Jump to content
domenator

Zbieramy podpisy dla JKM!

Recommended Posts

Bez komentarza.

 

właśnie, znajdź sobie inny temat, a jak tu zaglądasz, to dowiedz się, że to była wersja grzecznościowa, zawsze możesz liczyć na więcej, a poza tym czas założyć własny temat, a nie tylko przyjść i kogoś atakować w jego, bo może się okazać, że inni robią to skuteczniej :)

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
właśnie, znajdź sobie inny temat, a jak tu zaglądasz, to dowiedz się, że to była wersja grzecznościowa, zawsze możesz liczyć na więcej, a poza tym czas założyć własny temat, a nie tylko przyjść i kogoś atakować w jego, bo może się okazać, że inni robią to skuteczniej :)

Ja nikogo nie atakuję w tym temacie za to Ty jesteś agresywny do granic możliwości. :-)

I jeszcze jedno. Będę sobie chodził i pisał w tematach jakich mi się podoba, bo o to chyba walczysz. Czy walczysz o zamknięcie gęby wszystkim którzy inaczej myślą niż Ty?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nikogo nie atakuję

Będę sobie chodził i pisał

 

przecież chodziłeś i pisałeś, więc skąd te zdziwienie, po prostu taki temat, także o niewolnikach świń, i jeszcze ciekawsze rzeczy tu przeczytasz :)

 

jak to nie atakujesz, a oszustwo, że niewolnicy świń, to niby obrażanie lewicowego elektoratu, to jest inna grupa, przeczytaj ten temat od początku, to może coś zrozumiesz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie panowie. Proponuje założyć temat "proletariusze wszystkich krajów łączcie się" i tam bedziemy kulturalnie dyskutować o przyszłości naszej socjalistycznej ojczyzny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo jak jest i kto walczy o najwyższe cele, moim zdaniem głosowanie na kogoś innego niż BK, JK - to oddawanie pustego głosu

Edited by przemeq

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak to nie atakujesz, a oszustwo, że niewolnicy świń, to niby obrażanie lewicowego elektoratu, to jest inna grupa, przeczytaj ten temat od początku, to może coś zrozumiesz

Nie atakuję. Ty chyba jakiś inny temat czytasz. Napisałem w innych słowach, żebyś dał sobie na wstrzymanie bo się zagalopowałeś. Twoja agresja w tematach politycznych Cię już przerosła (tak mi się zdaje).

 

..a jeżeli boli Cię wynik SLD to zawsze możesz o tym napisać do Twojego Stylu albo do Bravo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisałem w innych słowach,

 

nie nazywaj "innymi słowami" oszustwa, którego dokonałeś, tu to nie przejdzie, złapano cię i tyle

 

nie wchodząc w szczegóły swoją rolę też już spełniłeś w tym temacie, także rzeczywiście możemy zakończyć pogawędkę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak byś to napisał do kogoś innego to pewnie podał by Cię do sądu.

 

z tym to się zgodzę, co za zgodność na koniec, ale tylko pomyśl sam kto by wygrał :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[

[...] CHCEMY np. płacić po 4000 zł pensji pracownikom MOPSu, fundować im wczasy i studia podyplomowe.

[...]

 

 

W tym punkcie przesadziłeś. Wiem co mówię, bo znam MOPS od strony "nieklienckiej". Dziewczyny/pracownice socjalne włóczące się, często w dziurawych butach, po kanałach i cygańskich barakach bez obstawy i broni, narażane na gwałt ... Dostają pensje dużo mniejsze niż zasiłki i renty niektórych "beneficjentów". Nie ich wina, że pracują bo gdyby nie pracowały byłyby bezrobotne. Nota bene, znam pracowników lub byłych pracowników MOPS-u, którzy są zwolennikami Pana JKM.

 

Co do zasady i myślenia "systemowego", zgoda. Wiele z instytucji wymienionych, powinno być właśnie wymienionych albo zlikwidowanych moim zdaniem.

