Jump to content
Sign in to follow this  
pb

Milion złotych do rozdania!

Recommended Posts

Milion złotych do rozdania!

Przenieś się do premium.pl i zgarnij kasę!

 

Szukasz idealnego miejsca dla swoich domen? Chcesz maksymalnie obniżyć koszt utrzymania portfolio? A może jesteś już naszym klientem? Nawet jeśli odpowiedziałeś 3x nie, czytaj dalej – rozdajemy kasę wszystkim bez wyjątku!

 

Wg raportu NASK ilość transferowanych domen stale rośnie. Z pewnością jednym z motorów jest poszukiwanie niższej ceny odnowienia. W premium.pl poszliśmy o krok dalej – nie tylko oferujemy atrakcyjne ceny utrzymania domen, ale też płacimy za każdą przeniesioną domenę!

 

Zasady promocji

 

Teraz za każdą domenę przeniesioną do premium otrzymasz nawet 10 punktów. Tyle samo punktów przyznamy Ci za każde przedłużenie oraz rejestrację nowej domeny. Mało tego, do każdej z pierwszych 10 000 przeniesionych domen dorzucamy dodatkowe punkty! Stali użytkownicy premium.pl zyskują jeszcze więcej – otrzymają do 12 punktów za każdą z domen utrzymywanych w panelu premium.pl w chwili startu promocji (21.09.2011).

 

Zgromadzone punkty można przeznaczyć na przechwytywanie domen, wykorzystując je do opłacenia każdej złapanej domeny – także wylicytowanej na aukcji – według przelicznika:

 

1 punkt = 1 zł

 

Zapraszamy więc do przenosin oraz do przeglądania listy wygasających domen i korzystania z wysokiej skuteczności premium.pl. Polecamy również newsletter zawierający ręcznie wyselekcjonowane, najciekawsze domeny do przechwycenia, szczególnie przydatny jeśli czasu brak na przeglądanie całej listy.

 

Aktywuj promocję na swoim koncie już teraz i zgarniaj kasę każdego dnia!

 

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się pod adresem: http://premium.pl/promocja/przeniessie-regulamin.html

Aktywacja promocji: https://premium.pl/promopoints/info.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nieźle ,nieźle..

 

Zewsząd narzekania na obsługę w Dropped.pl ,więc Premium.pl chce wykorzystać sprzyjające okoliczności i atakuje.Słusznie.

 

A swoją drogą,jeśli dużo osób zdecyduje się skorzystać z promocji i przeniesie swoje portfolia do Premium,uzyskując w ten sposób duże bonusy do wykorzystania ,to najprawdopodobniej należy się spodziewać przesadnie wysokich cen końcowych licytowanych domen.

Edited by domanpw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego zapomnieliście dodać:

Punkty mogą być wykorzystane jedynie do opłacania domen przechwyconych (również aukcji domen przechwyconych) maksymalnie w 80% kwoty.

Edited by trzyliterowe

Share this post


Link to post
Share on other sites
A swoją drogą,jeśli dużo osób zdecyduje się skorzystać z promocji i przeniesie swoje portfolia do Premium,uzyskują w ten sposób duże bonusy do wykorzystania ,to najprawdopodobniej należy się spodziewać wysokich cen końcowych licytowanych domen.

 

I to przecież chodzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie jakaś fajna promocja od premium.pl, chociaż już widzę parę haczyków ;)

 

Opłata za przechwycenie może być pokryta maksymalnie w 80% przez punkty promocyjne. Zważywszy, że wszyscy dostaną całą masę punktów promocyjnych, to może się okazać, że domena, która wcześniej zostałaby wylicytowana za 100 zł, teraz może zostać wylicytowana za 500 zł, z czego 20% trzeba będzie opłacić tradycyjną gotówką, więc wyjdzie na to samo ;) Ceny na aukcjach przechwyconych będą też sztucznie zawyżone, tak jak teraz są zawyżone w Aftermarket.pl ze względu na bonus 5 zł. Różnica między tym bonusem, a bonusem 10 zł za odnowienie + 12 zł za rok utrzymywania w premium jest jednak ponad 4x większa. Tak więc sztuczne "napompowanie" cen będzie dużo większe.

 

Ważność punktów to rok, więc lepiej niż w AM.

 

Mam pytanie do premium.pl, bo choć nie znalazłem nic w regulaminie na ten temat, to wolę się upewnić. Czy są jakieś restrykcje w stosunku do domen przeniesionych w promocji do premium.pl? Płatne AuthInfo itp.? Nie spodziewam się, ale pytam, żeby się upewnić.

 

Kolejne pytanie: czy jeśli moja domena wygasa wkrótce i przeniosę ją do premium.pl oraz odnowię, to dostanę 20 pkt bonusowych za taką domenę .pl?

