Jump to content
sylwester

wht.pl

Recommended Posts

tytuł

wprowadza w błąd. Przypominam aed.pl czy kilka innych nieujawnionych.

 

W tekście jest też . Naprawdę można jeszcze kupić ciekawe dwuliterówki za 10k? :)

 

Tak to jest jak sie pisze o czyms o czym nie ma sie pojecia, a za cel bierze sie tylko promocje i zrobienie szumu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie kryterium taka pozycja :)

1. Funkcjonujące serwis - oprócz fly same parkingi lub uc.

2. Strona kupująca - mikroprzedsiębiorca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wprowadza w błąd. Przypominam aed.pl czy kilka innych nieujawnionych.

Nawet ujawnione były jeszcze 3 wyższe (przynajmniej według cenydomen.pl).

 

Gratulować to byście mogli jakby to poszło wielkiej korporacji dla której 10 000 PLN to Pikuś, dla nas to był niestety Pan Pikuś :)

To tym bardziej gratulacje dla sprzedawcy ze potrafił wynegocjować wysoka cenę z klientem, który nie sra kasą i nie zgodził sie na jego warunki od razu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ważne co i jak mówią - ważne, żeby nie przekręcili nazwiska. Za 10 K tyle reklamy. Kwota na pewno się zwróci.

Zapoznaj się z tematem i zobacz kto ujawnił kwotę transkacji. Nie mówię że to złe niemniej nie pisz tak jakby to WHT zaczęło o tym dyskusję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapoznaj się z tematem i zobacz kto ujawnił kwotę transkacji. Nie mówię że to złe niemniej nie pisz tak jakby to WHT zaczęło o tym dyskusję.

 

Źle mnie zrozumiałeś. Kwota spora ale 10 K przełoży się na wzrost zleceniodawców, userów. Wiem kto zaczął temat, na tym forum również ta osoba zajmuje głos wtedy kiedy nie potrzeba.

Reasumują chodziło o to, że za 10 K masz tyle reklamy a to dopiero 1 dzień. Taki wymiar miała moja wypowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A widzisz, ja to zrozumiałem że na siłę chcemy promować tę informację :)

 

Ogólnie chcieliśmy siedzieć cicho bo kwota super dla sprzedawcy a dla nas można powiedzieć to jednak spory "cios" bo te 10k suma sumarum można by włożyć w rozwój serwisu, ale oczywiście perspektywicznie to nie tyle konieczny zakup co dobra inwestycja w markę.

 

Fly.pl który jest w Top5 z kapitałem zakładowym 1 000 000 PLN mógł sobie w ramach dziennego zapotrzebowania na papier w drukarkach pozwolić sobie na taki zakup ;)

 

Dla nas ten zakup to spore wyzwanie i jednocześnie sygnał dla użytkowników, że chcemy włożyć w rozwój serwisu całe swoje serce, że się tak poetycko wyrażę :)

Edited by Fidma

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo ładnie Sylwek Gratulacje :) Wilk syty i owca cała czy jakoś tak ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pięknia kwota, ale informacja o tym, że negocjacje trwały 2 lata jest trochę niepokojąca. Pokazuje, że nawet zainteresowanemu podmiotowi ciężko sprzedać szybko domenę za dobre pieniądze. No chyba, że oczekiwałeś sporo wyższej, zaporowej dla nich kwoty, stąd tak długie negocjacje...

Gratuluję.

 

Domainer, z jakiego to filmu? :)

 

#hostingodawcy.pl

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pięknia kwota, ale informacja o tym, że negocjacje trwały 2 lata jest trochę niepokojąca. Pokazuje, że nawet zainteresowanemu podmiotowi ciężko sprzedać szybko domenę za dobre pieniądze. No chyba, że oczekiwałeś sporo wyższej, zaporowej dla nich kwoty, stąd tak długie negocjacje...

Oczekiwał 15k z tego co wiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
i jednocześnie sygnał dla użytkowników, że chcemy włożyć w rozwój serwisu całe swoje serce, że się tak poetycko wyrażę :)

Ano właśnie. Czy rozwój serwisu czy zakup domeny - co miałoby być pierwsze? W każdym razie i jedno, i drugie temu rozwojowi służy a domeny z czasem i tak drożeją :)

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pięknia kwota, ale informacja o tym, że negocjacje trwały 2 lata jest trochę niepokojąca. Pokazuje, że nawet zainteresowanemu podmiotowi ciężko sprzedać szybko domenę za dobre pieniądze. No chyba, że oczekiwałeś sporo wyższej, zaporowej dla nich kwoty, stąd tak długie negocjacje...

Co do ram czasowych to informacje masz tutaj http://ittechblog.pl/2010/05/14/wht-pl-naj...lsce-sprzedana/ ;)

 

Rozmowy "na poważnie" trwały krócej. Ale dobrze to ująłeś co do zaporowej kwoty :P Realnie to nawet 10k jest zaporową kwotą jak na obecną chwilę modelu biznesowego, niemniej trzeba było z bólem serca kupić i tyle :)

 

Sylwkowi gratulujemy bo potrafimy być obiektywni w biznesie :) Niemniej prywatnie od tej drugiej strony w transakcji to wiadomo co się działo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję kwoty sprzedającemu, i gratuluję dobrej inwestycji WHT to był dobry ruch.

 

Ciekawe, że już 2lata temu cena była zaporowa za taką sobie 3literową ;P.

Trzeba jednak kupować domeny od razu i nie zastanawiać się, ceny tylko rosną.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozmowy "na poważnie" trwały krócej. Ale dobrze to ująłeś co do zaporowej kwoty ;) Realnie to nawet 10k jest zaporową kwotą jak na obecną chwilę modelu biznesowego, niemniej trzeba było z bólem serca kupić i tyle :)

Przy wysokich sprzedażach jest zawsze sporo szumu w mediach i to jest duży plus. Te 10k to jest pieniądz wydany za domenę i reklamę w jednym. Czyli nienajgorzej wyszło :)

 

Dzięki. Nawet ostatnio czytałem o tym "najlepszym filmie wszechczasów".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję przede wszystkim nabywcy, bo kwota pozostawia pewien niedosyt. Ja bym się jednak upierał przy 15k, WHT to nie jest pierwszy lepszy skrót jak wiele innych trzyliterówek, które regularnie sprzedają się za podobne kwoty.

 

Żeby był „wilk syty i owca cała”, można było te 15k przez te dwa lata, zamiast tyle negocjować, na raty rozłożyć, u mnie przynajmniej to się całkiem nieźle sprawdza – np. 1k miesięcznie to dla małej firmy zupełnie inna bajka niż wyskoczyć z 10, 15 czy 20k z dnia na dzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem bardzo dobra kwota. Odpowiednia dla nabywcy i sprzedawcy. Prowadzenie forum webhostingowego to nie jest jakiś złoty biznes, tak więc wydawanie większej kwoty na wht.pl byłoby już chyba nierozsądne.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×