Jump to content
apze

Temat w którym opisujemy sprzedaże poniżej 1000zł

Recommended Posts

tribunj*pl za 1000,00 netto,przez KT

Brakuje mi w tych wszystkich sprzedażach domen informacji nt. sposobu wejścia w posiadanie domeny:

 

1. czy jest to domena po spadzie/świeżo przechwycona

2. czy jest to domena wcześniej odkupiona na giełdzie.

3. czy jest to domena wymyślona z głowy, tzw. rejestracja z palca

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brakuje mi w tych wszystkich sprzedażach domen informacji nt. sposobu wejścia w posiadanie domeny:

 

1. czy jest to domena po spadzie/świeżo przechwycona

2. czy jest to domena wcześniej odkupiona na giełdzie.

3. czy jest to domena wymyślona z głowy, tzw. rejestracja z palca

 

tribunj*pl to typowa rejestracja "z palca"

Share this post


Link to post
Share on other sites

tribunj*pl to typowa rejestracja "z palca"

 

świetny strzał z palca. Gratuluję.

Przez jaką giełdę sprzedana? Wystawiona oferta Kup Teraz przez tą giełdę czy jakiś parking?

Share this post


Link to post
Share on other sites

świetny strzał z palca. Gratuluję.

Przez jaką giełdę sprzedana? Wystawiona oferta Kup Teraz przez tą giełdę czy jakiś parking?

sprzedana przez premium.pl . Widać ją nawet w ostatnie transakcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ładnie, ładnie, a moja rovinj.pl wciąż czeka na amatora ;-)

 

Widzę, że wystawiłeś ją w tej samej cenie :) Tabloidowe "poradniki" mówią, że polacy preferują teraz inne kierunki letniego odpoczynku ale z tego co sam widziałem w tym roku to stopień oblężenia Chorwacji przez naszych rodaków jest bardzo duży i z prywatnych rozmów nie wynika aby ten kierunek podróży miał ulec zmianie (przynajmniej dla rodzin min. 2+2, gdzie inne kierunki np. lotnicze powodują drastyczne zwiększenie kosztów wypoczynku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że wystawiłeś ją w tej samej cenie :) Tabloidowe "poradniki" mówią, że polacy preferują teraz inne kierunki letniego odpoczynku ale z tego co sam widziałem w tym roku to stopień oblężenia Chorwacji przez naszych rodaków jest bardzo duży i z prywatnych rozmów nie wynika aby ten kierunek podróży miał ulec zmianie (przynajmniej dla rodzin min. 2+2, gdzie inne kierunki np. lotnicze powodują drastyczne zwiększenie kosztów wypoczynku).

 

Tak, wcześniej nie miała KT, a na zapytania odpowiadałem nieco wyższą ceną - zobaczymy jak jej teraz pójdzie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, wcześniej nie miała KT, a na zapytania odpowiadałem nieco wyższą ceną - zobaczymy jak jej teraz pójdzie. ;-)

na fali "sukcesu" ;) tribunj,zarejestrowałem pakiet,który gdzieś tam miałem w głowie,po tegorocznym pobycie...pewnie nic z tego nie będzie,ale rok niech sobie powisi... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

szybko sprzedana, a teraz mam mieszane uczucia ...

Moim zdaniem słusznie masz mieszane uczucia.

Z uwagi na plany inwestycyjne w miejscowości i okolicach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na domenach związanych z nieruchomościami nawet nie mam wystawionych cen dla KT - właśnie ze względu na profil potencjalnych klientów. Niemniej jednak gratuluję bo podejrzewam, że za adres nie zapłaciłeś dużo, więc zwrot z inwestycji jakiś jest. Jak to mówią - byle do przodu. Teraz za te 750 złotych kup adres, który sprzedasz za 7500 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz za te 750 złotych kup adres, który sprzedasz za 7500 :)

 

Hehe, tez kiedyś mi się tak wydawało.. Jednak to nie takie proste.. Wszystkie moje sprzedaże z zakresu xxxx, to rejestracje z palca. Żadnej domeny za którą dałem więcej niż 100zł nie sprzedałem dobrze. Jeszcze muszą niestety dojrzeć (ja zresztą też w tej branży).

 

P.S. Spoko.. widzę emotkę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Memories.pl przechwycona 20 września br. sprzedana w dniu wczorajszym przez "kup teraz" za 900 PLN.

Co ciekawe domena ta już raz była w moim portfolio (jakieś 3 miesiące) jednak w związku z wygasaniem puściłem ją w zeszłym roku na aukcji premium.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Memories.pl przechwycona 20 września br. sprzedana w dniu wczorajszym przez "kup teraz" za 900 PLN.

Co ciekawe domena ta już raz była w moim portfolio (jakieś 3 miesiące) jednak w związku z wygasaniem puściłem ją w zeszłym roku na aukcji premium.pl

 

 

Moja ex gratulacje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja ex gratulacje ;-)

 

Ja nie przedłużyłem w 2011 roku. Widać na każdą domenę musi przyjść swój czas. ;-)

 

@Pomarancz - gratulacje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest brazi_69

motowpadka.pl - poszła za 300 zł, klient znalazł się poprzez allegro, transakcja została przeprowadzona przez aftermarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest InterBazar.pl

ZestawyObiadowe.pl za 300 zł na rękę. Sam znalazłem klienta wysyłając 1 maila - szybka i przyjemna sprawa :)

(poprzez AfterMarket)

Share this post


Link to post
Share on other sites

coworking.waw.pl - 900 zł netto / 1107 zł brutto

Kup teraz - za tyle była wystawiona.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×