Jump to content
Sign in to follow this  
Bazyli

PL24.pl

Recommended Posts

daj kontrofertę 30k i w razie czego nie schodź poniżej 25k

 

EDIT: Szczerze mówiąc uważam, że ta domena na pewno nie będzie warta 10k, jeżeli nie powstanie program PL24. Ale jeżeli powstanie to możesz żałować, że sprzedałeś tak tanio

Edited by entersite

Share this post


Link to post
Share on other sites

30k-40k to jest średnia miesięczna stawka prowadzących programy w tv, więc jeśli to oni pytają to zastanów się czy ich nie stać dać tyle na wizytówkę nowego programu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym Im śc|emnił wstępne prz yjęcie zgody i poc zekał pół rok u jak się sy tuacja roz wi nie...

Można też podpytać jakichś tvp-pracoholików ze społeczności G0lde|\|li|\|e peel, co się w firmie dzieje 9jak najszybciej, jeśli w ogóle)

Jeżeli rzeczywiście kanał ma powstać pod Tym adresem - konkurent TVN 48, no to może być ciekawie..

Na pewno miałby wzięcie wśród turystów zagranicznych.

Pi eL 24 (pomyślą, że to pierwszy 24 jaki powstał w Polsce, przecież to oczywiste..), a o TieVaueN mogą nawet nie usłyszeć :P

 

10 000 ?

za PL24 1 i 4 zera - oferta dla frajera :P

 

Wg mnie domena warta o wiele więcej (jeśli oczywiście wspomniany kanał ma powstać) i zasada ograniczonego zaufania, bo każdy może anonimowo spytać, frajerować i zwodzić..

 

Targując się z telewizją publiczną to Ty miej siebie w wysokim poważaniu !

Nie ma co się obawiać, bo t\/P i tak nie umie pieniędzy wydawać. Skąpią na Sport, opłacają klaunów (T. Lis), realizują nieskończone ilości durnych i podobnych do siebie seriali. Idiotyczna ramówka.

 

Myślę, że nie ma sensu zawalać Tematu konkretnymi ofertami, bo najlepiej będzie jak właściciel będzie sobie prywatnie prowadził negocjacje. 2 strony będą się wzajemnie - poważnie traktować.

 

Argumentem ceny ma być globalny znak Polski - PL, rozpoznawalny przez każdego obcego. Jak wspomniałem, obcy, któremu się włączy przed oczami PL24.. "oo0! zobacz.. PieL24, to ich 24hours television" Nice !

a TV N? What does it ? ..some commercial shit

_________________________________________________

ad. rozpoznawalności PL24.

99% telewidzów szukających kanału FTA na sacie o Polsce, będzie zaczynało od.. TV oraz od P !

Ja uważam, że TVN24 żaden Obcy nie sprawdzi. N się kojarzy z Nigerią, Nową Zelandią, Norwegią, Holandia, Nepalem :P

 

Wracając do prawdziwości doniesień ad. kanału Tematu

http://who.is/whois/tvpl24.pl/

mi coś tutaj trochę pachnie :P

Edited by expect

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przypadku tej domeny pieniadze sa sprawa drugorzedna. Generalnie chodzi o wzrost wartosci tej domeny po starcie tego kanalu. Bo byc moze bardziej oplacalne na dluzsza mete bedzie uruchomienie wlasnego serwisu. Zatem trzymac czy sprzedawac ?

 

Co tak ostatnio wszyscy uparli sie na stawianie serwisów :P

Stawiałeś kiedyś jakiś serwis?

Wiesz z jaką ilością pracy i nakładów się to wiąże?

Sama domena nawet z dużym ruchem daje Ci niewiele.

Klient wchodzi -> patrzy... nie to czego szukał -> wychodzi (minus ~1% co zostanie aby kliknąć w jedną stronę wiecej.)

Konwersja z takiego śmieciowego ruchu jest prawie zerowa.

 

Nie wmawiaj sobie że coś kiedyś się postawi a przede wszystkim jeżeli handlujesz domenami to nie podchodź do nich emocjonalnie.

Jest klient, cena cie zadawala - sprzedawaj.

Nie zastanawiaj się czy dasz radę wyciągnąć kolejne 2-3K bo może się okazać że znacznie trudniej jest znaleźć kolejnego kupca gotowego dać 10K

 

Ale jeżeli miałbyś zaplecze, możliwości i przede wszystkim spory budżet (mowa o setkach K nie dziesiątkach), który możesz zaryzykować, to domena na serwis typu TVN24 się nadaje.

