Jump to content
domenator

Szok, w jakim popier***nym kraju żyjemy

Recommended Posts

Zastanawiałem się w którym momencie, do swojej historii wprowadzisz elementy nadprzyrodzone.

 

Nie doczekałem się, stwierdzam więc że jeszcze nie jesteś na tyle pijany/naćpany/zakochany/itp.

Widzę, że nabierasz wiatru w żagle dlatego, że kilka ogłupionych telewizyjną propagandą osób wypowiedziało się w podobnym tonie, co Ty. :)

 

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/co_napraw...odleglosci/1131

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawiałem się w którym momencie, do swojej historii wprowadzisz elementy nadprzyrodzone.

 

Nie doczekałem się, stwierdzam więc że jeszcze nie jesteś na tyle pijany/naćpany/zakochany/itp.

 

 

 

... No cóż ... Pan Grzegorz mnie "wyręczył" odpowiedzią. Dzięki :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak byłem na meczu... jestem fanem Wisły Kraków... posiadam kartę kibica... dopóki nie wyjechałem za granicę regularnie jeździłem na mecze wraz z grupą znajomych... widziałem nie jedną zadymę... i jakoś nigdy nie było prowokacji z strony ochrony

Pozdrawiam.

 

 

Jak takich sytuacji nie widziałeś to znaczy że w d**** byłeś i g**** widziałeś i nie opowiadaj bajek że byłeś na jakimś wyjeździe

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak takich sytuacji nie widziałeś to znaczy że w d**** byłeś i g**** widziałeś i nie opowiadaj bajek że byłeś na jakimś wyjeździe

Typowe zachowanie "jednego z nich".

 

Może kibicujesz jakiejś 10 ligowej drużynie FC Kalosze ,która na derbach z FC Widłami grała i tam ochrona z pobliskiej OSP prowokowała "wieśniaków" z sąsiedniej wsi...

 

Ja nic takiego na meczach nie widziałem co nie znaczy ,że pewnie jakieś, gdzieś wyjątki się nie zdarzyły.

 

Pozdrawiam.

Edited by grzegorzko

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://youtu.be/5lPAqfY2YhY?t=34s

 

 

edit:

 

to pewnie przypakowani geje:)

 

Ci co rzucali w policję płytami chodnikowymi i podpalali auta, to też Antifa?

Bo wszystkie telewizje(także te prawicowe) pokazywały że chwilę wcześniej szli z ONR'owcami i sami nieśli flagi.

 

TVN pokazał kamienie wyrwane z bruku, jakimi rzucać mieli uczestnicy Marszu Niepodległości. Tyle że one nigdy nie zostały użyte, bo uniemożliwili to kibice – opowiada Zbigniew Romaszewski, legenda opozycji antykomunistycznej, uczestnik marszu.

 

- Byłem świadkiem, jak jakiś zamaskowany od stóp do głów gówniarz wyrywał kamienie z bruku. Podeszli do niego kibice, nazywani przez media kibolami, i zapytali go: „co ty wyprawiasz?” – opowiada Romaszewski. – W wyniku interwencji „kiboli” kamienie te w ogóle nie zostały użyte, za to pokazał je TVN. Robiło to wrażenie prowokacji – mówi były senator.

 

całość - http://niezalezna.pl/18866-najbardziej-zak...lacje-po-1989-r

 

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

"To policjant kopał uczestnika Marszu Niepodległości"

 

Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że to policjant kopał w twarz demonstranta - informuje dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada.

Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające. Funkcjonariusz nie został jeszcze przesłuchany, ponieważ jest na zwolnieniu lekarskim - ma uszkodzoną rękę.