 

--- W ogóle, gratuluję 4 nieoficjalnego jeszcze miejsca JKM. Ten wynik, to pewien sygnał.

Jeśli chodzi o "przekazanie głosów"/handel w drugiej turze to na tym właśnie polega "realpolitik".

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym punkcie przesadziłeś. Wiem co mówię, bo znam MOPS od strony "nieklienckiej". Dziewczyny/pracownice socjalne włóczące się, często w dziurawych butach, po kanałach i cygańskich barakach bez obstawy i broni, narażane na gwałt ... Dostają pensje dużo mniejsze niż zasiłki i renty niektórych "beneficjentów". Nie ich wina, że pracują bo gdyby nie pracowały byłyby bezrobotne. Nota bene, znam pracowników lub byłych pracowników MOPS-u, którzy są zwolennikami Pana JKM.

 

Być może w Twoim mieście jest inaczej. I również znam MOPS od strony "nieklienckiej", ale sprecyzuje: chodzi mi o pracowników biurowych, nie wiem jak sytuacja ma się z ludźmi w terenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eksperci ostrzegają też, że rosnąca przepaść między bogatymi i biednymi może doprowadzić do powstawania w niemieckich miastach całych "dzielnic biedoty".

 

jakoś ten socjalizm w Niemczech nie sprawdza się, brak rozwoju, a przecież potencjał gospodarczy tego kraju jest ogromny, jednak ideologia to zabija,

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu.

Gdyby JKM skoncentrował się na sprawach gospodarczych (podatki itd.) to byłbym skłonny na niego zagłosować. Jednak od czasu, gdy zaczął egzaltować wręcz chorobliwą nienawiść wobec wszelkich mniejszości, w tym ludzi kalekich (segregacja dzieci kalekich od zdrowych), dotkniętych nędzą, innych orientacji itd., wówczas stracił moją sympatię polityczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wracając do tematu.

Gdyby JKM skoncentrował się na sprawach gospodarczych (podatki itd.) to byłbym skłonny na niego zagłosować. Jednak od czasu, gdy zaczął egzaltować wręcz chorobliwą nienawiść wobec wszelkich mniejszości, w tym ludzi kalekich (segregacja dzieci kalekich od zdrowych), dotkniętych nędzą, innych orientacji itd., wówczas stracił moją sympatię polityczną.

 

Zgadza się, w kwestiach obyczajowych JKM to niestety najgorszy z możliwych kandydatów. Aborcja, eutanazja, narkotyki, broń, homoseksualizm to są tematy głośne, bez dna, ale wydaje mi się, że obecny stan rzeczy w Polsce jest prawidłowo wyważony i dobrze zrobili ci, którzy nie zajmowali konkretnego stanowiska w tych sprawach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale po co Wy się zajmujecie JKM? Ten facet skończył już polityczny byt do następnych wyborów. ;-)

 

Dobrze że Jego dzieci są w miare normalne i nie podzielają Jego poglądów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
z tym to się zgodzę, co za zgodność na koniec, ale tylko pomyśl sam kto by wygrał :)

Traktuję to jako " młodzieńczy wybryk"

Z dużą dozą prawdopodobieństwa bym Cię "poskładał" w sądzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Traktuję to jako " młodzieńczy wybryk"

Z dużą dozą prawdopodobieństwa bym Cię "poskładał" w sądzie.

Na razie to tak traktuję, ale mój prawnik powiedział, że są przesłanki ku temu żeby Ci założyć sprawę.

Ja Cę nie strasze ale mnie wkurwiłeś swoimi tekstami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten Francuz cały czas mnie zaczepiał, żebym z nim wino wypił a ja mówię nie. Francuz poszedł do ubikacji i Ralf mówi, żebym z nim wypił to wino bo jest upierdliwy. Francuz wrócił i mi to wino proponuje to mówię do niego, że wypiję ale potem pijesz to co ja chcę. I wypił cztery piędziesątki i autentycznie spadł z hokera.