Jeżeli jesteś w stanie stworzyć portal medialny na poziomie, nie przeraża Cię konkurencja, masz osoby które poprowadzą redakcję, wypozycjonujesz się na popularne frazy,

i ustawisz autoryzowane treści które zatrzymają odwiedzającego....to jak najbardziej ..zostaw i działaj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Klient wchodzi -> patrzy... nie to czego szukał -> wychodzi (minus ~1% co zostanie aby kliknąć w jedną stronę wiecej.)

Konwersja z takiego śmieciowego ruchu jest prawie zerowa.

 

Największa głupota jaką mi dane było przeczytać na DI :P

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Największa głupota jaką mi dane było przeczytać na DI :P

 

Zawsze reagujesz takimi "merytorycznymi" odpowiedziami jak czegoś nie rozumiesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Zawsze reagujesz takimi "merytorycznymi" odpowiedziami jak czegoś nie rozumiesz?

 

Reaguje kiedy czytam takie pierdoły jakie wypisujesz :P

 

Nawet najbardziej śmieciowy ruch da się dobrze skonwertować. Trzeba tylko wiedzieć jak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reaguje kiedy czytam takie pierdoły jakie wypisujesz :P

 

Nawet najbardziej śmieciowy ruch da się dobrze skonwertować. Trzeba tylko wiedzieć jak.

 

Wygenerowanie wartościowej treści która skłoni usera do rejestracji kosztuje cię spokojnie kilka tysięcy miesięcznie i to na poziomie średniego serwisu.

Ile dostaniesz zwrotu z banerków AS czy OB? $2....$20 dziennie? Na waciki Ci nie starczy.

 

Dla mnie jak na serwis to konwersja prawie zerowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alex, fajny chłop z Ciebie ale czasami pierdoły wypisujesz chyba tylko po to aby zaistnieć.

 

Biorąc pod uwagę Twoją odpowiedź zaleciało trochę hipokryzją....chyba że masz jakiś konkret którym chcesz zripostować moje twierdzenie?

Chętnie posłucham , może się czegoś nauczę.

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Wygenerowanie wartościowej treści która skłoni usera do rejestracji kosztuje cię spokojnie kilka tysięcy miesięcznie i to na poziomie średniego serwisu.

Ile dostaniesz zwrotu z banerków AS czy OB? $2....$20 dziennie? Na waciki Ci nie starczy.

 

Dla mnie jak na serwis to konwersja prawie zerowa.

 

No i widzisz. Dla mnie to najlepszy dowód na to że Twoja wiedza, na tema konwersji "śmieciowego" ruchu, jest bardzo niska :P

 

Jeśli Ty wykładasz kilka tysięcy miesięcznie na "wygenerowanie" wartościowej treści która skłoni odwiedzającego do rejestracji to mogę z pewnością stwierdzić że jesteś po prostu frajerem.

 

Tak samo "setki tysięcy" jako budżet... NONSENS! Pracuję w pewnej agencji interaktywnej gdzie zajmujemy się naprawdę sporymi projektami (m.in. pewnym portalem w domenie gov.pl). Opracowujemy, projektujemy, programujemy i pozycjonujemy wszystko od początku do końca i, wg mnie, Twoje "branżowe" wyliczenia + wiedza na ten temat zakrawają na dobry dowcip.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ci, którzy nie wiedzą, nie są w stanie (wg mnie) wyceniać domen.

 

Opcji "Ukryj" można używać ale z głową, nie mając userów za debili.

Jeżeli czujesz, że ktoś traktuje Cię jak debila, to pewnie dlatego, że tak się zachowujesz. :P Pewnie czujesz się Sherlockiem Holmesem, ale niestety fakty są takie, że wyśledzenie abonenta chwały Ci nie przyniosło. Żałosne zachowanie.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Pewnie czujesz się Sherlockiem Holmesem, ale niestety fakty są takie, że wyśledzenie abonenta chwały Ci nie przyniosło.

 

Po prostu uważam, że w tym wypadku, ukrywanie nazwy usera było bezsensowne i bezcelowe. Każdy kto siedzi tu dłużej niż 2 miesiące i wejdzie przez PL24.pl na ofertę sprzedaży domeny od razu połapie się kto się za nickiem ukrywa. To żadne "śledzenie" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i widzisz. Dla mnie to najlepszy dowód na to że Twoja wiedza, na tema konwersji "śmieciowego" ruchu, jest bardzo niska :P

 

Jeśli Ty wykładasz kilka tysięcy miesięcznie na "wygenerowanie" wartościowej treści która skłoni odwiedzającego do rejestracji to mogę z pewnością stwierdzić że jesteś po prostu frajerem.