 

- Każdy policjant powinien zdawać sobie sprawę, że musi postępować zgodnie z prawem. Ale nie chciałbym oceniać całości działań policji przez pryzmat tego incydentu - podkreślił rzecznik prasowy KSP Maciej Karczyński.

całość - http://fakty.interia.pl/raport/zamieszki-w...eglosci,1720779

 

6d64d4266a409a69d2ab8c3.jpg

 

(...Częściowy sukces! Mamy oficjalne potwierdzenie iz ten kopiący prymityw przechodnia to POLICJANT W CYWILU a co tam robił? Ano jego zadaniem było wywoływanie burd i bicie osób postronnych niczemu niewinnych!!

Ztad wniosek iz podpalenie wozu transmisyjnego to była celowa akcja wykonana przez te same szwadrony POLICYJNYCH PROWOKATORÓW!!! A bynajmniej sam podpalacz był jednym z nich!)

 

 

edit:

 

Na onecie też o tym piszą.

Brutalne zachowanie policjanta. "Będą konsekwencje"

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/brutalne-za...,wiadomosc.html

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

lewacki prowokator który uderzyl reportera tez jest namierzony:

 

tutaj całe nagranie z innej lewackiej demonstracji:

w 1:09 atakuje ludzi z pyta_pl

 

 

"To policjant kopał uczestnika Marszu Niepodległości"

nie mają wyjscia, za duzo ludzi go juz widziało :)

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak się bawili bez wątpienia prawdziwi patrioci... którzy zaprosili zadymiarzy z Niemiec.

Ochraniana przez bandytów zza odry i policjantów Kolorowa Niepodległa.

 

Show na zlecenie Szczuki, Biedroniów, Kaliszów, Palikotów i całej tej reszty zwolenników masażu prostaty.

 

Na Polski Dzień Niepodległości -

"Antyfaszystowski chór" - 11.11.11

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest pierwszy dowód. Prowokatorzy z bojówek lewackich, wśród uczestników marszu, bijący dziennikarzy. Resztę niech każdy sobie dopowie, bo nie wszystko tak dobrze da się udokumentować. Zresztą tak jak się domyślałem, ale o tym nie pisałem, bo było to na gorąco. Ale sprawa pierwszego ataku na policję jest całkowicie niejasna. Byli to bowiem zamaskowani bandyci w białych kominiarkach, i wystartowali dokładnie w tym samym czasie, jak na rozkaz, tuż przed rozpoczęciem marszu. To nie była jakaś szarpanina, która doprowadziła do zamieszek, wciągając w to około 100-200 zwykłych kiboli i nastolatków, ale frontalny atak, i ciekawe czy sprawa zostanie podjęta przez policję. A sami uczestnicy marszu poszli w przeciwnym kierunku, zostawiając bijących się na placu.

 

Wychodzą już pierwsze dowody, istotna jest też kwestia czy policja o tym wiedziała, ma przecież wywiadowców, zna dobrze skrajne środowiska, i celowo użyła do rozbicia marszu na zlecenie polityczne. Policja mocno trzymała jedną stronę, przez cały dzień, taki miała rozkaz, nie ma co jej winić. W każdym razie oczywistym jest, że władza grała kibolami od dawna i teraz też z tego skorzystała, i Waltz dała pozwolenie na blokadę i konfrontację. Robi się naprawdę ciekawie. Niemieccy bandyci, prowokatorzy w służbie polskich komunistów i anarchistów, stosujący faszystowskie metody w dniu święta 11 listopada.

 

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomimo kilku dni, nadal podtrzymuje swoje wypowiedzi. Wg mnie policja mogla w ogole nie rozpedzac tego bydla. Jedni i drudzy mogli sie powybijac, a policja powinna chronic przechodniow i osoby nie uczestniczace w tym calym cyrku.

