Jump to content
trzyliterowe

WALKA KLICZKO - ADAMEK LIVE ONLINE

Recommended Posts

I po walce. Czy zawsze jak bokser ma krew na twarzy to wygrywa przeciwnik?

 

Adamek już odpływał, stracił zdolność obrony przed ciosami. Krew nie ma znaczenia, gdyby sędzia nie przerwał walki to Kliczko mógłby mu po prostu zrobić krzywdę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Łomot ale i tak Kliczko nie walczył na maxa

 

 

Widać było, że mógł zakończyć to zdecydowanie wcześniej.

Czekam aż któryś z Kliczków dostanie wymagającego rywala, wtedy to będzie dobra walka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Łomot ale i tak Kliczko nie walczył na maxa

Powiedziałbym nawet, że gdyby Kliczko chciał to walka zakończyłaby się ciężkim KO kilka rund wcześniej, widać że miał szacunek do rywala, klasowy zawodnik. Osobiście będę czekał teraz na walkę Witalij Kliczko - A. Powietkin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łomot nie łomot chłopak nie wymiękał, swoją drogą byłem ciekaw czy ewentualna wygrana Górala miała by odbicie w cenie boks.com.pl wiemy jak było z małyszomanią ale togo się już nie dowiem <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Łomot nie łomot chłopak nie wymiękał, swoją drogą byłem ciekaw czy ewentualna wygrana Górala miała by odbicie w cenie boks.com.pl wiemy jak było z małyszomanią ale togo się już nie dowiem <_<

 

Ja posiadam boks.pl choć ostatnio nie myślę o sprzedaży domen tylko o dalszym skupowaniu - wczoraj zakończyłem nawet proces zakupu kolejnej domeny sportowej za kilkadziesiąt tyś. zł. ;)

 

Szczerze to w boksie brakuje dzisiaj prawdziwych pojedynków, zresztą mało ciekawie wygląda starcie dwóch europejczyków, "białych" bokserów. To ja już wolę się cofnąć do czasów choćby Gołoty i Bowe'a... przynajmniej było na co patrzeć, cały świat tym żył... A tak to dzisiaj w sporcie mieliśmy kwalifikacje F1, przegraną Legii w Ekstraklasie (ekstraklasa.pl też posiadam), wiele meczów Premiership, Speedway Grand Prix w Danii, i teraz ciekawe mecze US Open w tenisie. Jakoś w tym wszystkim nie znalazłem czasu dla Adamka i tego całego sztucznego cyrku wytworzonego wokół niego... :)

Edited by Betman

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedziałbym nawet, że gdyby Kliczko chciał to walka zakończyłaby się ciężkim KO kilka rund wcześniej, widać że miał szacunek do rywala, klasowy zawodnik. Osobiście będę czekał teraz na walkę Witalij Kliczko - A. Powietkin.

chyba Władimir <_<

co do walki nie podoba mi się do końca styl walki Kliczki

ale jest na pewno skuteczny

 

co do Adamka inna liga i uważam, że trochę za bardzo kozaczył przed tą walka

jednak chwała mu za waleczność i walkę do końca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wyglądało na prawdziwą walkę. Bardziej przedstawienie. Kliczko mógł, ale nie chciał zniszczyć Adamka. I dobrze w sumie, widać że Kliczko to inteligentny facet.

 

Obaj panowie dostali bardzo dobre pieniądze za tę walkę i o to głównie chodziło <_< Jak w całym boksie zawodowym.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba Władimir <_<

Co chyba Władimir? Napisałem Witalij bo uważam, że Witalij jest znacznie lepszym pięściarzem, a jedynym zawodnikiem który obecnie może z nim nawiązać wyrównaną walkę jest wg mnie Powietkin.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Może to nie jest niczym potwierdzone ale po dzisiejdzej walce mam skromne zdanie, że Gołota przegrał z Lewisem w pierwszej rundzie tylko dlatego, że przeciwnik traktował go poważnie. Walka Kliczki z Adamkiem była czymś bliższym do sadyzmu niż do walki. Adamek powinien był być wdzięczny przeciwkinowi za to że ewidentnie nie chciał mu zrobić krzywdy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co chyba Władimir? Napisałem Witalij bo uważam, że Witalij jest znacznie lepszym pięściarzem, a jedynym zawodnikiem który obecnie może z nim nawiązać wyrównaną walkę jest wg mnie Powietkin.

Czytałem ostatnio o walce Władimira z Powietkinem.

