Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

Jeszcze doczekacie działu "Wycena Rezerwacji", jak ludzie pouciekają na to forum, gdzie taki dział powstał :D

 

Ja przestałem wrzucać do tego tematu od jakiegoś czasu domeny sprzedane poniżej 100 PLN, ale skoro taki temat jest, to niech każdy wpisuje jak uważa.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz podkreślę:

 

Wpisy niskich sprzedaży daję tylko literówek które mają mniejszy ruch niż mogło by się wydawać (rzędu 100-200uv) po to aby ktoś się nie nadział z forumowiczów. Widziałem moje literówki z ruchem wielokrotnie większym niż u mnie (nie mówiąc już o tych przeze mnie testowanych!). Co do innych sprzedaży domen,które sprzedałem-nie wrzucałem do wątku bo nic nie wnosiły(jakieś tam zwykłe sprzedaże).Takie informacje jedynie mogą się przydać dla kogoś kto skupuje literówki,żeby miał orientacje przed ewentualnym zakupem "zonka" z wywindowaną statystyką. Aby nie było OT:

 

mltikino*pl -15pln

pekao34*pl -15 pln

goldenilne*pl -15pln

gldenline*pl -20 PLN

tvn234*pl - 20 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze raz podkreślę:

 

Wpisy niskich sprzedaży daję tylko literówek które mają mniejszy ruch niż mogło by się wydawać (rzędu 100-200uv) po to aby ktoś się nie nadział z forumowiczów. Widziałem moje literówki z ruchem wielokrotnie większym niż u mnie (nie mówiąc już o tych przeze mnie testowanych!). Co do innych sprzedaży domen,które sprzedałem-nie wrzucałem do wątku bo nic nie wnosiły(jakieś tam zwykłe sprzedaże).Takie informacje jedynie mogą się przydać dla kogoś kto skupuje literówki,żeby miał orientacje przed ewentualnym zakupem "zonka" z wywindowaną statystyką. Aby nie było OT:

 

mltikino*pl -15pln

pekao34*pl -15 pln

goldenilne*pl -15pln

gldenline*pl -20 PLN

tvn234*pl - 20 PLN

Mimo wszystko gdzie to wszystko posprzedawałeś i w jakim okresie ?

 

Bo zaraz się okaże że np. 30 szt. x średnio 20 PLN daje 600 PLN i jeśli w krótkim okresie 2-3 tygodnie, to jest spoko wynik.

 

Miałem kiedyś na testach tvn234, nie zdecydowałem się jednak jej zarejestrować.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
żeby trochę zwiększyć poziom w tym poście chociaż nie mam zwyczaju się chwalić...

 

swiatniemowlaka*pl - 500zł

 

idn przechwycony 1h po sprzedaży :D

 

Gratulacje, chyba więcej nie była warta, ale może jeszcze klient wróci po IDN. ;-)

 

Tez kilka wrzucę - z ostatniego miesiąca lub dwóch (<=1000 zł):

 

hurtowniaposcieli*pl - 1000 zł (AM)

investpartner*pl - 1000 zł (AM)

leasingowo*pl - 1000 zł (Allegro)

secretgarden*pl - 1000 zł (AM)

tero*pl - 1000 zł (premium.pl)

pokazytaneczne*pl - 700 zł (AM)

inwestorzastepczy*pl + IDN - 650 zł (AM)

banjo*pl - 500 zł (AM)

mleczarz*pl- 500 zł (AM)

morskabryza*pl - 500 zł (AM)

pralkosuszarki*pl + pralko-suszarki*pl - 500 zł (AM)

rajskiogród*pl - 500 zł (AM), sam IDN

twojahistoria*pl - 500 zł (AM)

 

Takie sobie sprzedaże, ale domeny też nie powalają. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo moim zdaniem ten wątek służy tylko i wyłącznie podnoszeniu własnego ego publikatorów...więcej z tego szkody niż pożytku.

