Jump to content
Sign in to follow this  
jahptb

Panie na temat domen

Recommended Posts

Witajcie...

 

http://biznesmamy.pl/viewtopic.php?f=50&t=154

 

Po przeczytaniu tego tematu nie wiem czy się cieszyć ze coraz więcej polaków ( Pań ) zgłębia tematy domen, czy płakać że są tak słabo doinformowane. :)

 

Myślę że czas na uświadomienie polaków w temacie domen... niebawem zlecam wykonanie filmu promocyjnego na temat domen + dodatkowo jakaś promocja mojego portfolio ;D

 

Pozdrawiam.

Janek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie to raczej porażka.

Cieszy natomiast fakt, że ktoś cokolwiek myśli o domenach i chce się tym zainteresować.

Ta rozmowa na forum przypomina mi rady niejakiej "Goździkowej"... zapytaj sąsiadki - ona najlepiej doradzi, no chyba, że wpędzi do grobu.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedałem kilka domen kobietom. Były to najszybsze transakcje, klientki zdecydowane, wiedzące, czego chcą. Gdyby panowie podejmowali tak szybko decyzje pewnie rezydował bym teraz na Jamajce. :)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem nad czym tu płakać... Wiedza tych Pań na temat domen jest odpowiednia. Grunt że wiedzą, że domeny się rezerwuje i że nie należy pytać fachofców na di.pl bo ukradną te najlepsze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie należy pytać fachofców na di.pl bo ukradną te najlepsze :)

O! To-to!...

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie urzekło słownictwo tak różne od naszego, np. o rezerwacjach kilku domen: "..płacisz za właściwą, reszty się zrzekasz." :)

Jedna pani to ma nawet własną stronkę na IDNie com.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze by było jakby ktoś się tam zarejestrował i co nie co wyjaśnił. Na przykład jedna pani pomyliła .com z com.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słodkie to jest :)

 

I zgadzam się z wypowiedzią SELESa.

Ogólnie mówiąc, często kobitki mają dużo więcej ikry niż faceci z Marsa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim to radzę trochę stonować. Takimi określeniami jak: śmiać się, porażka itd. można prędzej określić to co wypisuje się czasem na tym forum. Większość osób tutaj nie ma pojęcia czym jest dobra domena i po co są dobre domeny w ogóle, a pierwsze chciałyby "rzucać kamieniami".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przede wszystkim to radzę trochę stonować.(...)

 

Popieram, przejrzałem tamte wpisy i nie znalazłem nic śmiesznego. Taka natura kobiet, że rozmawiają szczerze i językiem przystępnym dla koleżanek, a nie - jak to często tu ma miejsce, pewnie z racji przewagi płci męskiej - prześcigają się w stosowaniu fachowego słownictwa, definicji itp. czyli kreowania się na chodzące encyklopedie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

cytat z tamtego forum:

"

A propos domen, ku przestrodze: miałam wymyślonych kilka fajnych nazw i nieopatrznie na jednym z forów zapytałam specjalistów o opinie, która będzie najlepsza, kilka godzin później najfajniejsze nazwy były zarezerwowane. Ktoś zrobił to z myślą, żeby później odsprzedać mi je drożej i zarobić na tym.

"

 

:) - ciekawy jestem co to było za forum :). przyznam ze mnie rozbawiła Pani.

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ciekawe jak my faceci zaczęlibyśmy ''rozmawiać'' na temat gotowania, sprzątania czy szydełkowania (ewentualnie robienia zakupów)

Wtedy kobiety kładłyby się ze śmiechu.

Więcej zrozumienia panowie.

Róbmy to...co potrafimy :)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że to wcale nie chodzi o to, że tam piszą kobiety.

 

Z moich doświadczeń wynika raczej, że przeciętna kobieta wie tyle (albo więcej) niż przeciętny facet o domenach.

 

To raczej pokazuje, jak przeciętne Polacy myślą o domenach (obojętne czy Pan czy Pani).

 

PS: Jako Niepolak chciałbym jeszcze dodać, że podobne jest w de albo uk - więc to nie jest polski "problem" - inne kraje nie znam.

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postawiłem urządzić mały desant na forum dla biznes mam :) W końcu trzeba nieść kaganek oświaty.. zobaczymy jak mi pójdzie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było nie spamować ;-)

 

Ale w całej dyskusji kobietek nie widzę niczego śmiesznego- wiedza na poziomie przeciętnego zjadacza chleba. Chyba każdy z nas wiedział kiedyś tyle, co one?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
chyba Panie wcale na tę edukację nie czekają, same dobrze wiedzą, co i jak, wystarczą im mądrości mężów ;)

W sumie czego się spodziewać po osobie prowadzącej interes na takiej domenie jak ellefant.pl? ;) Przykre.

 

Z drugiej strony nie zapomniajmy, że dzięki temu, iż istnieją takie osoby, my mamy dużo łatwiej w biznesie. Długoterminowo wygrywa inteligencja połączona z kreatywnością.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sumie czego się spodziewać po osobie prowadzącej interes na takiej domenie jak ellefant.pl? ;) Przykre.

 

Z drugiej strony nie zapomniajmy, że dzięki temu, iż istnieją takie osoby, my mamy dużo łatwiej w biznesie. Długoterminowo wygrywa inteligencja połączona z kreatywnością.

Czego można spodziewać się po osobie będącej autorem takich "stron" jak sra.pl?

 

To Twoje nieustanne podkreślanie własnej inteligencji i oczytania w ostatnim czasie zaczyna robić się coraz bardziej irytujące.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Czego można spodziewać się po osobie będącej autorem takich "stron" jak sra.pl?

 

To Twoje nieustanne podkreślanie własnej inteligencji i oczytania w ostatnim czasie zaczyna robić się coraz bardziej irytujące.

Nie będę dyskutował z Toba na takie bezsensowne tematy, tylko dodam, że miałem na myśli nas, a nie siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×