Do tej o której piszesz może nigdy nie dojść

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do tej o której piszesz może nigdy nie dojść

Mam nadzieję, że dojdzie. <_< Przyznam jednak, że przed walką z Adamkiem podejrzewałem, że Witalij tak bardzo wychwala przeciwnika ponieważ po wygranej chce zakończyć karierę i sprawić wrażenie, że zakończył ja pokonując najlepszego przeciwnika z możliwych, ale jak będzie to dopiero zobaczymy.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
po wygranej chce zakończyć karierę i sprawić wrażenie, że zakończył ja pokonując najlepszego przeciwnika z możliwych, ale jak będzie to zobaczymy.

 

Sam chyba teraz by w to nie uwierzył <_< więc jeśli tak planował to nie ma wyjścia i musi walczyć dalej:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję, że dojdzie. <_< Przyznam jednak, że przed walką z Adamkiem podejrzewałem, że Witalij tak bardzo wychwala przeciwnika ponieważ po wygranej chce zakończyć karierę i sprawić wrażenie, że zakończył ja pokonując najlepszego przeciwnika z możliwych, ale jak będzie to dopiero zobaczymy.

On wrócił po 4 latach 3 lata temu jeśli dobrze pamiętam

wg mnie jest w dobrej kondycji jak na 40 latka i jak powiedział Władimir wydaje

się być lepszy z wiekiem. Ja myślę, że może nawet pociągnąć do 45 roku życia

Jak będzie czas, oczywiście czas pokaże

Share this post


Link to post
Share on other sites
Walka Kliczki z Adamkiem była czymś bliższym do sadyzmu niż do walki. Adamek powinien był być wdzięczny przeciwkinowi za to że ewidentnie nie chciał mu zrobić krzywdy...

 

Ale i tak sporo ludzi się dało nabrać na jakiś "pay-per-view" choć w Niemczech leciało to za darmo... inaczej nikt nie chciałby tam oglądać tego patałacha.

 

Zamiast bardziej trenować to ten klaun występował w radiu maryja i tam robił z siebie pajaca. Szkoda tylko, że u bukmacherów był tak potwornie niski kurs na Kliczkę że nie dało się zbytnio zarobić, ale oni akurat przewidzieli jak ten jednostronny "pojedynek" będzie wyglądał...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam chyba teraz by w to nie uwierzył <_< więc jeśli tak planował to nie ma wyjścia i musi walczyć dalej:D

heh, na to wyszło ;)

 

On wrócił po 4 latach 3 lata temu jeśli dobrze pamiętam

wg mnie jest w dobrej kondycji jak na 40 latka i jak powiedział Władimir wydaje

się być lepszy z wiekiem. Ja myślę, że może nawet pociągnąć do 45 roku życia

Jak będzie czas, oczywiście czas pokaże

Też uważam, że jest w lepszej formie niż kiedykolwiek, ale to nie zmienia faktu że teraz jest dobry moment na odejście i zajęcie się np. polityką. Kończąc karierę pozostawiłby po sobie wrażenie, że wyczyścił wagę ciężką, odwlekając tę decyzję może doczekać się godnego przeciwnika, a wtedy albo przystąpi do walki(ryzyko przegranej), albo nie przystąpi i pozostanie wrażenie ucieczki. Czas pokaże jak będzie. :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz troszeczkę odstąpię od tematu <_<

 

Na jednej z domen związaną z telewizją internetową skok wejść był o ponad 100% z 500 wejść do 1200 wejść a jeszcze pewnie będzie więcej doliczone po godzinie 11:00. Po wejściach wynika że bardzo dużo ludzi było napalonych na walkę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adamek powinien był być wdzięczny przeciwkinowi za to że ewidentnie nie chciał mu zrobić krzywdy...

 

 

Moim zdaniem jest wręcz odwrotnie. Gdyby Kliczko nie chciał mu zrobić krzywdy to zakończył by walkę w drugiej lub trzeciej rundzie. Tymczasem Kliczko miał Adamka na deskach i jak każdy normalny bokser zaatakował by przymroczonego przeciwnika i położył na deskach na dobre, a Kliczko się cofał, dał odpocząć i znów mocno go bił. Porównał bym to do koridy, tam męczą byka dla publiczności choć wiadomo że i tak na końcu go zabiją. W tym przypadku Kliczko nie robił tego dla publiczności (chociaż troszke też bo widowisko musiało być, za duże pieniądze żeby kończyć w drugiej rundzie), ale raczej chciał dać Adamkowi i innymi lekcję i pokazać żeby nie kozaczyli na przyszłość. Kliczko zrobił ogromną krzywdę Adamkowi zadawając mu dziesiątki ciosów na głowe, myśle że Adamek jeszcze przez kilka dni nie będzie wiedział co się stało, na szczęście sędzia zakończył walkę bo teraz Adamek pewnie byłby w szpitalu, o ile w tej chwili tam nie leży.

