Jump to content
necik

Błąd powiadomienia e-mail & sms

Recommended Posts

Witam,

 

Chciałbym dowiedzieć się czy poważny rejestrator i giełda domen przywidział jakąś rekompensatę za wysłanie o godzinie 1 w nocy ponad 83 powiadomień sms o wygraniu aukcji? Powiadomienia e-mail to nie problem, mogę je skasować jednym kliknięciem. Ale prezent w postaci sms to już ;)

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites

43 smsy dotyczące jednej kończącej się aukcji... nie ma to jak ciekawa lektura na dobranoc:) prawie jak liczenie owiec

Share this post


Link to post
Share on other sites
fajnie, że powiadomienia o kończących się wczoraj aukcjach również zaliczyły jednodniowe spóźnienie ;)

 

Czyli nie przyszły na czas?

To już rozumiem dlaczego nikt nie licytował dzisiaj w jednej z moich aukcji pomimo 6 obserwujących osób i śmiesznej ceny wywoławczej. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przyszly (x43) ale godzine po zakonczeniu danej aukcji, a rejestracja domen na chwile obecna dalej nie dziala ;-/

Edited by matthewue

Share this post


Link to post
Share on other sites
ponad 83 powiadomień sms o wygraniu aukcji?

Ponad 83 ?

Rozumiem, że dalej nie chciało Ci się już liczyć ? ;)

 

Tak to czasami jest gdy zamiast jednego zakłada się 83 konta na Dropped z jednego adresu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ponad 83 ?

Rozumiem, że dalej nie chciało Ci się już liczyć ? ;)

Kilka sms-ów skasowałem, na wyświetlaczu pozostał komunikat "83 nowe wiadomości" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam przeżywacie. Teraz za każdym razem jak w nocy dostaniecie SMS a Kobieta się zapyta czy to kochanka, to możecie zawsze odpowiedzieć. Nieee, Dropped ;-)

 

Ja dostałem kilkanaście e-mail o pozytywnie zakończonym Escrow ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj tam przeżywacie. Teraz za każdym razem jak w nocy dostaniecie SMS a Kobieta się zapyta czy to kochanka, to możecie zawsze odpowiedzieć. Nieee, Dropped ;-)

 

Coś w tym jest. Ja niby psioczę na Erę że co i rusz spam przysyła, ale dzięki temu zawsze jest dobre wytłumaczenie na tajemnicze smsy o różnych porach dnia. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kobieta może się zaniepokoić, że ma się psychofankę raczej niż kochankę :) jeśli będą porównywalne ilości smsów do droppedowych powiadomieć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:);) ;)

 

Własnie zajrzałem na skrzynkę mailową (darmowa WP), a tam:

 

Ilość listów w Twojej skrzynce (20007) przekroczyła maksymalną liczbę 20000.

Proponujemy opróżnić folder Kosz oraz Wysłane i usunąć niepotrzebne listy z innych folderów.

Zobacz statystykę zajętości folderów: Zarządzanie folderami.

Możesz zwiększyć limit ilości listów - kliknij tutaj »

 

Otrzymałem ponad 20 k maili od Dropped (odnośnie wygasajacych rezerwacji)!!! Ciekawe Ile razy się wysłało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otrzymałem ponad 20 k maili od Dropped (odnośnie wygasajacych rezerwacji)!!! Ciekawe Ile razy się wysłało.

 

Pamiętam jak kiedyś dostałem kilkadziesiąt tysięcy maili z NASK o zrealizowanej opcji, aż mi serwer zdechł. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To co ja mam powiedzieć, dostałem e-maili tylko kilkadziesiąt :)

Ja też czuje się zawiedziony. Dostałem tylko 35 wiadomości ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otrzymałem ponad 20 k maili od Dropped (odnośnie wygasajacych rezerwacji)!!! Ciekawe Ile razy się wysłało.

 

 

troszke tych rezerwacji trzymasz;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×