Jump to content
pb

premium.pl - nowa jakość domainingu

Recommended Posts

Czy jest w planach aby "Ocena użytkownika", która była wypracowana w ppd.pl była przeniesiona do nowego serwisu?

Fajnie by było, żeby użytkownicy, którzy zbierali punkty w ppd.pl nie musieli od początku pracować na swoj rating:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałeś 20+ w ppd - masz *specjalne* ceny w premium.pl (takie jak w ppd).

 

Jednak tylko do 2012r :)(wypowiedź na stronie 6)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde jaka to nowa jakość. Wczoraj zapłaciłem za przedłużenie kartą kredytową a do tej pory jest, ze nieopłacone ( mimo statusu z polcardu, że transakcja OK).

Zero kontaktu zwrotnego na maile!!!

Zróbcie numer dla telefonów komórkowych porawcie obsługę i dopiero piszcie, że to "nowa jakość" bo na razie to jesteście kilometr za konkurencją!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurde jaka to nowa jakość. Wczoraj zapłaciłem za przedłużenie kartą kredytową a do tej pory jest, ze nieopłacone ( mimo statusu z polcardu, że transakcja OK).

Zero kontaktu zwrotnego na maile!!!

Zróbcie numer dla telefonów komórkowych porawcie obsługę i dopiero piszcie, że to "nowa jakość" bo na razie to jesteście kilometr za konkurencją!!

 

Wystąpił błąd techniczny przy przyjęciu wpłaty do systemu, sprawa jest w trakcie analizy stąd brak szybkiej odpowiedzi, za co przepraszam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurde jaka to nowa jakość. Wczoraj zapłaciłem za przedłużenie kartą kredytową a do tej pory jest, ze nieopłacone ( mimo statusu z polcardu, że transakcja OK).

Zero kontaktu zwrotnego na maile!!!

Zróbcie numer dla telefonów komórkowych porawcie obsługę i dopiero piszcie, że to "nowa jakość" bo na razie to jesteście kilometr za konkurencją!!

 

Problem nie będzie się już powtarzał, system źle odebrał status.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytając wypowiedzi w tym wątku, od optymistycznych do skrajnie negatywnych tak sobie myślę, że błędem nie było samo wystartowanie serwisu wcześniej z widoczną "betą", ale poinformowanie o tym fakcie całą społeczność forum - wiadomo są tu różni ludzie, niektórzy nawet nie zadali sobie trudu rejestracji a krytykują; niektórzy zarejestrowali się i mają o coś słuszne pretensje lecz zapominają o wersji "beta" tego serwisu.

Moim zdaniem o wiele lepiej by to wszystko wyglądało gdyby na przykład do zamkniętej wersji "beta" zaprosić wiernych, hurtowych użytkowników ppd.pl, którzy znają tamten panel, wiedzą czego mogą się spodziewać no i wydaje mi się że byłaby to już w miarę reprezentatywna grupa do wyłapania wielu błędów.. Tacy użytkownicy byliby bardziej wyrozumiali na niedociągnięcia i chętnie o nich informowali poprzez tickety bez zbędnego ogłaszania tego całemu forum i światu. No a jeszcze jakby przy okazji dostali jakieś gratisy czy rabaty za testowanie to byłoby prawie idealnie... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy aukcji Last Minute jest informacja - "Jest to aukcja domeny Last Minute. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć cenę przedłużenia domeny w wysokości 61,50 PLN."

Czyli licytuję domenę wraz z przedłużeniem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy aukcji Last Minute jest informacja - "Jest to aukcja domeny Last Minute. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć cenę przedłużenia domeny w wysokości 61,50 PLN."

Czyli licytuję domenę wraz z przedłużeniem?

 

Należy dodać. Czyli tak jak było w PPD.pl - kwota z licytacji + przedłużenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od rana wyświetla mi się błąd:

 

ERROR

The requested URL could not be retrieved

 

The following error was encountered while trying to retrieve the URL: http://premium.pl/

 

Zero Sized Reply

 

Squid did not receive any data for this request.

 

Your cache administrator is webmaster.

W jaki sposób mam odzyskać dostęp do serwisu? Napisałbym ticketa, ale nie mam dostępu do serwisu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy pieniążki z konta PPD mozna jakos przeniesc do premium ?

 

 

Była gdzieś wcześniej odpowiedź, że nie. Podane też były możliwe rozwiązania: a) wydać, :) wypłacić, płacąc prowizję

Share this post


Link to post
Share on other sites
Była gdzieś wcześniej odpowiedź, że nie. Podane też były możliwe rozwiązania: a) wydać, :) wypłacić, płacąc prowizję

 

Taa, całe zatrważające 0%, :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Była gdzieś wcześniej odpowiedź, że nie. Podane też były możliwe rozwiązania: a) wydać, :) wypłacić, płacąc prowizję

Tak sobie czytam komentarze i dochodzę do wniosku, że choć firma chciała dobrze, to wyszło jak zawsze. Może i serwis od strony technicznej jest nawet lepszy od PPD, ale totalną klapą jest otoczka marketingowo-obsługowa:

- trzeba zarejestrować się na nowo

- przepadają punkty (ranking)

- domeny własnoręcznie trzeba przenosić

- brak mozliwości przeniesienia pieniędzy (a raczej automatycznego przełożenia między kontami)

- brak zachęty (wszyscy jesteśmy pazerni na kasę, mówiąc wprost ) do pozostania z nową hybrydą :) (wykorzystał to Michał z Dropped)

 

No nic, pewnie za jakiś czas skorzystam, jak wcześniej w PPD raczej sporadycznie, a tymczasem przetransferowałem domeny z ppd do Dropped.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak. Mówiąc w uproszczeniu - wszyscy mają domyślnie aktywowane "fakturowanie".

