Jump to content
Bazyli

Kto Mistrzem Polski

Recommended Posts

Niby sytuacja jest jasna ale cień niepewności pozostał...

 

Moim zdaniem Wisła bardziej zasłużyła na tytuł niż Lech ale z kolei sercem jestem z Lechem...

 

Transmisje z ostatniej kolejki do wyboru:

 

http://atdhe.net/index.html

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu masz moje "żale" :D:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=1290&...mp;#entry320581

 

Brak Bartczaka, Dinisa (Portugalczyk ostatnio strzelił bramę) i Kłąba (?) oraz wypowiedzi byłego Lechity Micanskiego o grze "na luzie" mają w moim odbiorze "swoją wymowę".

Nie chcę już "spiskować" o silnych związkach trenera Zagłębia z klubem z Bułgarskiej ;)

 

 

 

 

 

 

#hutnik.net

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem Wisła bardziej zasłużyła na tytuł niż Lech ale z kolei sercem jestem z Lechem....

 

A moim zdaniem na tytuł bardziej zasłużył Lech Poznań.Wg mnie grają zdecydowanie ładniejszą piłkę.Chciałbym,żeby to oni zostali mistzami Polski.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A moim zdaniem na tytuł bardziej zasłużył Lech Poznań.Wg mnie grają zdecydowanie ładniejszą piłkę.Chciałbym,żeby to oni zostali mistzami Polski.

 

Choć jestem kibicem Wisły to niestety muszę się zgodzić - Lech gra w tym roku znacznie ładniej i zasłużył na mistrza. Moim zdaniem występy Lecha w eliminacjach Ligi Mistrzów mniej grożą też kompromitacją z mistrzem Estonii, Macedonii, czy Mołdawii. Wisła niestety systematycznie stacza się w dół przede wszystkim przez fatalną organizację w klubie

 

@yarowa - Twoje obawy na razie się nie potwierdzają, bramka dla Lecha wprawdzie kuriozalna, ale to Zagłębie gra lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem kto zasłużył bardziej ale cieszę się że majstra ma Lech. Nie jestem ich kibicem ale dosyć żenujących porażek Wisły czy Legii z półamatorami. Jedyna nadzieja w Kolejorzu.

 

Warszawa gratuluje Poznaniakom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

@yarowa - Twoje obawy na razie się nie potwierdzają, bramka dla Lecha wprawdzie kuriozalna, ale to Zagłębie gra lepiej.

 

 

Tak więc Lech został niewyraźnym Mistrzem w tle kuriozalnych ostatnio bramek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak więc Lech został niewyraźnym Mistrzem w tle kuriozalnych ostatnio bramek :D

Nie przejmuj się Jarek - Twoja Wisełka płynie dalej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie przejmuj się Jarek - Twoja Wisełka płynie dalej :D

 

 

Dzięki Jacku, za słowa otuchy. Unii Leszno życzę wiecznych zwycięstw nad Falubazem i Mistrza Polski ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki Jacku, za słowa otuchy. Unii Leszno życzę wiecznych zwycięstw nad Falubazem i Mistrza Polski :D

tez zycze Unii mistrza i mam nadzieje, ze dzisiejsza kontuzja Kolodzieja to nic powaznego.

 

Co do Lecha to wielkie gratulacje. Szkoda, ze mnie nie moge byc na Kaponiera i w poblizu Rynku bo przypominam sobie co sie tam dzialo, gdy Lech wracal do ekstraklasy (oj bylo to pare lat temu ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tez zycze Unii mistrza i mam nadzieje, ze dzisiejsza kontuzja Kolodzieja to nic powaznego.

Rzekomo to kontuzja ramienia ale jutrzejszy mecz z Twoim klubem i tak został przełożony.

Co do Lecha to wielkie gratulacje. Szkoda, ze mnie nie moge byc na Kaponiera Kaponierze i w poblizu Rynku bo przypominam sobie co sie tam dzialo, gdy Lech wracal do ekstraklasy (oj bylo to pare lat temu ;-)

Nie uczestniczę w meczach piłki kopanej ale tyle się słyszy o wyjątkowej atmosferze tworzonej przez Wiarę Lecha, że zapewne dzisiaj centrum Poznania szybko nie zaśnie :D

 

@Yarowa. Dzięki. Szanse na pudło są tym bardziej, że sąsiedzi zza miedzy póki co starają się powtórzyć dawny "wyczyn" Włókniarza ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo że jestem Łodzianinem trzymałem kciuki za Lech-a . Swoją determinacją udowodnił iż niemożliwe staje się możliwe :D . Niech teraz spożytkują dobrze pieniądze z Lewandowskiego i sponsorów i na podbój LM ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i stało się :D

 

Teraz trzeba będzie trzymać kciuki za Lecha w eliminacjach Ligi Mistrzów.

