Jump to content
domenator

Zbieramy podpisy dla JKM!

Recommended Posts

fakt nieciekawe wieści, albo JKM coś zmieni, albo przejdę do szarej strefy :)

 

Masakra.. I jak tych złodziei nie nazywać złodziejami!

 

@Daniel: i jak było na wiecu?

 

@horacy11: czekam na Twoją odpowiedź :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Daniel: i jak było na wiecu?

Bardzo sympatycznie, około 1500 osób jak podał JKM na Facebooku, zdjęcia:

 

http://twitpic.com/1xkquk

http://twitpic.com/1xkrgl

 

Ciekawy wykład nagrany przez VaGla:

 

Czy telewizja zagraża demokracji?

 

#1 Fragment wystąpienia dr Kochana http://www.vimeo.com/12653068

#2 Fragment wystąpienia dr Kochana http://www.vimeo.com/12653758

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle tych wątków politycznych że nie zauważyłem Twojego posta.

 

Ja odpowiem, jeśli można.

 

 

 

Dlaczego miałbym się wstydzić? Powiedz co takiego złego zrobiła LPR i Wierzejski? Nie napisałeś nic na ten temat.. także nie wiem do czego tu się odnosić.

 

A pamiętasz skąd się wzieło określenie moherowe berety? Czy przypadkiem nie znaleźli się w sejmie bo poparł ich Rydzyk?

Wypadli z obiegu bo Rydzyk przerzucił się na PIS?

Czy to nie ich bojówki, mieli kilka procesów, o eksponowanie swastyk, oraz "heil'owanie"?

 

Co do Wierzejskiego, to nie wiem czy jest bardziej polewkowy(śmieszny) polityk. Wystarczy wpisać w youtube "wierzejski", albo poczytać kilka jego "kwaitkow" na http://pl.wikiquote.org/wiki/Wojciech_Wierzejski i mamy ubaw po pachy.

Jeżeli dewianci zaczną demonstrować, to należy dolać im pałą. I nic mnie nie obchodzi, że mają przyjechać jacyś politycy z Niemiec. To nie są żadni poważni politycy, tylko geje. Jak dostaną parę pał, to drugi raz nie przyjadą. Gej to przecież z definicji tchórz.
Każdy policjant poświadczy, że homoseksualiści to krąg niemal w stu procentach pokrywający się ze środowiskiem pedofilskim. To fakt, na który nie potrzeba żadnych badań.
Widziałem przynajmniej trzy zdjęcia Jana Pawła II, który trzyma rękę tak jak ci panowie. Przed wojną wszystkie organizacje młodzieżowe, m. in. towarzystwo Sokół, do którego należał Jan Paweł II, miały taki gest. Ale nam się kojarzy z organizacjami faszystowskimi.

 

JKM uważa, że dzieci niepełnosprawne fizycznie nie powinny chodzić na lekcje WFu razem z dziećmi pełnosprawnymi (bo najwyżej mogą dostać piłką w głowę). Takie dzieci powinny rozwijać inne umiejętności, przede wszystkim powinny się rozwijać intelektualnie np. grając w szachy czy brydża, dlaczego nie?

 

I tylko chodzi Mu o lekcje WF'u? Chyba żartujesz

Jak będę miał troche więcej czasu poszukam Ci jego starsze wypowiedzi. Gdy mówi o tym że osoby niepełnosprawne powinny uczyć się osobno, bo hamują rozwój zdrowych dzieci.

 

Ja mam żonę, i pewnie dlatego, że jest to bardzo inteligentna kobieta, rozumie Korwina i także będzie na niego głosować.

Korwin nie chce równouprawnienia dla kobiet, chce dla nich przywilejów. W moim otoczeniu jest wiele młodych matek. Te, które musiały po "urlopie" macierzyńskim wrócić do pracy (były do tego zmuszone przez sytuację finansową) były z tego powodu bardzo nieszczęśliwe. Nie mówiąc o dzieciach, które czują, że nie ma przy nich mamy, co źle na nie wpływa. Tak - zmuszone - obecny system każe iść im do pracy, chociaż wolałyby zostać w domu z dzieckiem. Znam też takie matki, które nie musiały iść do pracy i nawet nie wiesz jakie to jest szczęście dla nich.

