Jump to content
Dropped.pl

Program resellerski - zapraszamy!

Recommended Posts

Ten "normalny element" dotyczy tylko płatników VAT !!!

Czemu nieVatowców traktujecie niepoważnie ?

 

pewnie to wynika z problemow z fakturowaniem....zauwaz , ze fakturowanie w Premium mogą włączyć też tylko płatnicy VAT.

 

Ktoś kto zna sie na ksiegowosci pewnie to Ci dobrze wytlumaczy.

 

Gdy wystartowal reseler AM , to juz kilka razy podawalem klientowi linki do obu serwisow:

AM z cena brutto 1000zl

i do resellera cena 1000zl netto i wybierali ta drugą opcje placąc w ostatecznosci 1230zl (kwoty byly inne w kazdym przypadku, ale podaje prosty przyklad)

 

Klienci woleli polska fakture vat, niz cypryjska AM.

Edited by ryskadow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Załóżmy, że chcę przekierować swoje domeny utrzymywane w AM na swój serwis reselerski tak aby po wpisaniu domeny w przeglądarkę odwiedzający trafiał bezpośrednio na stronę domeny.

 

Czy muszę przekierowywać każdą domenę osobno wg wzoru: http:/serwisreselerski.pl/kup/mojadomena.pl

 

Gdzieś tu był już ten temat poruszony ale odpowiedź była "nie wprost" lub nie było jej wcale.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Załóżmy, że chcę przekierować swoje domeny utrzymywane w AM na swój serwis reselerski tak aby po wpisaniu domeny w przeglądarkę odwiedzający trafiał bezpośrednio na stronę domeny.

 

Czy muszę przekierowywać każdą domenę osobno wg wzoru: http:/serwisreselerski.pl/kup/mojadomena.pl

 

Gdzieś tu był już ten temat poruszony ale odpowiedź była "nie wprost" lub nie było jej wcale.

 

Możesz wyświetlić: "Moja lista domen"

 

zaznaczyć wszystkie

 

i na dole z listy wybrać: "Dla zaznaczonych domen: ustaw przekierowanie"

 

Działa dobrze :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz wyświetlić: "Moja lista domen"

 

zaznaczyć wszystkie

 

i na dole z listy wybrać: "Dla zaznaczonych domen: ustaw przekierowanie"

 

Działa dobrze :lol:

Tylko, że w ten sposób przekieruję je tylko na stronę główną.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie można edytować szablonów. Generalnie nie ma żadnego szablonu do wyboru. Prośba o sprawdzenie przyczyny.

 

Mam również tem problem.

Ale to jeszcze nic, bo po wpisaniu adresu resellera pojawia się strona dropped!

W moim przypadku to pikuś ba mam mały ruch ale w przypadku serwisów z dużym ruchem reseller traci wiarygodność w oczach swoich klientów.

 

 

Pozdrawiam

Dariusz Chojnacki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam również tem problem.

Ale to jeszcze nic, bo po wpisaniu adresu resellera pojawia się strona dropped!

W moim przypadku to pikuś ba mam mały ruch ale w przypadku serwisów z dużym ruchem reseller traci wiarygodność w oczach swoich klientów.

 

 

Pozdrawiam

Dariusz Chojnacki

 

 

Jakiś czas temu puściłem ticket w tej sprawie. Mam nadzieję, że w przyszłości takich akcji nie będzie :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam również tem problem.

Ale to jeszcze nic, bo po wpisaniu adresu resellera pojawia się strona dropped!

W moim przypadku to pikuś ba mam mały ruch ale w przypadku serwisów z dużym ruchem reseller traci wiarygodność w oczach swoich klientów.

 

 

Pozdrawiam

Dariusz Chojnacki

Domena wirtualnyserwer.pl nie jest ustawiona jako serwis resellerski. Czy widzisz ją u siebie na liście swoich serwisów resellerskich?

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jeszcze jedno - czy osoba fizyczna może dołączyć i sprzedawać bez żadnego obowiązku rozliczania się później z tego? Załatwiacie formalności? Czym pojedynczy webmaster, bez działalności gospodarczej musi się zająć i o co musi się sam martwić?

Planujemy taką możliwość - faktury wystawiałaby wtedy współpracująca z nami spółka polska, a rozliczenia następowałyby wtedy np. na zasadzie umowy-zlecenia. Pracuję w tej chwili nad szczegółami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie można edytować szablonów. Generalnie nie ma żadnego szablonu do wyboru. Prośba o sprawdzenie przyczyny.

Czy możesz wskazać dla jakiej domeny? Sprawdziłem kilka przykładowych i lista szablonów wyświetla się poprawnie (oczywiście sprawdzałem już na wersji produkcyjnej, nie na beta).

Share this post


Link to post
Share on other sites
jestem caly czas zainteresowany dolaczeniem do programu, tylko, kiedy bedize mozna wlasny design uzyc?

 

oraz jak wygladaja odpowiedzi supportu, piszecie w moim imieniu? tzn podpisuje sie np. nazwamojejfirmy.pl

Będzie można za około miesiąc.

 

Podpisujemy się jako "Zespół wsparcia klienta", ewentualnie podając nazwę serwisu w którym jest zarejestrowany klient.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy opcje dodania domeny do programu reseller, a jak można usunąć domenę z tego programu?

 

Drugie pytanie dotyczy pluginu do WHMCS, Dropped.pl napisał, że jego udostępnienie nastąpi "Po produkcyjnym wdrożeniu resellera"...związku z tym, że miało to już miejsce chciałbym uzyskać więcej szczegółów m.in. jaka będzie funkcjonalność tego pluginu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy możesz wskazać dla jakiej domeny? Sprawdziłem kilka przykładowych i lista szablonów wyświetla się poprawnie (oczywiście sprawdzałem już na wersji produkcyjnej, nie na beta).

