Jump to content
kulas

Brawo TVN! :)

Recommended Posts

TVNowi należą się gratulację. Już piszę dlaczego.

 

Ostatnio przeczytałem w sieci, że wkrótce będzie nowy serial w atmosferze podobnej do Magda M, ale jeszcze nie wiadomo jaki będzie miał tytuł. Postawiłem w gotowości wszystkie moje koleżanki, by od razu gdy się dowiedzą o tytule nowego serialu dały mi znać, a ja szybciutko łyknę sobie domenę. Dziś rano dostaję SMS i widzę nowy tytuł, zaspany dobiegam do komputera.. sprawdzam.. domena jest zarejestrowana.. (!) Myślę.. kurdę, spóźniłem się. Ktoś miał bliżej do komputera. Whois? TVN S.A

 

Mój wniosek? Skończył się łatwy zarobek na nowych projektach TVNu? Będą rejestrować domeny zanim ogłoszą światu co nowego szykuja? Wg mnie idzie to w dobrą stronę rozwoju popularności domen w Polsce.

 

A właśnie, może kogoś to interesuje. Teraz albo nigdy. Tak będzie zatytułowany nowy serial :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, tez dzisiaj sprawdzalem. Przy sniadaniu ugladalem DD TVN i od razu biegiem do komputera. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tam mam włączony telewizor i komputer :)

no ale nic to nie dało...trzeba załatwić wtyczke w tvn ;) i znać nazwy nowych projektów przed rejestracją domen :P

tylko to łatwe nie będzie ;)

..miejmy nadzieję, że to kolejny krok w lepszą domenową przyszłość

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja tam mam włączony telewizor i komputer :)

no ale nic to nie dało...trzeba załatwić wtyczke w tvn ;) i znać nazwy nowych projektów przed rejestracją domen ;)

tylko to łatwe nie będzie :P

..miejmy nadzieję, że to kolejny krok w lepszą domenową przyszłość

 

 

Panowie... tak z rana w niedziele ;) Mlodziez czyta i sie uczy od starych uzytkownikow forum cybersquattingu w krystalicznie czystej postacji z duzymi elementami szpiegostwa przemyslowego :P Mielismy tu raczej ganic i potepiac niz wspierac i promowac takie dzialania ale moze sie myle ;))?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie... tak z rana w niedziele :) Mlodziez czyta i sie uczy od starych uzytkownikow forum cybersquattingu w krystalicznie czystej postacji z duzymi elementami szpiegostwa przemyslowego ;) Mielismy tu raczej ganic i potepiac niz wspierac i promowac takie dzialania ale moze sie myle :P)?

No wspieramy ;) TVN.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie... tak z rana w niedziele :) Mlodziez czyta i sie uczy od starych uzytkownikow forum cybersquattingu w krystalicznie czystej postacji z duzymi elementami szpiegostwa przemyslowego ;) Mielismy tu raczej ganic i potepiac niz wspierac i promowac takie dzialania ale moze sie myle ;))?

 

jeśli tu aluzja do mnie, to oczywiście był to żart ;)

cieszymy sie z sukcesu tvn'u bo pewnym sensie jest to tez nasz sukces :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś rano dostaję SMS i widzę nowy tytuł

 

Mały poślizg mają koleżanki... ;-)

http://film.onet.pl/F,15359,1669531,wiadomosci.html

 

@pucek: myślisz, że ty pierwszy na to wpadłeś? Przecież prawie zawsze domeny z nazwami nowych programów/seriali pewnej stacji były rejestrowane przez „parkingowców” przed ich publicznym ogłoszeniem. No ale widocznie te czasy już się skończyły, teraz zostaną nam tylko literówki. ;-)

 

Ps. Ja obstawiam, że i tak oficjalna strona będzie pod terazalbonigdy.onet.pl, a .pl i .com będą użyte co najwyżej na przekierowanie. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
TVNowi należą się gratulację. Już piszę dlaczego.

 

Ostatnio przeczytałem w sieci, że wkrótce będzie nowy serial w atmosferze podobnej do Magda M, ale jeszcze nie wiadomo jaki będzie miał tytuł. Postawiłem w gotowości wszystkie moje koleżanki

 

Pora zmienic albo koleżanki , albo podniesc ich stan gotowości ;)

Moje "koleżanki" dały mi cynk o nowym tytule już 4.01 (aczkolwiek na nic to się zdało) ;)

 

Kiedyś niekwestionowanym liderem rejestracji domen-nazw (także literówek !) własnych , nowopowstających projektów była firma o2.pl

Obecnie prawie wszyscy są już na tym etapie :P

Zdarzają się nawet takie oto "zwyrodnienia" :

Właściciel projektu babyradio.pl zarejestrował dodatkowo : beberadio.pl bejbiradio.pl radiobaby.pl itd. :)

 

Dlatego też miło jest , gdy filmowcy nie zawsze nadążają rejestracją , tak jak to było w tym wypadku :

 

http://film.interia.pl/galerie/najnowsze/h...uze,657091,1,29

 

obecny , dzienny wzrost odwiedzin z 500 uq na 1000 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oby nakręcili drugą część hetero.pl :)

 

Prawdopodobnie częsc druga będzie nosic tytuł pederasci.pl , trzecia : kobiety-kobietom.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy sniadaniu ugladalem DD TVN i od razu biegiem do komputera. ;)

 

Lepiej zawczasu zarejestrujcie domenę : domenofobia.pl lub psychoterapiadomenowa.pl ;)

A póki co gratuluję porannej, niedzielnej gimnastyki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepiej zawczasu zarejestrujcie domenę : domenofobia.pl lub psychoterapiadomenowa.pl :)

A póki co gratuluję porannej, niedzielnej gimnastyki ;)

Hehe, pozoiliłem zarezerwować sobie domenofobia.pl - spodobała mi się ta nazwa, dzięki. :-)

 

@Kangur: nie szkodzi, domena raczej kolekcjonerska. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, pozoiliłem zarezerwować sobie domenofobia.pl - spodobała mi się ta nazwa, dzięki. :-)

 

Prosze uprzejmie :)

Tyle, że nie jestem pewien czy domenofobia to strach przed domenami czy raczej przed ich utratą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenoholik.pl - wolna...bez wątpienia chodzi o grozną uzalezniającą chorobę :)

 

Raczej domenoholizm ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×