Jump to content
domenator

Zbieramy podpisy dla JKM!

Recommended Posts

tvp to reżimowa, a tvn dlatego, że to stacja, która mocno stawia na politykę, ma najmocniejszą pozycję teraz, ale bez obiektywności mogą skończyć w dłuższym terminie jak wyborcza,

 

kiedyś oglądałem np. program kawa na ławę, ale teraz jak widzę tam bandę czworga od razu wyłączam, wiec niech puszczają to w eter bez odbioru,

 

a twoje postępowanie w kwestii wyborów jest zaprzeczeniem logiki, więc to musi być inna logika :)

 

Rozumiem że wszystko co nie zaprasza JKM jest reżimowe?

Po co zapraszać kogoś kto od przez ostatnie 30 lat brał udział w kilkudziesięciu wyborach: do sejmu, senatu, samorządu, PE, na prezydenta itp. I zaledwie raz(20 lat temu) udało mu się znależć w sejmie.

 

On nie osiągnął nic, rozumiesz? NIC. Jak ktoś napisał na forum, tylko się ośmiesza kolejnymi startami.

A głosują na niego jedynie swojego rodzaju anarchiści, którzy mają to do siebie, że z czasem z tego wyrastają.

 

 

Do "kawa na ławe" sa zapraszeni przedstawiciele ugrupowań sejmowych plus ktoś od prezydenta.

Tak było od zawsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Facebooku: Zapraszamy wszystkich sympatyków i wyborców na Konwencję Wyborczą Janusza Korwin-Mikkego, która odbędzie się 17.06(czwartek), o godz. 18:00 na Placu Zamkowym w Warszawie. Liczmy na jak najwyższą frekwencję, by w końcówce kampanii pokazać, po raz kolejny, że idee konserwatywno-liberalne mają się dobrze oraz, że za Januszem Korwin-Mikkem stoi rzesza ludzi podzielających jego wolnościowe pomysły na zarządzanie Polską.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Liczmy na jak najwyższą frekwencję, by w końcówce kampanii pokazać, po raz kolejny, że idee konserwatywno-liberalne mają się dobrze oraz, że za Januszem Korwin-Mikkem stoi rzesza ludzi podzielających jego wolnościowe pomysły na zarządzanie Polską.

Tak zainteresowaliście mnie tym gościem że teraz sam nie wiem czy to jakiś wizjoner, czy też może po prostu zwykły "wariat" (między innymi wywiad dotyczący buspasów). Ot po prostu raz gada mądrze a za chwilę jak Kononowicz.

 

Ponoć chce dać każdemu obywatelowi brań palną? Ma na to jakiś konkretny pomysł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andro, łatwo jest oskarżać innych.

 

Naprawdę nie wstydzisz się popierać kogoś kto startował w wyborach razem z ligą polskich rodzin(LPR, Wierzejewski i reszta)?

 

Kogoś kto szydził z niepełnosprawnych dzieci.

Polityk na mityngu powiedział, że kalectwem można się... zarazić, dlatego sprzeciwia się istnieniu klas integracyjnych, gdzie dzieci niepełnosprawne uczą się razem ze zdrowymi. Korwin-Mikke powtórzył te słowa jeszcze raz - prosto w oczy niepełnosprawnej dziewczynce, która przyszła z matką na festyn we Wrześni.

http://dziennik.pl/opinie/article56453/Kor...ych_dzieci.html

 

Kogoś kto dostał tytuł szowinisty roku(masz żone? wątpie)

http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg

 

Jest homofobem, ksenofobem i chce powrotu monarchii. Naprawdę sie nie wstydzisz Go popierać?

 

A może mam Ci powklejać więcej linków?

 

Możesz odpowiedzieć na te zarzuty? Czy znowu schowasz głowe w piasek?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ponoć chce dać każdemu obywatelowi brań palną? Ma na to jakiś konkretny pomysł?

 

prawo do posiadania, czyli wolność wyboru, choć ja bym nie rozpatrywał każdej kwestii z tej perspektywy, bo tego nie będzie, to jest po prostu pogląd JKM, to co jest istotne to kierunek zmian plus sprzeciw sejmowym cwaniakom, którzy najlepiej, jak zresztą wyżej widać, trafiają do tabloidowych wyborców, a jest ich sporo, jednak to nie powód by nie mieć własnego zdania,

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że poziom dyskusji już od jakiegoś czasu nie jest merytoryczny ...

 

To czy ktoś popiera kandydata jednego czy drugiego, czy trzeciego itd. nie ma nic wspólnego ze wstydem albo jego brakiem. Każdego z kandydatów popiera co najmniej 100 tys. osób a jeśli nie, to te 100 tys. uważa, ze dana osoba powinna być oficjalnym kandydatem.

