Jump to content
Sign in to follow this  
doswiadczony

Czy moja sygnatura nie łamie regulaminu?

Recommended Posts

Witam, pytam bo nowy jam jest i nie wiem, czy sygnatura może być taka jaka jest, i czy mogę jakoś zmienić nazwe z doswiadczony na własną? bo widzę iz co niektórych to wkurza: (

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sygnatury, podpisy:

01# Nie mogą zawierać treści obraźliwych i łamiących polskie prawo.

02# Nie powinny zawierać linków do stron erotycznych oraz łamiących polskie prawo.

03# Maksymalny rozmiar tekstu to trzy linie, linia pusta także jest linią.

04# Maksymalny rozmiar czcionki to 3.

05# Zabrania się umieszczania linków oraz podawania adresów w formie tekstu do konkurencyjnych forów, grup dyskusyjnych oraz konkurencyjnych serwisów.

06# Zabrania się umieszczania jakiejkolwiek grafiki w sygnaturze.

07# Sygnatura nie powinna być reklamą zaparkowanych domen w sensie pozycjonowania. Zaparkowane domeny można reklamować nadając linkom nazwy domen i/lub używając informacji "Na Sprzedaż".

Przykład nadużycia "darmowe mp3" odnosząca do zaparkowanej domeny www.twojedarmowemp3.pl

 

Nazwy użytkownika nie można zmienić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto też zdobyć więcej doświadczenia w pisowni. Zmień na swojej stronie ceny z 15 tyś na lepiej wyglądające 15 tys. zł lub 15 000,00 zł (albo wersja pro - 15,000.00 PLN )

 

"tyś" oznacza "ty" a nie tyśiące

 

O Polsko moja! tyś pierwsza światu

Otwarła duchem tajemnic wrota,

Czeluść, co błyszczy święta i złota,

Królestwo potęg i majestatu.

I w tobie widać bijące serca,

Zjawisk ci widać otwarte łona,

A ty jak orzeł w duchy wpatrzona,

W stronę prawdziwą stworzeń kobierca,

Widzisz, jak silna dłoń robotnika

Napina postaw, wiąże tkaninę,

Złotą i srebrną nicią przemyka,

Wieki sprowadza w jedną godzinę.

Nie zna przypadku ani humoru,

Ani się cofa, ani kołysze ?

Według jednego Chrystusa wzoru

Wszystko na ziemi wiąże i pisze.

 

Juliusz Słowacki

 

:)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warto też zdobyć więcej doświadczenia w pisowni....

 

Bardzo delikatnie powiedziane :)

Przede wszystkim, żeby być domainerem warto dysponować elementarną znajomością języka polskiego, chociażby po to, żeby nie kompromitować się na forum domenami typu: "dorady"..

 

Sugeruję powtórzyć materiał ze szkoły podstawowej, przeczytać parę książek i wtedy wrócić do tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo delikatnie powiedziane :)

Przede wszystkim, żeby być domainerem warto dysponować elementarną znajomością języka polskiego, chociażby po to, żeby nie kompromitować się na forum domenami typu: "dorady"..

 

Sugeruję powtórzyć materiał ze szkoły podstawowej, przeczytać parę książek i wtedy wrócić do tematu.

Owszem, owszem, j. polski sztuką piekną przecie jest, a i ja nie mam zamiaru kajać się za swą pisownie, powiem ja Ci: )

Piszę.., pisze jak mi odpowiada, więc zwracać uwagi też nie mam zamiaru na różnego typu uwagi: )

Racja! raacja!- jesli chodzi o dorady, owszem, przyznam Ci już tą rację! choć jakbyś nie zauważył, to i we wczesniejszym temacie była już mowa:)

a skutkiem było to, iż zarejestrowałem ja na raz dwa, nie zwracając szczególnego spojrzenia na obieg słów w okół tej możliwości, dlatego też tak a nie inaczej. Dziękuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"tyś" oznacza "ty" a nie tyśiące

 

O Polsko moja! tyś pierwsza światu

Otwarła duchem tajemnic wrota,

......

Juliusz Słowacki

 

Uwielbiam takie komentarze :) Normalnie jakbym czytał temat "na rozluźnienie".

 

P.S.

Swoją drogą "na rozluźnienie" kojarzy mi się od jakiegoś czasu ze środkami przeczyszczającymi, które lekarka przypisała mojej córce...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nazwy użytkownika nie można zmienić...

 

Można, przykład sylyx--->korneliusz.com. Wszystko zależy od adminów.

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piszę.., pisze jak mi odpowiada, więc zwracać uwagi też nie mam zamiaru na różnego typu uwagi: )

(...)

(...)

w okół

 

:)

 

Już kiedyś pisałem, że domeny to także "zabawa" z językiem. Wyszukiwanie jego niuansów, wieloznaczności, budowanie skojarzeń, tropienie homonimów. Język polski z jego deklinacją, zasobem słów jest podatny na takie poszukiwania. Myślę, że większość z nas czuje satysfakcję, gdy odkryje domenę - oczywiście wolną lub tanią :) , która jest nie tylko komercyjna, ale również ciekawa językowo.

 

Miło czytać jak kolega seomi, chociaż polski nie jest jego ojczystym językiem, stara się zrozumieć jego niuanse.

Tymczasem pojawia się ktoś z takim podejściem jak doświadczony. Smutne. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
:P

 

Już kiedyś pisałem, że domeny to także "zabawa" z językiem. Wyszukiwanie jego niuansów, wieloznaczności, budowanie skojarzeń, tropienie homonimów. Język polski z jego deklinacją, zasobem słów jest podatny na takie poszukiwania. Myślę, że większość z nas czuje satysfakcję, gdy odkryje domenę - oczywiście wolną lub tanią :) , która jest nie tylko komercyjna, ale również ciekawa językowo.

 

Miło czytać jak kolega seomi, chociaż polski nie jest jego ojczystym językiem, stara się zrozumieć jego niuanse.

Tymczasem pojawia się ktoś z takim podejściem jak doświadczony. Smutne. :P

Oj tam smutne, odrazu tragiczne :) i przyznam racje Ci, jak najbardziej, bardziej, choć i nie: )

zabawa słowami, na której można zarobić, hmm byle tylko zarobić, wtenczas można się bawiiić, i bawić..

wspaniałe to jest, iż na słowach można się dorobić, na zwykłym, choć w przypadku domen, magicznym słowem hmm, podniecające..

tyle tylko że za proste.. i trzeba poniekąd czekać latami na oferte, hmm gdyby tak przewidywać każdy ruch społeczeństwa, wiedzieć dokładnie co i kiedy znajdzie zastosowanie, choleriiia, majątek: )

Edited by doswiadczony

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można, przykład sylyx--->korneliusz.com. Wszystko zależy od adminów.

 

ale to chyba inna liga domainerow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz to nalezy sie cieszyc, ze w ogole udalo sie zarejestrowac na forum, bo podobno sa straszne opoznienia, badz odrzucenia ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S.

Swoją drogą "na rozluźnienie" kojarzy mi się od jakiegoś czasu ze środkami przeczyszczającymi, które lekarka przypisała mojej córce...

 

A to czemu? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×