Jump to content
pb

premium.pl - nowa jakość domainingu

Recommended Posts

To juz 3 twój serwis PB, PPD będzie drugim po Złapane.pl który zamykasz. Nie żal czasu i pieniędzy włożonych w poprzednie? Mimo wszystko zanim PPD "zaskoczyło" to minęło trochę czasu... Nie myślałeś o o jego sprzedaży? Szkoda to po prostu zamknąć ot tak. Co z Albertem? widzę, że nowy serwis graficznie do niego nawiązuje. Część ikon jest bardzo podobna. (edit)

Co do Premium.pl to na pewno duży skok jakościowy. Powodzenia!

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pb jak nikt inny, zapełnił sieć swoimi projektami domenowymi od złapane przez ppd i alberta na premium.pl póki co kończąc ;-) Życzę Ci pb, żebyś już tak na stałe wyrobił sobie solidną markę bez migracji na kolejną wyspę domen ;-)

 

edit: przemowild był ciut szybszy :-)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
To juz 3 twój serwis PB, PPD będzie drugim po Złapane.pl który zamykasz. Nie żal czasu i pieniędzy włożonych w poprzednie? Mimo wszystko zanim PPD "zaskoczyło" to minęło trochę czasu... Nie myślałeś o o jego sprzedaży? Szkoda to po prostu zamknąć ot tak. Co z Albertem? widzę, że nowy serwis graficznie do niego nawiązuje. Część ikon jest bardzo podobna. (edit)

Co do Premium.pl to na pewno duży skok jakościowy. Powodzenia!

 

Na tym polega ewolucja. premium.pl wykorzystuje to co najlepsze z PPD.pl, więc PPD będzie żyć w nim. Żadna włożona weń kasa się nie zmarnowała. ;-) Albert zostanie przekształcony - szczegóły w odpowiednim czasie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Udało się już komuś przenieść domenę np. z aftermarket ?

 

Transferując domeny ze zmianą abonenta (nawet jeśli zmiana dotyczy np. tylko maila czy adresu) uruchamia proces e-cesji, w którym trzeba kliknąć 3 potwierdzenia mailowe (mail z nask, mail z premium.pl do starego abonenta, mail z premium.pl do nowego abonenta). Taka jest cena pełnej zgodności z prawem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno ppd ma przewage nad Dropped i Az ze ma sensowne i darmowe portfolio (domen oferowanych przez danego uzytkownika) ktore sie najlepiej przeglada i przy szukaniu nie wchodzi w domeny calej gieldy jak w Dropped i latwo je edytowac i przystosowac do siebie (logo itp). Moze nowy pomysl dropped to poprawi - zobaczymy :).

No i ceny hurtowe tez fajne.

5% od sprzedazy domen troche straszy ale cos za cos pewnie

Edited by mag

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jest możliwość przeniesienia bez e-cesji? Jak szybko przenieść całą zawartość z konta w PPD? :)

 

Trzymam kciuki za Premium i gratulacje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za odpowiedź pb. A co z pytaniem o udziałowców w Premium.pl Sp. k. ? :)

 

Jestem właścicielem spółki (sp.k. jest spółką osobową), zaś wspólnikami są... Sukces i Determinacja. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Życzę powodzenia. Konto założylem bez problemu z kodem promocyjnym.

 

Znacznym ułatwieniem było by aby duże ikony w topie były po ich wybraniu jakoś zaznaczone. Wzięte w cienką ramkę lub pocieniowane tło.

Bo wchodząc w zakładkę po kliknięciu dużej ikony z topu, nie mam informacji gdzie jestem tylko co mam / mogę zrobić - wiedza przychodzi z czasem ale dla nowego usera będzie pomocne.

Czyli nie wiem na jakiej karcie się znajduję.

Kup

Na początku wybierz nazwę domeny, którą chcesz sprzedać, z rozwijanki poniżej i kliknij Dalej

 

Transfer do konta

W puste pole poniżej wpisz nazwę domeny, które chcesz przytransferować do konta.

 

Przechwytywanie

UWAGA Do dnia 05.02.2011 zamówienia nie będą realizowane.

Czyli - przez premium.pl ,do tego czasu zapraszamy do ppd.pl ?

 

"wstecz" - można zrobić ciemniejsze?

 

Lista zawiera domeny przechwycone po poprzednim właścicielu.

 

Że tak powiem pijarowo słabe określenie.

