Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

To zostałaś już "rozdziewiczona" w sprawie sprzedaży domen.

 

 

HA HA to już był 113 raz patrząc na liczbę na AM

 

Liczba domen sprzedanych na giełdzie: 113

 

Zatem z twojej wypowiedzi wnioskuję że można tak wielokrotnie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalnie czuję się znów jak w podstawówce... :) ciekawe kiedy znudzą się wam te kosmate posty? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakie wlochate, ja pisalem o sprzedazu domeny. nic wiecej :)

poza tym czy zawsze musi tu byc taka oficjalna atmosfera dns-ow i .com-ow? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
poza tym czy zawsze musi tu byc taka oficjalna atmosfera dns-ow i .com-ow? :)

 

Wbijaj tutaj: http://nastolatkowie.eu/

 

DI to forum o domenach, a nie o "pici polo".

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
spoko, zostawie Tobie ta strone skoro ja juz znalazles :)

Twoje posty, jak również i kilku innych nowych użytkowników o których się mówi w kuluarach, świetnie by się tam dopasowały.

 

Gówno wiecie, a udajecie znawców po 3 miesiącach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Twoje posty, jak również i kilku innych nowych użytkowników o których się mówi w kuluarach, świetnie by się tam dopasowały.

 

Gówno wiecie, a udajecie znawców po 3 miesiącach.

Co Ty masz za problem człowieku?

 

Moze na wakacje trzeba jechac?

zmienic tryb zycia

 

czepiasz sie kogo sie da i o co sie da

ja nikogo nie udaje i nie udawalem!

a kuluary o ktorych piszesz zupelnie mnie nie interesuja

Wiec nie obrazaj ludzi bez powodu! moze kompleksy leczysz w ten sposob?

 

To ze Ty kupujesz swoje domeny siedzac w garniturze z wyprostowanymi plecami i kamienna mina przed komputerem

i popijajac kawke z malym palcem w gorze nikogo tu nie obchodzi

Jak masz problem to mozemy popisac sobie na PW a nie tworzysz bezsensowne OT bo ktos zszedl z tematu lekko

 

Zastanow sie zanim zaczniesz pisac takie rzeczy po raz kolejny

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
bla bla bla kolejne bla bla bla

Problemów nie mam, wręcz przeciwnie. Na wakacje jeżdżę średnio raz w miesiącu więc to też nie to.

 

Czepiam się irytujących ludzi takich jak Ty, Wania czy Bartxx i naprawdę często muszę się powstrzymywać przed odpisywaniem na wasze durnowate posty.

 

Domeny to dla mnie od jakiegoś (dłuższego czasu) nie hobby czy dodatkowy dochód, a biznes na którym można zarobić naprawdę spore pieniądze więc wybacz jeśli odpisując potraktuję to poważnie. Jeśli zamierzasz się bawić pieniędzmi to idź kup zdrapkę, a nie inwestuj w domeny.

 

A OT (nie lekki) zacząłeś Ty więc odpuść sobie oskarżanie o to mnie.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problemów nie mam, wręcz przeciwnie. Na wakacje jeżdżę średnio raz w miesiącu więc to też nie to.

 

Czepiam się irytujących ludzi takich jak Ty, Wania czy Bartxx i naprawdę często muszę się powstrzymywać przed odpisywaniem na wasze durnowate posty.

 

Domeny to dla mnie od jakiegoś (dłuższego czasu) nie hobby czy dodatkowy dochód, a biznes na którym można zarobić naprawdę spore pieniądze więc wybacz jeśli odpisując potraktuję to poważnie. Jeśli zamierzasz się bawić pieniędzmi to idź kup zdrapkę, a nie inwestuj w domeny.

 

A OT (nie lekki) zacząłeś Ty więc odpuść sobie oskarżanie o to mnie.

 

 

Wyobraz sobie ze Twoje posty tez moga byc wku...ace i nie tylko pewnie

dla mnie ale nikt nie jedzie po Tobie od razu jak po burej suce

 

Moze zaczalem OT.

Ale nie obrazam ludzi bez powodu.

Mozna powiedziec to kulturalnie, tylko trzeba chciec!

 

I koncze ten temat, bo jest bez sensu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problemów nie mam, wręcz przeciwnie. Na wakacje jeżdżę średnio raz w miesiącu więc to też nie to.