 

Mam "kwadratową" głowę, idę po flaczki i piwo jako lekarstwo.....

 

a ja z twojej jako celowe oszustwo, dużego dzieciaka, który nie wiedział co napisać, a chwali się tym, że nadużywa alkoholu i fantazjuje, więc najpierw wypadałoby wytrzeźwieć, zanim coś napiszesz, czy zagłosujesz

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja z twojej jako celowe oszustwo, dużego dzieciaka, który chwali się tym, że nadużywa alkoholu i fantazjuje, więc najpierw wypadałoby wytrzeźwieć, zanim coś napiszesz, czy zagłosujesz

Jak da radę to piję po godzinach. Chociaż i tak nie mogę spożywać.

Ja może nadużywam alkoholu na mistrzostwach ale Ty nadużywasz mojej cierpliwości.

 

...i jak nie masz nic ciekawego do napiasania o JKM to nie czepiaj się tego co kto pije....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wracając do tematu.

Gdyby JKM skoncentrował się na sprawach gospodarczych (podatki itd.) to byłbym skłonny na niego zagłosować. Jednak od czasu, gdy zaczął egzaltować wręcz chorobliwą nienawiść wobec wszelkich mniejszości, w tym ludzi kalekich (segregacja dzieci kalekich od zdrowych), dotkniętych nędzą, innych orientacji itd., wówczas stracił moją sympatię polityczną.

 

Czym sie objawiła ta chorobliwa nienawiść do mniejszość? Przecież nie raz mówił że do homoseksualistów nic nie ma. Jeśli chodzi o ludzi kalekich było to prostowane dziesiątki razy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja z twojej jako celowe oszustwo, dużego dzieciaka, który nie wiedział co napisać, a chwali się tym, że nadużywa alkoholu i fantazjuje, więc najpierw wypadałoby wytrzeźwieć, zanim coś napiszesz, czy zagłosujesz

A ja Ci jeszcze dwa słowa napiszę.

Kupiłem sobie wódkę i mam zamiar ją spożyć w ramach przyjacielskieich rozmów i współnego oglądania meczu.

 

Masz coś jeszcze ciekawego do napisania? Czy oglądasz mecz?

Najpierw się zastanów człowieku za nim kogoś nazwiesz tak jak nazwałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i po wyborach. Wynik Korwina nie zadowala, ale po przemyśleniu paru spraw wcale mnie on nie dziwi.

 

Masz rację Dzień Domeny - nie obrażajmy lewackiego elektoratu, on i tak jest już wystarczająco przez los pokrzywdzony.

Ja po tych wyborach wyciągnąłem kilka wniosków. Najważniejszy z nich jest taki, że społeczeństwo wychowane na "Klanie" i "M jak Miłość" traktuje rzeczywistość jak właśnie taki serial. Nie mogło być innego wyniku, jeżeli codziennie 10 mln ludzi ogląda serial, w którym pokazuje się piękny świat. Ludzie chyba myślą, że serial o godz. 20.00 jest przedłużeniem wiadomości.

Ktoś kto ma wyprany mózg przez "Taniec z gwiazdami" czy "Na wspólnej" zawsze będzie głosował na jakieś piękne hasełka Budujmy zgodę czy coś w ten deseń.

 

Prości ludzie traktują politykę jak jakiś serial, a politycy z bandy czworga dobrze się przy tym bawią, za ich koszt.

Ludzie chcą być okłamywani, chcą żeby mówiło się do nich pięknymi słowami, żeby politycy się do nich uśmiechali z ekranu, poklepywali po pleckach i mówili "będzie dobrze tylko zagłosuj na mnie".

 

Nie mogę pojąć tylko jednej rzeczy. Ludzie tak bardzo narzekają na wysokie podatki, niskie zarobki, słabą służbę zdrowia itd., a kiedy przychodzi do wyborów głosują na te same zaplute mordy, które przez 20 lat codziennie ich okradają. Jest to dla mnie niewiarygodne.

