois w każdym bądź razie obeszło się bez faktury proforma faktura + umowa sprzedaży z cesją w załącznikach płatność online na poczekaniu :D. Jedyny taki malutki minusik to... to że wczoraj wyjechałem do tej firmy i dopiero dziś wróciłem. (transakcja w siedzibie firmy)

Gratuluję!

Teraz możesz sobie zarejestrować w każdej innej końcówce nazwisko oraz ImięNazwisko i, hu hu, jeszcze trochę zostanie.

 

PS Przydałyby się znaki przestankowe w Twojej wypowiedzi, bo myślałem, że mi tchu zabraknie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ogólnie jeszcze dodać bym chciał... pojechałem tam młodzieżowo ubrany dżinsy itp a spotkałem się z 3-ma przedstawicielami w garniturach + jakiś mecenas jeszcze się gotuje we mnie ze wstydu :)

 

Jak dlugo trwaly negocjacje?

 

2 miesiące (z tego 1.5 miesiąca mówiłem że jak sprzedam domenę to tak jak bym żony cycki sprzedawał i wtedy cena rosła)

Edited by panogrodnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję :)

To jedno z potwierdzeń, że polskie firmy chyba lubią "eu"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem byli skłonni tyle zapłacić w ramach jakoby rekompensaty - jak zobaczyli, że masz tak na nazwisko i pewno napisałeś, że korzystasz z tej domeny (choćby e-mail) to wiedzieli, że to nie będzie tani zakup. Transakcja w siedzibie firmy była też w pewnym stopniu sprawdzeniem czy oby na pewno na nazwisko Ci "Barcz". Oczywiście gratuluję sprzedaży, bardzo duża kwota jak na taką domenę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] bardzo duża kwota jak na taką domenę :)

 

Fakt. Za taką kwotę byłbym w stanie pożegnać się z każdą z moich "eu", aktualnie ze stopki :D

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję, super.

Oprócz umowy, FV ile było jeszcze tzw. "załączników"? :)

 

umowa ma wszystko zawarte między innymi dożywotnie korzystanie prze zemnie z aliasu mailowego tomasz@.....

oprócz tego były załączniki

 

1 cesja

2 ksero dowodu

 

 

(sama umowa ma w sobie zawarty regulamin prawie taki jak NASK 19 stron)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję :) Każda ciekawa transakcja .eu cieszy jeszcze bardziej :D

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje. Mam nadzieję, że się zabezpieczyłeś i zarejestrowałeś zawczasu zamiennik?

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje. Mam nadzieję, że się zabezpieczyłeś i zarejestrowałeś zawczasu zamiennik?

Pozdrawiam!

 

 

Widzę że barcz.net wciąż wolna – ja bym szybko łapał, bo złośliwców na forum nie brakuje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje. Mam nadzieję, że się zabezpieczyłeś i zarejestrowałeś zawczasu zamiennik?

Pozdrawiam!

 

nie nie zabezpieczyłem niczego związanego z nazwiskiem ale tutaj jest inny tego powód we wrześniu zaczynam działalność na dość sporą skalę w szkółkarstwie owocowo-leśnym do czego się przygotowuję już od 8 lat. Towar już dojrzały, domena zabezpieczona, i to będzie nowa marka ™ ale o tym raczej pod koniec tego roku będę mógł więcej napisać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przydałyby się znaki przestankowe w Twojej wypowiedzi...

...albo przystankowe :)

 

Chyba się zastanowię nad sprzedażą swojego nazwiska w domenie *eu (gdyby ktoś zaproponował podobną kwotę), mam również w *com.pl :D

 

Gratuluję !

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę że barcz.net wciąż wolna – ja bym szybko łapał, bo złośliwców na forum nie brakuje. :)

ImięNazwisko.pl tez wolne...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziś doszło do transakcji w siedzibie zainteresowanej firmy cena końcowa 14.800 uważni czytelnicy forum wiedzą że miałem dylemat ze sprzedażą tej domeny pomimo wszystko jestem zadowolony :) cesja w formie papierowej więc za jakiś tydzień będą zmiany tak myślę we whois w każdym bądź razie obeszło się bez faktury proforma, faktura + umowa sprzedaży z cesją w załącznikach płatność online na poczekaniu ;). Jedyny taki malutki minusik to... to że wczoraj wyjechałem do tej firmy i dopiero dziś wróciłem. (transakcja w siedzibie firmy)

 

toście nieźle oblewali transakcję :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
we wrześniu zaczynam działalność na dość sporą skalę w szkółkarstwie owocowo-leśnym[...]

Powodzenia w biznesie.

*szkolkarz.pl

*szkolkarze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
toście nieźle oblewali transakcję

 

hehe to nie tak ja mam 400 km do tej firmy a jak już miałem świeże xx.xxx na koncie to nie pożałowałem na hotel by nie tłuc się nocą w podroży

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×