Jump to content

Recommended Posts

Czy ktoś z Was synchronizował w ostatnim czasie portfel z doge? Ja wczoraj wieczorem włączyłem (po około 3 tygodniach bez synchronizacji) i wszystko praktycznie stoi w miejscu. Wiem, że to może potrwać, ale tyle czasu i nic? :unsure:

 

Widocznie masz stary portfel. Musisz ściagnąć nowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę, proszę, DOGE już po 0,86 BTC za 1 mln :) A niedawno można było kupić po 0,30 BTC. Niesamowita waluta do zarabiania w krótkich horyzontach czasowych.

 

DD

szkoda tylko że nabyłem 2,5 mln sztuk doga

ciekawy jestem co miało wpływ na takie odbicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

48,444,469 DOGE ($33,824 USD)

 

 

To nie moje, bo wszystkie pieseły sprzedałem zaraz po Świętach (teraz w sumie trochę żałuję, bo sprzedając w dniu dzisiejszym dostałbym za nie odpowiednik około 30 tys. zł więcej niż wtedy). Nie mam już ani jednego DOGE (0,00 DOGE) i na liście wszystkich portfeli zajmuję na pewno ostatnie miejsce. Wychodzi na to, że byłbym wcześniej w pierwszej trzydziestce wszystkich portfeli (szczerze to myślałem, że ludzie mają jednak dużo więcej tych DOGE w portfelach) - za dużo tego nakupowałem i to już nie była żadna inwestycja tylko zwykły hazard. Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widocznie masz stary portfel. Musisz ściagnąć nowy.

Dzięki odpowiedź, zrobiłem jak radziłeś, ale teraz w ogóle nie synchronizuje tylko pojawia się komunikat:

"EXCEPTION: 11DbException

Db::del: Not enough space"

i adres miejsca na dysku w którym mam folder z dogecoin-qt.exe. Orientuje się może ktoś co z tym zrobić? :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki odpowiedź, zrobiłem jak radziłeś, ale teraz w ogóle nie synchronizuje tylko pojawia się komunikat:

"EXCEPTION: 11DbException

Db::del: Not enough space"

i adres miejsca na dysku w którym mam folder z dogecoin-qt.exe. Orientuje się może ktoś co z tym zrobić? :wacko:

Tutaj powinieneś znaleźć info:

http://www.wykop.pl/tag/dogecoin/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki odpowiedź, zrobiłem jak radziłeś, ale teraz w ogóle nie synchronizuje tylko pojawia się komunikat:

"EXCEPTION: 11DbException

Db::del: Not enough space"

i adres miejsca na dysku w którym mam folder z dogecoin-qt.exe. Orientuje się może ktoś co z tym zrobić? :wacko:

 

Zgaduję, że Ci się miejsce na partycji dysku skończyło gdzie masz portfel ;) zwolnić miejsce.

 

Edit.

Jeśli to c: to może być dość niebezpieczne bo Windows IMHO może mieć problem z uruchomieniem przy 0 wolnych B ;]

Edited by adir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe oczywiście sprawdziłem taką opcję, chociaż na wstępie wydała mi się ona niemożliwa ;)
doges.org/index.php?topic=6835.0 - to załatwiło sprawę, tzn. mam nadzieję bo synchronizacja jeszcze trwa, ale wszystko idzie w miarę szybko i sprawnie.

Dzięki heden.pl za podpowiedź ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bo synchronizacja jeszcze trwa, ale wszystko idzie w miarę szybko i sprawnie.

Jak szybko u Ciebie idzie? Robię synchronizację na nowym portfelu 1.4 i w godzinę zaledwie bloki z dwóch dni zassał, chociaż ładnie ściąga, bez żadnych przestojów. Pozostało ponad 29K bloków ;)

(ściągnąłem nowy portfel 1.4 i od razu uruchomiłem, nie ruszałem wcześniejszej starszej wersji 1.2.

Bez problemu ruszyła synchronizacja i oczywiście stan konta bez zmian. Chyba dobrze zrobiłem?)

 

edit:

Bloki z trzech dni w godzinę a nie z dwóch. Pomyłeczka :)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie idzie jakoś 2 godziny i zostało ~6k bloków. Ja również nie ruszałem wcześniejszej wersji, jedynie zrobiłem to co jest opisane w wątku, do którego link podałem - bez tego nic nie szło :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słyszeliście o monecie USDe? (Elektroniczny dolar)

Według mnie warto się nią zainteresować teraz póki na większe giełdy nie trafiła, dobre wsparcie ma, będzie dużo monet, myślę że może zrobić furorę jak doge, z tym że nazwa poważniejsza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś się nieźle bawi DOGE. 1,15 BTC za 1 mln DOGE.

 

DD

Sprzedawać? - czy jeszcze czekać? :P

Niezłą cenka, ciekawe jak długo się utrzyma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krążą plotki, że doge ma być dodany do btc-e.com. Ale to tylko plotki, więc nie radzę brać ich całkiem poważnie, podobnie jak wcześniej QRK miał pojawić się na tej giełdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedawać? - czy jeszcze czekać? :P

Niezłą cenka, ciekawe jak długo się utrzyma?

Zdecydowanie sprzedawać hehe, to już chyba jakieś 800% od ostatniego dołka więc zaraz uwali w dól.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

... a raczej napiesał ;)

 

Wiedziałem, że te wzrosty to robota domainer'a :)

Edited by Luke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedawać? - czy jeszcze czekać? :P

Niezłą cenka, ciekawe jak długo się utrzyma?

 

Ja teraz nie mam jak sprzedać, portfel w domku leży. Jak wrócę z pracy i cena nadal będzie atrakcyjna to opchnę tyle żeby odzyskać wkład, a reszta "darmowych" niech się kisi w portfelu.

Edited by anbial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie na zamieszczenie screena z godziny 11:00...

4d1v.jpg

 

Teraz to jest na pewno rekord wszechczasów, bo dwóch zer po kropce przy kursie DOGE to nie było jeszcze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz to jest na pewno rekord wszechczasów, bo dwóch zer po kropce przy kursie DOGE to nie było jeszcze.

 

19.12.2013 kurs wynosił chwilowo 0.00000210 BTC - wiem bo nawet zdarzyło mi się kupić trochę na totalnej górce ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda tylko że nabyłem 2,5 mln sztuk doga

ciekawy jestem co miało wpływ na takie odbicie?

sprzedany po średniej cenie 0.125 BTC za milion Dogów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allegro zmienia regulamin i blokuje całkowicie handel kryptowalutami i wszystkimi usługami i produktami z nimi związanymi (np. moc obliczeniowa, koparki):

 

http://news.allegro.pl/article/15797-zmiana-w-regulaminie-allegro

.. jednak mimo zakazów kryptożercy nie poddają się i ryzykują banem ;)

http://allegro.pl/show_item.php?item=3903269841

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×