Jump to content
mendoza

brokerdomen.pl

Recommended Posts

W emailu podajcie koniecznie nick z forum. Na listy czekam powiedzmy do piątku najpóźniej.

 

Mam nadzieję, że usługa okaże się przydatna i pomoże w zapanowaniu nad naszymi portfolio :) Myślę, że obiektywna ocena kogoś kto stoi "z boku" może się przydać każdemu z nas.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
W emailu podajcie koniecznie nick z forum. Na listy czekam powiedzmy do piątku najpóźniej.

 

Gdyby ktoś zrezygnował z chęci dodania swoich domen do wyceny lub nie zdążył do piątku przesłać listy domen i jedno miejsce się zwolni to ja chętnie znajdę się na liście rezerwowej ;) , oczywiście jeśli Daniel wyrazi na to zgodę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby ktoś zrezygnował z chęci dodania swoich domen do wyceny lub nie zdążył do piątku przesłać listy domen i jedno miejsce się zwolni to ja chętnie znajdę się na liście rezerwowej ;) , oczywiście jeśli Daniel wyrazi na to zgodę :)

Może wprowadzimy usługę opcja na ocenę? ;)

 

Dla wszystkich chętnych ocena 100 domen kosztuje 50 PLN netto - nie majątek, zwróci się po nie przedłużeniu jednej domeny .pl ;)

 

P.S Właśnie oceniam pierwsze portfolio i już widzę, że czeka mnie sporo pracy. Trzeba będzie trochę posprawdzać niektóre nazwy. Więcej pracy niż zarobku ;) Ale moim zdaniem i tak warto, poza tym ciekaw jestem wyników oraz oceny Tych, którzy się odważyli.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

a może by tak opublikować za zgodą Daniela i właściciela domen jedną taką listę? Wiedzielibyśmy jak na sprawę patrzy profesjonalista bo postów Daniela w dziale wycena brakuje :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
a może by tak opublikować za zgodą Daniela i właściciela domen jedną taką listę? Wiedzielibyśmy jak na sprawę patrzy profesjonalista bo postów Daniela w dziale wycena brakuje :/

Ja nie mam nic przeciwko. Jeśli ktoś chce może zamieścić swoją ocenioną listę domen.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla wszystkich chętnych ocena 100 domen kosztuje 50 PLN netto - nie majątek, zwróci się po nie przedłużeniu jednej domeny .pl :)

DD

 

A więc sugerujesz że mamy sporo bezwarościowych domen ? ;)

A tak poważnie to pewnie skuszę się na Twoją wycenę nawet za 50zł, ale jak wiadomo każdy lubi gratisy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A więc sugerujesz że mamy sporo bezwarościowych domen ? ;)

A tak poważnie to pewnie skuszę się na Twoją wycenę nawet za 50zł, ale jak wiadomo każdy lubi gratisy:)

Każdy ma domeny, które naprawdę lepiej byłoby, żeby nie przedłużał. Zamiast zasilać kasę NASK i rejestratorów, lepiej inaczej spożytkować te pieniądze - choćby na wartościowe nazwy z rynku wtórnego.

 

Ze swojego doświadczenia wiem, że o wiele łatwiej wydać 50 zł na przedłużenie :) niż wyrzucić banknot 50 złotowy do śmietnika. A czasami nie ma żadnej różnicy - przedłużając bezwartościową domenę po prostu wyrzucamy pieniądze w błoto.

 

P.S Płatne zamówienia ograniczam do max 100 domen / osobę na razie. W cenie promocyjnej 50gr od sztuki nie jestem w stanie ocenić więcej domen na odpowiednim poziomie merytorycznym.

 

P.S 2 Nie muszę dodawać, że wszelkie przesłane do mnie listy domen nie będą w żaden sposób wykorzystywane, udostępniane osobom trzecim itd. Nie będę też wykorzystywał ocen do swoich własnych korzyści (np. przez ocenienie, że domena jest bezwartościowa, a potem sam ją kupię za bezcen itp. itd.).

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
a może by tak opublikować za zgodą Daniela i właściciela domen jedną taką listę? Wiedzielibyśmy jak na sprawę patrzy profesjonalista bo postów Daniela w dziale wycena brakuje :/

ja swoją również mogę wrzucić

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Jedna osoba może się mylić. Lepiej dać portfolio do oceny na Di.pl.