Miliony ludzi miały prawo równie "bezwstydnie"popierać Ligę Polskich Rodzin jak i inne partie ...

Oczywiście łącznie z PO, PIS-em, SLD, PSL-em i wszystkimi innymi przeze mnie nie wymienionymi.

To natomiast, że ktoś nie popiera JKM nie oznacza, iż musi być lewakiem, zwolennikiem "reżimowej TV", itd ... Otóż, może popierać kogo chce i nie być lewakiem Może nawet mieć poglądy swoje i kogoś popierać albo przy swoich poglądach nikogo nie popierać i również lewakiem nie być.

 

Zresztą, jeśli ktoś nawet byłby lewakiem to takie jego prawo. Za poglądy, lewackie czy przeciwstawne nie wsadza się na szczęście mam nadzieję, jeszcze w Polsce do więzień. Co innego próba realizacji poglądów, jeśli byłaby niezgodna z aktualnie obowiązującym prawem.

[Co z kolei nie znaczy, jeśliby ktoś zechciał chwycić mnie za słowo, że nie mamy prawa jako obywatele dążyć do zmiany prawa, które nam się nie podoba. Oczywiście mamy takie prawo].

 

Okopaliście się trochę Panowie gdzieś na skraju swoich pozycji ...

I to w sytuacji, kiedy już po pierwszych postach wiadomo było, że ani nikt nikogo nie przekona ani nie zagłuszy.

 

Jeśli branie udziału w dyskusji nie jest podyktowane przekonaniem drugiej osoby do swoich poglądów albo zagłuszeniem poglądów tej drugiej osoby lub ośmieszeniem, zdyskredytowaniem ich, to jaki jest sens brania udziału w dyskusji? [Ja, gdyby ktoś zapytał, o moich powodach wzięcia w niej udziału już mówiłem].

 

Taki mianowicie, że próbujemy poznać poglądy innych. Niestety, niektóre wypowiedzi są dalekie od stanowiska poznawczego bo puściły nam nerwy.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
prawo do posiadania, czyli wolność wyboru, choć ja bym nie rozpatrywał każdej kwestii z tej perspektywy, bo tego nie będzie, to jest po prostu pogląd JKM, to co jest istotne to kierunek zmian plus sprzeciw sejmowym cwaniakom, którzy najlepiej, jak zresztą wyżej widać, trafiają do tabloidowych wyborców, a jest ich sporo, jednak to nie powód by nie mieć własnego zdania,

 

Ale mącisz. A wystarczałoby powiedzieć: TAK, chce broni dla wszystkich. Jednak się wstydzisz jego poglądów.

 

http://www.youtube.com/watch?v=x2fOhYU-3EY

 

Dopiero od połowy jest ciekawie, JKM zaczął energicznie, ale Jego argumenty nie sa zbyt przekonujące.

 

Jak ktoś napisał w komentarzach

A ja chcę prawo do posiadania, moździerzy, rakiet samonaprowadzających tomahawk i czołgu. do tego tonę? amunicji... wtedy będę czuł się bezpieczniej
Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wystarczałoby powiedzieć:

 

ty chyba masz naprawdę 11 lat, a przynajmniej dziwny nick tak sugerujący, a potwierdzasz tym co piszesz, sorry, ale nie mogę cię traktować poważnie, głosuj na kogo chcesz

 

jednak JKM ma 100% niektórym trzeba odebrać prawo głosu, na zawsze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może mam Ci powklejać więcej linków?

Jak masz to daj więcej takich linków, chętnie poczytam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka osób w tym wątku zadeklarowało oddanie pustego głosu w drugiej turze.

 

Proponuję Wam oddanie głosu na Jarosława Kaczyńskiego. JKM skoczył w sondażach po ofensywie w internecie na trzy punkty procentowe. Jeżeli Jarosław Kaczyński wygra prezydenturę ( ja głosuję w drugiej turze na niego) to mamy kolejny rok mordobicia politycznego w Polsce. Społeczeństwo jest tym zmęczone i można zaobserwować już odpływ poparcia dla Partii cudów. Jeżeli PO będzie traciła nadal w takim tempie poparcie do wyborów w przyszłym roku, to może się stworzyć grupa wyborców; którzy nie chcą głosować na PO, nie chcą głosować na PIS (bo mają w pamięci czwartą RP, nie zagłosują na SLD (bo mają w pamięci Rywina).

