Jump to content
Sign in to follow this  
grastabakalator

Az.pl uwalnia domeny

Recommended Posts

Potwierdzam, wszystkie kody authinfo w AZ.pl są jawne i nie istnieją żadne dodatkowe dopłaty.

 

Obowiązują jedynie obecne regulaminy promocji, nieaktualne regulaminy promocji pozostają jedynie w archwium.

 

W razie dalszych pytań zachęcam do kontaktu ze mną pod adresem: akur@az.pl.

 

 

Pani Anno skoro się udziela na tym forum to proszę potwierdzić przy świadkach :) :

 

Czy po zarejestrowaniu domeny za 0zł będę mógł ją przenieść do innego operatora nawet na drugi dzień bez żadnych dodatkowych kosztów ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ponownie!

 

Potwierdzam, wszystkie kody authinfo w AZ.pl są jawne i nie istnieją żadne dodatkowe dopłaty.

100 % = 100 % wolnych kodów AuthInfo.

Żadnych haczyków, żadnych obowiązków przedłużenia domeny, żadnych dopłat.

Można zarejestrować domenę za 0 zł i za 5 minut ją wytransferować.

Każdy Abonent może sprawdzić własne kody AuthInfo w dowolnej chwili, pobrać i dokonać transferu.

 

Archiwalne regulaminy promocji są anulowane wczorajszym uwolnieniem kodów AuthInfo

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co z tym pierwszym?

 

Klient - uczestnik promocji, przed dokonaniem transferu domeny do innego Usługobiorcy NASK, zarejestrowanej w ramach promocji, przed upływem pierwszego rocznego abonamentu, zobowiązuje się do przedłużenia domeny w Az.pl na kolejny rok abonamentowy. Przedłużenie abonamentu zwalnia Klienta z jakichkolwiek dodatkowych świadczeń na rzecz Organizatora.

 

Skorzystanie z promocji dla domen polskich nie zobowiązuje do przedłużenia domeny na kolejny okres abonamentowy.

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tylko w kwestii formalnej:

 

Potwierdzam, wszystkie kody authinfo w AZ.pl są jawne i nie istnieją żadne dodatkowe dopłaty.

100 % = 100 % wolnych kodów AuthInfo.

Żadnych haczyków, żadnych obowiązków przedłużenia domeny, żadnych dopłat.

Można zarejestrować domenę za 0 zł i za 5 minut ją wytransferować.

Każdy Abonent może sprawdzić własne kody AuthInfo w dowolnej chwili, pobrać i dokonać transferu.

 

Niestety nadal trzeba czekać 5 dni od rejestracji domeny na transfer do innego rejestratora - wymagania NASK, Az.pl nie jest tu wyjątkiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tylko w kwestii formalnej:

 

Niestety nadal trzeba czekać 5 dni od rejestracji domeny na transfer do innego rejestratora - wymagania NASK, Az.pl nie jest tu wyjątkiem :)

 

 

czepiasz się ;) czyli po 5 dniach można ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś jest w stanie logicznie wytłumaczyć dlaczego "TO" (czyli kody gratis) robią?

 

Moim zdaniem ewidentnie stracą udział w rynku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo niektórzy nie przychodzą do nich tylko po domeny jak większość bywalców di.pl, ale i po hosting. Dla firmy, która ma jedną, dwie domeny wydatek 200zł rocznie to nic.

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem skąd pewność, że nagle wszyscy transferują domeny z AZ. Owszem, przy małej ich liczbie cena przedłużenia jest wysoka ale poza tym? Domeny są bezpieczne, przekierowania, DNS działają i świadomość, że zawsze możemy dokonać "bezbolesnego" transferu.

Poza tym jest jedna rzecz, która w dobie konkurencji dla mnie jest istotna - unikalny client hold. Widzieliście domeny AZ w serwisie doomeny.pl?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś jest w stanie logicznie wytłumaczyć dlaczego "TO" (czyli kody gratis) robią?

 

Moim zdaniem ewidentnie stracą udział w rynku.

 

 

a może chcą się pozbyć Domeniarzy (ok, Inwestorów Domenowych) ? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam kolejny raz!

 

Około 80 % kodów było jawnych od dawna. Wszystkie domeny odnowione lub kupowane bez promocji.

AZ.pl odnotowała znaczny wzrost udziału w rynku ( ostatni raport kwartalny NASK ).

Aby osiągnąć stan 100 % uwolniliśmy domeny rejestrowane w promocji za 0 zł i domeny transferowane do AZ.pl.

Jest to nasz głos w sprawie praw Abonenta. Liczymy na poparcie naszych działań, na Wasz głos w dotarciu do konkurencji, liderów w Polsce.

Wierzymy, że w przyszłości, wszystkie kody AuthInfo w Polsce będą wolne.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
a może chcą się pozbyć Domeniarzy (ok, Inwestorów Domenowych) ? :-)

przyznać się kto nęka support! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przyznać się kto nęka support! ;)

 

Ja co prawda nie nękam supportu AZ, ale przekonawszy się jak sympatyczną osobą jest Pani Anna Kur, chyba zacznę nękać od dziś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi nie działa. Co zrobiłem źle?

 

Komunikat: Obiektu nie można transferować

Domena: przekazdnia.pl

Przyczyna: Docelowy Registrator transferu jest Uprawnionym Registratorem domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mi nie działa. Co zrobiłem źle?

 

Komunikat: Obiektu nie można transferować

Domena: przekazdnia.pl

Przyczyna: Docelowy Registrator transferu jest Uprawnionym Registratorem domeny

 

mosze transferujesz od az.pl do az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
mosze transferujesz od az.pl do az.pl

 

Dokładnie. Wszystko działa. Nie zdałem egzaminu z logicznego myślenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli obecnie nowy regulamin rejestracji za 0zł, nie nakazuje przedłużania domeny o kolejny rok?

Przepraszam chłopaki ale idę kuć na zaliczenie a regulaminu nie zdążę przewertować. Jeśli ktoś zna odpowiedź na pytanie i nie będzie problemem o odpowiedź to będę wdzięczny :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Same dobre nowiny, ciekawe kiedy i czy w ogóle będzie jakaś odpowiedź ze strony "potentatów" czyli home.pl i nazwa.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×