 

Z reszta, co to za zadyma? Na zachodzie w bardziej cywilizowanych krajach niz nasz, to sa dopiero walki. Nie tak dawno mielismy przyklad w Grecji... To co bylo w Wawie to ... na wsiach na zabawach wiejskich sa wieksze zadymy ;-)

 

Przykro tylko patrzec, gdy w to wszystko wepchali sie politycy. Jedna grupa przeciw drugiej grupie, a trzecia stala z boku. Tak jak wczesniej napisalem - wstyd dla WSZYSTKICH, bo powinni uszanowac fakt, ze to swieto narodowe. Swieto poswiecone naszym przodkom, ktorzy przelewali krew, by teraz takie scierwa mogly hasac po miescie. Przykre tym bardziej, ze politycy, tak bardzo wyznajacy patriotyzm, najmuja kiboli... Przykre tym bardziej, ze politycy po drugiej stronie, tak kochajacy wolnosc i swobode pogladow, najmuja bojowki niemieckie by udowodnic swoje racje tym pierwszym... Przykre tym bardziej, ze ci co niby stali z boku, ale mieli najwiecej do powiedzenia, nie zapobiegli tego przez caly rok sprawowania swoich rzadow, tylko czekali na kolejne widowisko, by pokazac, jacy to oni cool, grzeczni i poukladani...

 

Zalosne.

 

A najbardziej przykre, jak media zamiast skupic sie na powaznych sprawach, rozduchuja ta dziecinade, jakby to byla wojna o Warszawe... Dziwne podniety maja obecnie dziennikarze. Szczegolnie TVN i Zet, ktorzy wrecz przez dekade nie beda mogli sobie wydarowac tego wozu transmisyjnego i ciagle beda na o tej bolesnej dla narodu stracie przypominac...

 

Nie wiem, czy pisalem poprzednio (zmeczony bylem i po dwoch piwkach), aczkolwiek prawo POWINNO byc zmienione. Ale zmienione w taki sposob, by nie tyle blokowac, lecz by zapobiegac tego typu sytuacjom. Chodz np. o wytyczanie tras, brak wspolnych stykow i o zakaz zakrywania twarzy. Wg mnie to b. dobry pomysl. Dodalbym do tego wieksze uprawnienia dla policji, bo obecnie to oni nic nie moga, bo zaraz jest wrzask, ze policja jest brutalna. Policja powinna byc wlasnie od tego, by takich matolow powinna prac i lac az rowno spuchnie.

 

Dodam, ze te manifestacje (o ile mozna je tak nazwac) byly bezplciowe. Fakt, mamy demokracje, wiec niech sobie kazdy wyraza swoje przekonania. Demokracja to jednak nie anarchia. Demokracja to tez odpowiedzialnosc, a tego zabraklo po obu stronach. demokracja to myslenie, czego tutaj zabraklo. Tu bylo tylko mordobicie, na ktore szykowaly sie obydwie grupy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomimo kilku dni, nadal podtrzymuje swoje wypowiedzi.

 

Rozumiem, że piszesz to jako wyborca Palikota, miej odwagę przyznać się, bierzesz udział w dyskusji, i to w sposób specyficzny, tzn. jesteś za blokowaniem innych ludzi, a to było głównym powodem tych zamieszek. Władza celowo to zrobiła, by móc manipulować ludźmi, bo tak działa nasza demokracja. Więc musisz wiedzieć, że posłowie od Palikota blokowali także marsz, a bezpośrednia blokada ulicy Marszałkowskiej, czyli trasy przemarszu, była możliwa tylko dzięki bierności policji i nie była legalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że piszesz to jako wyborca Palikota, miej odwagę przyznać się, bierzesz udział w dyskusji, i to w sposób specyficzny, tzn. jesteś za blokowaniem innych ludzi, a to było głównym powodem tych zamieszek. Władza celowo to zrobiła, by móc manipulować ludźmi, bo tak działa nasza demokracja. Więc musisz wiedzieć, że posłowie od Palikota blokowali także marsz, a bezpośrednia blokada ulicy Marszałkowskiej, czyli trasy przemarszu, była możliwa tylko dzięki bierności policji i nie była legalna.