 

Więc zamknijmy też wątek "sprzedaże powyżej 1k" bo tamci publikatorzy również podnoszą swoje ego wg. Ciebie. Idąc dalej otwórzmy wątek "sprzedaże powyżej 10k" bo pewnie tylko taki ma sens... Osobiście nie chwale się nawet 1% swoich sprzedaży ale czasem wrzucę jakąś bo jestem ciekawy jak inni użytkownicy widzą tą sprzedaż (czy też uważają że tanio/drogo itd.), chodzi głównie o czyjąś opinie żeby na przyszłość nie popełniać podobnych błędów i do tego ten wątek jest potrzebny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc zamknijmy też wątek "sprzedaże powyżej 1k" bo tamci publikatorzy również podnoszą swoje ego wg. Ciebie. Idąc dalej otwórzmy wątek "sprzedaże powyżej 10k" bo pewnie tylko taki ma sens... Osobiście nie chwale się nawet 1% swoich sprzedaży ale czasem wrzucę jakąś bo jestem ciekawy jak inni użytkownicy widzą tą sprzedaż (czy też uważają że tanio/drogo itd.), chodzi głównie o czyjąś opinie żeby na przyszłość nie popełniać podobnych błędów i do tego ten wątek jest potrzebny.

 

Ten wątek "poniżej 1000 zł" jest pod jednym względem lepszy niż sprzedaże powyżej 1k, bo tu pod każdym postem nie ma kilkudziesięciu z podpisem "gratki".

 

Taka prawda. Czasem oczywiście jest czego gratulować w >1000 zł, ale też nie zawsze.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje, chyba więcej nie była warta, ale może jeszcze klient wróci po IDN. ;-)

 

Tez kilka wrzucę - z ostatniego miesiąca lub dwóch (<=1000 zł):

 

hurtowniaposcieli*pl - 1000 zł (AM)

investpartner*pl - 1000 zł (AM)

leasingowo*pl - 1000 zł (Allegro)

secretgarden*pl - 1000 zł (AM)

tero*pl - 1000 zł (premium.pl)

pokazytaneczne*pl - 700 zł (AM)

inwestorzastepczy*pl + IDN - 650 zł (AM)

banjo*pl - 500 zł (AM)

mleczarz*pl- 500 zł (AM)

morskabryza*pl - 500 zł (AM)

pralkosuszarki*pl + pralko-suszarki*pl - 500 zł (AM)

rajskiogród*pl - 500 zł (AM), sam IDN

twojahistoria*pl - 500 zł (AM)

 

Takie sobie sprzedaże, ale domeny też nie powalają. :D

 

 

 

 

Summa summarum wychodzi już jednak całkiem przyjemna kwota.

Gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten wątek "poniżej 1000 zł" jest pod jednym względem lepszy niż sprzedaże powyżej 1k, bo tu pod każdym postem nie ma kilkudziesięciu z podpisem "gratki".

 

Taka prawda. Czasem oczywiście jest czego gratulować w >1000 zł, ale też nie zawsze.

I tylko tym różni się na korzyść...w innym dziale Ci sami którzy tutaj chwalą się swymi osiągnieciami wyśmiewają oferty klientów na 20 - 30 zl. Jeśli chce się uświadamiać ludzi na temat wartości domen to zamieszczanie tutaj różnych "transakcji roku" jest strzałem we własną stopę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje, chyba więcej nie była warta, ale może jeszcze klient wróci po IDN. ;-)

 

Tez kilka wrzucę - z ostatniego miesiąca lub dwóch (<=1000 zł):

 

hurtowniaposcieli*pl - 1000 zł (AM)

investpartner*pl - 1000 zł (AM)

leasingowo*pl - 1000 zł (Allegro)

secretgarden*pl - 1000 zł (AM)

tero*pl - 1000 zł (premium.pl)

pokazytaneczne*pl - 700 zł (AM)

inwestorzastepczy*pl + IDN - 650 zł (AM)

banjo*pl - 500 zł (AM)

mleczarz*pl- 500 zł (AM)

morskabryza*pl - 500 zł (AM)

pralkosuszarki*pl + pralko-suszarki*pl - 500 zł (AM)

rajskiogród*pl - 500 zł (AM), sam IDN

twojahistoria*pl - 500 zł (AM)

 

Takie sobie sprzedaże, ale domeny też nie powalają. :D

 

 

Gratulacje!

