Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Pisałem już o tym w poprzednim poście, ale bez odpowiedzi. Po wyłączeniu sklepu linki do domen z portfolio użytkownika prowadzą do sklepu, zamiast do starej, tradycyjnej oferty. Przykład na marketdomen*pl.

 

Gdyby Twój post brzmiał "pisałem o tym do BOK, ale bez odpowiedzi", to pretensja byłaby uzasadniona, a tak to nie wiem czemu się dziwisz. Np. ja forum często (w większości) czytam z komórki i potem do tych postów już nie wracam, a czytając na komórce nie mam zwyczaju robienia notatek z tego co czytam, więc połowy rzeczy po paru godzinach nie pamiętam. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby Twój post brzmiał "pisałem o tym do BOK, ale bez odpowiedzi", to pretensja byłaby uzasadniona, a tak to nie wiem czemu się dziwisz. Np. ja forum często (w większości) czytam z komórki i potem do tych postów już nie wracam, a czytając na komórce nie mam zwyczaju robienia notatek z tego co czytam, więc połowy rzeczy po paru godzinach nie pamiętam. -_-

Ja nie mam żadnych pretensji. Nie chce mi się pisać do BOK. Ja tylko zgłaszam pomocne sugestie. Wasz w tym interes, żeby je czytać :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie nie zgłosiłeś do DOK. Normalnie staramy się realizować priorytetowo również błędy zgłaszane na forum, natomiast w chwili obecnej obsługujemy je wg. kolejności zgłoszeń z powodu dużej ilości prac. Wpisałem do notesu, ale bez zgłoszenia do DOK będzie w następnym tygodniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, ostatnio zleciłem wypłatę ok 9, a koło 13 była kasa już na koncie. Duży plus za to.

 

To właśnie cechuje Premium.pl - pełen profesjonalizm (i możecie mnie nazywać "lizusem" :) ), ale rzadko się zdarza, aby jakiś podmiot wykazywał taką dbałość o klienta... i piszę to z własnego doświadczenia... wtedy kiedy miałem w Premium.pl 60 domen i teraz kiedy mam 600 domen... nie wspominając już o błyskawicznej reakcji INTERSONA lub PB na pytanie/problemy tutaj na forum Di.pl... chociaż wszyscy, którzy mnie znają to wiedzą, że mogę płacić, ale za dobrą jakość - jak właśnie na Premium.pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już tak nie słodźcie, bo się rozleniwimy. :P

 

A serio - miło czytać takie posty i wiedzieć, że ciężka praca wkładana w projekt przez wiele osób przekłada się na zadowolenie Użytkowników, bo to jest dla nas najważniejsze. Przy biznesie gdzie kontakt usługodawca<>klient jest tylko wirtualny, nie jest to takie proste do sprawdzenia.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już tak nie słodźcie, bo się rozleniwimy. :P

 

A serio - miło czytać takie posty i wiedzieć, że ciężka praca wkładana w projekt przez wiele osób przekłada się na zadowolenie Użytkowników, bo to jest dla nas najważniejsze. Przy biznesie gdzie kontakt usługodawca<>klient jest tylko wirtualny, nie jest to takie proste do sprawdzenia.

 

Imienniku... nie trzeba nic słodzić... :) piszę swoje odczucia, za które nikt mi nie płaci... a jak mam jakieś uwagi to tak samo opisuję... co można sprawdzić w innych moich postach tutaj na forum. Tak tylko trzymać... a w perspektywie 3-5 lat Wasz udział w rynku według mnie znacznie się zwiększy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w Premium pojawiło się nowe rozszerzenie możliwe do rejestracji .us, chyba, że wcześniej nie zauważyłem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w Premium pojawiło się nowe rozszerzenie możliwe do rejestracji .us, chyba, że wcześniej nie zauważyłem ;)

 

Jest od lipca 2011 ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest od lipca 2011 ;-)

 

to całkiem nie dawno :P

a tak na poważnie to od wczoraj mi pokazuje dostępność domen .us

Share this post


Link to post
Share on other sites

co się dzieje jak się nie zdążyło wgrać faktury na czas? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysyłasz szybko mailem zanim odwiedzi Cię kontrola skarbowa. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to możliwe to prosiłbym o dorobienie dodatkowej funkcji w sortowaniu domen do przechwycenia:

Myślnik w nazwie - Dowolnie/Tylko z myślnikiem/Tylko bez myślnika

Coś na kształt cyfr ;)

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mała uwaga do sklepu: sypie się w Firefox. Wchodzę na jakąś ofertę, a tam typy transakcji w rozsypce (a np. chrome wyświetla wszystko prawidłowo). Tylko ja tak mam, czy jest z tym jakiś problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie na FF 19 jest ok, nie mieliśmy też podobnych zgłoszeń. Jeśli możesz, to podeślij screeny i dokładne info o przeglądarce/systemie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie na FF 19 jest ok, nie mieliśmy też podobnych zgłoszeń. Jeśli możesz, to podeślij screeny i dokładne info o przeglądarce/systemie.

Od czasu do czasu używam (przenośnej) starszej wersji (3.6.28) Firefox portable - pewnie stąd problem. W tym momencie system Windows 7. Teksty pod typami transakcji oddzielają się od ikonek i układają się w kolumnie po lewej stronie, a ikonki osobno w pionie na środku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to możliwe to prosiłbym o dorobienie dodatkowej funkcji w sortowaniu domen do przechwycenia:

Myślnik w nazwie - Dowolnie/Tylko z myślnikiem/Tylko bez myślnika

Coś na kształt cyfr ;)

 

Pozdrawiam!

Ponawiam zapytanie?

 

Przy okazji zgłaszam, że nie działa zapamiętywanie logowania. Praktywcznie co wejście na Premium.pl (co kilka h) muszę się ponownie logować, mimo tego, że przy ostatnim zaznaczałem kwadracik "pamiętaj przez 14 dni" :/

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugestię zgłoś przez narzędzie sugestii. Co do logowania - poprawka jest gotowa, zostanie dziś lub jutro przeniesiona na serwer produkcyjny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym prosić o odpowiedź na ticket z piątku :P - po url wnioskuje że ma nr. 31161 :)

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj jakiś Ty niedoczekalski. :P Wgrywam właśnie regulamin. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy skorzystałem z wyszukiwarki domen po prawej stronie to nie da się dalej stronicować - ciągle jest pierwsza strona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście. Zaraz będzie naprawione.

 

Edycja: poprawione.

Edited by Interson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×