Jump to content
domenator

Zbieramy podpisy dla JKM!

Recommended Posts

Proponuję wszystkim zrobić sobie http://test-wyborczy.pl/

Ci, którzy zamierzają głosować na Komorowskiego czy Kaczyńskiego pewnie nieźle się zdziwią wynikiem :-)

wyszło jak powinno ;)

 

Zgodność Twoich odpowiedzi:

Janusz Korwin-Mikke 73.08%

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuję wszystkim zrobić sobie http://test-wyborczy.pl/

Ci, którzy zamierzają głosować na Komorowskiego czy Kaczyńskiego pewnie nieźle się zdziwią wynikiem :-)

No ja się zdziwiłem drugą pozycją ;)

 

Janusz Korwin-Mikke 82.69%



Andrzej Lepper 73.08%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ciekawi jaki wynik będzie miał w wyborach. Myślę, że będzie dosyć zaskakujący bo idzie "wyczuć" ewidentne poruszenie w tych wyborach. Cały wykop i reszta internetu opanowana przez JKM a przecież internauci też dyskutują z osobami które nie korzystają z neta. Ile obstawiacie %?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie ciekawi jaki wynik będzie miał w wyborach. Myślę, że będzie dosyć zaskakujący bo idzie "wyczuć" ewidentne poruszenie w tych wyborach. Cały wykop i reszta internetu opanowana przez JKM a przecież internauci też dyskutują z osobami które nie korzystają z neta. Ile obstawiacie %?

13% to moje wymarzone minimum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie ciekawi jaki wynik będzie miał w wyborach. Myślę, że będzie dosyć zaskakujący bo idzie "wyczuć" ewidentne poruszenie w tych wyborach. Cały wykop i reszta internetu opanowana przez JKM a przecież internauci też dyskutują z osobami które nie korzystają z neta. Ile obstawiacie %?

 

Ja bym chciał, żeby miał powyżej 5%. Wtedy będzie łatwiej przekonywać w wyborach do parlamentu. Że jednak ten próg wyborczy jest możliwy do osiągnięcia. A jak się raz dostaną do parlamentu to potem będzie już z górki, bo będą częściej w mediach itd.

 

Ludzie sobie nawet nie zdają często sprawy, że mają poglądy zbliżone do JKM, to właśnie trzeba im uświadamiać, więc dawajcie linka rodzinie i znajomym :-) Niech sami się przekonają.

 

Moim sukcesem jest przekonanie rodziców i innych członków rodziny do głosowania na JKM :-) Tzn. oni właśnie myślą podobnie, ale tego nie wiedzą, bo jednak większość społ. jest zmanipulowana telewizją i sondażami. Niechby każdy sympatyk JKMa przekonał 2-3 członków rodziny to nawet 10% jest realne do osiągnięcia!

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludzie sobie nawet nie zdają często sprawy, że mają poglądy zbliżone do JKM, to właśnie trzeba im uświadamiać, więc dawajcie linka rodzinie i znajomym :-) Niech sami się przekonają.

Dokładnie tak. Test właśnie wypełnił mój kumpel (zwolennik Komorowskiego) i u niego wygrał Lepper z małą przewagą nad JKM ;-)

 

EDIT:

 

Również przekonałem kilka osób, ale tych którzy byli niezdecydowani lub nie chcieli iść głosować. Jeśli ktoś miał swojego kandydata, zwłaszcza z czołówki to nie chciałem tracić czasu ;)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy jest szansa na debatę Kaczyński - JKM lub Komorowski - JKM? Bardzo bym chciał to zobaczyć ;)

Komorowski za bardzo się boi JKM, żeby wystąpić z nim w debacie.

 

9 czerwca 2010 o godzinie 20:00 w Aula Starej Biblioteki UW (campus główny) odbędzie się debata z kandydatami na urząd prezydenta RP. Prawie wszyscy potwierdzili swój udział.. oprócz Komorowskiego i Kaczyńskiego ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie bez większej niespodzianki:

Janusz Korwin-Mikke 71.15%

 

Ciekawa jednak druga pozycja ;) :

Andrzej Lepper 69.23%

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuję wszystkim zrobić sobie http://test-wyborczy.pl/

Ci, którzy zamierzają głosować na Komorowskiego czy Kaczyńskiego pewnie nieźle się zdziwią wynikiem :-)

 

Zgodność Twoich odpowiedzi:

 

Janusz Korwin-Mikke 88.46%

Waldemar Pawlak 67.31%

Kornel Morawiecki 65.38%

Jarosław Kaczyński 59.62%

Andrzej Lepper 59.62%

Bronisław Komorowski 59.62%

Marek Jurek 59.62%

Andrzej Olechowski 48.08%

Grzegorz Napieralski 48.08%

Bogusław Ziętek 32.69%

 

Fajnie! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten test to tylko wybrane zagadnienia, niekoniecznie najważniejsze, istotne jest jedno pytanie, czy chcesz by coś się zmieniło, tak, wyklucza Kaczyńskiego i Komorowskiego, radykalnie tak, to tylko JKM.

 

Co do procentów w wyborach, wszystko zależy od dopuszczenia do debat w telewizji, w aktualnej sytuacji gospodarczej na świecie, to JKM lekko przekroczyłby 10%, jak w internecie. Gdyby wybory były na serio to byłyby poważne debaty, ale Komorowski i Kaczyński uciekają jak szczury. W takiej sytuacji, opierając się tylko na internecie, wynik będzie pewnie nie za wysoki, a przekroczenie 5% będzie dużym sukcesem.