Oczywiście znam też takie, które po prostu chciały wrócić do pracy, ale przecież tego nikomu nie można zabraniać. Chodzi o to, żeby mąż nie był ograbiany z pieniędzy i żeby rodzinę było stać na to, żeby matka nie musiała tak szybko wracać do pracy.

 

JKM nie chce - jak to się przedstawia w mediach - zaganiać kobiety do garów. Chce dla nich wolności i swobodnego wyboru co chcą robić. Jeżeli kobieta chce być prezesem banku, kierowcą autobusu MPK czy politykiem - nikt jej tego nie zabroni. Jeżeli tylko ma do tego predyspozycje i odpowiednie kwalifikacje - to dlaczego nie?

oglądałeś? http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg

 

Twoja żona jest inteligentna, ale zapewne mniej od Ciebie(filozofia Mikke'ego)

Przecież on wprost obraża kobiety, mówiąć że są mniej inteligentne niż mężczyźni.

I ten przykład żę kobiety przyczyniły się w znacznie mniejszym stopniu do rozwoju nauki. Ten człowiek chyba histrorii nie zna, kawał czasu kobiety miały utrudniony dostęp do szkolnictwa wyższego, a ich głównym zajęciem było właśnie zajmowanie się domem. Ale nie z wyboru, a presji społeczeństwa.

I przestań ściemniać że mu tylko chodzi o dobro kobiet

On wprost mówi że są mniej inteligentne od mężczyzn i nawet to uzasadnia(na swój sposó:),

Jeśli Twoja żona jest inteligentna jak mówisz, i nie trzymasz Jej pod miotłom, to po prostu Go nie zna.

Puść Jej ten wywiad z TVN i zapytaj co o tym sądzi.

Znajomy jak puścił to żonie(a ona później sobie sama dooglądała inne wypowiedzi),to mu powiedziała że jak zagłosuje na JKM to go zostawi:)

 

Jeżeli homofobem jest ten, kto jest przeciwny legalizacji tzw. "małżeństw homoseksualnych" i adopcji dzieci przez gejów to ja także jestem homofobem.

JKM (ja również) nie ma nic przeciwko homosiom, dopóki ze swoimi preferencjami nie wychodzą na ulice i nie domagają się specjalnych przywilejów.

Czy ktoś urządza parady miłośników seksu oralnego?

Poczytaj sobie cytaty jego kolegi Wierzejskiego, nie bez przyczyny startowali z jednej listy.

Co do legalizacji, to nikt nie chce legalizować "małżeństwa homo", ale związki partnerskie par homo, a to duża różnica.

Parady miłości(te bardziej agresywne, bo są też normalne) też mi się nie podobają, ale konstytucja daje im prawo do wyrażania swoich poglądów i preferencji.

Po co miałby ktoś urządzać parady miłośników seksu oralnego? Gdyby wyszło na jaw że tylko tak się kochasz z żoną raczej nie wyrzucili by Cie z pracy. Kościół też by Cie nie skrytykował. A gdyby Cie złapali w ubikacji z innym facetem? Sam sobie odpowiedz.

 

Jest wiele zmanipulowanych wypowiedzi JKMa w TV, czy prasie. Niestety... :-(

 

Jak można zmanipulować sygnał video? On po prostu jak Jarek, mówi co ma na sercu, a gdy się okazuje że spotyka się to z duża krytyką społeczeńtwa, odwraca kota ogonem.

30 lat w polityce, ogromna ilość kontrowersyjnych felietonów, wypowiedzi. A teraz myśli że w kilka tygodni się wybieli? W życiu.

 

 

Taka refleksja mnie naszła. Ludzie tak się oburzają, jak ktoś mówi, że Korwin chce komuś zabrać prawo głosu. A w wyborach frekwencja nie przekracza 50%! Czyli większość albo NIE CHCE mieć prawa głosu, albo mają w dupie kto wygra. Tacy ludzie właśnie nie powinni mieć głosu.

 

Czy tu nie stoi w sprzeczności z samym sobą? Z jednej strony nie chce żadnych zakazów, zaczynając od broni a kończąc na pasach, a zdrugiej strony chcę odebrać ludziom prawo do niegłosowania.