 

Czy w Panelu Premium.pl istnieje możliwość wyłączenia domyślnego "fakturowania" Premium ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga! Jak wystawiacie cos na gielde w Premium to uwazajcie zeby nie wyzerowaly sie Wam ceny przypisane do domen!!

 

Jak mi sie wyzerowaly ustawienia...na szczescie tylko dla kilkunastu domen:

-zakladka https://premium.pl/domain.html

-zaznaczam 3 pierwsze domeny z listy (sa na gieldzie i maja ustawione ceny, zielona lampka)

wybierem z listy na dole "wystaw na gielde" (aby sprawdzic jakie sa ustawione ceny)

 

pojawia sie okienko z tymi 3 domenami i cenami zero

 

 

wiec naciskam na dole na przycisk "wstecz"

 

i wracam do glownej listy , ale te domeny ktore mialy wczesniej zieloną lampkę (wystawione na gielde) zmieniaja kolor na szarą (czyli niewystawione na gielde).

Edited by ryskadow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mail drugi do potwierdzenia przez nowego abonenta znowu nie dochodzi.Ponowne wysłanie maila nic nie daje :/

 

 

Edit: Doszedł drugi :) Jest i 3 .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytając wypowiedzi w tym wątku, od optymistycznych do skrajnie negatywnych tak sobie myślę, że błędem nie było samo wystartowanie serwisu wcześniej z widoczną "betą", ale poinformowanie o tym fakcie całą społeczność forum - wiadomo są tu różni ludzie, niektórzy nawet nie zadali sobie trudu rejestracji a krytykują; niektórzy zarejestrowali się i mają o coś słuszne pretensje lecz zapominają o wersji "beta" tego serwisu.

Moim zdaniem o wiele lepiej by to wszystko wyglądało gdyby na przykład do zamkniętej wersji "beta" zaprosić wiernych, hurtowych użytkowników ppd.pl, którzy znają tamten panel, wiedzą czego mogą się spodziewać no i wydaje mi się że byłaby to już w miarę reprezentatywna grupa do wyłapania wielu błędów.. Tacy użytkownicy byliby bardziej wyrozumiali na niedociągnięcia i chętnie o nich informowali poprzez tickety bez zbędnego ogłaszania tego całemu forum i światu. No a jeszcze jakby przy okazji dostali jakieś gratisy czy rabaty za testowanie to byłoby prawie idealnie... :)

 

Mogli pójść do bro, który wypuścił 'testuj.pl' żeby ich przetestował, hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

ojć widzę że narzekacie bardziej niż płeć ponoć piękna przecież "PRE" ma napisane że jest "beta" ja tam sobie poczekam z miesiąc i się wtedy wyniosę na PRE, (no chyba że będą czynniki wyraźnie wskazujące na to że nie warto) uważam że powiązanie z home to strzał w sam środek tarczy bo szerokie grono klientów końcowych którzy tam korzystają od dawien dawna z usług i nie mają nawet pojęcia że jest rynek wtórny.

 

 

To tylko moje skromne zdanie mogę się mylić jestem młodziutka stażem w waszym gronie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez sensu :) najważniejszą cechą ppd.pl było to że miał odnowienia 40 zł netto a teraz 45 zł netto i rejestracja 12 zł :/

 

Niech ppd.pl zostanie !:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bez sensu :) najważniejszą cechą ppd.pl było to że miał odnowienia 40 zł netto a teraz 45 zł netto i rejestracja 12 zł :/

 

Niech ppd.pl zostanie !:)

 

Przecież każdy kto miał 20+ domen w PPD.pl może mieć nadal ten sam cennik.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurde jaka to nowa jakość. Wczoraj zapłaciłem za przedłużenie kartą kredytową a do tej pory jest, ze nieopłacone ( mimo statusu z polcardu, że transakcja OK).

Zero kontaktu zwrotnego na maile!!!

Zróbcie numer dla telefonów komórkowych porawcie obsługę i dopiero piszcie, że to "nowa jakość" bo na razie to jesteście kilometr za konkurencją!!

 

Mialem to samo z platnosci.pl Wczoraj ok 22ej transakcja, a wplata byla zaksiegowana dopiero dzisiaj ok 13ej...

 

Ale wybaczam, bo to beta i sie nie czepiam :) Mimo wszystko jestem zadowolony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mialem to samo z platnosci.pl Wczoraj ok 22ej transakcja, a wplata byla zaksiegowana dopiero dzisiaj ok 13ej...

 

Ale wybaczam, bo to beta i sie nie czepiam :) Mimo wszystko jestem zadowolony.

 

Płatności kartą powinny już być ekspresowe (nie do 24h jak było w PPD.pl), więc jeśli jakaś się będzie opóźniać to proszę od razu o info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...brakuje według mnie opcji rozpocznij aukcję - po otrzymaniu oferty dla domeny będącej na giełdzie.

Aktualnie mamy do dyspozycji:

 

1) AKCEPTUJ

2) ODRZUĆ

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy Premium.pl zaproponuje jakąś kontrofertę dla propozycji Dropped.pl (5zł za transfer do nich z PPD + 5zł za przedłużenie)??? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×