 

W takim układzie otwiera się szansa na wejście do sejmu JKM, bo a nóż widelec wyborcy będą poszukiwali kompletnie innej alternatywy. Taką alternatywą wyborcy znaleźli sobie w Islandii głosując na Partię Komików ( no ofense:))

 

Odpływu elektoratu z PIS-u nie przewiduję.

Edited by Dzień Domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
ty chyba masz naprawdę 11 lat, a przynajmniej dziwny nick tak sugerujący, a potwierdzasz tym co piszesz, sorry, ale nie mogę cię traktować poważnie, głosuj na kogo chcesz

 

jednak JKM ma 100% niektórym trzeba odebrać prawo głosu, na zawsze :)

 

Czy gdzieś napisałem nieprawdę?

 

Czy też może filmiki które wkleiłem to fotomontaże?

 

Prawda jest taka, że gdyby telewizja zainteresowała by się nim bardziej(jak tego chce), i przypomniała jego kilka słynnych wystąpień to poparcie znowu by spadło do 1%.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak masz to daj więcej takich linków, chętnie poczytam.

 

Napisz tylko na jaki temat, bo mi napiszą że wybieram tylko te negatywne.

 

Jak w youtube wpisz jego nazwisko oraz coś w stylu ("bron", "kara smierci", "szowinista", "legalizacja")

to wyskoczy kupe wyników. Najciekawsze są te w których jest jakaś konfrontacja.

 

Pooglądaj i sam zdecyduj czy warto na niego oddać głos.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwa ciekawie filmiki

 

1.

Tego nie widziałem, dobre.

 

Przy okazji wystąpienie w Sejmie Giertych vs. Kurski oraz riposta Kurskiego. W pierwszym filmiku pierwsze kilkadziesiąt sekund się dubluje.

 

Generalnie nieźle się chłopaki w tym Sejmie bawią. Jak się popatrzy po sali to taka podstawówka z przerośniętymi dzieciakami... no comments.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe spoty JKM

 

http://2010prezydent.org/

 

"Nie ważna jest wymiana świń przy korcie, ważna jest likwidacja koryta"

 

"Banda złodziej grabi nasze pieniądze bezlitośnie"

 

Dziś w Warszawie o godz. 18.00 na Placu Zamkowym odbędzie się Konwencja Wyborcza kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin-Mikkego.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
1.

 

Bardzo dobry filmik. Ten koleś zresztą zrobił też to:

 

Nie wiem skąd się biorą takie zakłamane "sondaże". Moja cała rodzina będzie głosować na JKM, a także wielu znajomych. Z kim bym nie rozmawiał to praktycznie każdy popiera JKMa. Także nie wiem gdzie są Ci wszyscy ludzie chcący oddać głos na JK albo BK... i te procenty..

 

W każdym razie jestem zbudowany tak ogromnym poparciem Korwina. Już nie mogę się doczekać wyborów!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem że wszystko co nie zaprasza JKM jest reżimowe?

Po co zapraszać kogoś kto od przez ostatnie 30 lat brał udział w kilkudziesięciu wyborach: do sejmu, senatu, samorządu, PE, na prezydenta itp. I zaledwie raz(20 lat temu) udało mu się znależć w sejmie.

 

Dla pewnych ludzi, istotą nie jest tzw. "sukces" a próba realizacji idei, więc nie ma się czemu dziwić, że nie każdy znajdzie się w sejmie,

gdyż poniekąd nie leży to w interesie wielu ludzi, którzy żyją w symbiozie z politykami na zasadzie interesu.

W najmniejszym stopniu doszukiwałbym się tutaj zależności poparcia ze strony społeczeństwa, więc jeśli uważasz, że nie warto rozmawiać z osobami mniej popularnymi z różnych względów to dopisz chociaż dlaczego tak uważasz.

 

 

On nie osiągnął nic, rozumiesz? NIC. Jak ktoś napisał na forum, tylko się ośmiesza kolejnymi startami.

A głosują na niego jedynie swojego rodzaju anarchiści, którzy mają to do siebie, że z czasem z tego wyrastają.

 

Co miałby osiągnąć?

 

- jeśli miałby osiągnąć poziom koryta, to pewnie byłoby to wbrew jego poglądom, niestety czasem na realizacje idei trzeba poczekać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Harmonogram płatnych spotów wyborczy JKM w TVP:

 

17 czerwca w TVP1 po Pogodzie (ok. 20.10)

17 czerwca w TVP INFO – Przed Minęła Dwudziesta (ok. 20.02)

 

18 czerwca w TVP1 po Pogodzie (ok. 20.10)

18 czerwca w TVP INFO – Przed Programem Form (ok. 20.02)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odpowiem, jeśli można.