 

 

A teraz horacy11 miej jaja i powiedz mi na kogo Ty będziesz głosował i - przede wszystkim - DLACZEGO. Jaką wizję Państwa ma Twój kandydat, co chciałby zrobić. Spróbuj mnie przekonać. Ale nie pisz "bo ten i ten jest lepszy od reszty"...

 

Niejednokrotnie pisałem. Że w ostatnich wyborach głosowałem na Kaczyńskiego, najgorszego prezydenta ówczesnej Polski.

Swoją drogą że nie znałem kaczyńskich, ale mój głos dostał też dlatego żę wybory parl. wygrał PIS, chciałem żeby władza była w jednych rękach, to daję większą szanse na przepchnięcie "trudnych" ustaw(Krus, służba zdrowia, wojsko)

Zawiodłem się na nim sromotnie.

 

PO nie jest idealne, ale jest partią najbardziej "na czasie", bez kompleksów, mająca poparcie "ważnych" nazwisk(z poza partii), i umiejąca je wykorzystać, przykład: Buzek, Bielecki, Belka...itd(akurat wszyscy na B:))

Ale nie będe pisał o PO bo zaraz mnie zwolennicy PIS zjadą.

 

Co do Komorowskiego.(ale szczerze to bym wolał Sikorskiego, tu miałbym łatwiej)

1. Jest z PO, partii, która się sprawdziła, która po 3 latach od wyborów ma nadal spore poparcie. Krótko mówiąc, wiemy co się po Komorowskim możemy spodziewać. Wiemy że nie będzie robił jaj jak Lech z traktatem. Ale też nie będzie robił rewolucji(rewolucji chce JKM, ale czasy są trudne, nie ma na nią czasu)

2. Podobnie jak Olechowski, czy nawet Pawlak i Napieralski, znacznie łatwiej dojdzie do porozumienia z rządem. Czego nie gwarantuje Jarek, czy JKM. A to jest ważne żeby nei było sporów o samolot, czy wchodzenie sobie w kompetencje.

3. Zgadzam się z nim(albo prawie się zgadzam) w ważnych kwestiach, takich jak komunalizacja szpitali, finansowanie in vitro, twardsza polityka względem USA, IPN itp.

4. W polskiej polityce od 30 lat. I nie pojawia się w niej tylko z okazji wyborów, ale praktycznie bez przerwy działa w polskim parlamencie, obejmował już ważne stanowiska. Dla JKM, mimo zaawansowanego wieku, to byłby debiut, bo zaledwie raz był posłem.

5. Nie skłóca ludzi, a to robią JKM, czy Jarek. Lubią go kobiety, homo, niepełnosprawni(w przeciwieństwie do JKM). Znacznie mniejszy elektorat negatywny niż JKM czy Jarek.

6. Jest pozytywnie nastawiony do naszych największych sąsiadów czyli Niemiec, i Rosji. JKM czy Jarek widzi tylko USA.

To gwarantuje dobre stosunki z tymi Państwami(polityczne, gospodarcze, społeczne).

7. Jego dotychczasowe nominacje, choćby Belka ciężko powiedzieć że są całkowicie apolityczne, ale na pewno dobre dla Polski.

Gwarantujące dobre relacje z ludzmi lewicy, a lewica zaczyna odgrywać w Polskiej polityce coraz większą rolę. Liczę że po następnych wyborach parl. PO będzie miało z Lewicą większość parlamentarną.

8. Nie ma kompleksów, ma żone, gromadkę dzieci, prawo jazdy, konto w banku, potrafi obsługiwać komputer, telefon, ma pasje poza polityką(las, łowiectwo, podobnie jak JKM brydż, Jarek tego nie ma).

9. Jest zdrowy na umyśle. Nie widzi wszędzie spisków(Jarek), faszystów i objaw faszyzmu(JKM).Nie gada w kółko o monarchii.

 

I tak mógłbym długo.

 

Wracając do JKM

 

Do tego z jednej strony jest za zniesieniem ograniczeń, legalizacją marychy, eutanazją itp, a z drugiej związał się ze środowiskiem narodorowościowym(LPR, RP), która tępi homo, i mocno pokreśla swoje związki z kościołem.

 

Jak to pogodzić, z jednej marycha i eutanazja z drugiej antyhomo, antyaborcja, LPR(kościoł)? To mu nie przysparza zwolenników ani wśród środowisk liberalnych, ani wśród konserwatywnych.