 

EDIT: Czy promocja obejmuje domeny .pl IDN? W regulaminie domeny z ogonkami i bez nie są rozróżnione, więc można wnioskować, że obejmuje. Zdrowy rozsądek mi jednak podpowiada, że promocja nie obejmie IDNów. Mylę się?

 

Osobiście waham się czy przenosić już domeny do premium.pl czy poczekać na odpowiedź AM... ;)

 

A Wy co zrobicie?

 

Największy minus tej promocji dla mnie to fakt, że punkty bonusowe pokrywają opłatę za aukcję domeny przechwyconej "tylko" w 80%, a nie w 100%.

 

EDIT:DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Największy minus tej promocji dla mnie to fakt, że punkty bonusowe pokrywają opłatę za aukcję domeny przechwyconej "tylko" w 80%, a nie w 100%.

 

DD

 

oraz że nie można pkt bonusowych wykorzystać do przedłużenia domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
oraz że nie można pkt bonusowych wykorzystać do przedłużenia domen.

Na to bym nie liczył nigdy ;) Więc to akurat mnie nie zdziwiło. W AM też punktów nie można wykorzystać na odnowienie. Inaczej premium.pl poszedłby z torbami ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie do premium.pl, bo choć nie znalazłem nic w regulaminie na ten temat, to wolę się upewnić. Czy są jakieś restrykcje w stosunku do domen przeniesionych w promocji do premium.pl? Płatne AuthInfo itp.? Nie spodziewam się, ale pytam, żeby się upewnić.

 

Tradycyjnie nie ma żadnych haczyków. :-)

 

Kolejne pytanie: czy jeśli moja domena wygasa wkrótce i przeniosę ją do premium.pl oraz odnowię, to dostanę 20 pkt bonusowych za taką domenę .pl?

 

Jeśli najpierw przeniesiesz, a potem odnowisz, to dostaniesz 2x 10 punktów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
EDIT: Czy promocja obejmuje domeny .pl IDN? W regulaminie domeny z ogonkami i bez nie są rozróżnione, więc można wnioskować, że obejmuje. Zdrowy rozsądek mi jednak podpowiada, że promocja nie obejmie IDNów. Mylę się?

 

I tu się, drogi kolego mylisz! IDN-y są w tej promocji traktowane na równi z normalnymi ;-) domenami - dostajesz tyle samo punktów za transfer, rejestrację, czy odnowienie domeny IDN jak za każdą inną! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I tu się, drogi kolego mylisz! IDN-y są w tej promocji traktowane na równi z normalnymi ;-) domenami - dostajesz tyle samo punktów za transfer, rejestrację, czy odnowienie domeny IDN jak za każdą inną! ;)

Tak to ja się zawsze mogę mylić! ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Milion złotych do rozdania!

Przy całej sympatii do Ciebie, Przemek, pozwolę sobie napisać, że to troszkę nieprecyzyjne określenie.

Wiem, że czepiam się teraz słówek ale rozdawane kojarzy mi się raczej z bezinteresownymi prezentami a nie z interesami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co z tymi potomkami Lecha którzy przeniosą domenę tylko dla otrzymania bonusu po czym ją wytransferują do dropped? Będą jakieś punkty karne? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co z tymi potomkami Lecha którzy przeniosą domenę tylko dla otrzymania bonusu po czym ją wytransferują do dropped? Będą jakieś punkty karne? ;)

 

Również jestem ciekaw... I jeszcze jedno pytanko - czy zebrane punkty można wykorzystać w dowolnej chwili, czy tylko w czacie trwania promocji (może tu jest haczyk ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Również jestem ciekaw... I jeszcze jedno pytanko - czy zebrane punkty można wykorzystać w dowolnej chwili, czy tylko w czacie trwania promocji (może tu jest haczyk ;))

 

W regulaminie jest napisane:

 

Użytkownik jest uprawniony w okresie roku od daty przyznania poszczególnych punktów do ich zamiany na rabat celem pokrycia kosztów transakcji przechwycenia nazwy domeny albo nabycia w drodze licytacji przechwyconej nazwy domeny do 80% należnej z tego tytułu kwoty. Kwota rabatu podlega zaokrągleniu do pełnego złotego.

 

Czyli rok czasu od daty przyznania, nawet jeśli promocja zostanie zakończona w trakcie tego czasu, tak ja przynajmniej tak to rozumiem. ;)

 

Myślę, że rok to bardzo dużo czasu i spokojnie da radę to wydać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co z tymi potomkami Lecha którzy przeniosą domenę tylko dla otrzymania bonusu po czym ją wytransferują do dropped? Będą jakieś punkty karne? ;)

 

Nie ma punktów karnych, jeśli ktoś ma taką fantazję to może transferować w tę i we w tę. ;)

 

Co do ważności punktów, to thomaso ma rację. Wszystko jest w regulaminie, nie ma żadnych haczyków. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli rok czasu od daty przyznania, nawet jeśli promocja zostanie zakończona w trakcie tego czasu, tak ja przynajmniej tak to rozumiem. ;)

 

Myślę, że rok to bardzo dużo czasu i spokojnie da radę to wydać.

