Jump to content

Recommended Posts

Póki co na rynku BTC od kilkunastu tygodni jest w miarę stabilnie. Zapewne cisza przed kolejną burzą :)

Edited by Roooocky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponoć mtgox od 2 dni nie wypłaca BTC. Bo to, że na kasę trzeba u nich czekać 3-4 miesiące, to było wiadomo od dawna.

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja o tym pisałem Apze, jak Mooncoin był po 4 satoshi, od tamtej pory wzrósł (debiut na cryptsy) do poziomu 30-40 sat. ;)

http://di.pl/topic/69065-bitcoin/page-62?do=findComment&comment=575052

 

edit:

można przypuszczać, że MEOW (na coinedup.com) pójdzie w górę, już początkowy wzrost jest pompowany ;)

 

Kto wsiadł wtedy do pociągu MEOW ten mógł liczyć na 5 krotną przebitkę, niestety giełda coinedup nie dawała rady i handlowanie w momencie pompy było trudne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że następną walutą, której kurs może szybko poszybować w górę jest LEAF, na giełdzie coinmarket.io

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pociąg o nazwie USDe odjechał, na szczęscie wsiadłem ;)

Szkoda że bez biletu...

:)

 

Nie wsiadłeś a wskoczyłeś...SOK wszystko widział w monitoringu...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że bez biletu...

:)

 

Nie wsiadłeś a wskoczyłeś...SOK wszystko widział w monitoringu...

:)

No może i wskoczyłem, 170 sat za 1USDe płaciłem jak tylko na coinmarket.io waluta się pojawiła.

 

Na tą chwilę polecam załadować się liśćmi (leafcoin) cena bardzo niska 18sat, napewno się opłaci.

Edited by domainator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey,

 

Nie jestem aż tak do końca w temacie więc postanowiłem zadać pytanie do bardziej obytych w kryptowalutach.

 

Jest jakiś horyzont do zarabiania jeszcze na wirtualnej walucie? W co ewentualnie można jeszcze zainwestować/spekulować, aby w miarę szybkim odstępie czasowym zapewniać sobie zysk? Jakim budżetem najlepiej dysponować przy tym?

 

Będę wdzięczny za informację tutaj lub na PRIV.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey,

 

Nie jestem aż tak do końca w temacie więc postanowiłem zadać pytanie do bardziej obytych w kryptowalutach.

 

Jest jakiś horyzont do zarabiania jeszcze na wirtualnej walucie? W co ewentualnie można jeszcze zainwestować/spekulować, aby w miarę szybkim odstępie czasowym zapewniać sobie zysk? Jakim budżetem najlepiej dysponować przy tym?

 

Będę wdzięczny za informację tutaj lub na PRIV.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Równie dobrze można podciągnąć te pytanie pod domeny.

"Nie jestem obyty w tym temacie, jakie domeny rejestrować, aby w szybkim czasie zapewnić sobie zysk?

Będę wdzięczny za info lub na priv."

 

Odpowiadam -- Z "palucha" nie jest łatwo o dobrą domenę. Potrzebna jest wyobraźnia a przede wszystkim ogrom szczęścia ;-)

 

Wybacz, że w taki sposób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Równie dobrze można podciągnąć te pytanie pod domeny.

"Nie jestem obyty w tym temacie, jakie domeny rejestrować, aby w szybkim czasie zapewnić sobie zysk?

Będę wdzięczny za info lub na priv."

 

Odpowiadam -- Z "palucha" nie jest łatwo o dobrą domenę. Potrzebna jest wyobraźnia a przede wszystkim ogrom szczęścia ;-)

 

Wybacz, że w taki sposób.

 

Widzisz, mojej osobie bardziej chodzi o to czy jest jeszcze "jakaś kryptowaluta", której kurs jest na tyle płynny w dół i w górę, aby można było zainwestować i zarobić na różnicy kursu o ile wyłapie się ten odpowiedni moment. Porównanie do domen mija się z celem, gdyż w domenie określisz jasno: zarejestruj coś z palucha, ale nie masz gwarancji, a Twoją wypowiedź w tym temacie można odczytać: kup "coś", ale nie masz gwarancji;) Lecz te "coś" musi jednak coś oznaczać i Ja o to pytam:)

 

Dziękuje za wypowiedź, niemniej jest bardzo ogólnikowa i sprowadza się do jednego słowa:hazard. A ja pytam o "składnik" tegoż hazardu:)

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzisz, mojej osobie bardziej chodzi o to czy jest jeszcze "jakaś kryptowaluta", której kurs jest na tyle płynny w dół i w górę, aby można było zainwestować i zarobić na różnicy kursu o ile wyłapie się ten odpowiedni moment. Porównanie do domen mija się z celem, gdyż w domenie określisz jasno: zarejestruj coś z palucha, ale nie masz gwarancji, a Twoją wypowiedź w tym temacie można odczytać: kup "coś", ale nie masz gwarancji;) Lecz te "coś" musi jednak coś oznaczać i Ja o to pytam:)

 

Dziękuje za wypowiedź, niemniej jest bardzo ogólnikowa i sprowadza się do jednego słowa:hazard. A ja pytam o "składnik" tegoż hazardu:)

 

Pozdrawiam,

saledomain

W tej chwili popatrz na sexcoina,30% na minus to 30% na plus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey,

 

Nie jestem aż tak do końca w temacie więc postanowiłem zadać pytanie do bardziej obytych w kryptowalutach.

