Jump to content
domenator

Zbieramy podpisy dla JKM!

Recommended Posts

Bronisław Komorowski wygrał studenckie prawybory na UMK. Drugie miejsce zajęli ex aequo Jarosław Kaczyński i Janusz Korwin-Mikke.

 

http://torun.gazeta.pl/torun/1,35576,79989...ora_na_UMK.html

 

W tej ankiecie można głosować tylko raz z jednego komputera, ale.. można głosować z kilku przeglądarek :-) Także jeśli macie zainstalowane IE, FF, Operę, Chroma i Safari to można oddać 5 głosów na "Innego kandydata" ;-) Także do dzieła!

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mógłbym przecież nie szukać daleko :)

 

Wszystkie sondaże właśnie temu służą, pokazaniu poparcia lub wręcz manipulacji, i w tym względzie sondaże internetowe niczym nie różnią się od tych robionych "profesjonalnie" na zamówienie mediów.

 

Co do wyborczej, to z założenia jest gazeta ideologiczna, która urabia czytelników, jak tylko może, jak sami zawsze twierdzili "wychowuje", i żadna manipulacja nie jest im obca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnie 30 dni google...

 

brak w sondażach, media manipulują ile tylko mogą, ale w trendach Korwin jest na 2 pozycji

 

i nie ma to tamto, że internetowe złe, czy dobre, takie są trendy :)

 

a najlepiej jest postępować zgodnie z zasadą w I turze na Korwina, w II na Mikke ;)

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
brak w sondażach, media manipulują ile tylko mogą, ale w trendach Korwin jest na 2 pozycji

 

i nie ma to tamto, że internetowe złe, czy dobre, takie są trendy :)

 

a najlepiej jest postępować zgodnie z zasadą w I turze na Korwina, w II na Mikke ;)

Racja ;)

W takim razie wszystko wskazuje na to, że jeżeli wybory będa przebiegały w miarę spokojnie i nie będzie nieprawidłowości(głosowanie przez pełnomocnika), a na terenach objętych powodzią nie zaleje niektórych kart wyborczych to może być ciekawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawostka...

Zachecony kursem u bukmachera wplacilem srodki. Na Korwina byl kurs 500, wiec uznaje to za spore przeszacowanie. Chcialem postawic od razu 100 PLN, ale buki to nie leszcze i pilnuja swojego poletka. Maksymalnie moglem postawic 10 PLN na zaklad. Udalo sie puscic 4 takie zaklady po czym buk koryguje kurs na 400, ja znowu zaklad za 10. Buk zanowu obniza na 300. Ja znowu zaklad... A buk znowu mnie trzyma bo " Limit wygranej został przekroczony. Zakład w ciągu kilku minut będzie znowu dostępny. " W koncu po dluzszym oczekiwaniu analitycy BAH zostali na kursie 300. I jak ktos chce, to nadal mozna to grac. :) Niemniej jednak chyba nie wierza za bardzo w naszego blogera. Niemniej jednak Polacy jakby sie spieli mogliby bukom narobic sporych strat ;) Niech by sie fama rozeszla ile to mozna wygrac i fanatycy PiS i pana Tadeusza dokonuja zdrady jak nic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

17.06 (czwartek), o godz. 18:00 na Placu Zamkowym w Warszawie.

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków i wyborców na Konwencję Wyborczą Janusza Korwin-Mikkego, która odbędzie się 17.06(czwartek), o godz. 18:00 na Placu Zamkowym w Warszawie. Liczmy na jak najwyższą frekwencję, by w końcówce kampanii pokazać, po raz kolejny, że idee

konserwatywno-liberalne mają się dobrze oraz, że za Januszem Korwin-Mikkem stoi rzesza ludzi podzielających jego wolnościowe pomysły na zarządzanie Polską.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Związkowcy z KGHM żądają 20-letniej GWARANCJI ZATRUDNIENIA!

 

Panowie, to jest kpina z normalnych ludzi, przedsiębiorców! Absurd i bezczelność! Obecne związki zawodowe są organizacjami przestępczymi i mafijnymi. Należy jak najszybciej zdelegalizować ich działalność!

Oni dostają jeszcze 13-stki, 14-stki i żądają dodatkowo podwyższenia płac o 300zł.

 

Jak czytam takie rzeczy to mnie krew jasna zalewa! Przypominam, że tylko JKM chce zdelegalizowania związków zawodowych, bo działają one na szkodę firm i Państwa. I nas wszystkich!

 

Rozgonić to całe towarzystwo! Ale się wkurzyłem!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Związkowcy z KGHM żądają 20-letniej GWARANCJI ZATRUDNIENIA!

 

Panowie, to jest kpina z normalnych ludzi, przedsiębiorców! Absurd i bezczelność! Obecne związki zawodowe są organizacjami przestępczymi i mafijnymi. Należy jak najszybciej zdelegalizować ich działalność!

Oni dostają jeszcze 13-stki, 14-stki i żądają dodatkowo podwyższenia płac o 300zł.

 

Jak czytam takie rzeczy to mnie krew jasna zalewa! Przypominam, że tylko JKM chce zdelegalizowania związków zawodowych, bo działają one na szkodę firm i Państwa. I nas wszystkich!