 

Czepiam się irytujących ludzi takich jak Ty, Wania czy Bartxx i naprawdę często muszę się powstrzymywać przed odpisywaniem na wasze durnowate posty.

 

Domeny to dla mnie od jakiegoś (dłuższego czasu) nie hobby czy dodatkowy dochód, a biznes na którym można zarobić naprawdę spore pieniądze więc wybacz jeśli odpisując potraktuję to poważnie. Jeśli zamierzasz się bawić pieniędzmi to idź kup zdrapkę, a nie inwestuj w domeny.

 

A OT (nie lekki) zacząłeś Ty więc odpuść sobie oskarżanie o to mnie.

 

nie chciałbym przeszkadzać, ale postów ww. Kolegów z forum nie uważam za irytujące

ponadto ww. Osoby kilka razy mi bezinteresownie pomogły, tak więc chciałem się wstawić ..

oczywiście ja sam nie jestem też bez " forumowych" grzechów, niemniej każdemu zdarza się coś irytującego innych forumowiczów

 

 

już uciekam i nie przeszkadzam :):):P:P:P

Edited by whiskyananas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje! tym wieksze ze to totalna :P

 

Taka :unsure: to znowu nie jest. W wolnym tłumaczeniu "to be" może mieć jakiś sens. Pewnie jakaś idea nowemu właścicielowi przyświeca :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problemów nie mam, wręcz przeciwnie. Na wakacje jeżdżę średnio raz w miesiącu więc to też nie to.

 

Czepiam się irytujących ludzi takich jak Ty, Wania czy Bartxx i naprawdę często muszę się powstrzymywać przed odpisywaniem na wasze durnowate posty.

 

Domeny to dla mnie od jakiegoś (dłuższego czasu) nie hobby czy dodatkowy dochód, a biznes na którym można zarobić naprawdę spore pieniądze więc wybacz jeśli odpisując potraktuję to poważnie. Jeśli zamierzasz się bawić pieniędzmi to idź kup zdrapkę, a nie inwestuj w domeny.

 

A OT (nie lekki) zacząłeś Ty więc odpuść sobie oskarżanie o to mnie.

Nie udzielam się na forum za często ale za to dużo czytam. Takie indywiduum jak ty muszę skomentować bo już przeginasz.

Sapiesz a sam jesteś na forum od kilku mcy dopiero. Tzn. pod tym nickiem, bo gdzieś pisałeś, że Rafał kiedyś był mniej pobłażliwy, więc pewnie miałeś wcześniej inne konto, bo skąd niby to "kiedyś". Może się kompromitowałeś czy powychodziły jakieś wałki czy inne historie, mniejsza- teraz masz nowe konto na di, nowy pomysł na swoje wirtualne JA: arogancja, buta, pycha, brak wychowania, chamstwo. Lansujesz się na biznesmena pełną gębą (od lansu mamy tu innych, większych od ciebie), ale oprócz fartownej sprzedaży literówki kwejka nie ma nic na poparcie twoich historyjek, na kocie w AM śmieszne 26 sprzedaży więc co tutaj zgrywasz autorytet koleżko, pouczasz, karcisz i obrażasz innych. Zahukać to możesz dzieciaki na forum o kucykach, tutaj są dorośli ludzie (w większości) i nie trzeba być szczególnie przenikliwym, żeby rozpracować pozera. Wróć na ziemię, sam przecież wiesz jaki jesteś naprawdę..

 

PS. Pomysł na biznes literówkowy (większość portfolio) wymagał uwiarygodnienia ruchu z AM, zatem powstał odpowiedni temat link. Na dłuższą metę na literówkach daleko nie zajedziesz, zmień strategię guru.

 

howgh!

Share this post


Link to post
Share on other sites
KobieceZakupy.pl - 600 PLN + VAT

fajna cena za taka domene, gratulacje!

Klient sam sie zglosil?

 

#kobiecetematy*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
fajna cena za taka domene, gratulacje!

Klient sam sie zglosil?

 

#kobiecetematy*pl

 

Sam, sam, pierwsza propozycja była za 300 zł, a na AM domena "lezala" za 800. Tak wiec i wilk syty i owca cała :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam, sam, pierwsza propozycja była za 300 zł, a na AM domena "lezala" za 800. Tak wiec i wilk syty i owca cała ;))

 

Gratulacje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przechowujemy*pl - trochę żenada, ale postanowiłem napisać - 80 PLN

 

Gratuluję kupującemu :rolleyes:

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×