 

Niestety ale jest skompromitowany w wielu środowiskach.

- kobiety(szowinista)

- niepełnosprawni

- homo(wiadomo)

- środ. kościelne, prawica(eutanazja, marycha)

- lewica(bo homo)

- centrum(bo narodowościowe poglądy)

 

Zostają mu więc niedoświadczona młodzież, której podoba się jego retoryka, i nie widzi sprzeczności jakie ze sobą prezentuje.

 

Poza tym pamiętaj żę jako prezydent nie ma zbyt dużej władzy, pełni głównie funkcję reprezentatywną, nie chciałbym żeby mnie taki oszołom reprezentował. Dla świata jego poglądy mogą być szokujące(i bardzo szkodliwe dla Polski)

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Twoja żona jest inteligentna, ale zapewne mniej od Ciebie(filozofia Mikke'ego)" - jak widać punkt widzenia, zależy od...

Przy założeniu, że inteligencja jest najważniejszą wartością, decydującą o "wartości człowieka" to fakt, można się martwić tym o czym mówił, ale skoro przyznał rację w tym, że kobiety są lepsze w innych sprawach, choćby wychowania, to błędem byłoby wyjaskrawianie całości wyrywając z kontekstu niektóre wypowiedzi.

 

Niestety na co dzień spotykam się z mylną interpretacją słowa inteligencja i mądrość.

Na przykład: Pani DODA jest inteligentna, ale nie postępuje mądrze i jak dla mnie ta druga wartość stanowi o człowieku,

bo nawet maszyny można uczyć i porównywać ich inteligencję, choćby w szachach, ale czy tak samo można oceniać mądrość?

 

 

"Gdy mówi o tym że osoby niepełnosprawne powinny uczyć się osobno, bo hamują rozwój zdrowych dzieci." - czy w rzeczywistości jest inaczej?

 

Wychowałem się w miejscowości, gdzie jest 700 mieszkańców i szkoła podstawowa do poziomu 3 klasy.

 

Mieliśmy w tej samej szkole podstawowej osoby, które chodziły do szkoły "specjalnej" - już sama nazwa wystarczyła, by byli obiektem gorszego traktowania przez nas - uczniów.

 

Tak samo ludzie niepełnosprawni, w tej samej miejscowości, nie uczestniczyli z nami w zajęciach, mieli indywidualne w domu (osoby na wózkach inwalidzkich), dodam, że jedna znajoma miała wadę serca od urodzenia i też lekarz zalecał, by nie uczestniczyła w zajęciach z innymi ze względu "na dobro dziecka".

 

Umarła w wieku 21 lat, ale czy siedząc w domu przeżyła by więcej i czy byłaby szczęśliwsza przez i tak krótkie życie?

 

Co do samego cytatu, to fakt - można stwierdzić, że osoby mniej sprawne intelektualnie zaniżają poziom nauczania całej grupy.

 

Z drugiej strony każdy z nas ma "szansę" stać się osobą niepełnosprawną (nawet intelektualnie) i raczej nie JKM stanowi zagrożenie, tylko ten system, którego działanie powoduje te skutki o których pisałem, czyli dzielenie i izolowanie, dla dobra innych, których z kolei dobro służy dobru władzy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
[eh......]

 

 

Cóż, ręce mi opadły po przeczytaniu Twojego posta... Z przykrością i smutkiem stwierdzam, jesteś jednym z tych, którzy mają wyprane mózgi przez telewizję.

Mógłbym każdy Twój akapit obalić, ale nie mam już siły, widzę, że jesteś zaślepiony chorą nienawiścią do JKM. Zauważ, że my - zwolennicy JKMa - nie mówimy o innych kandydatach oszołomy itd. Po prostu nie zgadzamy się z ich sposobem uprawiania polityki i poglądami. Próbujemy przekonywać do poglądów JKMa (a raczej uświadamiać, że większość z ludzi ma takie poglądy, nawet o tym nie wiedząc).

 

Po drugie bezczelnie kłamiesz pisząc, że Korwin-Mikke jest za eutanazją, jest to obrzydliwe, ohydne kłamstwo. JKM jest przeciwnikiem eutanazji, co łatwo można znaleźć w jego programie.

