Jump to content
zaan

dziennikpolska.pl

Recommended Posts

DziennikPolska.pl

 

Nowy nabytek. Już myślałem, że nie spadnie. Potencjalny kupiec nasuwa się sam na myśl B)

 

Kiedyś była na sedo ->pokaż<-

 

Co myślicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
DziennikPolska.pl

 

Nowy nabytek. Już myślałem, że nie spadnie. Potencjalny kupiec nasuwa się sam na myśl B)

 

Kiedyś była na sedo ->pokaż<-

 

Co myślicie?

 

ja mysle ze czailem sie na nia! B) byla w tastingu miala i chyba z 800 odwiedzin :> gratuluje domeny!

 

EDIT: i nie 800 tylko ponad 1300 jak widac na screenie z sedo! szok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś ją bezmyślnie puścił bo pewnie miała słaby klik ale to dziwne bo jeśli ten dziennik się przyjmie to coraz więcej ludzi będzie wchodzić pod ten adres, poza tym sam wydawca dziennika jeśli nie teraz to być może póżniej może być zainteresowany odkupieniem adresu za tłuściutką kwotę. Bardzo dobry zakup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Cybersquatting

2. Tytuł dziennika jest beznadziejny, nie zdziwię się jeśli go zmienią.

Share this post


Link to post
Share on other sites
cybersq! dlatego pewnie spadla

 

Nie tyle „spadła”, co ktoś nie zarejestrował po tastingu. Niekoniecznie było to intencjonalne, ja często zapominam opłacić smakowane domeny, nawet te bardzo dobre. :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie tyle „spadła”, co ktoś nie zarejestrował po tastingu. [...]

 

Dokladnie, pytalem sie jakis czas temu na forum, kto ja testuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja mysle ze czailem sie na nia! B) byla w tastingu miala i chyba z 800 odwiedzin :> gratuluje domeny!

 

EDIT: i nie 800 tylko ponad 1300 jak widac na screenie z sedo! szok!

 

 

Wygląda na to , że już za niedługo , z tego ruchu niewiele pozostanie .

Od około tygodnia funkcjonuje strona internetowa gazety :

 

http://www.polskatimes.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wygląda na to , że już za niedługo , z tego ruchu niewiele pozostanie .

Od około tygodnia funkcjonuje strona internetowa gazety :

 

http://www.polskatimes.pl

 

Adres strony jeszcze głupszy niż tytuł dziennika. Ale czego można się spodziewać od wydawcy o tak szkaradnej nazwie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wygląda na to , że już za niedługo , z tego ruchu niewiele pozostanie .

Od około tygodnia funkcjonuje strona internetowa gazety :

 

http://www.polskatimes.pl

 

owszem, wiem o tym, ale w reklamie radiowej wciaz slysze: dziennik polska dziennik polska.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adres strony jeszcze głupszy niż tytuł dziennika. Ale czego można się spodziewać od wydawcy o tak szkaradnej nazwie?

 

mysle ze jak ktos jest tam rozsadny to powinien odkupic ta domene po jakies rozsadnej cenie, dla sprzedajacego i kupujacego

bo wiadomo, ze moga mu odebrac ja ,...ale to troszke potrwa

Share this post


Link to post
Share on other sites
owszem, wiem o tym, ale w reklamie radiowej wciaz slysze: dziennik polska dziennik polska.

 

Nie jesteś całkiem bez racji .

T.Kurwalis ma od miesiąca nowy adres : cozpolska .

Na coztapolska nadal trafia tygodniowo kilka tysięcy internautów .

Share this post


Link to post
Share on other sites
T.Kurwalis

Nie obrażaj mojego nazwiska B)

 

Proponowałbym zaparkować domenę na jakiś parking, wątpię że oni się nią zainteresują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... jakby "co", to istnieją jeszcze; "dziennikpolski", krakowski oraz londyński. Wielu B) może sobie w sieci pomylić rzeczownik

z przymiotnikiem B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie a z prawami autorskimi moze to jest TM (TradeMark)?

 

 

Wg. mnie, nie jest to TM, a więc nie cybersquatting. Chociażby UPRP milczy nt. takiej nazwy. Zbliżoną, jest jedynie "Dziennik Polski". Fakt, że ktoś poprzez radio powtarza sobie jakąś frazę, nie oznacza, że ma na nią wyłączność B) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakt, że ktoś poprzez radio powtarza sobie jakąś frazę, nie oznacza, że ma na nią wyłączność B) ...

Ale moze oznaczac, ze gosc straci domene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale moze oznaczac, ze gosc straci domene.

 

 

 

Może ją stracić, rzeczywiście. Chociażby dlatego, że pewnie nie zarejestruje w UPRP "Dziennik Polska" B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co Wy wszyscy z tym patentem? To zaden wyznacznik... Wystarczy poczytac wyroki

 

 

No tak ..., ale ja wierzę w niezawisłość polskich sądów B)

 

Niedawno, jak dla mnie - stał się precedens. Gość [osoba fizyczna] wygrał z Onetem. Sąd stwierdził nawet w sentencji, że

nie można łączyć prawa do posiadania TM w odniesieniu do nazwy przedmiotu czy firmy itp. - z domeną o takiej nazwie. czyli, że jedno z drugim nie ma związku. Czekam na dalsze wyroki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niedawno, jak dla mnie - stał się precedens. Gość [osoba fizyczna] wygrał z Onetem. Sąd stwierdził nawet w sentencji, że

nie można łączyć prawa do posiadania TM w odniesieniu do nazwy przedmiotu czy firmy itp. - z domeną o takiej nazwie. czyli, że jedno z drugim nie ma związku. Czekam na dalsze wyroki.

 

O jakiej domenie mowa?

Share this post


Link to post
Share on other sites
O jakiej domenie mowa?

 

 

Domena "friko.pl".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena "friko.pl".

 

Aha, no to już chyba jakiś czas temu było. Dobrze się stało, przecież to słowo potoczne...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha, no to już chyba jakiś czas temu było. Dobrze się stało, przecież to słowo potoczne...

 

 

Tak. Taka też była linia obrony. Sąd jednak pomijając ją chyba jakby, stwierdził, iż właściciel znaku towarowego, nie nabywa uprawnień do nazwy domeny zbieżnej ze znakiem oraz, że prawa ochronnego na znak towarowy - nie można łączyć

z pierwszeństwem do rejestracji podobnej nazwy domeny. Wg. Sądu, nie można też rejestracji nazwy domeny, kwalifikować jako naruszenia prawa ochronnego na znak towarowy.

Ważne, że tamta sprawa dotyczyła Onetu - "giganta" jak na polskie warunki ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, to wczesniej ja testowałem tę domenę i dopiero dzisiaj odkopałem ten topic. Sorki : P

 

Domene darowałem sobie, bo oprócz ruchu i marnego crt, na poziomie 6-7% nie prezentowała nic ciekawego.

Zaan, gdyby dziennik ten rzeczywiscie chciał mieć tę domenę to miałby ją już dawno temu. Żaden poważny wydawca nie pozwoliłby sobie na to by myśleć o domenie i tworzeniu serwisu kiedy jego prasa, już ukazuje się w kioskach. To była by głupota.

 

Ale życzę powodzenia w każdym razie : )

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×