 

Jest jakiś horyzont do zarabiania jeszcze na wirtualnej walucie? W co ewentualnie można jeszcze zainwestować/spekulować, aby w miarę szybkim odstępie czasowym zapewniać sobie zysk? Jakim budżetem najlepiej dysponować przy tym?

 

Będę wdzięczny za informację tutaj lub na PRIV.

 

Pozdrawiam,

saledomain

także nie jestem do końca zorientowany, ale moja rada - kup tyle BTC ile nie będzie ci żal stracić.

Przelej je na cryptsy (gdyż są tu największe obroty) , podłącz się do jakiegoś czatu z coin-maniakami, oni tam zawsze mówią co jest w danej chwili pompowane lub się umawiają na pompowanie.

Nie ryzykuj czekając na szczyt czy dołek (wtedy jest tłok i możesz nie zdążyć kupić lub sprzedać).

Nie otwieraj pozycji za wszystkie swoje coiny. Sugeruję 10% portfela na jedną walutę, jeżeli popłyniesz na jednym coinie, poczekaj miesiąc do następnego pompowania, chyba że wiesz, iż dany coin umiera (tzn zbliża się do 0,00000001)

Bazuj na BTC lub LTC te waluty łatwo wymienić na PLN

Jeżeli będziesz miał głowę na karku powinieneś wyciągnąć do 100% / tydzień

Minusem tej zabawy jest czas, który musisz poświęcić, gdyż parkiet działa 24h/dobę a kurs zmienia się bardzo szybko.

Inną metodą jest kupić - zakopać i odkopać po roku, ta metoda sprawdziła się do BTC ale nie jestem pewien czy sprawdzi się do całej tej masy nowo powstających coinów.

Raz w miesiącu zarobione pieniądze wypłać i zainwestuj w domeny.

 

Jeżeli moja porada była pomocną, w dowód wdzięczności załóż konto z mojego reflinku na cryptsy

Pozdrawiam i powodzenia :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

także nie jestem do końca zorientowany, ale moja rada - kup tyle BTC ile nie będzie ci żal stracić.

Przelej je na cryptsy (gdyż są tu największe obroty) , podłącz się do jakiegoś czatu z coin-maniakami, oni tam zawsze mówią co jest w danej chwili pompowane lub się umawiają na pompowanie.

Nie ryzykuj czekając na szczyt czy dołek (wtedy jest tłok i możesz nie zdążyć kupić lub sprzedać).

Nie otwieraj pozycji za wszystkie swoje coiny. Sugeruję 10% portfela na jedną walutę, jeżeli popłyniesz na jednym coinie, poczekaj miesiąc do następnego pompowania, chyba że wiesz, iż dany coin umiera (tzn zbliża się do 0,00000001)

Bazuj na BTC lub LTC te waluty łatwo wymienić na PLN

Jeżeli będziesz miał głowę na karku powinieneś wyciągnąć do 100% / tydzień

Minusem tej zabawy jest czas, który musisz poświęcić, gdyż parkiet działa 24h/dobę a kurs zmienia się bardzo szybko.

Inną metodą jest kupić - zakopać i odkopać po roku, ta metoda sprawdziła się do BTC ale nie jestem pewien czy sprawdzi się do całej tej masy nowo powstających coinów.

Raz w miesiącu zarobione pieniądze wypłać i zainwestuj w domeny.

 

Jeżeli moja porada była pomocną, w dowód wdzięczności załóż konto z mojego reflinku na cryptsy

Pozdrawiam i powodzenia :)

 

TomNice, właśnie tak rzeczowo merytorycznej odpowiedzi oczekiwałem od bardziej zainteresowanych tematem. Dziękuje za poświęcony czas, a jak tylko wrócę z podróży do przysiadam w piątek do tematu.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

TomNice, właśnie tak rzeczowo merytorycznej odpowiedzi oczekiwałem od bardziej zainteresowanych tematem. Dziękuje za poświęcony czas, a jak tylko wrócę z podróży do przysiadam w piątek do tematu.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Do tego co napisał TomNice dodałbym że jeśli long term to tylko BTC potem LTC a nad NMC, PPC, NVC, XPM, TRC, FTC bardzo mocno bym się zastanowił, pozostałe waluty tylko do krótkiej spekulacji i najlepiej spekulować na tych o których głośno np. sexcoin, dogecoin, mooncoin, lottocoin, goldcoin, catcoin i jeszcze pare (dzięki temu minimalizujemy ryzyko w razie całkowitej marginalizacji tych mniej znanych waluty).

