Jump to content
domenator

Zbieramy podpisy dla JKM!

Recommended Posts

"Żołnierz jest po to żeby zabijał " ... aż mnie ciarki przeszły ...

 

Brzmi to dosadnie ale taka jest prawda niestety :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, ludzie nie chcą prawdy, tak jest w wielu tematach, nawet w podatkach, powiedzenie czegoś najbardziej oczywistego, ale brzmiącego "nieprzyjemnie" lub poruszające "nieprzyjemne" tematy, kończy się strachem, i ucieczką ludzi pod skrzydła Napieralskich i jego kolegów, którzy sami wysłali wojska do Afganistanu, a teraz Napieralski niby żąda ich wyprowadzenia, tylko zwykle dodaje na koniec, że w uzgodnieniu z sojusznikami z nato, co staje się kabaretem,

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak, ludzie nie chcą prawdy, tak jest w wielu tematach, nawet w podatkach, powiedzenie czegoś najbardziej oczywistego, ale brzmiącego "nieprzyjemnie" lub poruszające "nieprzyjemne" tematy, kończy się strachem, i ucieczką ludzi pod skrzydła Napieralskich i jego kolegów, którzy sami wysłali wojska do Afganistanu, a teraz Napieralski niby żąda ich wyprowadzenia, tylko zwykle dodaje na koniec, że w uzgodnieniu z sojusznikami z nato, co staje się kabaretem,

 

Z Twoich uproszczeń wynika niekoniecznie prawda. Ludzie przeciwni wojnie, czy niezgadzający się z innymi poglądami Korwina nie są automatycznymi wyborcami Napieralskiego czy kogokolwiek innego.

Takie generalizowanie szkodzi dyskusji...

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Żołnierz jest po to żeby zabijał " ... aż mnie ciarki przeszły ...

Dokładny cytat: "Żołnierz nie jest po to, żeby paradował, tylko żołnierz jest po to, żeby - w razie potrzeby - zabijał."

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z Twoich uproszczeń wynika niekoniecznie prawda. Ludzie przeciwni wojnie, czy niezgadzający się z innymi poglądami Korwina nie są automatycznymi wyborcami Napieralskiego czy kogokolwiek innego.

Takie generalizowanie szkodzi dyskusji...

 

ale nikt nie pisze jakie masz poglądy lub kogo jesteś wyborcą, chcesz aktywnie uczestniczyć w dyskusji, a ich nie podajesz, to jest wątpliwa pozycja, szczególnie, że sugerujesz, że Korwin jest za wojną, nigdy nie słyszałem jego takiej wypowiedzi,

 

faktem jest, znanym z sondaży i poprzednich wyborów, że zdecydowana większość popiera partie sejmowe, więc ogólne stwierdzenia są więcej niż uzasadnione, jak masz inne, to je przedstaw, lub nie kieruj ich do siebie, nie wiem czego tu bronisz,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy sondaż, w którym pojawiła się partia Janusza Korwin-Mikke - Wolność i praworządność. Co prawda tylko 1% poparcia i przekręcona nazwa na Własność i praworządność, ale i tak jest dobrze. JKM łapie punkty kandydując na prezydenta i to się przełoży na wynik WiP w przyszłych wyborach parlamentarnych ;) Może wreszcie wejdzie do Sejmu, a wtedy już będą go musieli pokazywać i będzie mógł intelektualnie niszczyć co poniektórych posłów na posiedzeniach Sejmu :)

 

http://www.tvn24.pl/-1,1660835,0,1,po-zwie...,wiadomosc.html

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

JKM drugi w prawyborach w zielonogórskim LO

 

Znamienne jest to, że zwolenniczka Komorowskiego zagłosowała na niego bo "Jest lepszy niż pozostali kandydaci". Zero merytorycznych argumentów, po prostu "jest lepszy" - ale dlaczego? Bo tekst "Podoba mi się jego program wyborczy" chyba niczego nie wyjaśnia. Jaki program? Co w nim takiego jest?

 

Natomiast sympatyk JKMa mówiąc dlaczego na niego zagłosował rzuca argumentami jak z rękawa: "Jest on także za legalizacją broni i marihuany (...). - Jest przeciwnikiem Unii Europejskiej, ma liberalne poglądy, ale przy okazji jest przeciwny związkom homoseksualnym".

 

Po prostu - zwolennicy Korwina są bardziej świadomi swoich i Korwina poglądów.

 

Zerknijcie też tutaj: http://www.test-wyborczy.pl/wyniki.php

Gdyby tylko ludzie głosowali zgodnie ze swoimi przekonaniami.... Eh..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Natomiast sympatyk JKMa mówiąc dlaczego na niego zagłosował rzuca argumentami jak z rękawa: "Jest on także za legalizacją broni i marihuany (...).

Pewnie ma sporą grupę sympatyków którym zależy tylko legalizacji marihuany, resztę mają w d* :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

JKM twierdzi, że nie ogląda telewizji bo ona kłamie. Wszyscy przeciwnicy JKM natomiast posądzają go o teorie spiskowe i węszenie wszędzie spisku.

Może czas zastanowić się jak jest naprawdę? Czy należy "łykać" tę medialną, telewizyjną papkę.

JKM twierdzi - jeśli Państwo traktuje obywateli jak dzieci, które nie potrafią się o swoje interesy upomnieć. Tacy "państwowi" obywatele stają się więc takimi dziećmi. Przypominam, że dzieci karmione są zazwyczaj zmiksowaną "papką".