 

Tyle tylko że liczy się też merytoryka a o nią coraz ciężej w dziale wycen. Nie wiem jeszcze jaką formę będzie miała Daniela ocena a już mam nieodparte wrażenie że popyt na tego typu usługi powstał poprzez spadek aktywności nas wszystkich na forum. Wiadać, że sporo osób jest zainteresowanych więc może warto poświęcić 30min dziennie na oceny domen innych, żeby w zamian poznać rzetelne opinie innych forumowiczów a nie tylko "gratki" albo :) . Wówczas będziemy mieli idealną kombinację ilości i jakości;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że doświadczeni domainerzy powinni świadczyć takie usługi jak Daniel. Oczywiście odpłatnie i dobrowolnie :)

Dla początkujących to i tak oszczędność kilku tysięcy zł na przestrzeni 3 lat i portfolio ok 300 domen (moje i znane mi przypadki).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedna osoba może się mylić. Lepiej dać portfolio do oceny na Di.pl.

Może jeszcze ktoś się zdecyduje do wyceny listy domen a następnie obie wyceny będą porównane. Ja swoją listę wysłałem już do DD, jakby ktoś mógł i chciał wycenić ją również mogę podesłać.

 

Bo jeśli chodzi o dział wyceny znaczna większość tematów jest bez wyceny i mija się z celem wrzucanie tam domen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Może jeszcze ktoś się zdecyduje do wyceny listy domen a następnie obie wyceny będą porównane. Ja swoją listę wysłałem już do DD, jakby ktoś mógł i chciał wycenić ją również mogę podesłać.

 

Bo jeśli chodzi o dział wyceny znaczna większość tematów jest bez wyceny i mija się z celem wrzucanie tam domen

Jak sobie życzysz to wyślij mi na maila info@forex24.pl i chętnie usiądę nad ocenami bo mam dziś calutki dzień wolny. Inni również śmiało mogą wysyłać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak sobie życzysz to wyślij mi na maila info@forex24.pl i chętnie usiądę nad ocenami bo mam dziś calutki dzień wolny. Inni również śmiało mogą wysyłać.

poszło.

 

Korzystam z promocyjnej usługi bo i sam chcę zlikwidować swoje portfolio bo mam sporo domen kupowanych w pierwszym roku działalności ( właściwie jeszcze rok nie minął od początku inwestowania w domeny ) i przyda się spojrzenie 2 osoby, a nawet i 3. Warto korzystać z pomocy/usług osób dłużej będących w biznesie.. Można się czegoś nauczyć a i zaoszczędzić na nie przedłużaniu zakupionych ninji :)

 

Jak tylko dostanę zwrotne wyceny, zrobię jakieś zestawienie 2 wyceniających osób

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel zrobi wam selekcje, a potem zakłada opcje na spady :)

 

A tak na poważnie pomysł dość ciekawy, szczególnie dla osób zaczynających w tym biznesie, ale też dla tych wszystkich co chcą innego, świeżego spojrzenia na swoje "perełki". I cena za usługę bardzo przystępna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Korzystam z promocyjnej usługi bo i sam chcę zlikwidować swoje portfolio

 

jezeli likwidujesz to po co Tobie wycena?

sprzedaj co sie da od 10PLN

 

zeby tylko nie okazalo sie, ze w wiekszosci portfolio nie ma domen wartych przedluzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jezeli likwidujesz to po co Tobie wycena?

sprzedaj co sie da od 10PLN

 

zeby tylko nie okazalo sie, ze w wiekszosci portfolio nie ma domen wartych przedluzenia :)

powinienem dopisać "część" portfolio ;) i jestem świadomy że ponad 70% nie jest wartych przedłużenia ;)

 

a co do pytania "po co" chociażby dla ciekawości i okazja darmowej wyceny która się pojawiła. Prawdą jest, że gdyby była ta usługa płatna raczej bym z tego nie skorzystał

 

EDIT: Chcę także zobaczyć jak bardzo różnią się wyceny moje od wycen ludzi którzy siedzą w domenach dużo dłużej niż ja ;)

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]Prawdą jest, że gdyby była ta usługa płatna raczej bym z tego nie skorzystał

[...]

Prawda jest taka ze 50zł za 100 domen to śmieszna kwota.

i wg mnie jest to opłata symboliczna i nazwałbym ja marketingowo-promocyjna oferta:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×