 

Faktycznie, napisane czarno na białym. Czytałem cały regulamin ale jakoś mi to umknęło.

 

Jeśli nie będzie odpowiedzi ze strony AM chyba warto przenieść troche domen, tylko martwi mnie to, że jak wszyscy nabiją punktów to ceny domen przechwyconych będą kosmiczne no bo 80 % pokryją punkty które i tak trzeba dość szybko wykorzystać bo przepadną. Sytuacje trochę ratuje te 20% kwoty którą trzeba pokryć z własnych środków (co jest plusem, ale też minusem).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma punktów karnych, jeśli ktoś ma taką fantazję to może transferować w tę i we w tę.

 

a co na tym zyska premium???

 

skrypty do transferow juz sie sprawdzily przy transferach do i z premium;)

 

 

 

czy premium ma API do zarządzania domenami?

Share this post


Link to post
Share on other sites
O! API by się przydało, tak jak było w ppd.pl ale o tym pewnie porozmawiamy jutro ;)

 

API będzie na 100%, nie tylko takie jak w ppd, już jest coraz bliżej na liście TODO ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne promo :-) W dodatku za kazde 30 dni utrzymywania domeny w Premium dostajemy dodatkowe punkty...

 

Odnosnie cen, to nie spodziewalbym sie trwalego trendu. Wzrost bedzie na poczatku, ale jak sie nam pokoncza bonusowe punkciki, to i ceny automatycznie spadna ;-) Na dodatek odnowienia z "hurtowego cennika" nie beda punktowane... A te pozostale ceny nie sa juz takie konkurencyjne.

 

O ile dobrze zrozumialem, to promocja trwa do dziesieciotysiecznej przeniesionej domeny? Pozniejsze przenosiny nie beda punktowane?

 

Odbiegajac tak lekko od Premium, to fajna rywalizacja sie zaczyna ;-) Ciekawe, jak zareaguje konkurencja, czyli Dropped i AZ.

 

A co do wspomnianego API, to proponuje sie przyjrzec pomyslowi AZ. Bardzo fajnie to zrobili i takie rozwiazanie widzialbym tez w Premium. Z reszta, API allegro tez oparte jest o SOAP...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie dotyczącej promocji http://premium.pl/?promopoints/info/ na dole w polu akceptacji "wyrażam chęć wzięcia udziału w promocji i akceptuję regulamin" podlinkowany jest regulamin dotyczący "Kodów rabatowych" https://premium.pl/rabaty/regulamin.html zamiast regulaminu "Przenieś się" http://premium.pl/promocja/przeniessie-regulamin.html.

 

Oczywiście jest to widoczne jedynie dla niezalogowanych oraz tych, którzy nie aktywowali promocji.

Jeszcze wczoraj było podlinkowane prawidłowo. Chyba warto byłoby to poprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajne promo :-) W dodatku za kazde 30 dni utrzymywania domeny w Premium dostajemy dodatkowe punkty...

 

Odnosnie cen, to nie spodziewalbym sie trwalego trendu. Wzrost bedzie na poczatku, ale jak sie nam pokoncza bonusowe punkciki, to i ceny automatycznie spadna ;-) Na dodatek odnowienia z "hurtowego cennika" nie beda punktowane... A te pozostale ceny nie sa juz takie konkurencyjne.

 

O ile dobrze zrozumialem, to promocja trwa do dziesieciotysiecznej przeniesionej domeny? Pozniejsze przenosiny nie beda punktowane?

 

Odbiegajac tak lekko od Premium, to fajna rywalizacja sie zaczyna ;-) Ciekawe, jak zareaguje konkurencja, czyli Dropped i AZ.

 

A co do wspomnianego API, to proponuje sie przyjrzec pomyslowi AZ. Bardzo fajnie to zrobili i takie rozwiazanie widzialbym tez w Premium. Z reszta, API allegro tez oparte jest o SOAP...

 

Na szybko z DM: promocja nie konczy sie po 10k domen! Pierwsze 10k dostaje po prostu dodatkowe punkty. :-)

Punkty są też przyznawane za rejestracje i odnowienia w cenniku hurtowym, wystarczy sprawdzić. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może warto byłoby rozważyć również możliwość rozliczania punktami prowizji od sprzedaży domen na giełdzie i aukcjach? Możliwe, iż przyczyniłoby się to do zwiększenia aktywności sprzedających oraz (pośrednio) również byłoby kolejnym impulsem do migracji domen od innych rejestratorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×