Jak zapytasz 100 ludzi co sobie cenią w ludziach najbardziej to 90 odpowie "szczerość". Jak zapytasz co im najbardziej doskwiera to odpowiedzą "wysokie podatki". I jest ktoś, kto jest (może i za bardzo) szczery, kto ma gotowe rozwiązania na obniżenie podatków, ale nie, bo on jest szowinistą, bo jest homofobem, nie głosujemy na tego oszołoma... Żal.

 

Jednak widać, że jest część społeczeństwa (jakieś 2,5%, szkoda, że tak mało :) ) myśląca racjonalnie. Jest to jakiś kapitał dający nadzieję, że kiedyś będzie lepiej. Na pewno przez następne 5 lat będzie gorzej, więc może więcej osób się przebudzi.

 

Cieszy mnie to, że w końcu Jarek przyznał, że PiS to partia lewicowa. Czekam, aż także PO się do tego przyzna. Może wtedy prawicowy elektorat przejrzy na oczy, że przez tyle lat był okłamywany, że POPiS to prawica.

 

Drugi wniosek (chociaż to już było wiadomo wcześniej, ale teraz widać to gołym okiem) jest taki, że kto ma telewizję ten ma władzę. Przez miesiąc byliśmy karmieni codziennie nowymi sondażami robionymi przez ośrodki kształtowania opinii publicznej. Niestety 95% dało sobie wmówić, że jest tylko dwóch kandydatów.

 

I jeszcze na koniec felieton Pani Magdaleny Środy: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1026015,title,...,wiadomosc.html

w którym pisze

Nie dziwi również wysoka lokata Korwina-Mikkego. W każdym społeczeństwie jest pewne zapotrzebowanie na szaleńców, komediantów i kabareciarzy. Ponieważ Szymon Majewski nie zdecydował się na start w wyborach, jego potencjalni, choć sfrustrowani fani głosowali na innego kabareciarza – Korwina-Mikkego. Dużo musiało być przy tym śmiechu, choć – w przypadku Korwina - nie jest to śmiech naprawdę zdrowy.

 

Jest to dowód na to, że niektóre lewicowe feministyczne działaczki mają inteligencję na poziomie proszku do prania, nie mówiąc już o zerowej kulturze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, ale tak jest jak piszesz.

Podsumowanie wyborów przez JKM:

!

 

Zatrważa mnie podejście młodych do życia w socjalnej UE.

 

Co do Kaczyńskiego - jestem zszokowany jak i pełen podziwu - wyszła jego przemiana i kłamstwo. :)

Po I turze uświadomić swoim "nieświadomym" wyborcom, że partia PiS to jednak nie lewicująca ale w pełni socjalistyczna partia. :)

Nieźle, nieźle. Teraz Kaczyński chce nawet zająć miejsce Lewicy i słabego Napieralskiego wysuwając pomysł delegalizujący SLD.

Trzeba przyznać - nawet nie lubiąc Kaczyńskiego - że to wytrawny strateg i taktyk.

Oj Bronek ma problem, jak i całe PO.

 

Używając nomenklatury szachowej - to jest szach dla PO.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno - 400 tys. wystarczy aby przejąć władzę:

http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/jkm_4...ac_wladze/25080

i wywiad:

http://www.dziennik.pl/polityka/wybory-pre..._przejecie.html

 

Już w historii tak się zdarzyło. Polska - przykro mi to pisać - jest niestety podzielona a zapewnienia o końcu wojny polsko-polskiej to tylko pobożne życzenia - raczej "usypianie" wyborców.

 

Zaraz mnie tu polityczni przeciwnicy pewnie wyśmieją i zjedzą ale... nie bagatelizowałbym takiej sytuacji. Kaczyński niestety gra ostro...

Czy ktoś ma mocne argumenty za tym, że tak się nie stanie?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×