 

Pisząc "Jest z PO, partii, która się sprawdziła, która po 3 latach od wyborów ma nadal spore poparcie" dajesz dowód na to, że nie myślisz rozumem tylko sondażami. EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauważ, że my - zwolennicy JKMa - nie mówimy o innych kandydatach oszołomy itd.

Z kolei sam JKM w spotach wyborczych chyba wspomina coś o korycie i świniach? Nieładnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z kolei sam JKM w spotach wyborczych chyba wspomina coś o korycie i świniach? Nieładnie.

 

No cóż, ma rację :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Czyzis

 

Co do inteligencji, to poglądy JKM raczej są jednoznaczne. To prawda że docenia kobiety, ale w czynnościach mniej ambitnych, bo do sprzątania domu, szycia na maszynie, czy wychowywania dzieci, teoretycznie nei trzeba być bardzo inteligentnym.

Mówiąc o inteligencji mam na myśli potencjał naszych umysłów do myślenia analitycznego, umiejętności łączenia faktów, związki przyczynowo-skutkowe, zdolność do szybkiego przyswajania i przetwarzania wiedzy/faktów itp.

 

A więc mówiąc kolokwialnie, według JKM kobiety są "głupsze"

 

Co do niepełnosprawnych, to po części masz racje.

 

Najlepszym wyjściem byłyby odzielne klasy(nie szkoły) dla niepełnosprawnych, ale jak najwięcej zajęć powinno odbywać się razem. Uczymy się tolerancji, a osoby niepełnosprawne nie czują się gorsze.

Ale na to potrzeba zmian systemowych i pieniędzy.

 

To jednak bardzo delikatny temat a JKM nie raz wykazał się brakiem owej delikatności.

Dla niego pomoc dla niepełnosprawnych to podatek narzucony na zdrowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z kolei sam JKM w spotach wyborczych chyba wspomina coś o korycie i świniach? Nieładnie.

 

a wolisz świnie karmić, czy koryto rozwalić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@horacy11

'A więc mówiąc kolokwialnie, według JKM kobiety są "głupsze" '

 

- tylko, że to nie zostało powiedziane przez niego a przez jego przeciwników.

 

Wiem, że wybór JKM na prezydenta, podobnie jak każdego innego kandydata jest ryzykiem, bo np. JKM nie ma dużej liczącej się partii, wielu liczących się zwolenników i wielu innych atutów, jakie mają niektórzy kandydaci, nie zgadzam się też w 100% z tym o czym mówi, ale na tym właśnie polega kompromis, więc myślę, że mimo wszystko mniej ryzykuję jako obywatel, gdyż, z każdymi wyborami schemat przebiega podobnie, mówi się o tym, że ten czy tamten kandydat liczy się w polityce, ale czy to jest atut? Czy raczej niesie ze sobą jeszcze większe ryzyko nadużycia? historia prawdę nam mówi cały czas...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niejednokrotnie pisałem.

 

w twoim przypadku, lepiej jakbyś pisał jednokrotnie, a najlepiej w oddzielnym temacie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

f_5954_1276847124_0_495.jpeg

 

I wypowiedź oburzonego flakerowicza

 

Prawde mowiac nie wiem juz co sobie myslec. Troche to smutne, ze spoleczenstwo kampanie internetowa #JKM odbiera jako #spam (przynajmniej ta czesc spoleczenstwa ktora nie jest w korwin-amoku) a ostatecznie zapewne sie okaze ze wlasnie dzieki temu spamowi uzyska wynik wiekszy niz 1%. Boje sie pomyslec co po takim precedensie bedzie przy nastepnych wyborach.

Pamietam jak w wyborach kilka lat temu LPR pozwolil sobie na spamowanie skrzynek. Wtedy spotkalo sie to z jednoznacznym oburzeniem. Teraz jak nazywam spamem to co sie dzieje wokol JKM, nazywany jestem osobą wypraną medialnie i od razu mi sie implikuje sympatie z kandydatami pokazywanymi w kolko w telewizji.

 

A ja myślę, że słusznie się robi, zakopując spam.

