Jump to content
domenator

Szok, w jakim popier***nym kraju żyjemy

Recommended Posts

Ja nie wiem "ocokaman", bo nie ogladalem dzisiaj TV, aczkolwiek chociazby nie wiem jakie byly sluszne racje protestujacych, to jesli dochodzi do takich scen, zawsze stane w obronie atakowanych. Protesty protestami, ale nie robmy z chamstwa bohaterow! Juz za czasow, gdy cholota zwiazkowa jezdzila do Wawy i rzucala srubami i palila opony, pragnalem, by rzad nie ulegal i pogonil to bydlo do wiezienia. Niestety wowczas nazywalo sie to Solidarnosc (glownie ze Slaska i Szczecina/Gdanska) i Miler wolal nie ryzykowac. Teraz mam nadzieje, ze Tusk ma jaja i bedzie ustawa, ze za takie wybryki czapa na minimum 5 lat.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie wiem "ocokaman", bo nie ogladalem dzisiaj TV, aczkolwiek chociazby nie wiem jakie byly sluszne racje protestujacych, to jesli dochodzi do takich scen, zawsze stane w obronie atakowanych. Protesty protestami, ale nie robmy z chamstwa bohaterow! Juz za czasow, gdy cholota zwiazkowa jezdzila do Wawy i rzucala srubami i palila opony, pragnalem, by rzad nie ulegal i pogonil to bydlo do wiezienia. Niestety wowczas nazywalo sie to Solidarnosc (glownie ze Slaska i Szczecina/Gdanska) i Miler wolal nie ryzykowac. Teraz mam nadzieje, ze Tusk ma jaja i bedzie ustawa, ze za takie wybryki czapa na minimum 5 lat.

też mam nadzieję, że Tusk ma jaja i nie ma co chamstwa tłumaczyć brakiem "wolności"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie wiem "ocokaman", bo nie ogladalem dzisiaj TV, aczkolwiek chociazby nie wiem jakie byly sluszne racje protestujacych, to jesli dochodzi do takich scen, zawsze stane w obronie atakowanych. Protesty protestami, ale nie robmy z chamstwa bohaterow! Juz za czasow, gdy cholota zwiazkowa jezdzila do Wawy i rzucala srubami i palila opony, pragnalem, by rzad nie ulegal i pogonil to bydlo do wiezienia. Niestety wowczas nazywalo sie to Solidarnosc (glownie ze Slaska i Szczecina/Gdanska) i Miler wolal nie ryzykowac. Teraz mam nadzieje, ze Tusk ma jaja i bedzie ustawa, ze za takie wybryki czapa na minimum 5 lat.

..zarabiasz na takich komentarzach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja powiem tylko tyle: kibole i dresy jak zwykle znaleźli sobie okazję do rozróby, lewacy to zdrajcy i sabotażyści, a marsz... musiałem go sobie na YouTube obejrzeć, bo w TV go nie pokazali.

 

Polecam grafikę, która chyba dobrze oddaje to co się działo, szczególnie jeśli chodzi o media - http://imgur.com/lHLo6

Share this post


Link to post
Share on other sites

to co dzisiaj stało się w Warszawie, to wynik nakręcania nienawiści w mediach przez tzw. antyfaszystów,

 

http://wyborcza.pl/1,76842,10585821,Niepok..._ten_marsz.html

 

jak na spokojnie się nad tym zastanowi i przeanalizuje fakty, to celowo do tego doprowadzili politycy, którzy wydali zgodę na to, by te dwie grupy wrogich sobie ludzi postawić naprzeciw siebie, najpierw wydali zgodę na marsz, a potem w poprzek postawili ludzi nienawidzących tych co mieli uczestniczyć w marszu,

 

dokładnie wiedzieli jak było rok temu i zdawali sobie sprawę, że w tym roku będzie znacznie gorzej, oni po prostu chcieli skorzystać na pokazaniu siebie jako "demokratów" na tle "ekstremistów", tak jak skorzystali na walce z kibicami, no niestety, ale odpowiada za to Prezydent Warszawy Gronkiewicz-Waltz, i nikt prawdy o tym w mediach nie powie, bo taki był cel tego zdarzenia,

Share this post


Link to post
Share on other sites
..zarabiasz na takich komentarzach?