Szczegolne słowa uznania za leasingowo*pl

 

No i proszę jak się wątek ożywił...

wobec nie uwzględniania w cenachdomen*pl wielu czy nawet wszystkich sprzedaży z ustawioną opcją KUP TERAZ uważam,że jest to godne naśladowania. Mogę również przypuszczać,że w cenniku AM wiele x.xxx jest z Twoich sprzedaży :D

Edited by polishprince

Share this post


Link to post
Share on other sites
wobec nie uwzględniania w cenachdomen*pl wielu czy nawet wszystkich sprzedaży z ustawioną opcją KUP TERAZ

 

Żadnych nie uwzględnia, bo do tych sprzedaży nie ma dostępu, jest tylko xxxxxxxxxx.pl tak jakby wszystkie drogo sprzedane domeny były z branży adult. :D

 

Mi bardziej przypadło do gustu rozwiązanie z premium.pl - pokazują sprzedane domeny, ale bez cen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje, chyba więcej nie była warta, ale może jeszcze klient wróci po IDN. ;-)

 

Tez kilka wrzucę - z ostatniego miesiąca lub dwóch (<=1000 zł):

 

hurtowniaposcieli*pl - 1000 zł (AM)

investpartner*pl - 1000 zł (AM)

leasingowo*pl - 1000 zł (Allegro)

secretgarden*pl - 1000 zł (AM)

tero*pl - 1000 zł (premium.pl)

pokazytaneczne*pl - 700 zł (AM)

inwestorzastepczy*pl + IDN - 650 zł (AM)

banjo*pl - 500 zł (AM)

mleczarz*pl- 500 zł (AM)

morskabryza*pl - 500 zł (AM)

pralkosuszarki*pl + pralko-suszarki*pl - 500 zł (AM)

rajskiogród*pl - 500 zł (AM), sam IDN

twojahistoria*pl - 500 zł (AM)

 

Takie sobie sprzedaże, ale domeny też nie powalają. :D

 

Wow gratuluję tylu sprzedaży :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
hurtowniaposcieli*pl - 1000 zł (AM)

investpartner*pl - 1000 zł (AM)

leasingowo*pl - 1000 zł (Allegro)

secretgarden*pl - 1000 zł (AM)

tero*pl - 1000 zł (premium.pl)

pokazytaneczne*pl - 700 zł (AM)

inwestorzastepczy*pl + IDN - 650 zł (AM)

banjo*pl - 500 zł (AM)

mleczarz*pl- 500 zł (AM)

morskabryza*pl - 500 zł (AM)

pralkosuszarki*pl + pralko-suszarki*pl - 500 zł (AM)

rajskiogród*pl - 500 zł (AM), sam IDN

twojahistoria*pl - 500 zł (AM)

 

Takie sobie sprzedaże, ale domeny też nie powalają. :D

 

Jak już ktoś napisał sumarycznie te sprzedaże dają naprawdę niezłą kwotę.

Zwłaszcza, że faktycznie nie są to jakieś skarby :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tez kilka wrzucę - z ostatniego miesiąca lub dwóch (<=1000 zł):

No to już waga ciężka domenowa - normalnie nokaut. Wychodzi na to, że jestem waga piórkowa :D

 

Gartulacje. Czy Twoje domeny mają ustawione "kup teraz"? A może tylko kontakt i negocjuj?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gartulacje. Czy Twoje domeny mają ustawione "kup teraz"? A może tylko kontakt i negocjuj?