Zmartwie Cie - jak zwykle glosowalem na tych co zawsze, a jak dobrze wiesz, jest to opozycja wobec Palikota ;-)

 

Poza tym, pisalem to juz - nie jestem za blokowaniem innych ludzi. Jednakze takie ustawki niech sobie robia gdzies na polanie pod lasem. W sumie ci "patrioci" od PiS-u tak sie juz wlasnie ustawiaja i policja im tam malo kiedy przeszkadza.

 

Gdybym byl w tej sprawie sympatykiem Palikota, jak twierdzisz, to bym byl po stronie "biednych bojowek niemieckich", ktore to Palikot zaprosil, a ktore to polska policja "brutalnie" spacyfikowala...

 

Jeszcze raz powtorze - niech kazdy sobie maszeruje i wykrzykuje co chce. Ale Ty widocznie nie rozumiesz co to jest demokracja. Demokracja to nie jest calkowita wolnosc i anarchia!

 

Wina rzadzacych jest to, ze zwlekali rok, by nagle dostac olsnienia, ze jednak potrzebne sa zmiany w prawie. Takie zmiany powinny nastapic juz po ubieglorocznych zamieszkach. Poza tym, gdzie tam widzisz propozycje blokowania takich przemarszow? Ja tam tylko dostrzegam, by prawo zmienic w taki sposob, aby nie dochodzilo do tego typu sytuacji. I jeszcze a propos krytyki rzadzacych. To komu mieli zabronic?! Krytykujesz, ze rzad do tego doprowadzil... Ale wg ustawy i przepisow postapil wlasnie w zgodzie z prawem - zezwolil obu stronom. Nikogo nie wyrozniajac... Teraz ma byc podobno tak, ze kto pierwszy ten lepszy, a kolejny dostanie inne odlegle miejsce, tak by nie bylo punktow styku. Nie widze/nie slysze nigdzie propozycji, by odmawiac jakis demonstracji... Chodzi tylko o ulepszenie ustawy, a nie o jakies zakazy.

 

Poza tym, nie ma jeszcze ustawy, wiec nie ma o czym gadac i zwalac wszystkiego na Tuska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie tylko u nas są "fajne przekręty". Niedawno wyszedł na jaw przekręt makaroniarzy z dotacjami do mleka od krów, których nie było lub zdechły wiele lat wcześniej.

http://niezalezna.pl/18891-wydoic-bruksele

Hiszpanie natomiast dla dopłat produkowali energie ekologiczną z paneli słonecznych .. w nocy. Podobno oświetlali te panele reflektorami podłączonymi do sieci elektrycznej. Niemcy zaś mają wiatraki napędzane silnikami.

http://dwagrosze.com/2011/11/dojenie-po-wlosku.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
To komu mieli zabronic?! Krytykujesz, ze rzad do tego doprowadzil... Ale wg ustawy i przepisow postapil wlasnie w zgodzie z prawem - zezwolil obu stronom. Nikogo nie wyrozniajac...

w piątek podczas expose premiera dowiesz się, po co władzy była ta zadyma, by wdrożyć plan kryzysowy, by zmienić na szybko prawo (co oznacza naprawdę bezprawie), a także przećwiczyć pacyfikowanie tłumu, bo będzie Euro, bo w Europie takie manifestacje to już codzienność, jeszcze w Polsce żadnej partyzantki nie ma, wszystko jest pod kontrolą władzy i ona naprawdę decyduje co się dzieje, ponieważ ma środki i możliwości do kontroli sytuacji, i policja radziła sobie z łatwością, kiedy tylko dostawała odpowiedni rozkaz, ale kiedy grupa chuliganów podpala samochód tvn, to widać na filmie, jak grupa tzw. zomo, stoi ok. 10 m od zdarzenia i nic dosłownie nie robi, a zdarzenie trwa bardzo długo,