Tak, za kazdy znak dostaje "milion pińcet sto dziewińcet". Nastepnym razem spojz do kogo odpisujesz i zastanow sie milion pińcet sto dziewińcet razy, zanim nacisniesz przycisk "Dodaj odpowiedź".

 

CHAMSTWU, DRESOM, KIBOLOM, ZŁODZIEJOM, OBŁUDNIKOM ITP ZAWSZE MOWIE NIE!

 

Zawsze mozna swoje racje wyrazic w inny sposob, a nie poprzez demolke. Robienie z dresow bohaterow swiadczy tylko o tym, ze w tym narodzie brak narodu... Szczegolnie, ze to Dzien Niepodleglosci, wiec oba te protesty byly nijakie i nie ma sensu rozkminiac sie, ktora strona miala racje. Zadna nie miala, bo mogli manifestowac tydz temu, albo za tydz. Obie grupy zrobily to z premedytacja, wiec nie bronie zadnej z nich. Jednakze mozna sie przekrzykiwac, ale nie robc zadymy, bo to jak najbardziej kryminal. Czlowiek rozumny glupiemu ustapi. Tu w obu tych grupach zabraklo rozumnych ludzi, wiec tlumaczenie ich i zwalanie tego na Gronkowicz Waltz jest nie na miejscu.

 

CHAMSTWU, DRESOM, KIBOLOM, ZŁODZIEJOM, OBŁUDNIKOM ITP ZAWSZE MOWIE NIE!

 

[edit]

Zeby nie bylo - nie jestem narodowcem. Pilsudzkiego uznaje za partacza, tyrana i zbrodniarza. Ale jednoczesnie bez 11-go listopada dzisiaj albo bysmy szprechali, albo gawarili.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

 

Empireus, może byś coś przeczytał zanim sam coś napiszesz, tu czy w internecie na temat całej sprawy, bo na razie pokazałeś, że jesteś ofiarą całego zdarzenia, dokładnie o to chodziło, telewizja robi z ludzi durniów, więc nie daj się tak łatwo ogłupić,

 

do prawdy jest dojść bardzo trudno, nawet będąc świadkiem zdarzeń, oglądając relacje z tv, i czytając na ten temat w internecie u różnych źródeł, nie da się ogarnąć całego tematu, bo nie wiemy w jaki sposób zapadały decyzje polityków, nie wiemy ile w niej było cynicznej gry, a ile zwykłej głupoty,

 

ale z pewnością celem było, by ogłupić jak największą liczbę ludzi, tych przed telewizorami, by właśnie myśleli jak TY,

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Tylko widzisz... ja dzisiaj nie ogladalem TV. Zerknalem tylko na kilka fotek na portalach i kilka filmikow na YT. Wystarczylo mi... Przypomnialo mi sie, jak grupy zwioncholw jezdzily do Wawy, by wywalczyc "swoje", kosztem reszty narodu, ktory nie mial srub, opon i brzucholow od lezenia i nic nierobienia. Rozroba jest rozroba. Nawet niezadowolenie spoleczne, jesli wystepuje, nie moze byc demolka. Rzady boja sie tlumu, ale nie boja sie dresow. Krytykujecie rzadzacych, ale to oni wykazali sie madroscia. Nawet jesli bylaby to zgoda Waltz z premedytacja, to demonstranci powinni wykazac sie rozumem. Obie strony protestu jednak szykowaly sie na starcie i zadna z nich nie ustapila, wiec rzadzacy tylko zatarli rece z radochy, ze debile zrobia im przysluge. Powyzej napisalem - nawet jesli bylyby to sluszne racje, mozna sie przekrzykiwac, ale nie dzialac jak kibole. W tym przypadku to byla "ustawka kiboli". Obie strony czekaly rok z niecierpliwoscia na starcie. poniekad zyskaly slawe, ale nie wiem, czy osiagnely swoj cel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co piszesz to wiele prawda, tylko, że niewiele ma to związek z ta sprawą, i sam przyznałeś, że na temat sprawy nic w ogóle nie wiesz, więc nie ma tu znacznie tv czy internet. I nie wie o tym zdecydowana większość ludzi, bo zajmuje się, co normalne, swoimi sprawami, dlatego tak łatwo jest nimi manipulować. Ta sprawa to jest efekt polityki, dość brudnej jak tutaj, można się nią nie interesować, ale ona otacza nas niestety wszędzie, mając wpływ na życie ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No chyba mi nie powiesz, ze nic sie nie stalo? :) Skorowszystko bylo ok, to czemu taka afera i tylu zlapanych, oczekujacych na wyrok w trybie przyspieszonym? ;-) Po co prezydent chce nagle wprowadzac poprawki do prawa o manifestacjach? :)