 

Natomiast uważam, że nie powinno być 3 miejsca - od razu 4 bo w końcówce ani Ruch ani Legia nie zasłużyły na nie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Lechu jest entuzjazm, wiara i moc. Z perspektywy Poznania wydaje mi się, że w Wiśle nie było nic z tego. Zgrana (jak stara płyta), siermiężna drużyna z ponurym Henrykiem u steru.

To również, mam nadzieję zdecyduje o ewentualnym sukcesie w pucharach. W każdym pojedynku decydować będą dwa mecze po 90 minut, różnie się może potoczyć ale jestem pewien, że w Lechu będzie pełna mobilizacja i na boisku i na trybunach.

 

Ciekawy jestem jak zaprezentują się pozostali pucharowicze. W Wiśle szykuje się rewolucja, moc Ruchu widzieliśmy w ostatniej kolejce. Zdobywca pucharu Polski wystartuje dopiero w w trzeciej rundzie eliminacji i może się ostro pogubić gdy do Białegostoku lub Szczecina przyjedzie drużyna z Anglii lub Holandii. Jak dobrze pamiętam będzie to w połowie sierpnia po trzech miesiącach bez grania o stawkę.

 

Jako kibic Lecha liczę na dobre transfery. Cieszyłby mnie powrót Micańskiego, słyszałem, że Kiełb już podpisał, spadł Piast więc może Glik plus konkrety z zagranicy i oby do przodu. Słyszałem, że nowy sezon w Lechu zaczyna się już 12 czerwca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak, wszyscy pamiętają tylko 2. runde. Co Lech grał w 1.? :D

Pod rozwagę: http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=23131

 

Co by było gdyby...

Owszem można to i w ten sposób rozpatrywać ale też można poszukać innych powodów. Np. Dlaczego nie padał deszcz choć miał, czemu trawa miała 10 centymetrów nie 15? Czemu słońce nie świeciło i dlaczego temperatura była poniżej 20 stopni...

 

A ja nadal podtrzymuje iż gra Wisły jest bardziej widowiskowa i przypomina tą grę o jaką chodzi. Grali z polotem i fantazją.

 

I wbrew temu co piszę większość dla mnie gwiazdą Lecha jest Peszko nie Lewandowski. I oczywiście Arboleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co by było gdyby...

Owszem można to i w ten sposób rozpatrywać ale też można poszukać innych powodów. Np. Dlaczego nie padał deszcz choć miał, czemu trawa miała 10 centymetrów nie 15? Czemu słońce nie świeciło i dlaczego temperatura była poniżej 20 stopni...

 

A ja nadal podtrzymuje iż gra Wisły jest bardziej widowiskowa i przypomina tą grę o jaką chodzi. Grali z polotem i fantazją.

 

I wbrew temu co piszę większość dla mnie gwiazdą Lecha jest Peszko nie Lewandowski. I oczywiście Arboleda.

 

Cytujesz mnie jakbyś chciał krytykować a mamy te same poglądy. Wisła Kasperczaka zaczynała grać co raz lepiej i przyjemniej.

 

Lech w Krakowie zrobił 2 akcje i obie dzięki Peszce, też uważam, że gość robi im przynajmniej 50% gry.

 

Co do artykuły który podałem - pół żartem, pół serio aczkolwiek podobno wymienione pomyłki sędziów zebrane zostały całkowicie obiektywnie. Z resztą żadną tajemnicą nie jest, że Wisly w PZPN i Warszawie bardzo się nie lubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się polityka Lecha . Stoją twardo przy kwocie 5mln ojro za Lewandowskiego wobec 4,5 jaką dają niemcy . Wiedzą że mają dobrego zawodnika a mimo to nie stoją pod taką presją kooperując wysoką kwotą . W przypadku fiasku tego transferu zawodnika "Lewy" będzie dalej trzonem Lecha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podoba mi się polityka Lecha . Stoją twardo przy kwocie 5mln ojro za Lewandowskiego wobec 4,5 jaką dają niemcy . Wiedzą że mają dobrego zawodnika a mimo to nie stoją pod taką presją kooperując wysoką kwotą . W przypadku fiasku tego transferu zawodnika "Lewy" będzie dalej trzonem Lecha :)

 

 

Jest tylko jedno ale ... Tak było m.in. od pewnego momentu z Żurawskim w Wiśle. Zawodnikom przestaje się "chcieć" i tracą motywację (kiedy są "trzymani" nadal a wcześniej trąbiło się wszem i wobec o odejściu). Natomiast dawny przykład Radosława Kałużnego z Wisły wskazuje, że faktycznie z "niewolnika nie ma pracownika".

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×