 

Tak samo "setki tysięcy" jako budżet... NONSENS! Pracuję w pewnej agencji interaktywnej gdzie zajmujemy się naprawdę sporymi projektami (m.in. pewnym portalem w domenie gov.pl). Opracowujemy, projektujemy, programujemy i pozycjonujemy wszystko od początku do końca i, wg mnie, Twoje "branżowe" wyliczenia + wiedza na ten temat zakrawają na dobry dowcip.

 

Frajerem powiadasz? Ile według Ciebie "specjalisto" kosztuje wygenerowanie treści na portal informacyjny/medialny?

Co, ...będziesz podkradał teksty i zdjęcia a materiały video nakręci Twoja babcia telefonem?

Kto ci napisze reportaże? wujek Franek za dziękuję?

 

Jak chcesz robić coś na poziomie a w szczególności autoryzowane teksty to niestety to kosztuje.

Ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro jesteś specjalistą od śmieciowego ruchu i serwisów .gov.pl :P

 

I na marginesie ....nie pracuję w agencji interaktywnej...prowadzę taką, ...mało tego,

mamy w portfolio spore serwisy i jak to się mówi first hand experience, ....wiec mogę rozmawiać tylko o faktach,

na temat dowcipów możesz sobie porozmawiać z frajerem w lusterku :P

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
I na marginesie ....nie pracuję w agencji interaktywnej...prowadzę taką, ...mało tego,

mamy w portfolio spore serwisy i jak to się mówi first hand experience, ....wiec na temat dowcipów możesz sobie porozmawiać z frajerem w lusterku :P

 

Widziałem.

 

"web development and design company"? Przeglądając wasze portfolio wydaje mi się że do czegoś co się określa mianem "design company" wam jeszcze bardzo daleko. A sama strona firmowa jest do zrobienia w jeden dzień przez grafika-amatora.

 

Nie ma się co siłować widzę - Wiesz wszystko najlepiej :P

 

I uważaj żebyś czasem ze swojego ego nie spadł bo z takiej wysokości to się można zabić.

 

Frajerem powiadasz? Ile według Ciebie "specjalisto" kosztuje wygenerowanie treści na portal informacyjny/medialny?

Co, ...będziesz podkradał teksty i zdjęcia a materiały video nakręci Twoja babcia telefonem?

Kto ci napisze reportaże? wujek Franek za dziękuję?

 

Jak chcesz robić coś na poziomie a w szczególności autoryzowane teksty to niestety to kosztuje.

Ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro jesteś specjalistą od śmieciowego ruchu i serwisów .gov.pl :P

 

Strasznie lubisz skrajności prawda? Najpierw kilka tysięcy na wygenerowanie treści, a teraz, żartując, babcia i kradzież tekstów :P

 

"Generowaniem" treści zajmują się u nas ludzie którzy są zatrudnieni tylko po to, by tą treść "generować" więc nie da się tego wycenić, tak jak Ty to robisz, bo to nie ziemniaki na kilogramy :P

 

Powtórzę się niestety:

 

Nie ma się co siłować widzę - Wiesz wszystko najlepiej :P

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, wyluzujcie i nie zasmiecajcie tego posta bo o coś innego w nim chodzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Nie wiem dlaczego ktoś wybiórczo wykasował moją odpowiedź wiec wkleję jeszcze raz.

Jeżeli mod się decyduje na cenzurowanie to niech konsekwentnie usuwa wszystkie wypowiedzi OT,

w szczególności zaczynając od osób które taki OT rozpoczynają. (patrz post #30)

 

Nie ma się co siłować widzę - Wiesz wszystko najlepiej :)

 

Nie , nie wiem wszystkiego, dlatego się cały czas uczę. Spodziewałem się konkretnych argumentów, statystyk etc,

na podstawie których może mógłbym się czegoś nowego dowiedzieć i wykorzystać to w nieśmieciowym ruchu.

Niestety, w zamian czytam jakieś bzdury o agencjach interaktywnych i stronach .gov.pl, które jak domniemam miały uwiarygodnić Twoje wypowiedzi.

 

 

 

Przeglądając wasze portfolio wydaje mi się że do czegoś co się określa mianem "design company" wam jeszcze bardzo daleko.

 

Niekoniecznie nasze portfolio musi Ci się podobać. Jak będziesz miał w swoim klientów tego kalibru co my to wtedy możemy podgadać gdzie komu daleko.

 

 

koniec OT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomyłka...:)

 

Chciałam dodać, że w tym roku, najpóźniej na początku przyszłego rusza nowy kanał w TVP, na wzór TVN24 tylko bardziej rozbudowany pod nazwą PL24. Oferta na 99% jest od nich.

Jak jesteś pewien to warto zaryzykować i nie schodzić poniżej 50K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×