 

Wlasnie czytam... i nie jest tak zle. Wrecz bardzo dobrze, bo ma byc ustawa - kto pierwszy ten lepszy, wiec nie bedzie juz "ustawek", jak bylo to teraz, ze dwie kontrmanifestacje sie starly ze soba. I dodam, ze pomimo szczerej niecheci do Waltz, takie jest prawo i nie mogla nie wydac zgody...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

liczę na Twoją inteligencję, chyba, że już poszła spać, bo właśnie piszę, że się stało, i to bardzo dużo, ale zupełnie nie to o czym Ty piszesz i myślisz,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko widzisz... ja dzisiaj nie ogladalem TV. Zerknalem tylko na kilka fotek na portalach i kilka filmikow na YT. Wystarczylo mi... Przypomnialo mi sie, jak grupy zwioncholw jezdzily do Wawy, by wywalczyc "swoje", kosztem reszty narodu, ktory nie mial srub, opon i brzucholow od lezenia i nic nierobienia. Rozroba jest rozroba. Nawet niezadowolenie spoleczne, jesli wystepuje, nie moze byc demolka. Rzady boja sie tlumu, ale nie boja sie dresow. Krytykujecie rzadzacych, ale to oni wykazali sie madroscia. Nawet jesli bylaby to zgoda Waltz z premedytacja, to demonstranci powinni wykazac sie rozumem. Obie strony protestu jednak szykowaly sie na starcie i zadna z nich nie ustapila, wiec rzadzacy tylko zatarli rece z radochy, ze debile zrobia im przysluge. Powyzej napisalem - nawet jesli bylyby to sluszne racje, mozna sie przekrzykiwac, ale nie dzialac jak kibole. W tym przypadku to byla "ustawka kiboli". Obie strony czekaly rok z niecierpliwoscia na starcie. poniekad zyskaly slawe, ale nie wiem, czy osiagnely swoj cel...

Nie jest tak, że obie strony czekały na zadymę. Marsz Niepodległości ma na celu uczczenie 11-ego listopada przez środowiska narodowe, konserwatywno-liberalne i wszystkich innych, którzy czują taką potrzebę. Oczywiście pośród nich pojawiają się kibole- zadymiarze, ale jest to marginalna grupa nie mająca znaczącego wpływu na ideę samego Marszu. Celem drugiej strony jest natomiast zablokowanie Marszu Niepodległości wszystkimi możliwymi sposobami, więc z samego założenia środowisko to nastawia się na przemoc i konfrontację. Antifa to przestępcza, lewacka organizacja, której jednym z głównym celów jest blokowanie inicjatyw takich jak Marsz Niepodległości. Pojawienie się Antify musiało skończyć się tak, jak się skończył. Reżim od dawna wyczekiwał takiej okazji, co można stwierdzić choćby po masowym montowaniu na ulicach systemów nagłaśniających tzw. szczekaczek. Dlaczego zatem zamiast próbować zapobiec zadymom postawiono na ich tłumienie? Może właśnie dlatego, żeby skorzystać z okazji i wprowadzić przepisy ograniczające wolność manifestacji. Zachowanie Policji można ocenić choćby poprzez pryzmat filmu podlinkowanego przez epsona, pytanie jest takie, skąd Policja nabrała tyle śmiałości żeby przed kamerami jeden skór*** z drugim kopał po głowie leżącego, bezbronnego człowieka?

 

http://wpolityce.pl/artykuly/17932-dzielni...lic-tego-miasta

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest tak, że obie strony czekały na zadymę. Marsz Niepodległości ma na celu uczczenie 11-ego listopada przez środowiska narodowei, konserwatywno-liberalne wszystkich innych, którzy czują taką potrzebę.

