Jump to content

Recommended Posts

A coiny jak były niestabilne, tak dalej są niestabilne i z pewnością będą. Zawsze się bałem Bitcoin. A z kolei znajomy ostatnio kupił koparkę i chce zarobić kokosy... Cóż, nie życzę mu źle, ale myślę, że Bitcoin powoli umiera i powstające jak grzyby po deszczu giełdy tego nie zmienią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak przy okazji, mamy już trzy "polskie" kryptowaluty:

 

PCC

PLC

PLNc (wkrótce start)

 

;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla tych co nie wiedzą co zdarzyło się dzisiaj rano:

 

Szanowni Użytkownicy,
Udało nam się udaremnić atak hakerski na serwis Bitcurex, uniemożliwiając masową kradzież środków BTC naszych użytkowników. Dzięki automatycznym procedurom bezpieczeństwa, hackerzy zdążyli zdefraudować jedynie część środków przechowywanych na operacyjnym Hot Wallet Bitcurex. Większość środków obecnych na Hot Wallet, a także całość środków z Cold Wallet oraz środków pieniężnych FIAT pozostała nienaruszona.
Nasz zespół zlokalizował i usunął źródło problemu. Trwają prace nad wznowieniem działania serwisu, równolegle prowadzony jest audyt zewnętrzny: w najbliższym czasie podamy Państwu dokładną datę ponownego uruchomienia wszystkich funkcjonalności Bitcurex. Więcej informacji udzielimy Państwu w dalszych komunikatach.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności, a przede wszystkim dziękujemy całej społeczności BTC za okazane wsparcie: z tej próby wychodzimy silniejsi.

Z poważaniem,
Zespół Bitcurex

Share this post


Link to post
Share on other sites

PLNcoin wygląda najlepiej z dotychczasowych "polskich" kryptowalut. Widać, że zespół, który za tym stoi przyłożył się do projektu.

 

Ciekawostką jest pomysł rozdania 2 mln z 38,5 mln monet. Taka procedura ma pewnie pomóc w popularyzacji monety wśród większej liczby osób.

 

Poniżej link do darmowych 100 PLNcoinów (z reflinkiem):

 

Będę wdzięczny za klikanie w niego i odebranie 100 PLNcoinów. I już nie chodzi w tym o te 30 PLNcoinów, które dostanę za każdego zarejestrowanego użytkownika z mojego polecenia (chociaż to fajny gratis), ale ciekaw jest jak dużo osób z di.pl będzie zainteresowanych tą monetą. Także z góry dzięki :)
Spieszcie się, bo pół miliona już zostało rozdane ;)
SPECYFIKACJA
Nazwa: PLNCoin
Skrót: PLNc
Algorytm: Scrypt
Łącznie monet: 38 540 000
Half reward: 438 000
Monet na blok: 44
Premining: 2 000 000
DD
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

również skorzystałem. Może kiedyś na jakieś piwko będzie...

 

Oby ;) Kto wie, może na całą ciężarówkę :P

 

Jutro dam znać ile osób skorzystało z darmowych PLNcoinów - konkretnie tych, którzy skorzystali z mojego reflinka :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio w modzie są coiny, które mają 50% premine ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pula została wyczerpana, dziękujemy :-)

Szybko to poszło - przyznam że, to był dobry pomysł na przyciągnięcie uwagi tą kryptowalutą.

PLNcoin zdobył już swoich "fanów" jeszcze przed startem.

Może coś dobrego z tego wyjdzie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak kopać PLNcoina?

 

Portfel PLNcoina umożliwia wydobywanie waluty. Wystarczy wejść w zakładkę „kop” i kliknąć „rozpocznij kopanie”. Jest to sposób na kopanie „solo”.

 

To jest chyba innowacyjne rozwiązanie, czy już ktoś wpadł na taki pomysł? Dosłownie każdy może kopać. Szkoda tylko, że te 2 miliony nie zostały rozdane w jakiś bardziej przemyślany sposób bo jak patrzyłem to bez problemu można było je zdobyć tymi "niestandardowymi" metodami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

praktycznie każdy portfel ma opcje bezpośredniego kopania.

jak nie ma ikony to wystarczy otworzyć okno debugowania i wpisać

setgenerate true

 

i CPU zacznie żreć 100% :) aby wyłączyć setgenerate false.

oczywiście kopanie CPU jest najmniej wydajne. lepiej zrobić serwer z portfela i się podłączyć odpowiednim przez RPC

odpowiednim programem do kopania GPU (jeśli się ma nowoczesną kartę graficzną) czy CPU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×