 

APEL:

Jeśli nie czujesz się całkowicie wolnym człowiekiem (jakkolwiek to rozumiesz) - głosuj za JKM!

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie ma sporą grupę sympatyków którym zależy tylko legalizacji marihuany, resztę mają w d* :)

 

zgadza się, gdyby ludzie znali poglądy innych głosujących obojętnie na jakiego, ale tego samego kandydata, to by mocno się zdziwili, ale patrząc szerzej na sprawę, to Komorowski, ma najwięcej głosów "dla świętego spokoju", ludzie często wybierają "mniejsze zło", a konkrety spychają na drugi plan, po prostu cała reszta spraw ich nie obchodzi, byle był święty spokój, to jest analogiczne z tym stwierdzeniem o marihuanie,

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i plan wykonany... głosy na Kaczyńskiego zostały rozbite. :)

( i w ten sposób... Komorowski staje się prezydentem.. utrzymując oczywiście, że sondaż jest prawdziwy ;) to w drugiej turze Mikke nie ma żadnych szans)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie tvn w tej kampanii poniosło totalną porażkę, JKM jest nieostrożny, co daje potem łatwość manipulacji. Ale w internecie jest inny świat, to przyśpieszy podział internet kontra media tradycyjne. Sprawa jest teraz jasna, nie zapłacę za treści tradycyjnych mediów w internecie, choćby nie wiem co, czas dinozaurów się kończy.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie tvn w tej kampanii poniosło totalną porażkę, JKM jest nieostrożny, co daje potem łatwość manipulacji. Ale w internecie jest inny świat, to przyśpieszy podział internet kontra media tradycyjne. Sprawa jest teraz jasna, nie zapłacę za treści tradycyjnych mediów w internecie, choćby nie wiem co, czas dinozaurów się kończy.

 

Nie rozumiem, dlaczego akurat TVN? Chodzi Ci przegrany proces JKM? Chyba nie myślisz że TVN prowadzi jakąś kampanie przeciw JKM?

Myśle ze JKM wiedział że go przegra, ale dodatkowa reklama nie zaszkodzi.

 

Z resztą uzasadnienie sądu:

Sąd uznał w środę, że TVN nie musi przepraszać Korwin-Mikkego, bo w rzeczywistości wykonał on inkryminowany gest, natomiast o jego programie wyborczym w materiale "Faktów" w ogóle nie było mowy - nie można zatem ocenić tego w kategorii prawda-fałsz. Prawnik kandydata mecenas Marek Harasiuk zapowiedział odwołanie do Sądu Apelacyjnego w Warszawie.

 

.. jest dość logiczne.

 

Co do JKM, często mówi skrótami, przez co ciężko zrozumieć jego intencje/poglądy.

Jak choćby przed kilkoma dniami, gdy mówił że hitlerowskie Niemcy były bardziej demokratyczne niż obecna Polska.

Chodziło Mu pewnie tylko o same wybory, i fakt że Hitler został wybrany w demokratycznych wyborach.

Ale 99% ludności odczytuje to jako swoista pochwała Hitleryzmu.

 

I przez takie kontrowersyjne i niejasne teksty, których JKM ma mnóstwo, nigdy nie wybije się ponad 5%.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie tvn w tej kampanii poniosło totalną porażkę, JKM jest nieostrożny, co daje potem łatwość manipulacji. Ale w internecie jest inny świat, to przyśpieszy podział internet kontra media tradycyjne. Sprawa jest teraz jasna, nie zapłacę za treści tradycyjnych mediów w internecie, choćby nie wiem co, czas dinozaurów się kończy.

 

To się ciesz tym swoim internetem kiedy nie ma jeszcze względnej cenzury bo taki stan rzeczy może długo nie potrwać. Obama już stwierdził, że blogi internetowe "zagrażają demokracji".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro i pojutrze będą spoty wyborcze JKM w płatnym paśmie - tuż po pogodzie o 20:10.

 

A tutaj inne dobre video:

 

Stracony głos na Kaczyńskiego i Komorowskiego

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

polskajestnajwazniejsza*org - to jest strona Jarka Kaczyńskiego. Nie wiem jakim cudem .pl'ka do dzisiaj się uchowała wolna, ale wziąłem na testy i w ciągu paru godzin miała 100 wejść :-)

Teraz przekieruję na

:-)

Może do wyborów będzie mieć parę tys. wejść :-)

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites
.. jest dość logiczne.

 

tvp to reżimowa, a tvn dlatego, że to stacja, która mocno stawia na politykę, ma najmocniejszą pozycję teraz, ale bez obiektywności mogą skończyć w dłuższym terminie jak wyborcza,

 

kiedyś oglądałem np. program kawa na ławę, ale teraz jak widzę tam bandę czworga od razu wyłączam, wiec niech puszczają to w eter bez odbioru,

 

a twoje postępowanie w kwestii wyborów jest zaprzeczeniem logiki, więc to musi być inna logika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bronisław Komorowski i Jarosław Kaczyński w drugiej turze wyborów. Po piętach depcze im Janusz Korwin-Mikke, który ma sporą przewagę nad Grzegorzem Napieralskim – oto wyniki sondy wyborczej przeprowadzonej w dniach 11 - 16 czerwca na serwisie dlaStudenta.pl.

 

http://naszymzdaniem.dlastudenta.pl/artyku...ikke,53193.html

 

sonda_wyniki.jpg

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×