Co do tego piątku to bym się wstrzymał z zakupami, wszyscy obecnie czekają na koniec roku w Chinach (31.01) i na to co się tam wydarzy w związku z pewnymi obostrzeniami wobec bitcoina a jak niektórzy piszą banem na btc. Dzisiejsze spadki prawdopodobnie tym są spowodowane, każdy woli siedzieć na altach i czekać co się wydarzy, w razie czego lepiej nie trzymać coinów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tego co napisał TomNice dodałbym że jeśli long term to tylko BTC potem LTC a nad NMC, PPC, NVC, XPM, TRC, FTC bardzo mocno bym się zastanowił, pozostałe waluty tylko do krótkiej spekulacji i najlepiej spekulować na tych o których głośno np. sexcoin, dogecoin, mooncoin, lottocoin, goldcoin, catcoin i jeszcze pare (dzięki temu minimalizujemy ryzyko w razie całkowitej marginalizacji tych mniej znanych waluty).

Co do tego piątku to bym się wstrzymał z zakupami, wszyscy obecnie czekają na koniec roku w Chinach (31.01) i na to co się tam wydarzy w związku z pewnymi obostrzeniami wobec bitcoina a jak niektórzy piszą banem na btc. Dzisiejsze spadki prawdopodobnie tym są spowodowane, każdy woli siedzieć na altach i czekać co się wydarzy, w razie czego lepiej nie trzymać coinów ;)

Breaking News:

http://www.coindesk.com/btc-china-accepting-bank-deposits/

Wszyscy na pokład ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest już nowa analiza dogecoin'a

 

Heh, to teraz wreszcie wiadomo, w którym miejscu wyjść...na końcu ogona ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej dobra okazja na zakupy.

Po tym newsie wielu inwestorów-amatorów wyprzedało/wyprzedaje się, ale ktoś te pieseły kupił/kupuje z wizją droższej odsprzedaży.

Zresztą czas pokaże, co z tej nieograniczonej ilości doge-monet wyjdzie ;-)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na chleb chociaż zarobiłeś?

 

Rozumiem, że pytasz mnie, gdzie mam rozum i godność człowieka? :P

 

Twórca pieseła okazał się człowiekiem z ogromnym poczuciu humoru - pierwszy żart to było stworzenie DOGE, a drugi żart, to błąd w walucie, która będzie teraz nieograniczonych ilościach, co prawdopodobnie przyczyni się do jej upadku. Ludzie zainwestowali ogromne kwoty i coś takiego bezmyślnego popełnić. DOGE jest jeszcze wspierany, broniony i ludzie w niego wierzą, ale jakoś mi się to nie widzi.

 

Zamieniłem pieseły na BTC i wypłacę w złotówkach, bo kombinowanie na kursach, pilnowanie, rwanie włosów przy spadku kilku satoshi, to nie dla mnie taka zabawa. Gdybym miał sporo kasy, to zostawiłbym pieseły w portfelu i kto wie, może będzie jakaś rewolucja.

 

Pojawiają się jakieś nowe dziwne waluty - ludzie szaleją, wykupują, sprzedają, zamieniają i potem płacz na zmianę z radością. To trzeby mieć nerwy, żeby sie tym zajmować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że pytasz mnie, gdzie mam rozum i godność człowieka? :P

 

Nie w tym sensie pytałem...bo znam na tyle życie iż wiem, że raz jest w nim gorzej raz lepiej...

Pytałem po prostu czy jesteś do przodu czy zaliczyłeś tyły...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie w tym sensie pytałem...bo znam na tyle życie iż wiem, że raz jest w nim gorzej raz lepiej...

Pytałem po prostu czy jesteś do przodu czy zaliczyłeś tyły...

:)

 

Tak, jestem do przodu, chociaż po przelaniu piesełów na cryptsy, zacząłem wymieniać na BTC potem znów wróciłem do Doge i jeszcze raz na BTC i na tych zamianach straciłem 10k Doge i tak to jest bawić się w coś, na czym się człowiek nie zna.

 

Taka "zabawa" w handel walutami jest dobra dla kogoś, kto ma kasę i nie boi się jej stracić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka "zabawa" w handel walutami jest dobra dla kogoś, kto ma kasę i nie boi się jej stracić.

To tak jak z domenami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×