Jump to content
domenator

Zbieramy podpisy dla JKM!

Recommended Posts

Rzeczywiście Yarowa, z tym się zgodzę, mocno się mijamy się w swoich argumentach, czasem wręcz absurdalnie, bo na przenośnie "o dziurze, w której się chowasz", w tym sensie, że sam nie podajesz z kim sympatyzujesz, a robisz co pewien czas długie wywody w tym temacie, a potem znikasz w takiej "wirtualnej dziurze", odpowiedziałeś mi, że jesteś z Krakowa i zapraszasz tam na dyskusję. Co sądząc, po całkowitym braku naszego zrozumienia w innych kwestiach, było odpowiedzią na serio, teraz wydaje się to być bardzo zabawne, jak bardzo można minąć się w tym co ludzie myślą.

 

Z innymi sprawami jest podobnie, więc lepiej jak zakończymy wymianę zdań pokojowo, tak jak proponujesz, zamiast się dalej mijać. Co do sondaży, to chciałem Tobie, od samego początku, także poprzedniej dyskusji, dać do zrozumienia, że słabym punktem jest reagowanie na pojedyncze wypowiedzi i z tego tworzenie większych teorii, bez spojrzenia na całość związaną z sondażami, zwłaszcza tymi oficjalnymi, które są wykorzystywane w sposób wręcz nikczemny, a nie naukowy, i stąd moja polemika z Tobą. Choć nie wiem, czy wypowiadałbym się zbytnio, w takim temacie dotyczącym sondaży, podobnie jak nie zabieram głosu w temacie Polityka.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mijamy się Andro, chociaż konkretna sprawa z "dziurą" była moją świadomą i przewrotną reakcją na sam nieprzyjemny wydźwięk tego słowa :) Wiedziałem, ze nie chodzi Ci o miejsce zamieszkania.

Dodam jeszcze, że cieszy mnie to, iż tzw. młodzi ludzie interesują się polityką [m.in. niniejszy temat o tym świadczy]. Nie chcę uogólniać ale myślę że bardzo przesadzone są powtarzane niekiedy opinie, że młodzież totalnie ją olewa.

Kończmy, kończmy - Pozdrawiam ;)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też pozdrawiam, choć to co dalej napisałeś, jest sporym minięciem, i miało chyba spory wpływ na tę dyskusję, a starałem się, co najmniej dwa razy zasugerować, że możemy się odwołać do podobnych doświadczeń. :)

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Yarowa Ty w ogóle śpisz?

Ostatni post był chyba o czwartej nad ranem. ;-)

 

 

Po 5 rano :) Pracowałem i przy okazji odpaliłem kilka postów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po 5 rano :) Pracowałem i przy okazji odpaliłem kilka postów.

W Twoim przypadku to można już zacząć się zastanawiać, czy chodzisz tak późno spać, czy może tak wcześnie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Twoim przypadku to można już zacząć się zastanawiać, czy chodzisz tak późno spać, czy może tak wcześnie? ;)

 

 

Faktycznie :P

 

Niestety, o tym że jednak dzień wstaje rano, przypomina mi m.in.

nasza czworonożna domownica, psica :)

 

Ona zaczyna nowy dzień i trzeba wyjść "na spacerek". W konsekwencji i tak w dzień nie mogę zasnąć i czekam na zmęczenie organizmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sondaż na Wprost.pl, jedynie 82.93% poparcia dla JKM :P

 

:)

 

DD

Gdzie Ty znajdujesz te sondaże? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sondaż na Wprost.pl, jedynie 82.93% poparcia dla JKM :P

 

:)

 

DD

 

Niestety rzeczywistość okaże się jak zwykle brutalna i nie osiągnie w wyborach więcej jak 5-6% ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chcę tylko by osiągnął te 3 miejsce pokazując Grzesiowi gdzie jest jego miejsce. Wiadomym było że nie wygra, tu chodzi tylko i wyłacznie o szerzenie idei.

 

Zmianiając temat, TVP rozesłało zaproszenia na debate. 1 grupa: Bronek, Jarek, Waldek, Grzesiu. 2 grupa: Korwin, Olechowski, Jurek.

 

Powiedzcie mi tylko czym oni się sugerowali? Bo na pewno nie sondażami. Dał bym dobra domene by zobaczyć jak Korwin gniecie Bronka w debacie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja chcę tylko by osiągnął te 3 miejsce pokazując Grzesiowi gdzie jest jego miejsce. Wiadomym było że nie wygra, tu chodzi tylko i wyłacznie o szerzenie idei.

 

3. miejsce JKM ma w tym sondażu Telegazety: http://telegazeta.tvp.pl/telegazeta.php?pa...amp;x=0&y=0

Pierwszy jest Kaczyński z prawie 70%. Jak widać te wszystkie sondaże są jak wyceny domen - to tylko zabawa :-)

Jak Wam nie szkoda 61 gr to zagłosujcie, zasady tutaj: http://telegazeta.tvp.pl/telegazeta.php?pa...amp;x=0&y=0

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja chcę tylko by osiągnął te 3 miejsce pokazując Grzesiowi gdzie jest jego miejsce. Wiadomym było że nie wygra, tu chodzi tylko i wyłacznie o szerzenie idei.

Oczywiście chodzi o budowanie poparcia przed wyborami parlametnarnymi, w których już WiP (Wolność i Praworządność - partia JKM) może zdobyć tyle (5%), żeby wejść do Sejmu.

 

Zmianiając temat, TVP rozesłało zaproszenia na debate. 1 grupa: Bronek, Jarek, Waldek, Grzesiu. 2 grupa: Korwin, Olechowski, Jurek.

 

Powiedzcie mi tylko czym oni się sugerowali? Bo na pewno nie sondażami. Dał bym dobra domene by zobaczyć jak Korwin gniecie Bronka w debacie...

Ta czwórka to również reprezentacji partii, które są w Sejmie. Co oczywiście jest głupotą ponad wszelką miarą, bo to przecież nie są wybory parlamentarne, tylko prezydenckie. O czym nawet Olechowski mówi.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś delikatnie mówił zawalił we Wprost w kwestii sondażu :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są wyniki sondażu przeprowadzonego 7-8 sierpnia w Money.pl na próbie 9000 użytkowników Internetu :)

 

Bronisław Komorowski 39% (-17)

Jarosław Kaczyński 19% (+1)

Janusz Korwin-Mikke 16% (+10)

Grzegorz Napieralski 8% (+2)

Andrzej Olechowski 5% (-2)

 

http://www.money.pl/wybory2010/

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tutaj: http://www.wprost.pl/wybory2010/?ankieta=1

 

PS. po moim głosie już 83.28% ;)

 

Nie lubię rozmawiać o polityce na forum, ale ogólnie ciekawostka, że wczoraj w tym sondażu Wprost (w którym można też zagłosować na http://zagłosuj.pl :) ), ja też zagłosowałem i w wynikach JKM miał faktycznie >80 %.

 

Dziś ma już tylko 15,64%, normalnie kpiny i nindża roku, taki "sondaż", co wyniki każdego dnia inne. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×