 

Rozgonić to całe towarzystwo! Ale się wkurzyłem!

 

 

Akurat mam papiery tej spółki i czasami trochę o niej czytam. Chciałbym tylko dodać że średnia pensja w KGHM to 8k.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Akurat mam papiery tej spółki i czasami trochę o niej czytam. Chciałbym tylko dodać że średnia pensja w KGHM to 8k.

 

A pensje związkowców dochodzą do 20k.

 

Wszystko w naszych rękach. Tylko gwałtowny sprzeciw opinii publicznej zatrzyma związki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A pensje związkowców dochodzą do 20k.

 

Wszystko w naszych rękach. Tylko gwałtowny sprzeciw opinii publicznej zatrzyma związki.

 

A więc nawet nie wiesz, że popierasz JKMa. Proszę: http://2.bp.blogspot.com/_Y8JNaewb6s8/S_CO...wybory+2010.png

Tylko on sprzeciwia się działalności tej mafii.

 

Cały tekst tutaj: http://gospodarnosc.blogspot.com/2010/05/z...ndydatow-w.html

 

Sprzeciw opinii publicznej = głos na Janusza Korwin-Mikkego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A więc nawet nie wiesz, że popierasz JKMa. Proszę: http://2.bp.blogspot.com/_Y8JNaewb6s8/S_CO...wybory+2010.png

Tylko on sprzeciwia się działalności tej mafii.

co ciekawe, po tym wykresie dopiero widac jak kompletnie rozbiezne są poglądy JKM i JKaczyńskiego. Dlatego nie rozumiem tych, którzy piszą że będą w 1 turze głosować na JKM a w 2giej na Kaczyńskiego :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko w naszych rękach. Tylko gwałtowny sprzeciw opinii publicznej zatrzyma związki.

Tu nie o sprzeciw czy ustawę chodzi.

Rozwiązania systemowe, elastyczne umowy, płace tygodniowe (to przykład ale dobrze się sprawdza), żadnych funduszy zakładowych, od których płaci się kolejne podatki, itd.

300 złotych, o które walczą pracownicy idzie właśnie "wpizdu" na te czapy i związki mafijne, które zawsze znajdą pretekst do swojego istnienia i robienia zadymy. Istnienie takiego bezsensu jakim jest płaca minimalna powoduje, że pracodawca nie musi płacić więcej bo po co?

Dlatego opłaca się iść na bezrobocie (75 % płacy minimalnej) i na czarno dorobić drugą płacę minimalną.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
którzy piszą że będą w 1 turze głosować na JKM a w 2giej na Kaczyńskiego ;) .

 

w I turze na Korwina, w II na Mikke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
co ciekawe, po tym wykresie dopiero widac jak kompletnie rozbiezne są poglądy JKM i JKaczyńskiego. Dlatego nie rozumiem tych, którzy piszą że będą w 1 turze głosować na JKM a w 2giej na Kaczyńskiego :) .

 

Dlatego jeśli w II turze będą Jarek i Bronek to skreślę (dosłownie: skreślę) oby dwóch! Zresztą.. ktokolwiek by tam nie był (oprócz Korwina) to go SKREŚLĘ.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego jeśli w II turze będą Jarek i Bronek to skreślę (dosłownie: skreślę) oby dwóch! Zresztą.. ktokolwiek by tam nie był (oprócz Korwina) to go SKREŚLĘ.

W drugiej turze miałem zamiar nie iść na wybory - nie interesuje mnie opcja "mniejszego zła"

Twoje wyjście jest również rozsądne - oddać nieważny głos, głos sprzeciwu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś w tym jest :) Bo jak inaczej wytłumaczyc jazde na światłach przez cały rok? NIe ma żadnych danych które potwierdzają mniejszą ilosć wypadków. Co do BusPasów to nieco go fantazja poniosła. Jeśli chodzi o fotordary to sama kasa z fotek solidnie nabuja budzet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mnie to nie trafia, gdyż są prostsze i lepsze przykłady, ale pokazuje coś innego, tak dużo jest podatków, szczególnie w paliwie, że nawet najbardziej absurdalny przykład prowadzi do wniosku jak z tego spotu, co jest dla mnie bardziej wymowne. Oprócz vatu, dochodowego, kosztów pracy, podatek w paliwie to kolejny ukryty podatek, który przekłada się na ceny większości towarów.

 

I na dodatek biurokraci mogą wymyślić cokolwiek, a ludzie pod przymusem muszą to akceptować. Co prowadzi do wniosku, że człowiek współczesny jest niewolnikiem biurokratów i meneli. I te porównanie do mnie bardziej trafia. Jest tak dużo rzeczy, które ludzie dzisiaj muszą akceptować pod przymusem i nie buntują się, że wydaje się to absurdem, do czego człowieka można doprowadzić poprzez manipulację.

 

I w takiej sytuacji, jak ktoś zamiast zaprotestować przeciw temu, emocjonuje się tylko sporem popisu, bo tak media dudnią, to wniosek jest jeden, musi być ...., niestety.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×