 

Po wyborach JKM znów trafi co najwyżej do archiwów artykułów z biologii planktonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałem, że ktoś naprawdę wierzy że JKM wygra wybory, czy nawet wejdzie do II tury! To dobry wybór, żeby zachować czyste sumienie w I turze, ale w II to już będzie kwestia wyboru "mniejszego zła" między Kaczyńskim a Komorowskim. Ja osobiście z takiego wyboru nie skorzystam.

 

Edit: JKM powiedział, że kobiety są mniej inteligentne. Powiedział to w wywiadze "Szowinista roku". Więc, mimo sympatii do niego, proszę nie ściemniać forumowiczów :blush: Natomiast on sam jest dżentelmenem wobec kobiet, co można zaobserwować np. w odcinku Mamy Cię z jego udziałem. Można także poczytać w wywiadze z jego żoną, że pomagał jej kiedy była potrzeba. Więc też proszę nie ściemniać i nie robić z niego gbura.

Edited by e-demon

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po wyborach JKM znów trafi co najwyżej do archiwów artykułów z biologii planktonu.

 

a ty dalej będziesz miał wyprany mózg przez media, a ta choroba jest kosztowna :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"że kobiety są mniej inteligentne" w oparciu o wnioski wysnute z obserwacji (udział kobiet w życiu politycznym, naukowym), podawał konkretne przykłady, dlaczego często, w mediach i nawet tu na forum pokazuje się wycięte fragmenty i nasyca je się emocjonalnie? Przecież to jedna strona medalu i wcale nie zapewniał, że to jest reguła, we wszystkich dziedzinach.

Edited by Czyzis

Share this post


Link to post
Share on other sites
...że to jest reguła, we wszystkich dziedzinach.

Na przykład w domainingu. Domeny są dostępne dla kobiet i mężczyzn a jednak mężczyźni częściej się tym parają.

Nie świadczy to o braku inteligencji tylko o tym, że kobiet to nie interesuje.

 

No chyba @umberto nie poprowadzisz bloga o ciuchach lepiej niż kobieta. Będziesz domagał się równouprawnienia dla mężczyzn w tym zakresie? Może o gotowaniu, sałatkach, dzieciach, karmieniu piersią, kosmetykach?

Sytuacja zmieni się jak rząd wprowadzi parytet 50/50 - Oooo!!! to wtedy na siłę będzie zmuszać się do równouprawnienia kobiet i mężczyzn - wtedy będzie Raj na ziemi...

 

Powyższe to takie uszczęśliwianie ludzi na siłę bo... ludzie są dziećmi i to rząd musi otoczyć ich opieką przy okazji wymyślając kolejne problemy społeczne, patologie po to aby wycisnąć z Naszych kieszeni jeszcze więcej na walkę z takimi problemami.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak widać każdy może wyciągać i uzasadniać swoje wnioski w oparciu o fakty, tak działa statystyka i dlatego mimo, że nie możemy się nią sugerować w każdym przypadku, to cały czas ona nam towarzyszy.

 

Oczywiście też nie zgadzam się z tezą, że kobiety są głupsze, jak również nie staram się nadinterpretowywać tego co zostało powiedziane, gdyż nie obawiam się, że mniejszy udział kobiet w życiu politycznym, czy naukowym świadczy o inteligencji, a raczej jak wspomniał wyżej Maryuse o zainteresowaniach.

 

Poza tym sama inteligencja i jej badanie to temat dyskusyjny.

Od wieków istnieje termin: "mądrość", w którego skład wchodzi również inteligencja i w przypadku jego użycia, czy też nadużycia można by było się dłużej rozwodzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze dodam,

Równouprawnienie jest zapisane w Konstytucji RP ale skoro kobiety i mężczyźni nie korzystają z tego dobrodziejstwa w całości - ich sprawa.

Po co uchwalać durne ustawy, które na siłę chcą - no własnie co? Poprawiać Konstytucję!

 

Po prostu Konstytucja nie jest przestrzegana - vide - przegrane sprawy Polski przed Trybunałem UE.

O tym, że Konstytucja nie jest przestrzegana najgłośniej własnie mówi JKM.

 

PS.

Oto najbardziej szowinistyczna firma - Avon, w której udzielają się tylko kobiety. I Co? Zakazać działalności takim firmom?

 

Ludzie! Trochę normalności i wolności - o to walczy JKM.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×