Jump to content
Cockney

Odrzucone oferty

Recommended Posts

Wygasała Social.pl i ktoś chciał pewnie sobie skompletować... ale już została przedłużona więc będziesz miał spokój. Straciłeś swoją szansę :D

Niekoniecznie bo dzisiaj przyszła "OSTATECZNA" propozycja na 1,5 k ...:)

Jakby nie było...darmowa reklama w ESCE jest więcej warta...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ networker

akademiakulinarna.pl

zdolnosckredytowa.pl

 

 

Te dwie bym oddał. Ale gratuluję wytrwałości.

 

 

kulinarneprzysmaki.pl

kulinarnecuda.pl

Edited by Pablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

o ile reszte decyzji rozumiem to akademiakulinarna.pl :)

Gotowanie teraz jest w modzie.Wszyscy gotują i piszą książki. Kilka lat temu każdy tańczył. ;)

Bartek, dobra decyzja.

Edited by SELES
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

AkademiaKulinarna.pl oddałbym za te 5k. Moda modą, ale to przeminie jak już się wszyscy nagotują.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie jest tak do końca z tą modą. Fakt, że ostatnio duzi wzieli się za promocję gotowania i próbują na tym zarobić, ale gotowanie, blogi kulinarne, szkoły gotowania są od dawna i cały czas tego przybywa. ludzie jedzą, gotują i będą to robić dokąd będą żyć ;) rynek spozywczy jest olbrzymi a budżety firm dość spore a i walka o miejsca na półkach i w lodówkach Polaków też idzie na całego

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie jest tak do końca z tą modą. Fakt, że ostatnio duzi wzieli się za promocję gotowania i próbują na tym zarobić, ale gotowanie, blogi kulinarne, szkoły gotowania są od dawna i cały czas tego przybywa. ludzie jedzą, gotują i będą to robić dokąd będą żyć ;) rynek spozywczy jest olbrzymi a budżety firm dość spore a i walka o miejsca na półkach i w lodówkach Polaków też idzie na całego

 

Bardzo prawdopodobne, że składającym ofertę na tę kulinarną domenkę mógł być właściciel tej z myślnikiem lub co mniej prawdopodobne któryś spod innej końcówki. Tutaj masz mocne karty. Możesz nam zdradzić po jakiej kwocie jesteś skłonny oddać domenę?

 

u mnie ostatnio kilka propozycji ale nie będę obniżał poziomu rozmowy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ArtofWar.pl aż 200 PLN od kk

 

Dostałeś ofertę od spadkobierców Sun Tzu? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ostatnich dni:

DoradcaPrawny*pl - 11 000 zł brutto.

ChirurgiaPlastyczna*pl - 10 000 zł netto - jeden klient, 19 000 zł netto - drugi klient.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie wiem co bym zrobil bo nie mam takich domen Seles ale 19k to juz dobra kwota nie mniej jednak 25k lepiej wyglada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie wiem co bym zrobil bo nie mam takich domen Seles ale 19k to juz dobra kwota nie mniej jednak 25k lepiej wyglada :)

Takie domeny pewnie byś znalazł ale takich klientów nie masz...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie wiem co bym zrobil bo nie mam takich domen Seles ale 19k to juz dobra kwota nie mniej jednak 25k lepiej wyglada :)

ja tez, ale... tyle chirurg plastyk ma od jednego klienta

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie wiem co bym zrobil bo nie mam takich domen Seles ale 19k to juz dobra kwota nie mniej jednak 25k lepiej wyglada :)

Kiedyś, w ramach patriotyzmu, odrzuciłem znacznie wyższą ofertę dla tej domeny, otrzymaną od pewnej czeskiej kliniki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś, w ramach patriotyzmu, odrzuciłem znacznie wyższą ofertę dla tej domeny, otrzymaną od pewnej czeskiej kliniki.

 

Ja kiedyś przez to odrzuciłem bardzo dobrą ofertę na domenę energetyka.pl od jakiegoś Rosjanina i od tamtej pory tak dobrej oferty (to było prawie rok temu) już nie było. Ani nawet zbliżonej do niej. Potem żałowałem trochę.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś, w ramach patriotyzmu, odrzuciłem znacznie wyższą ofertę dla tej domeny, otrzymaną od pewnej czeskiej kliniki.

Ja kiedyś przez to odrzuciłem bardzo dobrą ofertę na domenę energetyka.pl od jakiegoś Rosjanina i od tamtej pory tak dobrej oferty (to było prawie rok temu) już nie było. Ani nawet zbliżonej do niej. Potem żałowałem trochę.

 

Pragnąc zaspokoić swoją i jak mniemam ciekawość wielu użytkowników pokuszę się o zadanie pytania jak wysokie były to oferty ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×