Komu Ty chcesz zamydlić oczy? Jeszcze kilka lat temu te "środowiska" otwarcie nawoływały do nienawiści wobec gejów, żydów, obcokrajowców. Ale że o marszu, jak i o tych organizacjach zaczęło robić się coraz głośniej, społeczeństwo stało się bardziej otwarte, a sprawą zainteresowały się media, zaczęły się "wylaszczać". Teraz już nie chcą bić gejów, żydów, itp, a tylko chcą bronić niby narodowych wartości.

 

Tak naprawde jesteście zbieraniną bezideowych zadymiarzy, którzy "podpinając" się pod święto 11 listopada próbują legitymizować swoje organizację. Ale z bandziora nie zrobisz aktywisty, on potrafi tylko niszczyć, co pokazali wczoraj.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak naprawde jesteście zbieraniną bezideowych zadymiarzy, którzy "podpinając" się pod święto 11 listopada próbują legitymizować swoje organizację. Ale z bandziora nie zrobisz aktywisty, on potrafi tylko niszczyć, co pokazali wczoraj.

 

Ty zapewne w imię "ideowości" szykujesz się właśnie do ślubu z kozą, starostą weselnym będzie jakiś biedroniowaty (tylko uważaj żeby w trakcie ceremonii nie wypadł mu żołądek przez nadmiernie eksploatowany wiadomy otwór) a starościną zapewne wybrałeś latarnię uliczną.

I nie zapomnijcie z lubą zamieszkać w szałasie w imię walki o pokój, oczywiście wcześniej w ramach protestu antykapitalistycznego porzuć pracę i zacznij kraść.

Żeby nie było do PIS, ONR i Młodzieży Wszechpolskich jest mi dalej niż z ziemi na księżyc ale ściąganie przez brudną zbieraninę ćpunów i dewiantów do Polski niemieckich zadymiarzy w święto narodowe to szczyt debilizmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żeby nie było do PIS, ONR i Młodzieży Wszechpolskich jest mi dalej niż z ziemi na księżyc ale ściąganie przez brudną zbieraninę ćpunów i dewiantów do Polski niemieckich zadymiarzy w święto narodowe to szczyt debilizmu.

Naprawdę myślisz że to sami lewacy byli?

Niemieccy geje się zorganizowali i przyjechali na rozróby do Polski, a neofaszyści zostlali przed telewizorami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...skąd Policja nabrała tyle śmiałości żeby przed kamerami jeden skór*** z drugim kopał po głowie leżącego, bezbronnego człowieka?

 

Masz na myśli tego kolesia z grupy łysych kiboli który nie dość szybko uciekał przed policją? Biedny kibol. Przyjechał na ustawkę a tu biją.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz na myśli tego kolesia z grupy łysych kiboli który nie dość szybko uciekał przed policją? Biedny kibol. Przyjechał na ustawkę a tu biją.

 

:) mistrz ciętej riposty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pachołków władzy nie zabraknie, tak zawsze bywało, ale odpowiedzieć, po co ustawili ludzi celowo na przeciw siebie, wydając zgodę na marsz, a następnie na jego blokadę, to nie umieją, oraz czemu władze nie wyciągnęły wniosków i nic konkretnie nie zrobiły, jak przez cały dzień zamaskowane bojówki anify biły ludzi z polskimi flagami, a także przypadkowych przechodniów, blokując dojście uczestnikom marszu, i na dodatek mając do pomocy faszystów z Niemiec,

 

dlaczego ? dlatego, że to było celowe działanie, polegające na napuszczaniu obu grup na siebie, które było już rok temu, w imię demokracji, jak mówiła Waltz, tak by potem mieć pretekst, by napuścić policję na ponad 10 tys. spokojnych ludzi, bo liczy się tylko większość tych co głosują, bo cała reszta nic nie znaczy, taka to demokracja, wystarczy znaleźć zadymiarzy i każdą manifestację można rozbić, za zgodą władzy,

 

i tak wyglądać będzie niedługo u nas demokracja, jak na Euro będą zadymy, czy też wtedy będą winni tylko kibole, czy będzie to efekt gry polityków, to już każdy niech sam sobie odpowie

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
pytanie jest takie, skąd Policja nabrała tyle śmiałości żeby przed kamerami jeden skór*** z drugim kopał po głowie leżącego, bezbronnego człowieka?

