Jump to content
bradiaga

O domenach nad Jeziorem II

Recommended Posts

Do zobaczenia ;)

 

PS: Czy ktoś może potwierdzić, że to od dworca dość blisko - tzn. że piechoty można to załatwić bez problemu?

 

Kiedyś patrzyłem na to (więc coś słabe w tym kierunku pamiętam), ale teraz jestem tak zawalone pracą, że pewnie dopiero w pociągu patrzę dokładnie na to...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś może potwierdzić, że to od dworca dość blisko - tzn. że piechoty można to załatwić bez problemu?

Z mapy wynika, że to ok. 2-3 km.

Nie wiem czy jest na dworcu postój taxi ale jak dasz wcześniej komuś znać o której będziesz, to pewnie ktoś Was odbierze.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawiam się czy Was nie odzwiedzić dziś wieczorem ;)

Trzeba było zrobić niespodziankę zamiast namawiać wszystkich do publicznego zachęcania Cię ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zwróćcie za to uwagę, że jest boisko do siatkówki plażowej.

 

Kto ma, niech zabierze piłkę, chętnie bym zagrał ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto ma, niech zabierze piłkę, chętnie bym zagrał ;)

 

 

Piłka już jest:)

 

Zastanawiam się czy Was nie odzwiedzić dziś wieczorem ;)

 

Odwiedź!

I najlepiej zostań do niedzieli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Janek za tradycyjnie bezbłędną organizację a wszystkim za miłe towarzystwo, rozmowy i za rywalizację.

A paniom z kuchni za oryginalne wykorzystanie nadmiaru soli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki Janek za tradycyjnie bezbłędną organizację a wszystkim za miłe towarzystwo, rozmowy i za rywalizację.

A paniom z kuchni za oryginalne wykorzystanie nadmiaru soli :)

 

Organizacja na prawdę dobra. Dziękuję za spotkanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duże dzięki dla organizatora i dla Was wszystkich za świetne towarzystwo, doskonałą organizację, atrakcje i dary. :)

 

PS Osoby, które nie wpisały numerów dowodu i/lub PESEL, proszę o przesłanie ich na PW.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też dziękujemy za organizację, towarzystwo i wszystkie gry, zabawy i atrakcje:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również chcę podziękować za świetną organizację, atrakcje oraz bardzo miłe towarzystwo! :)

 

Pozdrawiam wszystkich i czekam już na O domenach nad Jeziorem III

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja rodzinka, ja i moje 8 siniaków również dziękujemy za weekend pełen wrażeń ;-)

 

PS. jakby ktoś chciał się powymieniać zdjęciami to proszę o maila damian{}szczurek,pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za mile spędzony weekend w dobrym towarzystwie. Do następnego!

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. jakby ktoś chciał się powymieniać zdjęciami to proszę o maila

Wybierzcie co ciekawsze zdjęcia i wrzućcie je proszę w jedno miejsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również dziękuje za miłe spotkanie , super zabawę i jak najbardziej doborowe towarzystwo :);) ;)

. Dla Janka naprawdę wielkie podziękowania ( wszystko perfekto ) . Z wielką przyjemnościowa będę uczestniczył w takich spotkaniach , do zobaczenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Jankowi za organizację, sponsorom za wsparcie, no i Wam za miłe towarzystwo! Do zobaczenia!

Ams

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było bardzo fajnie, pogoda dopisała. Towarzystwo - znakomite. Super że były dzieci. Te małe i te duże w wojskowych uniformach :) - to był widok !

Dziękuję organizatorom za bardzo udany wyjazd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję przede wszystkim Wam za przybycie. To Wy stworzyliście rewelacyjną atmosferę spotkania nad jeziorem. To Wy również dzielicie się swoją wiedzą i doświadczeniami co jest, moim zdaniem, największą wartością naszych spotkań.

 

Finansowo wsparły nas Aftermarket.pl, Namedrive, Di.pl i Premium.pl. Im należą się podziękowania za wsparcie, nagrody i atrakcje.

 

Myślę, że na stronę organizatora jeśli się zgodzi i nie będziecie go oskarżali o brak praw do ich publikacji :)

http://www.walizeczka.pl/jezioro3

 

To dobry pomysł. Wyślijcie do mnie zdjęcia, a ja je powstawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Finansowo wsparły nas Aftermarket.pl, Namedrive, Di.pl i Premium.pl. Im należą się podziękowania za wsparcie, nagrody i atrakcje.

 

Tak tak, dziękujemy bardzo sponsorom! Fajnie, że nie szczędzą grosza na rozpieszczanie swoich użytkowników :-)

 

PS. a czy przypadkiem Instytut Północny nie fundował piwka podczas turnieju bowlingowego? (który notabene wygrał Kangur - jeszcze raz gratulacje :-))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×