Jump to content
bradiaga

O domenach nad Jeziorem II

Recommended Posts

Zapraszam na drugie spotkanie "O domenach nad Jeziorem II"

 

Termin - 17-19 czerwca 2011

 

Miejsce - Poraj k. Częstochowy (Strona ośrodka)

 

Program skrócony:

Piątek - 17 czerwca - godz 19-20 kolacja przy ognisku, piwo, kiełbaski

Sobota - dla chętnych przejażdżki po jeziorze, rowery wodne i zwykłe (bardzo ładne okolice)

zawody bowlingowe, konsultacje z technik negocjacji, konsultacje z parkowania domen itp. wieczorem ognisko integracyjne

Niedziela - po śniadaniu przenosimy się na pole do paintballa i strzelamy do siebie kulkami z farbą:ph34r:

(dla pacyfistów ustawimy tarczę :) )

 

Program szczegółowy pojawi się jutro tutaj - i tam będą zbierane wszelkie szczegóły i ewentualne zmiany.

 

Cena:

(maksymalna) Cena za całe spotkanie wynosi 240 zł za osobę; Szczegóły na maila.

 

Cena zawiera:

* dwa noclegi - pokoje 2 osobowe z łazienkami (część pokoi jest 3- osobowa - jak będzie dużo ludzi może się zdarzyć że ktoś będzie w pokoju 3 - osobowym)

* wyżywienie od piątkowej kolacji do obiadu w niedzielę (trzy posiłki dziennie)

* uczestnictwo we wszystkich podanych atrakcjach (opłacają sponsorzy)

Dzieci - wstępnie dzieci do 4 roku śpiące z rodzicami nie płacą za spanie, płacą połowę za jedzenie. Starsze - będziemy negocjować.

 

Na terenie ośrodka są: kort tenisowy, bar, kręgielnia i nienajlepszy (ale jest) stół do bilarda. Płatne w ośrodku, niestety nie ma możliwości płatności kartami kredytowymi - trzeba zabrać gotówkę.

Ośrodek jest bardzo porządny, budynki, pokoje, łazienki i meble nowe i czyste.

 

Zgłoszenia:

Proszę o zgłoszenia z podaniem ilości osób na maila : jan na walizeczka.pl. W zgłoszeniu proszę dopisać czy będziecie uczestniczyli w Paintballu i czy chcecie pływać po jeziorze łódkami (oczywiście bezpłatnie).

 

Termin podjęcia decyzji - 14 czerwca. Ale uwaga - ilość miejsc jest ograniczona.

 

Do zobaczenie nad jeziorem!

Edited by apze

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja się na pewno pojawię.

 

Ja niestety mimo tego iż Częstochowa jest rzut beretem ode mnie nie dam rady bo 18 czerwca z samego rana mam samolot :ph34r:

 

PS. Swoją drogą wszystko organizowane jest akurat jak mnie nie będzie w kraju, choćby Orange Warsaw Festival, na który równie chętnie bym się wybrał. Fatum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojawiłbym się (nie wykluczone, że nawet z żoną i moim 2,5 letnim Igorem), ale musicie kupić ode mnie trochę domen, żeby starczyło na opłacenie pobytu :ph34r: , bo na dzień dzisiejszy po prostu mnie nie stać na taki wypad (a szkoda).

 

Znam trochę tamte rejony, w dzieciństwie jeździłem tam z rodzicami pod namiot...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doprecyzuję jeszcze:

Wszystkie pokoje mają telewizory.

Część pokoi ma lodówki.

Cena wynosi 240 zł.

Dla osób które będą w pokojach 3-osobowych we trójkę - cena (część za spanie) będzie nieco obniżona - ale to już na miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja jadę z Łodzi - jakby się ktoś chciał zabrać ze mną zapraszam ;-)

 

Kto się Boga nie boi to może pojedzie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto się Boga nie boi to może pojedzie ;-)

 

Oj tam oj tam ;-) Z Łodzi dobra trasa jest - cały czas autostrada ;-))

 

Będziecie z Asią - rozumiem ?;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Planowana czy istniejąca to dla Ciebie bez znaczenia ? :ph34r:

 

No tak - aktualnie nazwane jest to drogą ekspresową - ale spokojnie traktuję to jak autostradę ;d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autostrada, której pasy od czasu do czasu przecinają traktory z dwoma przyczepami. :ph34r:

 

Przyjedziemy całą rodziną.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Doprecyzuję jeszcze:

Wszystkie pokoje mają telewizory.

Telewizory jak telewizory, ale czy jest internet? :ph34r:

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Telewizory jak telewizory, ale czy jest internet? :ph34r:

a.

 

Dobre pytanie.

 

Więc odpowiem tak:

W każdym budynku jest antena i jest sieć Wi-Fi. Ale jak testowałem ośrodek - to w moim sieć nie działała - ale była w budynku głównym przy recepcji. Więc jak ktoś ma coś bardzo ważnego to lepiej mieć w rezerwie jakieś łącze przez tel.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj tam oj tam ;-) Z Łodzi dobra trasa jest - cały czas autostrada ;-))

 

Będziecie z Asią - rozumiem ?;-)

 

No właśnie wychodzi na to, że nie...

Wesele mamy, którego ponoć nie możemy opuścić ;-)

 

Zastanawiam się czy nie pojechać tylko na piątek, bo generalnie bardzo bym chciał, ale to może już przesada taki kawał jechać, zjeść kiełbaskę, spić piwko, przespać się i wracać :ph34r:

 

pzdr

 

 

d

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie wychodzi na to, że nie...

Wesele mamy, którego ponoć nie możemy opuścić ;-)

 

Zastanawiam się czy nie pojechać tylko na piątek, bo generalnie bardzo bym chciał, ale to może już przesada taki kawał jechać, zjeść kiełbaskę, spić piwko, przespać się i wracać :)

 

pzdr

 

 

d

 

To może zmienimy wszyscy miejsce spotkania i wpadniemy na wesele?:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy pojawi się informacja o programie szczegółowym? Do zobaczenia nad jeziorem :(

Edited by piastun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jadę z Bdg z dziewczyną, ale też szukamy transportu :( Ale jak coś to jedziemy pociągiem do Częstochowy i dalej busem :)

Edited by piastun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja jadę z Bdg z dziewczyną, ale też szukamy transportu :( Ale jak coś to jedziemy pociągiem do Częstochowy i dalej busem :)

 

Ja też bym jechał pociągiem wiec jak coś możemy się zgadać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, z Opola mam rzut kamieniem ale na trzy dni nie dam rady przyjechać. Może bym wpadł tylko się przywitać w sobotę. Tylko potrzebowałbym do kogoś numer telefonu coby was tam znaleźć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×