 

I chwała im za to ! Pewnie zostanę źle zrozumiany ale co tam... w takich sytuacjach jak te pseudo "manifestacje" czy zadymy na meczach policja powinna mieć większą swobodę działania... (Może jak tym bezmózgą obije się parę razy ten głupi łeb to zaczną myśleć).

 

Z szacunkiem dla wszystkich Domeniarzy :)Niech nie podzieli nas polityka.

PEACE :)

Pozdrawiam,

Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
pachołków władzy nie zabraknie, tak zawsze bywało, ale odpowiedzieć, po co ustawili ludzi celowo na przeciw siebie, wydając zgodę na marsz, a następnie na jego blokadę, to nie umieją, oraz czemu władze nie wyciągnęły wniosków i nic konkretnie nie zrobiły, jak przez cały dzień zamaskowane bojówki anify biły ludzi z polskimi flagami, a także przypadkowych przechodniów, blokując dojście uczestnikom marszu, i na dodatek mając do pomocy faszystów z Niemiec,

 

dlaczego ? dlatego, że to było celowe działanie, polegające na napuszczaniu obu grup na siebie, które było już rok temu, w imię demokracji, jak mówiła Waltz, tak by potem mieć pretekst, by napuścić policję na ponad 10 tys. spokojnych ludzi, bo liczy się tylko większość tych co głosują, bo cała reszta nic nie znaczy, taka to demokracja, wystarczy znaleźć zadymiarzy i każdą manifestację można rozbić, za zgodą władzy,

 

i tak wyglądać będzie niedługo u nas demokracja, jak na Euro będą zadymy, czy też wtedy będą winni tylko kibole, czy będzie to efekt gry polityków, to już każdy niech sam sobie odpowie

Tak to jest, gdy do komentawania rzeczywistości biora się ignoranci(później rodzą się tak absurdalne wnioski)

 

Problem polega na tym że Władza nie może zakazać marszu lub demonstracji, bo obecne prawo im na to nie pozwala.

 

I zreszta o to teraz piekli się Pan_Grzegorz, bo teraz wszyscy politycy mówią że prawo trzeba zmienić i ten boi się że z kolegami nie będzie już mógł "pokojowo" demonstrować.

 

Jarzysz?

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
I chwała im za to ! Pewnie zostanę źle zrozumiany ale co tam... w takich sytuacjach jak te pseudo "manifestacje" czy zadymy na meczach policja powinna mieć większą swobodę działania... (Może jak tym bezmózgą obije się parę razy ten głupi łeb to zaczną myśleć).

 

Z szacunkiem dla wszystkich Domeniarzy :)Niech nie podzieli nas polityka.

PEACE :)

Pozdrawiam,

Grzegorz

...byłeś kiedyś na meczu albo manifestacji?

Na meczu ochrona/policja robi prowokacje... a gdy już porządnie kipi... wtedy włącza się kamery TV i nadaje :D

 

(wiem że, dla niektórych to matrix... ale tak jest... chyba ze sto razy to widziałem :) )

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
...byłeś kiedyś na meczu albo manifestacji?

Na meczu ochrona/policja robi prowokacje... a gdy już porządnie kipi... wtedy włącza się kamery TV i nadaje :)

 

(wiem że, dla niektórych to matrix... ale tak jest... chyba ze sto razy to widziałem :) )

Tak byłem na meczu... jestem fanem Wisły Kraków... posiadam kartę kibica... dopóki nie wyjechałem za granicę regularnie jeździłem na mecze wraz z grupą znajomych... widziałem nie jedną zadymę... i jakoś nigdy nie było prowokacji z strony ochrony (bo jak Ci pewnie wiadomo stały bywalcu( na stadionach czy manifestacjach) policja nie jest obecna na trybunach dopóki coś się nie zaczyna dziać). Nie bronię tutaj "kibiców" mojej drużyny bo nie raz widziałem jak oni rozpoczynają demolkę... I takich chuliganów (bo tak ich trzeba nazwać) trzeba lać i pałować to może kiedyś zmądrzeją... niestety w Polsce zakazy stadionowe coś nie działają, a szkoda. Chcesz zadać jeszcze jakieś pytanie ? Chętnie podyskutuję w kulturalny sposób.