 

jeżeli głosowałeś na SLD, bo niejasno deklarujesz, to poseł SLD w rozmowie u Rymanowskiego, jasno powiedział, że jest odpowiednie prawo i nie ma żadnych problemów, żeby zakazać konfrontacyjnej manifestacji, i oni tak zrobili w Łodzi, skutecznie, podczas podobnej sytuacji, ale Waltz po zadymie piała z zachwytu, że to wielki sukces demokracji, potem zorientowała się, że to co mówi jest skrajną głupotą, i teraz się broni, że nie zabroniła, gdyż bała się, że przegra w sądzie (poddała przykład przegranej w sądzie, kiedy zabraniła, nie kontrfrontacji, a po prostu marszowi konopii i bez żadnych blokad), a jak sama stwierdziła, władza nie może przegrywać :)

 

prawnicy komentujący decyzję Waltz, albo z niesmakiem uchylali się od większych komentarzy, mówiąc jasno, że jest odpowiednia droga prawna, lub wprost szydzili z Waltzowej: "skoro władze miejskie nie mogą zabronić żadnej demonstracji, to, gdyby ktoś zgłosił, że urządza podpalenie ratusza, to też by dostał zgodę"

 

pytasz, której demonstracji ? chyba żart, najpierw dają jednej, a potem drugiej, która ma na celu konfrontację z pierwszą, policja była ściągnięta z 11 województw, czyli z prawie z całej Polski, władza świetnie wiedziała na co się szykuje, chciała pokazać złych ekstremistów, udało się, brawo dla władzy, wiadomo, że przestraszony środek, utwierdził się w słusznym wyborze władzy, przecież walka z kibolami trwa w najlepsze, jest kim straszyć, bo pis już jest za słaby,

 

co więcej anarchiści mieli zgodę na demonstracje w bocznych ulicach, ale zajęli nielegalnie miejsca na środku Marszałkowskiej na wprost marszu, przy bierności policji, bo ta od razu miała rozkaz rozbić legalną manifestację, i do tego, jako pretekst, przydali się kibole, ściągnięci do zadymy, by bić lewackie i niemieckie bojówki, co było bardzo odpowiednio reklamowane w mediach przez dłuższy czas:

 

Ja też się niepokoję o ten marsz. Najbardziej mi żal różnych grup kibolskich, które wybierają się do Warszawy. Nie są oswojeni z przemocą, więc kiedy ich lewacy pobiją, mogą się zradykalizować albo gorzej - osłabnie ich patriotyczne zaangażowanie.

i w tym momencie nawet idiota, by wiedział, a nie tylko władza, która miała doświadczenia sprzed roku (pościg lewaków za marszem po mieście, by nielegalnie blokować, i walki ich bojówek z policją), że będzie ogromna zadyma, władza miała wszystkie karty w ręku by zabronić kontrfrontacji, i sprawę, jak by była wniesiona przez organizatorów, wyjaśnić w sądzie, ale Waltz nie kiwnęła palcem, bo plan był inny, w piątek na expose premiera dowiemy się czemu,

 

Polecam, szczególnie tym, którzy opierają swoją wiedzę na przekazach z tv:

"widziałem naziola"!

szczególnie warto przeczytać opis pod video,

 

http://www.wykop.pl/link/942925/jak-napraw...wa-niepodlegla/

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andro - glosowalem na PSL ;-P To tak a propos... :)

 

Jak juz tak wrozysz z fusow, to moze podasz nr-y LOTTO jakie padna w pt? :) Mniejsza z tym. Jak to sie mawia - gdyby kozka nie skakala, to by nozki nie zlamala. Gdyby jedni i drudzy nie wzieli sie za lby, to nie potrzeba by teraz zadnych zmian w prawie... Kamyczek nie nalezy sie tylko Waltz, Tuskowi i duchowi swietemu, ale tez samym protestujacym, bo to ONI SAMI wlasnorecznie dali wladzy pretekst do zmian w prawie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×