Jump to content
korneliusz.com

Prasujecie ubrania?

Prasujecie ubrania?  

51 members have voted

  1. 1. Prasujecie ubrania?

    • Tak
      24
    • Nie
      27


Recommended Posts

Tylko koszulę do garnituru :-)

Staram się kupować ubrania, które nie wyprasowane nie wyglądają jak psu z gardła.

 

 

A Ty Korneliusz?

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie mnie trochę zabiło, prasuję tylko koszule.

 

A co, zamierzasz zainwestować w branżę żelazek?

 

Albo w prasowalnię. ;)

 

#prasowalnia.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dmuchacie nosy ?

Ostatnio głównie 2,5 rocznemu synowi ;)

 

Prasowanie to dla mnie zmora, ale przez 12 lat pracy zawodowej chodziłem w garniturach, więc spodnie trzeba było prasować praktycznie codziennie, no i koszule (oczywiście przez wiele lat wyręczały mnie w tym kobiety, od jakiegoś czasu z grubsza opanowałem tą czynność, ale i tak tego nienawidzę).

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, prasowanie relaksuje. Czasami wykonuję tę czynność przy okazji np. jakiegoś meczu :-)

O wiele bardziej nienawidzę się golić, więc robię to co 2-gi dzień, od zawsze ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pogniecione t-shirty jeszcze ujdą ale niewyprasowane koszule czy dżinsy - nigdy ;)

Dzinsy pogniecione wlasnie wygladaja fajnie..wyprasowane dzinsy to chyba tylko na odpustach wiejskich sa modne.

 

 

Tak, prasowanie relaksuje. Czasami wykonuję tę czynność przy okazji np. jakiegoś meczu :-)

O wiele bardziej nienawidzę się golić, więc robię to co 2-gi dzień, od zawsze ;-)

Witaj w klubie. Tyle ze ja co 3-4ty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pogniecione t-shirty jeszcze ujdą ale niewyprasowane koszule czy dżinsy - nigdy ;)

 

No co Ty ;) Jeansy prasuje tylko jak wypiorę w 1000 obrotach i zaraz mam mieć randkę albo ważne spotkanie bo wiem, że nie zdążą się "rozejść".

 

Co się tyczy reszty garderoby to niestety koszule zawsze trzeba prasować (chociaż mam gdzieś taką jedną, która tego nie wymaga), ale z tego powodu staram się je ubierać jak najrzadziej ;) T-shirty, bluzy itd. - szkoda życia na prasowanie ;)

 

Tak, prasowanie relaksuje.

 

Zazdroszczę. Mnie doprowadza do białej gorączki. Relaksuję się podczas gotowania ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie podobne jak domenatora prasowanie relaksuje:)

 

przy kupie prania trzeba sobie puścić film lub muzykę, nalać whisky i jakoś zejdzie:)

 

 

druga kwestia jest taka, że moja Żona nienawidzi prasować więc ktoś to musi robić;))

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×