 

Naprawdę nie wstydzisz się popierać kogoś kto startował w wyborach razem z ligą polskich rodzin(LPR, Wierzejewski i reszta)?

 

Dlaczego miałbym się wstydzić? Powiedz co takiego złego zrobiła LPR i Wierzejski? Nie napisałeś nic na ten temat.. także nie wiem do czego tu się odnosić.

 

Kogoś kto szydził z niepełnosprawnych dzieci.

 

Jest to kolejna zmanipulowana wypowiedź. (Tak jak to, że niby rozwiązaniem problemu bezrobocia wg. Korwina jest to, żeby ludzie myli mu samochód - tak kiedyś media relacjonowały jego wypowiedź..) Przeczytaj sobie to: http://fakty.interia.pl/raport/janusz_korw...na,1227750,5673

JKM uważa, że dzieci niepełnosprawne fizycznie nie powinny chodzić na lekcje WFu razem z dziećmi pełnosprawnymi (bo najwyżej mogą dostać piłką w głowę). Takie dzieci powinny rozwijać inne umiejętności, przede wszystkim powinny się rozwijać intelektualnie np. grając w szachy czy brydża, dlaczego nie?

 

Kogoś kto dostał tytuł szowinisty roku(masz żone? wątpie)

 

Ja mam żonę, i pewnie dlatego, że jest to bardzo inteligentna kobieta, rozumie Korwina i także będzie na niego głosować.

Korwin nie chce równouprawnienia dla kobiet, chce dla nich przywilejów. W moim otoczeniu jest wiele młodych matek. Te, które musiały po "urlopie" macierzyńskim wrócić do pracy (były do tego zmuszone przez sytuację finansową) były z tego powodu bardzo nieszczęśliwe. Nie mówiąc o dzieciach, które czują, że nie ma przy nich mamy, co źle na nie wpływa. Tak - zmuszone - obecny system każe iść im do pracy, chociaż wolałyby zostać w domu z dzieckiem. Znam też takie matki, które nie musiały iść do pracy i nawet nie wiesz jakie to jest szczęście dla nich.

Oczywiście znam też takie, które po prostu chciały wrócić do pracy, ale przecież tego nikomu nie można zabraniać. Chodzi o to, żeby mąż nie był ograbiany z pieniędzy i żeby rodzinę było stać na to, żeby matka nie musiała tak szybko wracać do pracy.

 

JKM nie chce - jak to się przedstawia w mediach - zaganiać kobiety do garów. Chce dla nich wolności i swobodnego wyboru co chcą robić. Jeżeli kobieta chce być prezesem banku, kierowcą autobusu MPK czy politykiem - nikt jej tego nie zabroni. Jeżeli tylko ma do tego predyspozycje i odpowiednie kwalifikacje - to dlaczego nie?

 

Jest homofobem, ksenofobem i chce powrotu monarchii. Naprawdę sie nie wstydzisz Go popierać?

 

Jeżeli homofobem jest ten, kto jest przeciwny legalizacji tzw. "małżeństw homoseksualnych" i adopcji dzieci przez gejów to ja także jestem homofobem.

JKM (ja również) nie ma nic przeciwko homosiom, dopóki ze swoimi preferencjami nie wychodzą na ulice i nie domagają się specjalnych przywilejów.

Czy ktoś urządza parady miłośników seksu oralnego?

 

Jest wiele zmanipulowanych wypowiedzi JKMa w TV, czy prasie. Niestety... :-(

 

Jak również to, że chce odebrać prawa głosu kobietom itp. W pewnych kwestiach prawa głosu nie powinien mieć nikt (chociażby referenda ws. przyjęcia traktatu lizbońskiego - czy ktoś to w ogóle czytał??). Są jednak sprawy, w których powinno się robić referenda, ale długo by o tym pisać. W sieci o poglądach Korwina jest wiele miejsc, poszukaj sobie...

 

Taka refleksja mnie naszła. Ludzie tak się oburzają, jak ktoś mówi, że Korwin chce komuś zabrać prawo głosu. A w wyborach frekwencja nie przekracza 50%! Czyli większość albo NIE CHCE mieć prawa głosu, albo mają w dupie kto wygra. Tacy ludzie właśnie nie powinni mieć głosu.

 

A teraz horacy11 miej jaja i powiedz mi na kogo Ty będziesz głosował i - przede wszystkim - DLACZEGO. Jaką wizję Państwa ma Twój kandydat, co chciałby zrobić. Spróbuj mnie przekonać. Ale nie pisz "bo ten i ten jest lepszy od reszty"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×