Jump to content
NASK

Rabaty dla Partnerów NASK w 2008

Recommended Posts

Czytalem 3 razy domeny przez rok za 10-15zł

 

Dziękuję.

 

Ja lubie grymasić więc napiszę, że wolałbym kupić domenę za 100zł i płacić 30zl za przedłuzenie.

 

 

A może tak z petycją do prezydenta, żeby obniżyc ceny przedluzen ? hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te promocje są dlatego, że są korzyścią dla NASKU, natomiast, gdyby NASK dbał o swoich klientów i rozwój rynku, to by obniżył koszty przedłużenia. Tylko ceny przedłużeń tak naprawdę pokazują stan rynku. Ja też, jak napisał apze, wolę 100 zł za rejestrację i 30 za przedłużenie. Także ta wiadomość to tylko większy młyn na allegro, to wszystko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojawi sie dziwna sytuacja dla domen dajacych przychod okolo 100zl na rok. Nie bedzie sie oplacalo przedluzyc ale zwolnic i na nowo rejestrowac. Dobra wiadomosc dla dropped.pl...

Rafal

Share this post


Link to post
Share on other sites

niesamowite faktycznie trzeba było dobrze zwrócić uwagę na czas promocji :lol:

w końcu jakiś krok do przodu, Czy Nask myśli także o obniżeniu w końcu przedłużenia??

może warto zamiast dawać zniżki 95%, wyrównać rejestracje z przedłużeniem na realnym poziomie konkurencyjnym do innych krajow ??

prosimy NASK oficjalnie :D obniżcie także przedlużeniaaaaa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promocji nigdy za wiele! :lol: Należy mieć tylko nadzieję, że następnym krokiem NASKu będzie obniżka cen przedłużeń domen - jeśli by to naprawdę nastąpiło, to ACTIVE 24 będzie jedną z pierwszych firm, które drastycznie obniżą ceny przedłużeń domen. Myślę, że drastyczne zwiększenie rejestracji polskich domen w 2008 roku (dzięki wprowadzonej przez NASK promocji) będzie dobrym gruntem pod ewentualne obniżki cen przedłużeń domen .pl

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - domeny bez opłat za AuthInfo

http://domenytanio.pl - domeny .pl IDN tylko 9.00 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja lubie grymasić więc napiszę, że wolałbym kupić domenę za 100zł i płacić 30zl za przedłuzenie.

 

Hehhe...... Rafale wsadziłeś łyżkę dziegdziu to tej beczki miodu. Zgadzam się w 100% :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam.

 

Od 1 stycznia do 31 grudnia 2008 roku NASK oferować będzie swoim Partnerom rabat w wysokości 95% dla nowych jednorocznych rejestracji domen.

Po uwzglednieniu rabatu, cena rejestracji (dla Partnera) za domene .pl wyniesie 10 PLN/netto, domeny funkcjonalne 7.50 PLN/netto a regionalne 2.50 PLN/netto.

Pozdrawiam,

 

Grzesiek Bujnowski

 

 

Extra. Dobrze, że nie rejestrowałem swoich zarezerwowanych domen. Jest ich trochę :lol:

 

Poza tym, za niższą cenę można podjąć ryzyko przywłaszczenia sobie jakiś "eksperymentów"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Extra. Dobrze, że nie rejestrowałem swoich zarezerwowanych domen. Jest ich trochę :lol:

[...]

Przypuszczam, ze do 1 stycznia skonczy sie rezerwacja - trwa 14 dni. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypuszczam, ze do 1 stycznia skonczy sie rezerwacja - trwa 14 dni. :lol:

 

 

Wiem ile trwa - przedłużam je od 1,5 miesiąca :D

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też to trzy razy przeczytałem zanim uwierzyłem. W końcu zmierzamy ku normalności. :lol:

