Jump to content
heden.pl

Ile byłbys skłonny zapłacić za domenę ze swoim nazwiskiem?

Byłbym skłonny zapłacić:  

101 members have voted

  1. 1. Byłbym skłonny zapłacić:

    • 0 - reg fee
      16
    • reg fee - 500 zł
      36
    • 500 - 1000 zł
      17
    • 1000 - 2000 zł
      13
    • 2000 - 3000 zł
      4
    • 3000 - 5000 zł
      7
    • > 5000 zł
      8


Recommended Posts

Powyżej 5K pod warunkiem, żebym je miał.

Przy okazji przypomnę, że korneliusz dawał za swoje (o ile dobrze pamiętam posta) 25k a i to abonent się nie zgodził. Wydaje mi się, że za małą skalę dałeś w ankiecie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ile byłbys skłonny zapłacić za domenę ze swoim nazwiskiem ?

 

PL,EU,COM ? bo to też ważne .

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
PL,EU,COM ? bo to też ważne .

 

Oczywiście .pl

 

... Wydaje mi się, że za małą skalę dałeś w ankiecie ;)

 

Nie chciałem przesadzać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niech będzie Brzęczyszczykiewicz ;)

Jakie by nie było.

 

Więc za swoje zapłaciłbym do 500zł, w porywach do 1000zł

Jakbym miał na nazwisko Kowalski, Mazur itp (popularne) to musiałbym przyjąć na klatę większy wydatek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście .pl

 

[...]

 

... bo ostatnio "na świeczniku" są .eu ;)

Vide sprzedaż Barcz.eu, a na drugim biegunie wątek forumowy o zapytania dotyczące Szyba.eu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kwestia jakie to nazwisko ;)

Niestety kazde jest inne, kupilem mniej popularne za 50PLN.

Za moje popularne dalbym 5k, wolalbym jednak imie, ktore jest juz niestety zagospodarowane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio zarejestrowałem swoje nazwisko IDN .eu za 0zł w promocji az.pl, była to ostatnia wolna końcówka IDN jak i nIDN. Wracając do tematu to zapłaciłbym podobnie jak SWAGGER do 500zł, w porywie do 1500zł (oczywiście za .pl)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym dał za nazwisko do 2000 zł, ale zarejestrowałem na szczęście rzadkie nazwisko w .pl za reg fee. ;)

 

Abstrahując od nazwiska - za imię (Tomasz) też bym dał do 2000 zł, ale tu niestety nie ten rząd wielkości jest. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaznaczyłem przedział 2k-3k

 

cena którą skłonny byłbym zapłacić za domenę z moim nazwiskiem zależy od jej przeznaczenia.

gdybym chciał prywatnie użytkować domenę to zapłaciłbym maksymalnie 3k,

a gdybym miał jakieś plany polityczne czy komercyjne, i do tego byłaby mi ona potrzebna, to odpowiednio więcej,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dałbym 499 zł.

 

Marketingowo ;)

 

Z uwagi iz malo popularne jest moje nazwisko (kilkaset 'podobno' ludzi w PL) pewnie do 300zł. ;) zwlaszcza, iz mam w pamieci domeny z nazwiskami po 2-3k ludzi w kraju, które rejestrowałem w cenie 12zł w AM. ;)

 

p.s ciekawy temat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem fanatycznym wielbicielem domen .pl dlatego wziąłem .info , nie miałem ochoty pytać się o cenę i negocjować. Gdyby PLka była dostępna na giełdzie , to na pewno dał bym 500 zł, nad zapłaceniem 1000 zł musiał bym się mocno zastanowić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby miała być tu wycena domen nazwisk myślę, że ze swoimi 3 literami wysunąłbym się na prowadzenie ;) póki co PL'kę dzierży Dental Union Laboratory

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem w najliczniejszej grupie (jak narazie), czyli do 500 zł. Gdybym zarabiał 2-3 razy więcej niż obecnie, to z pewnością dałbym za domenę ze swoim nazwiskiem w końcówce *pl odpowiednio więcej (gdyby była na sprzedaż, jak narazie ktoś tam prowadzi hurtownię biżuterii od kilku lat). Mam mało popularne nazwisko, dlatego prawie cała reszta końcówek była wolna, w związku z tym regnąłem sobie w różnych promocjach nazwisko.com.pl , nazwisko.eu, nazwisko.info i nazwisko.biz , narazie mi wystarczy ;)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że swoje nazwisko zarejestrowałem za darmo w promocji kilka miesięcy temu, to chyba wiele nie jest warte i nie dałbym więcej niż kilka stówek. Ale wydaje mi się, że uczciwa cena za przeciętne nazwisko to kilka tys. 3-5...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×