 

Jak jeszcze wcześniej nie miałem tak ostrej opinii jak JKM o partiach z sejmu, to teraz dokładnie uważam jak JKM, czyli banda czworga, to co się dzieje w tej kampanii, czyli jest całkowity brak, oznacza, że nie starają się już oni zachować nawet pozorów, interesuje ich tylko władza, potem choćby potop. Zastanawiam się tylko czemu tego ludzie nie zauważają, bo przecież każdy dotacji nie dostał, aby teraz głosować zgodnie ze stadem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy spot wyborczy Komorowskiego? ;)

Trochę poziom tylko niski..

 

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ten "spot" w zasadzie namaszcza Komorowskiego, ten styl daje pewność, może nie być ani debat, bo i po co, ani tym bardziej wyborów, wszystko jest już wiadome, co Komorowski ma do zaproponowania.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludzie sobie nawet nie zdają często sprawy, że mają poglądy zbliżone do JKM, to właśnie trzeba im uświadamiać, więc dawajcie linka rodzinie i znajomym :-)

 

Nie bierzesz pod uwagę tego, że JKM może lać wodę. To logiczne że każdy z kandydatów próbuje podpasować się do określonej grupy wyborców. Z historii wiemy że takie "lanie wody" było stosowane i stosowane być będzie.

 

 

Moim zdaniem ankieta bez sensu, bo nie bierze pod uwagę wielu czynników. A do tego można tylko domyślać się kto jest jej autorem.

 

 

Mnie nasza polityka żenuje, nie mam kandydata na którego mogę z czystym sumieniem zagłosować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Fakty TVN - 8% poparcia dla JKM - wreszcie oficjalnie podano. To trzeci wynik. Głównie głosuje młodzież.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Fakty TVN - 8% poparcia dla JKM - wreszcie oficjalnie podano. To trzeci wynik. Głównie głosuje młodzież.

Kurdę gdzie? Ja widziałem 3%.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Fakty TVN - 8% poparcia dla JKM - wreszcie oficjalnie podano. To trzeci wynik. Głównie głosuje młodzież.

WOW ;) Ale przez kogo było robione to badanie?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
WOW ;) Ale przez kogo było robione to badanie?

 

DD

Podali internetowe wyniki - pewnie z TNV24 ale to już bardzo wiele... Jeszcze to podkreślili - że to "niespodzianka".

 

PS.

No kurcze, nikt nie oglądał, niech ktoś to potwierdzi.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podali internetowe wyniki - pewnie z TNV24 ale to już bardzo wiele... Jeszcze to podkreślili - że to "niespodzianka".

Niestety NIE.

 

Było badanie MB SMG KRC TDI WRC. Grupa 18 - 24 lata.

 

JKM - 8%

 

http://www.tvn24.pl/fakty.html (zaczyna się od około 13 min)

 

 

EDIT: Faktycznie to przegapiłem bo rozmawiałem przez telefon i zamiast zatrzymać to wyciszyłem ;-)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie bierzesz pod uwagę tego, że JKM może lać wodę. To logiczne że każdy z kandydatów próbuje podpasować się do określonej grupy wyborców.

 

Ten zarzut jest prawdziwy dla wszystkich, którzy teraz są w sejmie, z JKM jest dokładnie na odwrót, on mówi otwarcie nawet najbardziej kontrowersyjne rzeczy, i w tym tkwi problem z jego niskimi jak dotąd wynikami. Co więcej z tego powodu, w swoim czasie, nastąpił rozłam w UPR, gdyż JKM nie chciał rezygnować z żadnych ze swoich racji, nie chciał podchodzić do polityki pragmatycznie, aby zdobywać głosy, tylko czuł w obowiązku mówić swoją prawdę. A teraz, w czasach kryzysu, i kiedy ludzie widzą, że kolejna partia ich oszukuje, jego twierdzenia padają na podatny grunt i w internecie ma coraz więcej sympatyków, byłoby ich znacznie więcej, gdyby miał dostęp to telewizji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podali internetowe wyniki - pewnie z TNV24 ale to już bardzo wiele... Jeszcze to podkreślili - że to "niespodzianka".

 

PS.

No kurcze, nikt nie oglądał, niech ktoś to potwierdzi.

Obejrzałem w Internecie. Tak wyglądała prezentacja wyników - najpierw długie "reklamówki" Komorowskiego i Kaczyńskiego - sumie prawie 2 minuty, z czego 3/4 czasu na Komorowskiego.

 

Napieralski 8% poparcia - 40 sek

Pawlak 1% 8 sek

Olechowski 0% 2 sek

Janusz Korwin-Mikke 8% 6 sek - na samym końcu

 

Czyli można dać kandydatowi o tym samym poparciu 40 sekund i można dać 6 sekund.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A propos ZUS.

 

Ile kosztuje roczne ubezpieczenie w prywatnej klinice? Jaki to jest rząd wielkości i co w ramach ubezpieczenia otrzymuje pacjent?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A propos ZUS.

 

Ile kosztuje roczne ubezpieczenie w prywatnej klinice? Jaki to jest rząd wielkości i co w ramach ubezpieczenia otrzymuje pacjent?

Tutaj masz przykładową ofertę; można sobie obliczyć indywidualną składkę. Dla mnie wychodzi 90 zł. 265 zł. miesięcznie dla najszerszego pakietu - szpitalnego.

 

Edycja: 90zł --> 265zł. Sorry, źle popatrzyłem na pakiety... ;) Ale to i tak spora różnica do ZUSu. ;)

Edited by deha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×