Ja z rozpędu przeczytałem marzec zamiast grudzień :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ACTIVE 24 będzie jedną z pierwszych firm, które drastycznie obniżą ceny przedłużeń domen

od 01.01.2008 wchodze na www.active24(*).pl 3 razy dziennie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mi coś! Marchewka na kiju dla osiołków. Znawcy niech odpowiedzą. Dlaczego rejestracja domeny kosztuje więcej niż przedłużenie? Przedłużenie może kosztować tyle samo albo powinno być tańsze. To nie ma żadnego uzasadnienia ekonomicznego! Czyli jak to nazwać oszuści czy złodzieje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Standardowo rejestracja i przedluzenie kosztuje tyle samo w NASK, tylo teraz będzie promocja na pierwszy rok. Wszystko jest logiczne i normalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Standardowo rejestracja i przedluzenie kosztuje tyle samo w NASK, tylo teraz będzie promocja na pierwszy rok. Wszystko jest logiczne i normalne.

Kosztuje, a jednak nie kosztuje. Skoro jest normalne to dlaczego promocja nie dotyczy też przedłużeń w tym samym okresie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kosztuje, a jednak nie kosztuje. Skoro jest normalne to dlaczego promocja nie dotyczy też przedłużeń w tym samym okresie?

Dobre pytanie. Wolałbym przedłużyć parę dobrych domen w 2008 roku, niż wymyślać i rejestrować po taniości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie do końca jest tak, jak piszecie. Cena rejestracji i przedłużenia to 200 zł netto, ale w 2008 roku będzie obowiązywał 95% rabat na nowe rejestracje i 70% rabat na przedłużenia (obecnie obowiązuje 70% rabat na rejestracje i przedłużenia oraz 95% rabat na rejestracje IDN). ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kosztuje, a jednak nie kosztuje. Skoro jest normalne to dlaczego promocja nie dotyczy też przedłużeń w tym samym okresie?

 

Kurcze, jak czytam niektore wypowiedzi to mam wrazenie,

ze jest to elektorat PiS ;-)

 

Glowny rejestrator domen obnizyl cene rejestracji nowych

domen dla swoich partnerow. Wedlug mnie trzeba sie z tego

cieszyc, ze jest pozytywny ruch cenowy, a nie tylko narzekac,

a czemu tylko rejestracja? a czemu nie przedluzenia?

a czemu przy okazji nie dodaja do rejestrowanej domeny

drugiej gratis itp. ;-)

 

Kazda firma ma prawo ustalac promocje wg wlasnego

'widzimisie'. Jak kupuje samochod i dali mi promocje

na ubezpieczenie w pierwszym roku, to czy mam pretensje,

ze w kolejnym roku stawka jest juz standardowa?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Kazda firma ma prawo ustalac promocje wg wlasnego 'widzimisie'.

Problem w tym, że NASK to nie normalna "firma".

 

Bez przesady...

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurcze, jak czytam niektore wypowiedzi to mam wrazenie,

ze jest to elektorat PiS ;-)

 

Glowny rejestrator domen obnizyl cene rejestracji nowych

domen dla swoich partnerow. Wedlug mnie trzeba sie z tego

cieszyc, ze jest pozytywny ruch cenowy, a nie tylko narzekac,

a czemu tylko rejestracja? a czemu nie przedluzenia?

a czemu przy okazji nie dodaja do rejestrowanej domeny

drugiej gratis itp. ;-)

 

Kazda firma ma prawo ustalac promocje wg wlasnego

'widzimisie'. Jak kupuje samochod i dali mi promocje

na ubezpieczenie w pierwszym roku, to czy mam pretensje,

ze w kolejnym roku stawka jest juz standardowa?

Odezwał sie elektorat samoobrony! Jaka firma? To organizacja monopolistyczna, czyli bardziej mafia niż firma. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że promocja jest ok. Oczywiście dobrze by było, żeby i przedłużenia były tańsze bo ponad 100zł za domenę to nie mało.

 

Będzie teraz można rejestrować więcej domen planowanych projektów bez ryzyka "wtopienia" pieniędzy. Wiele osób rejestruje domeny z chęcią jej sprzedania przed upływem roku, tak więc nie jest wcale źle. Można taniu kupić więcej domen i większa szansa na to, że zyskamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×