 

Przyłączam się do pytania domainera.

 

I gratuluję sprzedaży, prawie 10k w ciągu 2 miesięcy robi wrażenie :D Zwłaszcza, że domeny rzeczywiście nie powalają (i nie twierdzę tu wcale, że moje powalają :D).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gartulacje. Czy Twoje domeny mają ustawione "kup teraz"? A może tylko kontakt i negocjuj?

 

Wszystkie mają ustawione "kup teraz". Kiedyś miałem na kontakcie i tak np. dla domeny akwarystyka-morska.pl dostałem taką wiadomość:

 

Witam... wlasnie kupilem sobie akwarium morskie oraz skaly ale nie wiem od czego zaczac aby ustawic je na chwile zanim servis do mnie przyjedzie. A wiem tylko ze skala zywa nie moze lezec bez wody 2 dni. Mam problem bo mieli to zrobic dzisiaj ale nie przyjechali... Moje pytanie to co zrobic najpierw: wlac wode?;ulozyc skaly? czy podgrzac wode? filtr jest podlaczony (protein skimmer jeszcze nie dojechal)

 

Próbowałem pomóc temu człowiekowi, bo siedzę trochę w tym temacie - ale sprzedaży to nie przysporzyło. :D I było sporo takich wiadomości kompletnie nie mających się do ofert kupna. A jak "negocjuj" to pełno ofert po 10 - 30 zł (które tylko fajnie wyglądają, że "tyle domen w portfolio ma oferty", a po kontroofercie kontakt się urywał). Przy sensownej cenie "kup teraz" jest dużo, dużo mniej ofert (nawet o 90-95%), ale od poważniejszych oferentów, przeważnie są to podmioty już zainteresowane zakupem w danych okolicach cenowych, ale chcący utargować coś. Przy mocno zawyżonych cenach ofert nie ma wcale. Tyle wynikło z mojej "metody prób i błędów".

 

Zresztą jak ma się kup teraz to czasem zdarzają się niespodzianki, ktoś ostatnio (też przed miesiącem lub dwoma) wszedł na giełdę AM i kupił przez kup teraz domenę biomass*pl za 2 tys. zł, a potem wystawił ją na sprzedaż za 10 tys. zł - do dziś dnia zastanawiam się kto zrobił lepszy biznes - ja czy on.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie mają ustawione "kup teraz". Kiedyś miałem na kontakcie i tak np. dla domeny akwarystyka-morska.pl dostałem taką wiadomość:

 

 

 

Próbowałem pomóc temu człowiekowi, bo siedzę trochę w tym temacie - ale sprzedaży to nie przysporzyło. :D I było sporo takich wiadomości kompletnie nie mających się do ofert kupna. A jak "negocjuj" to pełno ofert po 10 - 30 zł (które tylko fajnie wyglądają, że "tyle domen w portfolio ma oferty", a po kontroofercie kontakt się urywał). Przy sensownej cenie "kup teraz" jest dużo, dużo mniej ofert (nawet o 90-95%), ale od poważniejszych oferentów, przeważnie są to podmioty już zainteresowane zakupem w danych okolicach cenowych, ale chcący utargować coś. Przy mocno zawyżonych cenach ofert nie ma wcale. Tyle wynikło z mojej "metody prób i błędów".

 

Zresztą jak ma się kup teraz to czasem zdarzają się niespodzianki, ktoś ostatnio (też przed miesiącem lub dwoma) wszedł na giełdę AM i kupił przez kup teraz domenę biomass*pl za 2 tys. zł, a potem wystawił ją na sprzedaż za 10 tys. zł - do dziś dnia zastanawiam się kto zrobił lepszy biznes - ja czy on.

 

Zgadzam się z Twoją filozofią w 100%.Mam takie same spostrzeżenia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
e-telefony.com za 600zł.

 

Ładna cena jak za domenę "e" z polskim keywordem i końcówką .com. Gratuluję sprzedaży :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×