Jump to content
DD

poker.com.pl

Recommended Posts

poker.com.pl przed chwilą sprzedana na aukcji TRAFFIC w Mediolanie za €6500 (według dzisiejszego kursu średniego 25 500 PLN).

 

Cieszę się, że skończył się mój romans z tą domeną :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
poker.com.pl przed chwilą sprzedana na aukcji TRAFFIC w Mediolanie za €6500 (według dzisiejszego kursu średniego 25 500 PLN).

 

Cieszę się, że skończył się mój romans z tą domeną :)

 

DD

 

czyli z powyzszego sam sobie zaprzeczasz piszac na blogach ze domeny .com.pl sa malo wartosciowe itd - reszte pozostawie bez komentarza

 

Gratulacje sprzedazy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

już wiem w jakich okolicznościach można wyskoczyć w zasznurowanych do kolanach butach wojskowych ;))

myślałem o 7k zanim wszedłem, ale nie euro :)

 

piękna sprzedaż, coś było z tą domeną na rzeczy ale już nie pamiętam co

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje . Bardzo fajna kwota.Ciekawe czy kupił włąściciel poker.pl .

 

Cieszę się, że skończył się mój romans z tą domeną

 

Oby wszystkie romanse się tak kończyły :)

 

 

 

# pokerzysci.org

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyli z powyzszego sam sobie zaprzeczasz piszac na blogach ze domeny .com.pl sa malo wartosciowe itd - reszte pozostawie bez komentarza

Dlaczego z powyższego wynika, że sobie zaprzeczam? ;)

 

Domena poker.pl kosztowałaby jakiś 1 000 000 PLN. Nie sądzę, żeby ktoś taniej sprzedał taką domenę.

 

Tak więc wartość poker.com.pl w tym wypadku wynosi 2,55%. To chyba nie świadczy o dużej wartości domen .com.pl? :P

 

Nie wiem też jaką "resztę" pozostawiasz bez komentarza? :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
No Daniel szalejesz ostatni czasy ze sprzedażami, gratulacje wszystkich uzyskanych cen za domeny. Kwoty baaardzo zadowalające.

Weź pod uwagę, że nie wszystkie sprzedaże mogę od razu podawać do publicznej wiadomości :) Niektóre pojawią się dopiero w przyszłorocznym zestawieniu TOP 100.. co mi swoją drogą przypomina, że mógłbym już przygotować zestawienie za 2009 rok ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego z powyższego wynika, że sobie zaprzeczam? ;)

 

Domena poker.pl kosztowałaby jakiś 1 000 000 PLN. Nie sądzę, żeby ktoś taniej sprzedał taką domenę.

 

Tak więc wartość poker.com.pl w tym wypadku wynosi 2,55%. To chyba nie świadczy o dużej wartości domen .com.pl? :P

 

Nie wiem też jaką "resztę" pozostawiasz bez komentarza? :)

 

DD

 

patrz punkt 2: http://danieldryzek.pl/2010/04/25/w-jakie-...rto-inwestowac/

 

chyba ze zle rady dajesz albo sam nie wierzysz w to co piszesz

 

o reszcie = domenach .eu o ktorych zawsze sie tak dobrze wypowiadasz (i mowisz ze warto w nie inwestowac itd) nie bede pisal bo pewno tez powiesz ze poker.eu to 100mln euro itd czego z calego serca zycze wlascicielowi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Weź pod uwagę, że nie wszystkie sprzedaże mogę od razu podawać do publicznej wiadomości wink.gif Niektóre pojawią się dopiero w przyszłorocznym zestawieniu TOP 100.. co mi swoją drogą przypomina, że mógłbym już przygotować zestawienie za 2009 rok blush.gif

 

Wziąć też pod uwagę trzeba, tysiące innych Twoich domen które ciągle jeść wołają :)

 

gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites
patrz punkt 2: http://danieldryzek.pl/2010/04/25/w-jakie-...rto-inwestowac/

 

chyba ze zle rady dajesz albo sam nie wierzysz w to co piszesz

 

o reszcie = domenach .eu o ktorych zawsze sie tak dobrze wypowiadasz (i mowisz ze warto w nie inwestowac itd) nie bede pisal bo pewno tez powiesz ze poker.eu to 100mln euro itd czego z calego serca zycze wlascicielowi

Ale naprawdę nie wiem o co Ci chodzi ;) Przecież piszę, żeby unikać inwestowania w .com.pl - szczególnie dla osób zaczynających w domainingu. Co w tym sprzecznego? Sprzedaż poker.com.pl temu zaprzecza? Bo moim zdaniem potwierdza tę teorię :) Ale możesz uważać inaczej. Masz do tego prawo, szanuję to. Nie musisz się ze mną zgadzać - nie chcę Cię do niczego przekonywać. Każdy sam decyduje w co chce inwestować SWOJE pieniądze.

 

Co do domen .eu to uważam je za dobrą inwestycję nie dlatego, że teraz kosztują dużo, tylko dlatego, że mają potencjał do wzrostu popularności i wartości. Dokładnie odwrotnie jest z domenami .com.pl, których znaczenie i popularność maleje, a razem z nimi wartość.

 

Znów - to tylko moje zdanie - nie musisz się z nim zgadzać.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Graty, fajna sprzedaż.

 

A co do dziwnej dyskusji na temat wartości com.pl

 

Nie wiem jak Wy ale ja do tej pory więcej zarobiłem na com.pl niż na pl.

Lubie je pewnie dlatego ze moje pokolenie na nich zostało "wychowane" i wielu moich rówieśników ma podobne podejście. Poza tym jak już pisałem wielokrotnie są tańszą wersją domen pl.

Na DD nie macie co najeżdżać bo jak każdy ma prawo do własnego zdania.

A Ci co klapią niech zerkną w CenyDomen.pl i sprawdzą ile jest sprzedaży com.pl powyżej 5 k....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super sprzedaż.

 

Czemu nie zainteresowałem się domenami kilka lat wcześniej... :)

 

 

Gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz głowę do interesów :) . Gratuluje , ładna cena ;)

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu nie zainteresowałem się domenami kilka lat wcześniej... ;)

Oj na tę domenę musiałbyś sporo wyłożyć żeby ją kupić kilka lat temu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisz Daniel za ile i kiedy ją kupiłeś jeżeli to nie jest tajemnica. To nie jest chyba Twoja rejestracja?

Już nie pamiętam kiedy to było :) Dwa lata temu może?

 

Kupiona za 20 tysięcy PLN - chyba brutto z fakturą (na 95%).

 

Gratuluje, chociaż ROI nie powala. ;)

Ta sprzedaż to była minimalizacja straty, wyszedł z tego jeszcze przyzwoity zysk :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×