 

 

Ale generalnie bardzo fajnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 potwierdzenia mailowe (mail z nask, mail z premium.pl do starego abonenta, mail z premium.pl do nowego abonenta). Taka jest cena pełnej zgodności z prawem...

 

Otrzymałem i potwierdziłem 2 pierwsze. 3 potwierdzenie nie doszło .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Bardzo mi się podoba :) Myślę że po 5.02 zacznę przenosić domeny.

 

Powodzenia życzę i owocnego rozwoju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli miałeś 20 domen w ppd, możesz korzystać w premium ze specjalnego cennika dla klientów hurtowych ppd (instrukcja przy rejestracji).

Hm, tak sobie myślę, jaki jest sens całej tej migracji? NIe wystarczyło zmienić domenę, layout i tak jak inne serwisy robią, najpierw wersję beta (w domyśle ulepszoną również programistycznie) zaserwować użytkownikom? A tak nowe konta zakładać, transfer domen i w ogóle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jest możliwość przeniesienia bez e-cesji? Jak szybko przenieść całą zawartość z konta w PPD? :)

 

 

Jasne! Wystarczy zadbać o to by dane się zgadzały (zawsze jest prezentowane porównanie danych przy zlecaniu), a wystarczy potwierdzić maile z NASK i domeny wskoczą!

Share this post


Link to post
Share on other sites
@danlis: Jasne! Wystarczy zadbać o to by dane się zgadzały (zawsze jest prezentowane porównanie danych przy zlecaniu), a wystarczy potwierdzić maile z NASK i domeny wskoczą!

 

Czyli najpierw trzeba ręcznie utworzyć w premium kontakty takie, jak w ppd? Bo nie widzę opcji "przenieś dane kontaktu" podczas transferu (czyli automatyczne utworzenie kontaktu z danymi z PPD)...

 

Jeśli tak, to będzie "trochę" zabawy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, tak sobie myślę, jaki jest sens całej tej migracji? NIe wystarczyło zmienić domenę, layout i tak jak inne serwisy robią, najpierw wersję beta (w domyśle ulepszoną również programistycznie) zaserwować użytkownikom? A tak nowe konta zakładać, transfer domen i w ogóle.

 

Gdyby się tak dało, to by tak było. :)

 

@korneliusz: spokojnie, comy już niedługo! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Moje największe gratulacje!

 

Sprawa z home.pl to strzał w dziesiątkę, a domena typu premium :)

 

Od razu idę testować ;)

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli najpierw trzeba ręcznie utworzyć w premium kontakty takie, jak w ppd? Bo nie widzę opcji "przenieś dane kontaktu" podczas transferu (czyli automatyczne utworzenie kontaktu z danymi z PPD)...

 

Jeśli tak, to będzie "trochę" zabawy

 

No niestety nie ma takiej możliwości, póki co polecam w ppd widok dns i sortowanie po kontakcie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otrzymałem i potwierdziłem 2 pierwsze. 3 potwierdzenie nie doszło .

 

mam ten sam problem...opcje zostały wytransferowane z ppd.pl a w premium.pl widnieje status: "Oczekuje na potwierdzenie przez docelowego abonenta"

 

 

btw. czy jest możliwość usunięcia konta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
@korneliusz: spokojnie, comy już niedługo! :)

Chodziło mi o domeny zarejestrowane gdzie indziej.

 

Swoją drogą jak się duzi rejestratorzy skumali z łapaczami to chyba czują zagrożenie ze strony Dropped.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam ten sam problem...opcje zostały wytransferowane z ppd.pl a w premium.pl widnieje status: "Oczekuje na potwierdzenie przez docelowego abonenta"

 

 

btw. czy jest możliwość usunięcia konta?

Piękny początek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za chwilę wyślemy ponownie maile z brakującymi potwierdzeniami (+ będzie możliwość zrobienia tego samodzielnie ze strony statusu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powodzenia! Oby Premium.pl było tym serwisem, który namiesza i podniesie poprzeczkę. Dla nas to tylko lepiej.

 

A na pierwsze bolączki proponuję założyć temat:

premium.pl - uwagi i sugestie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy pomoc telefoniczna bedzie wspierac rowniez osoby ktore chca kupic konkretna domene - i nie wiedza co klikac itp?

Opłata za wpłatę on-line 3% wpłacanej kwoty - to nadal bedzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×