 

W dalszym ciągu nie mogę edytować szablonu pomimo tego, że otrzymałem odpowiedź na ticket, że już poprawione. Prośba o interwencję w tej sprawie. Przykład: multidomeny*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wszystkie domeny są widoczne pod linkiem: 'http://www.reseller.pl/kup/domena.pl' pomimo cen KT i przekierowań.

Część domen "ląduje" pod link: 'http://www.reseller.pl/gielda/' a wyszukiwarka resellerska ich nie znajduje.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wszystkie domeny są widoczne pod linkiem: 'http://www.reseller.pl/kup/domena.pl' pomimo cen KT i przekierowań.

Część domen "ląduje" pod link: 'http://www.reseller.pl/gielda/' a wyszukiwarka ich nie znajduje.

 

Mam domeny które pomimo ustawienia przekierowania "http://www.akademiadomen.pl/kup/{name}", ceny kup teraz, nadal po ich wpisaniu pokazują standardową ofertę na aftermarket.pl

 

Czy, i kiedy możemy się spodziewać wprowadzenia przycisku negocjuj choćby przy przekierowanych domenach na nasze serwisy?

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wszystkie domeny są widoczne pod linkiem: 'http://www.reseller.pl/kup/domena.pl' pomimo cen KT i przekierowań.

Część domen "ląduje" pod link: 'http://www.reseller.pl/gielda/' a wyszukiwarka resellerska ich nie znajduje.

Częściowo zdiagnozowałem problem. Dotyczy on:

- domen zewnętrznych z KT

- domen, które zostały wycenione (ustalenie ceny KT) po wprowadzeniu wersji produkcyjnej "beta" do panelu AM.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena wirtualnyserwer.pl nie jest ustawiona jako serwis resellerski. Czy widzisz ją u siebie na liście swoich serwisów resellerskich?

 

Tak, jest w zakładce "Your sites"

 

 

Pozdrawiam

Dariusz Chojnacki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Częściowo zdiagnozowałem problem. Dotyczy on:

- domen zewnętrznych z KT

- domen, które zostały wycenione (ustalenie ceny KT) po wprowadzeniu wersji produkcyjnej "beta" do panelu AM.

Domeny zewnętrzne nigdy nie będą widoczne w sprzedaży w serwisach resellerskich, ze względu na to iż nie możemy dla nich stuprocentowo zagwarantować bezpieczeństwa transakcji.

 

Domeny z KT ustalonym od piątku powinny być widoczne - zarejestrowałem właśnie nową domenę i sprawdziłem. Czy możesz podać przykłady niewidocznych domen? Czy domeny mają zaznaczony "ptaszek" w kolumnie "Reseller"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny zewnętrzne nigdy nie będą widoczne w sprzedaży w serwisach resellerskich, ze względu na to iż nie możemy dla nich stuprocentowo zagwarantować bezpieczeństwa transakcji.

 

Domeny z KT ustalonym od piątku powinny być widoczne - zarejestrowałem właśnie nową domenę i sprawdziłem. Czy możesz podać przykłady niewidocznych domen? Czy domeny mają zaznaczony "ptaszek" w kolumnie "Reseller"?

Co do domen zewnętrznych - rozumiem, zapomniałem o tej przyczynie.

Jeśli chodzi o pozostałe domeny - wysyłam na PW.

Domeny, które przesyłam nie mają "ptaszka" :), pozostałe domeny (prawidłowe) również nie mają "ptaszka" ale je widać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo bym prosił o informację dlaczego domena:

 

catering-poland.pl - przekierowuje na mój serwis resellera

 

a, domena cateringpoland.pl - nie chce za żadne skarby przekierować na mój serwis resellerski.

 

Kilkukrotnie próbowałem ustawić przekierowanie, i od dwóch tygodni cateringpoland.pl - wytrwale przekierowuje na aftermarket.

 

Czy po zakończeniu prac nad betą powinienem przejrzeć wszystkie domeny czy dobrze przekierowują? :)

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo bym prosił o informację dlaczego domena:

 

catering-poland.pl - przekierowuje na mój serwis resellera

 

a, domena cateringpoland.pl - nie chce za żadne skarby przekierować na mój serwis resellerski.

 

Kilkukrotnie próbowałem ustawić przekierowanie, i od dwóch tygodni cateringpoland.pl - wytrwale przekierowuje na aftermarket.

 

Czy po zakończeniu prac nad betą powinienem przejrzeć wszystkie domeny czy dobrze przekierowują? :)

 

Pozdrawiam,

 

Ale przecież dobrze przekierowuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do domen zewnętrznych - rozumiem, zapomniałem o tej przyczynie.

Jeśli chodzi o pozostałe domeny - wysyłam na PW.

Domeny, które przesyłam nie mają "ptaszka" :), pozostałe domeny (prawidłowe) również nie mają "ptaszka" ale je widać.

Przepraszam - wszystkie moje domeny mają "ptaszka" - z początku myślałem, że chodzi o cenę dla resellera.

 

Co do domen zewnętrznych - wcześniej było je jednak widać u resellera ale rozumiem, że teraz ich prawidłowo nie powinno być widać.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale przecież dobrze przekierowuje :)

 

A! No to rozumiem! Czyli wszystko jasne ;) Dzięki za info!

 

Edit: www.cateringpoland.pl - przekierowuje dobrze :P, a cateringpoland.pl (bez www) i tak robi swoje :P (przynajmniej u mnie)

Edited by yogomir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości sprawdziłem kilka serwisów resellerskich...

 

Drażni mnie fakt, iż niektóre podają się za domeny.pl czy też dropped.pl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×