Jump to content
SELES

Zmienię rejestratora - 1000 domen do przejęcia.

Recommended Posts

Szukam dobrego rejestratora dla swoich domen i przyszłych domen moich klientów.

 

Warunki wymagane, kolejność przypadkowa:

1. bezpieczny, szczelny i prosty w obsłudze panel

2. możliwość szybkiego transferu 1000 domen.

3. bezpłatne i szybko dostępne authinfo

4. hurtowa rejestracja domen, hurtowe transfery.

5. bezproblemowe zakładanie kont dla moich klientów i szybki transfer wewnętrzny bez konieczności przesyłania dokumentów w celu zmiany abonenta domeny.

6. bardzo dobre ceny odnowień i rejestracji domen .pl, funkcjonalnych, .eu i globalnych.

7. szybko działający, odpowiedzialny i poważnie traktujący klientów BOK

8. oprócz kontaktu mailowego z BOK, wymagany również możliwy dodatkowy kontakt telefoniczny.

9. niezawodne przypominanie o wygasaniu

10. aktualizacje stanu domen, usuwanie z panelu wytransferowanych domen (w jednym z paneli mam domeny, które wytransferowałem kilka miesięcy temu, żeby nie było, że wydziwami :ph34r:).

 

Oferuję:

1. przetransferowanie 1000 domen

2. nowe rejestracje i transfery

3. tworzenie kont dla swoich klientów, którzy wyrażą taką chęć

4. Informacja o nazwie rejestratora przy każdej domenie w serwisie KopalniaDomen.pl

5. Możliwe inne formy współpracy.

 

Oferta jest ważna do końca maja 2010.

Domeny chcę przetransferować na początku czerwca. Oferty proszę przesyłać wyłącznie na adres: info@kopalniadomen.pl

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow :ph34r:

 

Dodałbym jeszcze - niezawodne przypominanie o wygasaniu.

Przepraszam, że się wcinam ale dla mnie to bardzo ważne. Baza bazą ale takie przypomnienie mi nie przeszkadza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wow :)

 

Dodałbym jeszcze - niezawodne przypominanie o wygasaniu.

Przepraszam, że się wcinam ale dla mnie to bardzo ważne. Baza bazą ale takie przypomnienie mi nie przeszkadza.

Słusznie, dodam i to. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chętnie się dowiem, kto wygrał ten konkurs i kto w ogóle wziął w nim udział. (Jestem ciekawy czy zgłoszą się liderzy rynku... :ph34r: )

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

takie rzeczy to tylko w erze :ph34r:

 

ja tez chetnie wszystko przeniosę to takiego rejestratora

 

dodam jeszcze:

 

fakturawanie jak w dropped ale z polskim Vatem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chętnie się dowiem, kto wygrał ten konkurs

 

Wystarczy raz po raz sprawdzić whois Leszka domen :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy raz po raz sprawdzić whois Leszka domen :)

Dlaczego raz po raz. Wystarczy sprawdzić raz w połowie czerwca... :ph34r:

Pozdrawiam!

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli wybór SELESa nie będzie podyktowany li tylko wyłącznie ceną usług może się okazać "kubłem zimnej wody" dla niektórych.

Też jestem ciekaw. Ciekawe czy mój typ się potwierdzi :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba zostaje tylko PPD

a masz tam globalne i eu? Chyba że polegać na Albercie.

 

Też mam swojego faworyta, no ale zobaczymy :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chętnie się dowiem, kto wygrał ten konkurs i kto w ogóle wziął w nim udział. (Jestem ciekawy czy zgłoszą się liderzy rynku... :ph34r: )

 

Pozdrawiam!

Nie sądzę, żeby dla tysiąca domen któryś rejestrator zechciał wprowadzać zmiany w cenniku i funkcjonalności serwisu. Ale chciałbym być w błędzie...

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie sądzę, żeby dla tysiąca domen któryś rejestrator zechciał wprowadzać zmiany w cenniku i funkcjonalności serwisu. Ale chciałbym być w błędzie...

 

Ci najwięksi nawet palcem nie ruszą bo to dla nich ułamkowa ich potencjału.

Tym bardziej, że taki klient może za rok znowu szukać lepszych możliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inna sprawa, że zaistnienie takiego rejestratora na rynku, albo nie jest technicznie możliwe albo nie jest opłacalne. Minimum funkcji bez wodotrysków, niskie ceny a do tego wszystko jest na swoim miejscu i bez awarii...Czy to możliwe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo lepiej zostać partnerem NASK'u (co dzisiaj już nie jest takim wydatkiem jak kiedyś) i napisać swoje oprogramowanie do zarządzania domenami, będziesz na swoim. :ph34r: - brak dyktowanych cen i warunków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eksperymenty Dropped spowodowały utrate inwestora z poważna liczbą domen .

 

Osobiście mierzyłbym w PPD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eksperymenty Dropped spowodowały utrate inwestora z poważna liczbą domen . [...]

e tam, taka ilość i wydawane kwoty to pryszcz, nikt nie bedzie plakal po mnie. ;)

Cieszy mnie jednak, ze obawy uzytkownika nie potwierdzają się i jest możliwe indywidualne podejście u innych rejestratorów nawet dla takich detalistów jak ja. :)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leszku, dlaczego nie stworzysz własnego panelu?

Pogadaj z Intersonem, wykup partnerstwo i problem BOKu rozwiązany razem z innymi :)

ceny odnowien po kosztach nask

Share this post


Link to post
Share on other sites
Leszku, dlaczego nie stworzysz własnego panelu?

Pogadaj z Intersonem, wykup partnerstwo i problem BOKu rozwiązany razem z innymi :)

ceny odnowien po kosztach nask

Wszystkie role muszą być podzielone, ja się znam na swoim fachu i trochę na domenach, a resztę niech robią fachowcy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie role muszą być podzielone, ja się znam na swoim fachu i trochę na domenach, a resztę niech robią fachowcy. :)

 

no tak i własnie dlatego zminimalizowalem to do zarządzania panelem, a nie napisania go, ale wiemy o co chodzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
e tam, taka ilość i wydawane kwoty to pryszcz, nikt nie bedzie plakal po mnie. :)

Cieszy mnie jednak, ze obawy uzytkownika nie potwierdzają się i jest możliwe indywidualne podejście u innych rejestratorów nawet dla takich detalistów jak ja. ;)

Detalista powiadasz... ;) Ale jesteś na dobrej drodze do zostania hurtownikiem i właśnie ten potencjał jest dla registrarów ważny ;)

Masz też inne atuty, które nie są bez znaczenia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli na rynku pojawią się rejestratorzy, którzy będą chcieli postawić na giełdę domen, to dochodzi dodatkowa korzyść, większa niż z samego utrzymywania domen,

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z moją nieobecnością w kraju w przyszłym tygodniu, proszę o kontakt wyłącznie mailowy. Piszę to, gdyż trafiają się też telefony w tej sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×