 

Oczywiście możesz mieć inne zdanie i ja to szanuje.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...byłeś kiedyś na meczu albo manifestacji?

Na meczu ochrona/policja robi prowokacje... a gdy już porządnie kipi... wtedy włącza się kamery TV i nadaje :)

 

(wiem że, dla niektórych to matrix... ale tak jest... chyba ze sto razy to widziałem :) )

 

 

Obydwa pochody były naszpikowane tajniakami. Na jednej ze stron kibicowskich doszli userzy np. do wniosku, które to konkretne grupy składają się z tajniaków [pewne "kominiarkowe" z elementami odblaskowymi].

 

I zaczyna "się mówić" o jednej rzeczy: Policja nie jest ani tak bezradna ani tak głupia, żeby nie móc zatrzymać "prewencyjnie" [tak jak to robi w przypadku grup kibicowskich] wcześniej, przed Marszem kilku samochodów z niemiecką bojówką. O zamiarze"wjazdu" niemieckiej Antify do Polski na najważniejsze nasze święto narodowe słychać było od kilku tygodni.

 

 

Tajniacy uczestniczyli czynnie [czyli chronili?] prawdopodobnie więc w dwóch Marszach. "Biało Czerwonym" i "Kolorowym".

Ostatecznie doszło do konfrontacji [w wyniku prawdopodobnej prowokacji?] bo pewnie musiało do niej dojść. Teraz czekamy na kolejne przepisy rządzących [Prez. Komorowski coś na ten temat ponoć mówił ale nie wiem czy na 100% tak było] dot. ograniczenia praw obywatelskich w zakresie zgromadzeń publicznych bo być może o to tutaj chodzi. O początek polskiego "Patriot Act" lub "Terrorism Act".

 

 

 

 

 

---

Edit:

W Krakowie, coroczny Marsz z Wawelu do Grobu Nieznanego Żołnierza przebiegał spokojnie.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
to co dzisiaj stało się w Warszawie, to wynik nakręcania nienawiści w mediach przez tzw. antyfaszystów,

 

http://wyborcza.pl/1,76842,10585821,Niepok..._ten_marsz.html

 

Gazeta Wyborcza jest bardzo przewidywalna - każdy z kim się redaktorzy nie zgadzają jest "faszystą" albo "antysemitą". Podobnie "kolorowi" albo jak kto woli "lewacy" są tolerancyjni, ale tylko dla osób o odpowiednich poglądach.

 

W ogóle to dobrze lewaków tu podsumował:

http://blog.rp.pl/gursztyn/2011/11/11/lewi...a-11-listopada/

Gdyby nie marsz narodowców to lewacy by w ogóle 11 listopada nie "świętowali".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obydwa pochody były naszpikowane tajniakami. Na jednej ze stron kibicowskich doszli userzy np. do wniosku, które to konkretne grupy składają się z tajniaków [pewne "kominiarkowe" z elementami odblaskowymi].

 

I zaczyna "się mówić" o jednej rzeczy: Policja nie jest ani tak bezradna ani tak głupia, żeby nie móc zatrzymać "prewencyjnie" [tak jak to robi w przypadku grup kibicowskich] wcześniej, przed Marszem kilku samochodów z niemiecką bojówką. O zamiarze"wjazdu" niemieckiej Antify do Polski na najważniejsze nasze święto narodowe słychać było od kilku tygodni.

 

 

Tajniacy uczestniczyli czynnie [czyli chronili?] prawdopodobnie więc w dwóch Marszach. "Biało Czerwonym" i "Kolorowym".

Ostatecznie doszło do konfrontacji [w wyniku prawdopodobnej prowokacji?] bo pewnie musiało do niej dojść. Teraz czekamy na kolejne przepisy rządzących [Prez. Komorowski coś na ten temat ponoć mówił ale nie wiem czy na 100% tak było] dot. ograniczenia praw obywatelskich w zakresie zgromadzeń publicznych bo być może o to tutaj chodzi. O początek polskiego "Patriot Act" lub "Terrorism Act".

Zastanawiałem się w którym momencie, do swojej historii wprowadzisz elementy nadprzyrodzone.

 

Nie doczekałem się, stwierdzam więc że jeszcze nie jesteś na tyle pijany/naćpany/zakochany/itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×