Echh przykro było wczoraj na to patrzeć. Moim zdaniem w tej chwili nie ma przeciwnika dla Kliczki, trzeba poczekać aż będzie po 50-tce <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

W 10 padł Sosnowski i Adamek też - Prosta i skuteczna taktyka na Polaków, obecnie w ciężkiej warunkami może rywalizować Wach (w odniesieniu do polskich zawodników), ostatnio rozbił kelnera McBride w 4 rundzie (TKO), przypominam Adamek męczył się całe 12 rund.

 

Wnioskując:

- brak ciosu,

- brak doświadczenia w tej wadze.

 

Zalecenia:

Wracać do swojej wagi jak najszybciej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem jest wręcz odwrotnie. Gdyby Kliczko nie chciał mu zrobić krzywdy to zakończył by walkę w drugiej lub trzeciej rundzie. Tymczasem Kliczko miał Adamka na deskach i jak każdy normalny bokser zaatakował by przymroczonego przeciwnika i położył na deskach na dobre, a Kliczko się cofał, dał odpocząć i znów mocno go bił. Porównał bym to do koridy, tam męczą byka dla publiczności choć wiadomo że i tak na końcu go zabiją. W tym przypadku Kliczko nie robił tego dla publiczności (chociaż troszke też bo widowisko musiało być, za duże pieniądze żeby kończyć w drugiej rundzie), ale raczej chciał dać Adamkowi i innymi lekcję i pokazać żeby nie kozaczyli na przyszłość. Kliczko zrobił ogromną krzywdę Adamkowi zadawając mu dziesiątki ciosów na głowe, myśle że Adamek jeszcze przez kilka dni nie będzie wiedział co się stało, na szczęście sędzia zakończył walkę bo teraz Adamek pewnie byłby w szpitalu, o ile w tej chwili tam nie leży.

Echh przykro było wczoraj na to patrzeć. Moim zdaniem w tej chwili nie ma przeciwnika dla Kliczki, trzeba poczekać aż będzie po 50-tce <_<

 

Gratuluję bardzo celnej analizy, szczególnie jeśli nie oglądałeś tego na Sky Sports. Dzisiaj obejrzałem tam powtórkę (wczoraj nie oglądałem tej jednostronnej "walki") i angielscy eksperci w studiu mówili dokładnie to co napisałeś.

 

W wywiadzie dla telewizji Sky (nie wiem czy pokazali to także w polskiej telewizji, ale normalnie po walce Kliczko na spokojnie z uśmiechem robił długi wywiad ze Sky Sports na ringu, tak jak by dopiero wrócił z krótkiego treningu) powiedział, że nie chciał Adamka zbyt wcześniej znokautować, ale to już w studiu Sky Sports znacznie wcześniej zauważyli pokazując wiele sytuacji w których Kliczko trafia mocno Adamka, i zamiast pójść za ciosem i zakończyć pojedynek to automatycznie się cofa i czeka. Goście w studiu porównywali to do dzieciaka, które pastwi się nad jakimś robakiem i cieszy się, że ten się jeszcze rusza.

 

Ale generalnie bardzo kulturalny gość, ciekawie udziela wywiady, bardzo chwalił Wrocław jako miasto i także kibiców, choć wiadomo że byli za swoim rodakiem, ogólnie bardzo chwalił także stadion i dodał że chciałby tu przyjechać na mecz podczas Euro. Ogólnie zrobić świetną reklamę dla Wrocławia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Ale i tak sporo ludzi się dało nabrać na jakiś "pay-per-view" choć w Niemczech leciało to za darmo... inaczej nikt nie chciałby tam oglądać tego patałacha.

 

Zamiast bardziej trenować to ten klaun występował w radiu maryja i tam robił z siebie pajaca. Szkoda tylko, że u bukmacherów był tak potwornie niski kurs na Kliczkę że nie dało się zbytnio zarobić, ale oni akurat przewidzieli jak ten jednostronny "pojedynek" będzie wyglądał...

