Jump to content
Sign in to follow this  
przemowild

Domena .co głownym keywordem GoDaddy

Recommended Posts

Alex, naprawde bardzo milo mi sie z Toba dyskutuje, no moze poza Twa nadmierna emocjonanoscia, polaczona ze sklonnoscia do oczerniania rozmowcy, ale prosze streszczaj sie, bo malo kto ma czas czytac to wszystko. Nie bierz mi za zle, jesli odniose sie do tego bardzo pobieznie, tylko hasla. Musi wystarczyc, ufam w Twa inteligencje.

 

Podchodzę emocjonalnie szczególnie jak poraz n-ty widzę hipotezę "sprzedawaną" jako fakt. Zauważ że w moich postach przytaczam fakty, linki, dane etc. Nie piszę sobie ot tak.

Weź także pod uwagę że pisanie bzdur i nieprawdziwych / niesprawdzonych informacji, mnie czy bardziej obytym czytelnikom tego forum krzywdy nie zrobi. Ale czytają to forum ludzie stawiajacy pierwsze kroki i bombardowanie ich kompletnie niesprawdzonymi i niepopartymi faktami informacjami może ich kosztować mniej lub wiecej pesos.

 

Ja zacytowalem artykul (i potem drugi artykul), ty komentarze do tego artykulu. Widzisz roznice? Poza tym nie zarzucam Ci niczego, tylko stwierdzam, ze komentarze moze pisac kazdy i pisac tam dowolne bzdury, a Mashable ma jednak pewien know how i autorytet w branzy, w przeciwnym wypadku nie osiagneloby takiego zasiegu.

 

Przeczytaj co napisałeś, to akutat łatwo sprawdzić :)

Co do Mashable to wybacz ale jest to tylko komentator tego co się dzieje w internecie i mediach a nie tzw. trendsetter.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak pracuje się pod ziemią to pytasz górnika a nie prezesa gazetki ściennej w kopalni.

 

 

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Tak samo ocena, czy komentarz jest pozytywny, neutralny czy negatywny. Ja np. widze:

Negatywne: 4

Neutralne: 10

Pozytywne: 8

I co z tego wynika? Tak jak mowilem: to sa tylko komentarze

 

Wynika tyle że po przeczytaniu komentarzy Twoje stwierdzenie traci sens.

Ale skoro tak to policzyłeś to wygląda na to musieliśmy się najwyraźniej uczyć angielskiego z zupełnie innych książek :)

 

 

... cieszy mnie ze KK lubia .co bardziej od domainerow.

 

A z czego tak wnioskujesz?

Ile kompletnych, w pełni wykończonych stron powstało na domenie .co że można by stwierdzić że KK tak lubią tą końcówke?

Chętnie poznam i linki do tych stron i informacje na temat ilosci sprzedanych .co do KK.

 

 

Z drugiej strony mozna tez zarabiac na hypie, krotkoterminowo, niezaleznie od dlugoterminowego sukcesu. Internet SAS to robi i mysle ze jeszcze pare ludzi poza nimi. No i nie zapominajmy o kolumbijczykach, ktorzy sila rzeczy beda uzywali .co niezaleznie od globalnego powodzenia tej koncowki. Takze jak widzisz jest pare strategii zarabiania na .co. Ktore z nich uwienczone zostana sukcesem zobaczymy w przyszlosci.

 

Oczywiście, zgadza się. I tak powinieneś pisać od razu. Chcesz zarabiać na hype, tak jak GoDaddy i paru innych, no problemo. Nikt tego nie potępia.

Bez sensu tylko kreować ten hype na tym forum, gdzie takie sztuczne napędzanie trendów od razu zostaje odkryte.

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×