W 100% się z Tobą zgadzam bo ciężko mieć inne zdanie. Nawet gdybym był wierzący (a nie jestem) to byłoby to pośmiewiskiem co Adamek wyprawiał z tą całą swoją wiarą... Już widzę Boga, który siędzi i wspiera Adamka w biciu innych... To takie czereśniactwo straszne i eksponowanie czegoś co powinien zachować dla siebie.

 

Co do "Papier wju" (jak to często mawiał Adamek) to pewnie należy upatrywać w tym udziału Rozalskiego, który dzielnie się koło Adamka kręcił i od dawna kołował mu w głowie, żeby tylko na nim zarobić. Nie widzę rozsądnego boksera liczącego na kolejne walki o tytuł, któremu zależy na pay-per-view w polskich warunkach. Moim skromnym zdaniem Adamek jest prostakiem na którym i tak więcej zarabia manager niż on sam. On nawet nie miał wlasnego zdania na temat przygotowań do walki i na wszelkie pytania o to jak idzie odpowiadał: Roger mówi że jest dobrze jak nigdy. Rozalski kiedyś wypuścił Gołotę na Lewisa mimo, że kontrakt podpisali miesiąc przed walką po której załamała się kariera Gołoty. Tamten miał szczęście, że talent miał ogromny waga ciężka nie była dla niego wynalazkiem i dostawał kolejne walki o tytuł a Adamek może takiego szczęścia nie mieć bo warunki i talent na wagę ciężką nie takie a psychika już pewnie nie będzie też taka jak wcześniej... Jak Adamek się nie opamięta i nie wróci do Gmitruka to może być z czasem większym pośmiewiskiem niż Gołota.

Miłego dnia;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Moim zdaniem jest wręcz odwrotnie.

 

Chodziło mi bardziej o fakt, że Kliczko nawet w późniejszych rundach dodatkowo nie chciał skończyć walki ciężkim knock outem co było na wyciągnięcie ręki. Ciężki cios definitywnie zamykałby Adamkowi drogę do kolejnych walk i choć nie chcę go oglądać w wadze ciężkiej to powinien się cieszyć że obyło się bez poważnego urazu. Obijał go niemiłosiernie ale odnosiłem wrażenie że liczył na to, że podda go wcześniej narożnik lub skończy to sedzia. W narożniku upatruję odpowiedzialnych za ten sadyzm niż w samym Kliczce. Gdyby w 6-7 rundzie Kliczko zdecydował się walkę zakończyć to pewnie Adamek do masy siniaków mógłby dorzucić złamane kości czaszki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem jest wręcz odwrotnie. Gdyby Kliczko nie chciał mu zrobić krzywdy to zakończył by walkę w drugiej lub trzeciej rundzie. Tymczasem Kliczko miał Adamka na deskach i jak każdy normalny bokser zaatakował by przymroczonego przeciwnika i położył na deskach na dobre, a Kliczko się cofał, dał odpocząć i znów mocno go bił. Porównał bym to do koridy, tam męczą byka dla publiczności choć wiadomo że i tak na końcu go zabiją. W tym przypadku Kliczko nie robił tego dla publiczności (chociaż troszke też bo widowisko musiało być, za duże pieniądze żeby kończyć w drugiej rundzie), ale raczej chciał dać Adamkowi i innymi lekcję i pokazać żeby nie kozaczyli na przyszłość. Kliczko zrobił ogromną krzywdę Adamkowi zadawając mu dziesiątki ciosów na głowe, myśle że Adamek jeszcze przez kilka dni nie będzie wiedział co się stało, na szczęście sędzia zakończył walkę bo teraz Adamek pewnie byłby w szpitalu, o ile w tej chwili tam nie leży.

Nie doszukiwałbym się jakiejś ideologi w stylu walki Kliczki. Wątpię, żeby zależało mu na pastwieniu się nad Adamkiem, czy dawaniu mu lekcji pokory, choćby z tego względu że większość walk Kliczko prowadzi w ten sam sposób i w większości mógłby znacznie wcześniej posyłać na deski swoich przeciwników niż to ostatecznie robi. Tutaj chodzi raczej o reklamy, które można wcisnąć pomiędzy rundami, o nic więcej.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • NatGeo.pl   Zapraszamy do udziału w aukcji domeny z ruchem - NatGeo.pl Link do aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606498/ Koniec aukcji w środę, 15 maja, o godzinie 20:00  
    • Jutro zakończenie aukcji
    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×